Auto Foreholte B.v. start vrijdag l december als nieuwe Peugeot-dealer met een Onen Huis. Auto Foreholte B.V Welkom bij: PAGINA 18LEIDSE COURANT DONDERDAG 30 NOVEMBER wensen en bieden u de gelegenheid voor een overtuigende proefrit. Prijsvraag: De Peugeot 104 biedt achter z"n 5e deur een zee van ruimte. Om dat te demonstreren hebben wij hem vol met boodschappen geladen. Welkom automobilisten uit de hele omgeving. Welkom in het nieuwe Peugeot huis te Voorhout, dat maar liefst 2000 m2 beslaat In onze 800 m2 metende showroom presenteren 'wij u een grandioze collectie "wonderen op wielen", allemaal 1979-modellen. Met onze 27 jarige automobielervaring (waarvan 24 jaar in Franse wagens) durven wij rustig te beweren dat u hier kwaliteit, comfort en veiligheid van grote klasse bijeen ziet. Het complete Peugeot-gamma, van de uitgebreide 104-serie (alle sedans met 5e deur) tot en met het luxueuze raspaard 604. En natuurlijk neemt de jongste Peugeot-telg, de Vrijdag 1 december om 10 uur gaan wij van start. We zijn dan geopénd tot 's avonds 22 uur. En op zaterdag 2 december van 10 tot 17 uur. De hele week daarna houden wij nog Open Huis, tot en met zaterdag 9 december. Wij zorgen voor een drankje en een hapje. Leiden u graag rond door ons bedrijf, dat ook een eigen plaat werkerij en spuiterij heeft. Wijzen u bovendien op onze occasions, die vanaf nu van Top-Test Garantie zijn voorzien (100% betrouwbaarheid). Geven u alle inlichtingen die u verder maar mocht U mag raden naar de waarde van de lading. Wint u, dan wordt u eigenaar van het hele pakket boodschappen. Nadere inlichtingen hoort u ter plaatse. (Direkteur C.J.Bierman) Jac. van Beierenweg 31 Voorhout, tel. 02522-11341

Leidse Courant | 1978 | | pagina 18