Werkmanskleding voor hem en haar Lee Jeans haakt in op de nieuwe rage om er als hove nier, kabellegger of doe-het- zelver op een met verf be kladde ladder uit te zien. Werkmanskleding dringt zelfs door tot de haute cou ture. En wie zal er eerder bij zijn dan de spijkerbroe kenfabrikant?. achtergrond van het idee is: zuinig zijn, broekriem aanha len, geen verspilling oude nog toonbare kleding). Om het geheel niet te slobbe rig te maken, gaat er een dubbele leren riem slordig omheen. Deze blazers zijn uitgevoerd in brede rib-cor- duroy, canvas of denim indi- -go. De wefeld op zijn kop! Er is een enorme keuze in jackets. Voorts mouwloze „New York Times Magazine" pullovers met v-hals van ka- bracht onlangs een reportage toen of gebreid door moeder bi kleur, waar mannen bij de vrouw. De shirts hebben openingsplechtigheden witte vaak een ruitmotief (houthak- smokingjasjes droegen op kersdracht). Nieuw dit jaar vaalblauwe jeans. De vrou- zijn de blazers met vier zak- wen aan hun zijde droegen ken, bij voorkeur te dragen glinsterende paillettenvesten, in een te grote maat. (Afleg- bolero's of blazers op gertje van oudere zus. De F amilieberiehten Na een langdurig, moedig gedragen lijden - voor zien van het Sacrament der zieken - is ons voorge gaan naar het Eeuwige Leven, onze dierbare zus, schoonzuster en tante, BRIGITTA MARIA BIERLAAGH-TIMMERMANS Weduwe van Johannes A. F. A. Blerlaagh Zij was 75 jaar. Uit aller naam: G. J. H. Timmermans exec. test. De overledene is opgebaard in de aula van „Ad Sanctos", Lange Mare 69 te Leiden. Gebedsdienst aldaar: Maandag om 19.30 uur waarna gelegenheid tot condoleren tot 20.00 uur. Wij vieren voor de laatste maal met haar de H. Eu charistie tijdens de Uitvaartdienst welke wordt ge houden op dinsdag 17 oktober om 14.00 uur in de parochiekerk van de Hartebrug (Haarlemmerstraat), waarna de begrafenis plaatsvindt op de R.K. afde ling van de begraafplaats „Rhijnhof". geven wij u kennis, dat na een moedig gedragen l den is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder. JOHANNA HENDRIKA JONKMAN weduwe van Jacobus van Egmond in de leeftijd van 77 jaar. Nieuwe Wetering: W. van Egmond K. van Egmond-Grootveld L. van Egmond L. van Egmond-van Delden De Kaag: G. Lunenburg-van Egmond J. Lunenburg kleinkinderen en achterkleinkinderen. De Eucharistieviering voor haar zielerust is op woensdag 18 oktober a.s. om 10.30 uur in de paro chiekerk van Maria Presentatie te Roelofarendsveen waarna de begrafenis op het kerkhof aldaar. Onze dierbare overledene is opgebaard in het mor tuarium van de kerk. Dinsdagavond 17 oktober is er om 7.00 uur een Eu charistieviering in de parochiekerk waarna Rozen kransgebed voor haar zielerust. Gelegenheid tot condoleren na deze viering. Dankbaar voor haar lange leven en het vele goede dat wij van haar mochten ontvangen, rust thans op ons de droeve plicht u mede te delen dat op 14 ok tober, voorzien van het Sacrament der zieken, van ons is heengegaan, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, zuster en tante, MARIA CORNELIA JOHANNA GRÉGOIRE weduwe van Arie van der Werf in de leeftijd van 92 jaar. Hazerswoude: Dré-Cokky Aad - Léon - Anja - Pieter Den Haag: Corry - Koos Hans - Henny - Marion - Rob Schiedam: Toos-Ed Jacques - Susan - Ton - Marjos - Edrian - Bob en achterkleinkinderen. Zoeterwoude, 14 oktober 1978 „Huize Emmaus" Bennebroekweg 1 Corr.adres: Zuidsingel 4, Hazerswoude. Maandagavond om 7.30 uur avondmis, tot intentie van de overledene, in de kapel van „Huize Emmaus". De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op dins dag 17 oktober om 11.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Engelbewaarders te Hazerswoude-dorp. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiimiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Salopette in zwart, middenbruin en beige. De geruite Sportief weekend. Rechte pijpen voor de nieuwe «JU*» an hond.» praeent P.- in kastanjebruin of beige

Leidse Courant | 1978 | | pagina 4