PS Boek van de Maand: Bijna honderd veel gelezen schrijvers brengen spanning en ontspanning, humor en ontroering in het Totale Leesboelf „Je weet niet watje leest!' Van der Luit Nieuws waar iedere koffiebrander trots op zou zijn. hunkemölleu „Je weet niet wat je leest" in speciale Boek van de Maand oplage f 18,50. Na 6 januari 1979 f32,50. ALLEEN AL OM DE SERVICE KOOPT U BIJ VAN BERGE-HENEGOUWEN AALMARKT 12-15-16 - TEL. 12.17.82 LEIDEN Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor. ons heeft betekend geven wij U kennis van het plotseling overlijden van mijn dierbare man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa NICOLAAS HOGENBOOM In de leeftijd van 62 jaar. Roelofarendsveen: W. G. Hogenboom-Plasmeijer Alphena/d Rijn: Lida-Arie Diana Heemstede: Annie-Gerard Lianne-Edwin Roelofarendsveen: Cobie-Adrie Renier, Maikel, Joyce Roelofarendsveen: Nel - Dick Dennis, Marvin Roelofarendsveen: John-Cobie Marco Roelofarendsveen: Ineke-Jan Marjolijn Bodegraven: Nico-Anneke Rijpwetering: Luciën-Chris Roelofarendsveen: Ronald-Sally Richard Rozenkransgebed woensdagavond om 19.00 uur in de parochiekerk van St. Petrus' Banden. Donderdag avond Eucharistieviering om 19.00 uur in bovenge noemde kerk. De H. Uitvaartdienst zal aehouden worden op vrijdag 8 december om 10.00 uur in de parochiekerk van St. Petrus' Banden te Roelofarendsveen, waarna de, begrafenis op het RK kerkhof aldaar. Vader ligt thuis opgebaard. Erg bedroefd deel ik u mede, dat mijn lieve man Mr. TEIJOATE ATEMA Geboren 29 april 1910 te Velsen die altijd zo vol zorg en liefde voor mij is geweest, na zijn ziekte met grote moed gedragen te hebben, is heengegaan W. M. J. Atema-Collee Mijn man is overgebracht naar het Rouwcentrum Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179, Leiden. Thuis en aan het Rouwcentrum geen bezoek. De crematie is bepaald op vrijdag 8 december a.s. om 10.30 uur in het crematorium „Westerveld" te Velsen. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de ontvangkamer van het crematorium. F.LAHR huisarts Afwezig op vrijdag 8 december. De aanwezige Leidse huis artsen zijn bereid waar te nemen. Begrafenissen-Crematies Transporten In het rouwcentrum is gelegenheid tot opbaring in onze aula's. Koffiekamer beschikbaar. Ruime parkeergelegenheid. Willem de Zwijgerlaan 179 Leiden Postbus 432 2300AK Telefoon 071-14 26 44* WOENSDAG 6 DECEMBER 1978 LEIDSE COURANT Iedere koffiedrinker weet dat er niets boven Dessert kwaliteit gaat. En toch zijn er maar weinig mensen die 't geregeld drinken. Om de doodeenvoudige reden dat Dessert koffie prijzig is. Hoog tijd dat daar verandering in kwam, vonden de koffiebranders uit Kampen. Vandaar dat er nu Dessert koffie van Kanis Gunnink is. Gemaakt van de allerbeste bonen die Zuid Amerika rijk is. Uiterst zorgvuldig gebrand. Met als resultaat 'n zachte, maar toch pittige smaak. Kortom, dezelfde Dessert koffie die u tot nu toe slechts voor zon- en feestdagen kocht Echter met één levensgroot verschil. Kanis Gunnink Dessert koffie kunt u ook door-de-weeks nemen. Want u betaalt er niet meer voor dan voor gewone koffie. En is dat geen prestatie waar iedere koffie brander trots op zou zijn? Nieuw: Kanis Gunnink Dessert kwaliteit yoor de prijs van gewone koffie. Kanten cups. Kleur: skin. Malen B 75/90 C 80/90 Normale prijs: 49.95 Lage goed voorgevormde beugelbeha Kleur: skin. 2 Malen: A/B 70/80R Normale prijs: 16.95 Panty zonder pijp van satijn elastiek. Versterkt voorpand. Kleur: skin. Maten. 65/85 De aanbieding is geldig van 7 december t/m 6 januari 1979. Echter zolang de voorraad strekt. Het nieuwe Boek van de Maand is het eerste Totale Leesboek dat er is ver schenen. Het is dan ook een lekkere, dikke pil geworden, waarvoor zelfs de langste winteravonden te kort lijken. Liefst meer dan 430 pagina's dik. Ouderwets degelijk ingebonden in fraaie linnen band. Je hebt een echt boek in handen. Er staan korte verhalen en afgeronde fragmenten in van bijna honderd veel gelezen auteurs. Nederlandse en in het Nederlands vertaalde. Eigenlijk een complete boekenwinkel in één band. Van Couperus tot Leni Saris, van Multatuli tot Olaf J. de Landell, van Visser-Roosendaal tot Robbins, van Jan de Hartog tot Jan Cremer, van Godfried Bomans tot Simon Carmiggelt. Al lezend ondektu wie voortaan uw favoriete schrijvers gaan worden, waarbij u uitroept: van die man of vrouw wil ik meer lezen. Dan wijst dit (lees)Boek van de Maand u ook nog mooi de weg. U bent geboeid door een bepaald verhaal of fragment? Achterin kijkt u even wie het heeft geschreven. Daar staat bij vermeld wat er nog meer van die man of vrouw is verschenen. Zo leert u lezenderwijs de weg kennen in de wereld van het boek. Dat is ook heel wat waard. Veel meer dan de f 18,50 die u gedurende de actieperiode voor „Je weet niet watje leest" betaalt. Dit is een Boek van de Maand voorjaren.

Leidse Courant | 1978 | | pagina 8