Skala Jan Zandbergen Knalprijzenvoor dinsdag en woensdag in al onze filialen ofsauc/jzer rauwe £l98 lever *r; 071-131141 F(im fileberichten 11$. VERSE g WORST fkg. MAGERE SPER tfOg LAPPER A7° /kg. VERSE Je kunt één van de grote vier worden opeen marpesdiip Officier bij de Koninklijke marine.„het keuzevak van je teven MAANDAG 27 NOVEMBER 1978 LEIDSE COURANT Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij kennis, dat na een liefdevolle ver zorging in „Huize Aarhoeve" en het Verpleeghuis „Oudshoorn" voorzien van het H. Sacrament der zieken is overleden onze dierbare moeder, groot- en overgrootmoeder CORNELIA MARIA BAKKER weduwe van Gerardus Stephanus Möllers in de leeftijd van 73 jaar. Leimuiden: M. v. Egmond-Möllers C. v. Egmond Aalsmeer: L. v. Klink-Möllers C. v. Klink Leimuiden: J. Möllers T. Mó'llers-v. Egmond Bodegraven: N. Vonk-Möllers L. Vonk Leimuiden: C. Touw-Möllers W. Touw Klein- en achterkleinkinderen Leimuiden, 26 november 1978 Wilgenlaan 13. De H. Eucharistieviering voor haar zielerust is op woensdag 29 november a.s. om 10.30 uur in de kerk van St. Jan de Doper te Leimuiden, waarna de be grafenis op het R.K. kerkhof. Onze dierbare overledene is opgebaard in de kerk van Leimuiden, waar maandag om 19.00 uur ge bedsdienst is, en dinsdag om 19.00 uur een avond mis. Na deze avondmis is er gelegenheid tot condo leren in de kerk. Na een langdurige ziekte werd uit ons midden weggenomen mijn dierbare man en onze zorgzame vader ADRIANUS CORNELIS CASPERS echtgenoot van Catharina Theresia Rooijers op de leeftijd van 55 jaar. C. Th. Caspers-Rooijers Ria en Simon Harry en Els Noordwijk, 25 november 1978 Rederijkersplein 29. De gezongen uitvaartmis zal worden opgedragen op dinsdag 28 november om 11.00 uur in de Parochie kerk van Maria ter Zee, waarna de crematie zal plaatsvinden in het crematorium Eikelenburg te Rijswijk. Wij zullen voor hem bidden tijdens een Avondwake welke wordt gehouden op maandag 27 november om 19.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Thuis geen bezoek, geen bloemen. RECTIFICATIE In de advertentie van zaterdag j.l. van JOHANNA THEODORA MARKMAN stond abusievelijk vermeld: Maandagavond 8.00 uur Heilige Mis. Dit moet zijn 18.00 uur. Od vriidaaavond 24 november 1978 is in het St. Elizabeth Ziekenhuis te Leiderdorp in zijn slaap overleden onze dierbare broer, zwager en oom JOHANNES GIJSBERTUS REEUWIJK weduwnaar van Johanna Petronella van Heek Familie Reeuwijk Familie Van Heek Corresp.-adres: J. J. Reeuwijk, ex. test. Westerdreef 4,2161 EN Lisse Huize „Berkhout" Berkhoutlaan 15. De overledene is opgebaard in het mortuarium van Huize Berkhout. Er zal een Eucharistievierina worden gehouden op maandag 27 november in de kapel des avonds om 7.30 uur. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. De Eucharistieviering zal worden gehouden dinsdag 28 november a.s. des v.m. 10 uur in de parochiekerk van St. Agatha, Heereweg te Lisse, waarna de begrafenis in het familiegraf op het kerkhof van de parochie. i Leiden: Albrecht Supermarkt, Langegracht Kopermolen (in de Kortimarkt), tel. 071-140195 Steenstraat 31, tel. 071-122407 Churchill-laan, tel. 071-761190 I 't Is een héél bedrijf, zo'n marineschip. Met geavanceerd mate rieel. En vakbekwaam personeel. Officieren van vier korpsen dragen, elk voor hun eigen dienst, de ver antwoording. Te weten: het Hoofd Operationele dienst, het Hoofd Technische dienst, het Hoofd Wapen- technische dienst en het Hoofd Logis tieke dienst. Een van die officieren kun jij worden Officier van het korps zeedienst. Als Zeedienst-officier kun je je in vele richtingen specialiseren: artillerie, mijnenbestrijding, navigatiegevechts- informatie, enz. Uit de gelederen der Zeedienst-officieren, die allen ook opgeleid worden voor Commando centrale-officier, komt het Hoofd Operationele Dienst voort. De belang rijkste adviseur van de commandant. (Welke laatste overigens ook 'n Zeedienst-officier is.) Officier van het korps techni sche dienst. Als officier van dit korps kun je Hoofd Technische dienst wor den. Dan draag je de verantwoording voor 't probleemfoos functioneren van de voortstuwing en de elektrische energie-opwekking op je schip. Je bent betrokken bij de jongste technologische ontwikkelingen. Officier van het korps elektro technische dienst. Hoofd Wapen- technische dienst is wat je kunt wor den bij de elektrotechnische dienst. Je bent dan verantwoordelijk voor de wapen- en informatieverwerkende systemen. Je werkt met alles wat op dat gebied revolutionair is. Van informatie- en telecommunicatie techniek tot reken- en regeltechniek. Officier van het korps admini stratie. Je draagt, als Hoofd Logistieke dienst, de verantwoording voor het totale administratieve gebeuren. Voorraadbeheer en verzorging van de bemanning zijn je wel toevertrouwd. I Koninklijke marine. I Ik wil graag mondeling nader I geïnformeerd worden. jNaam: Straat: J Plaats: j Telefoon: I Geboortedatum: Genoten opleiding/klas: J Deze bon in gesloten envelop I zonder postzegel zenden aan de heer I IC. Smits, Hoofd Personeelsvoorzie- I ning, Koninklijke marine, Antwoord- j nummer 801, 2500 VD 's-Gravenhage.j j Je kunt ook bellen: 070-605305. j Voorts heb je dé leiding van de inwen dige dienst en ben je rechtskundig adviseur van de commandant. 'n Hoofdstuk apart: officier van het korps mariniers. Wél een leiding gevend marineman. Doorgaans echter niet op een marineschip. Als officier der mariniers ben je actief op 't grens gebied van water en land. Al overeen jaar of zeven: leiding geven. Welke richting je ook kiest, zeker is dat je halverwege de jaren tachtig binnen je specialisme al leiding kunt geven. Óm te beginnen als eerste man op een kleiner schip. Of in een verantwoordelijke functie op bijvoorbeeld één van de nieuwste fregatten. Snelle carrière door praktijk gerichte opleiding. De weten- schappelijke en vaktechnische kennis die je opdoet, leer je meteen in de praktijk gebruiken. Al in een heel vroeg studie-stadium maak je kennis met net marineleven op zee. Duur van de opleiding: nominaal 3 jaar tot aan de benoeming tot officier (salaris f2.300,- p.m.). Voortgezette opleiding: duur 2 jaar. la, jij... moest de bon maar opsturen. Als je nog géén 23 jaar bent. En als dit minimaal je vooropleiding is: voor de korpsen mariniers en admini stratie: VWO met tenminste Wiskunde voorde korpsen zeedienst, tech nische dienst en elektrotechnische dienst: VWO met Wiskunde 1 Natuurkunde of HTS. Huur nü bij Skala, dan hebt u 1. Nooit meer reparatiekosten, 2. De laagste huurprijs, slechts f 9,98 per week. U huurt voor maar zes maanden en dan beslist u opnieuw of u onbezorgd wilt blijven kleurkijken. Skala staat 365 dagen per jaar voor u klaar met perfekte service. Bel meteen of kom es praten. 365 dagen service per Jaar. l Haarlemmerstraat 168 Leiden

Leidse Courant | 1978 | | pagina 6