si Een bon om op te bouwen, Mi romeyn dv Hopman Makelaardij B.V Te koop in: r9fi transolhuizenplan IVillfl makelaarc PAGINA 12 LEIDSE COURANT ZATERDAG 14 OKTOBER buurt gelegen K|i t achtertuin. Hg De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540* Direktie: J.N. Lancet, makelaar i.o.g. HAZERSWOUDE douche, 2 dakkapellen. Gebeitste kozijnen en ramen, houten plafond woonkamer, etc. f 228.000,- Busken Huctstraat 20. Woonhuis met voor- en achtertuin, schuur en achterom. Z-vormige (40 m2) woon kamer met open haard, keuken, open trap naar Je et.: 4 kamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, vaste trap naar 2e et.: grote hobby/slaapkamer met dakkapel en veel bergruimte. CV-aardgas. Dak is geïsoleerd. f 229.000,- H. Avercampplantsoen 6. Woonhuis met voor- en achtertuin, mooi ge leden aan groenstrook met vijver. Woonkamer over de breedte van het huis met hout betimmerde wand, keuken. Ie et. 3 slaapkamers, ruime douchecel, 2e toilet, 2e et. vaste trap, flinke kamer met dakkapel. CV-gas. Inch scherm, etc. DEN HAAG gelegen 2 517, pr Te koop in Residence Chateau Bleu aan de Leidsestraatweg 15, een mooi j 2-kamer-appartement, flat nr pracgtig uitzicht over het Haagse Bos. Grote tuin uitsluitend voor de bewoners, garage onder het gebouw, alle voorzieningen aanwezig zoals restaurant, supermarkt, recre atie-ruimten, logeerkamer. Direkt te aanvaarden. f 188.000,- LEIDEN Burggravenlaan 198. 4-kamer-appar- tement op de 3e woonlaag met zol der, bergruimte onder het gebouw en extra ruimte geschikt voor logeer kamer. Ind. ruime hall, woonkamer in verbinding met achter(slaap)ka- mer, 2 slaapkamers, keuken, douche en toilet. f 139.000- Griegstraat 30. Uitstekend onder houden herenhuis, grote voor- en grote achtertuin (15m), gelegen in rustige wijk. Woonkamer en uitge bouwde keuken, belegd met an tieke plavuizen. Ie et. 3 kamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet, veel kastruimte, 2e et. 2 kamers met dak kapellen. Alles le klas. Garage f 15.000,- Woonhuis f 295.000,- Heemskerkstraat 95. Hoekhuis met bijzonder grote tuin achter en opzij, met verschillende schuren. In ruil met huurwoning of huurflat in Lei den of direkte omgeving. Ind. door gebroken woonkamer, sene, keuken, le et. 3 kamers, douche, balkon, 2e et. grote zolder. Prima staat van on derhoud. f 139.000,- Maredijk 91. In ruil met huurflat in Leiden of direkte omgeving. Woon huis met plaats, prima staat van on derhoud. Ind. 9 m woonkamer, keuken, toilet, le et. 2 kamers, logeerkamer, douche, 2e et. berg- vliering. f 135.000,- Jacob van Campenlaan 30. 4-kamer- appartement (oorspr. 5 kamers) op de 7e etage met riant uitzicht over stad en polders. Ind. 4 grote ka mers, keuken met kastruimte, bad kamer met douche, groot zitbalkon op de zonzijde, ruime berging onder Korenbloem 38. Modem hoekhuis een architect aangelegd), woonkamer over de gehele breedte van het huis, open keuken, badka mer mcf. ligbad en 2e toilet, 4 slaap kamers, etc. Diverse extra's. f 275.000,- Krcfeldlaan 4. Moderne villa (town- house) met voor- en achtertuin, vrij uitzicht, grote garage en CV-gas. Prima staat van onderhoud. Alles dubbel beglaasd. Woonkamer met open haard, luxe eetkamer/keuken, ingebouwde apparatuur, wasruimte, 4 slaapkamers, 2 badkamers. f 495.000,- Lammerraarkt 33-35. Winkelpand met afzonderlijke bovenwoning. Ind. winkel 4x6 m, 2 kamers, keuken, toilet, achtertuin, schuur. Boven woning: kamer en suite aan de voor zijde, achterkamer, keuken, toilet, 2e et. 3 kamers en zolderberging. Degelijk pand. f 290.000,- Hoge Rijndijk 48. Winkel-woonhuis, thans geheel als woonhuis in gebruik met flinke tuin, nieuwe stenen schuur. Bevat Part.: 2 kamers, keu ken, douche, toilet, le et. 3 kamers, zolderruimte. f 175.000,- Maresingel 44/44a. Boven en be nedenwoning met plaats. Onlangs gerenoveerd. Benedenhuis: zeer rui me L-kamcr, keuken, toilet, slaap gelegenheid in bedstede. Bovenhuis: eigen opgang, zeer ruime L-kamer, open keuken, ruime badkamer met douche en 2e toilet, 2 slaapkamers. f 169.000,- Oxfordlaan 33. Moderne villa, zgn. „Townhouse", met voor- en zon- lige achtertuin, inpandige garage. gelegen ligplaats het ligplaats voor boot. Ind. grote woonkamer (50 m2) met open vuur en convectoren, eetkeuken met alle apparatuur, bijkeuken, le et. 3 slaapkamers (oorspr. 4), badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. CV-gas. Incl. voll. stoffering. f 495.000,- Pieterskcrkgracht 12. In centrum ge legen hoek-stadshuisje. Part.: woon kamer, sousterrain onder het huis van de buren met keuken en toilet, le et. douchecabine, ruime woon slaapkamer, 2e et. slaapkamer. f 137.000,- schutte achtertuin. Ind. kamer i suite, keuken, le et. 4 kamers, bal kon, 2e et. 1 kamer met dakkapel. Direkt te aanvaarden. f 209.000,- De Sittcrlaan 71. Herenhuis met grote achtertuin, achterom en schuur Ind. grote woonkamer met balken- plafond, zonneterras, moderne uitge bouwde mahoniehouten keuken, le et. 2 grote kamers, badkamer met douche, 2e et. 2 kamers, doka en 2e keuken, 3e et. bevloerde zolder. f315.000,- Stadhouderslaan 21. Royaal stads huis met kleine tuin en schuur. CV- gas. Geheel verbouwd. Ind. 2 kamers keuken, toilet, le et. prachtig ver bouwde woonkamer met parket en open haard, moderne open keuken, 2e et. achterkamer met kastenwand, badkamer met douche, 2e toilet, grote voorkamer. f 229.000,- Tunicaduin 4. Modem woonhuis met voor- en op zuiden gelegen achter tuin, achterom. Moderne open keu ken met eetzit, grote kamer met plavuizen en schuifpui naar zonne terras, le en 2e et. 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en toilet, hobbyhoek. CV-gas. f 248.000,- Wagnerplein 16. 4-kamer-apparte- ment met lift, gelegen op de 8e et. Onbelemmerd vrij uitzicht. Ind. woonkamer, studeerkamer, 2 slaap kamers, keuken, badkamer met lig bad, toilet, balkon. CV-blokverwar- ming. f 129.000,- Zeemanlaan 8a. Bovenwoning met eigen opgang en stenen fietsenber ging achter het huis. Ind. grote door zonkamer lO.lOx 3,5 m, keuken met balkon, toilet, 2e et. 3 grote en 1 kleine kamer, 3e et. vliering, niet be vloerd, wel geschikt om kamer te maken, le klas onderhouden. Incl. voll. stoffering, gasgeiser, gashaard. Licht huis. f 152.000,- LEIDERDORP Nijenrode 17. Modem herenhuis met voor- en achtertuin, achterom en schuur. CV-gas. Ind. woonkamer, flinke (eet)keuken, le et. 3 slaap kamers met kasten, badkamer met ligbad, 2e toilet op de gang, 2e et. klein kamertje met dakkapel, grote kamer met dakkapel. f 258.000,- Van de Valk Boumanweg 230. Vrij staand landhuisje met aangebouwde praktijkruimte. Prachtig uitzicht over de Rijn en Vliet. CV-gas. Prachtige L-vormige woonkamer 50 m2, par ket, open haard, luxe open keuken met bar, bijkeuken, grote luxe bad kamer, 2e toilet, 4 slaapkamers, 2e et. vliering. f 468.000,- OEGSTGEEST Anna van Burenlaan 14. Geheel gemo derniseerd hoekwoonhuis met voor- en op zuiden gelegen achtertuin, achter om, CV-gas. Ruime woonkamer met erker, open keuken met eetbar, le et. 3 slaapkamers, moderne badkamer met douche en toilet, 2e et. grote achjer- Korenbloemlaan 49. Uitstekend onder houden woonhuis met voor- en zon nige achtertuin, achterom en schuur. CV-gas. Bevat: hall, ruime nieuwe houten keuken, woonkamer, nieuwe badkamer met ligbad, 2e toilet, 4 slaapkamers. Gedeeltelijk thermopane beglaasd. Incl. div. roerende goederen. f 238.000,- Qude Rijnzichtweg 41. Woonhuis met voortuin, plaats, nieuwe schuur en achterom. Ind. woonkamer met schro tenplafond, ingebouwde spots, uitge bouwde keuken, toilet, le et. 3 slaap kamers, waarvan één met douche en wastafel, zonneterras op zuiden, 2e et. vaste trap, kinderkamer met dakkapel. Goed onderhouden. Diverse extra's f 159.000,- ROELOFARENDSVEEN P. v. d. Veldenstraat 19. Modern woonhuis met voor- en zonnige ach tertuin, gelegen aan plantsoen. CV (warme lucht-basis), woonkamer met open haard en plavuizen vloer, keuken met ingeb. apparatuur, bijkeuken, le et. 3 kamers, badkamer, 2e et. grote kamer met dakkapel. In onberispe lijke staat f 230.000,- Grote garage: f 15.000,- RIJNSBURG Collcgiantenstraat 121. Mooi verbouw de drive-in-woning, met grote hoge garage, woonkamer met open haard en open keuken, geheel met plavuizen belegd, eiken keuken met diverse appa ratuur, 4 slaapkamers, badkamer met douche. f 225.000,- VOORHOUT Schoonoord 106. Woonhuis met voor- en achtertuin, achterom en schuur. CV- gas. Ind. woonkamer met open haard en moderne open keuken, terras, le et. badkamer met ligbad en 2e toilet, 3 kamers, veel kasten, 2e et. zolderka mer met de CV-ketel, grote kamer met dakkapel. f 275.000',- VOORSCHOTEN Molenlaan 83. Woonhuis met vrije ligging aan brede laan en water. Voor- en achtertuin. CV-gas. Ind. woonkamer, keuken, le et. 3 kamers, badkamer met douche, 2e toilet, -2e et. kamer met dakraam. CV-gas. Incl. zonnescherm, luxaflexen, etc. f 270.000,- LANGERAAR Geerweg 5. Halfvrijstaand hoekhuis, 3 zijden tuin op bijzonder vrij en lande lijk punt. Ind. woonkamer, keuken, bij keuken, schuur, le et. 3 slaapkamers. Gratis belangrijke koopinformatie Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 14-daagse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. Bovendien ontvangt u een handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie Lid Makelaars Computer Centrum MCC Openbare vrijwillige verkoping Notaris Mr A. A. C. Verhees te Katwijk is voorne mens op de maandagen 16 en 23 oktpber 1978, res- pèctievelijk bij opbod en afslag telkens des avonds om 20.00 uur in eérï der zalen van gebouwOrion", Meerburgkade 9a te Katwijk, in het openbaar te ver kopen: het woonhuis met ondergrond, erf en verdere aanhorigheden aan de Adrianastraat 76 te Kat wijk aan Zee. kadastraal bekend als gemeente Katwijk sectie A nummer 9623, groot 1.29 are. De onroerend goed belasting bedraagt 68,85. per ,aar Vrij van huur te aanvaarden. Aèt'HVaarding na betaling der kooppenningen. Nadere inlichtingen en biljetten worden verstrekt door: Notaris Mr A. A. C. Verhees, Wyborghstraat 2. Katwijk. Telefoon: 01718-71646. OEGSTGEEST Marijkelaan 12. Mooi en rustig gelegen hoekhuis met CV-gas. Woonkamer met parket en open haard, keuken, le et. 3 kamers, badkamer, 2e toilet, 2e et. grote en kleine kamer met dakkapellen. Mooie ruime tuin aan 3 zijden. f 298.000,- alphen a.d. rijn Groenoord 380. Zeer apart inge deeld HOE KH ER EN HU IS met royale garage en c.v.- gas, voorkamer, zitkamer met open haard, royale eet keuken, zij- en royale achtertuin op het Z.W. 1e verd.: 3 slaapkamers met veel kastruimte, royale luxe badka- met met 2e toilet; 2e verd.: 2 slaapkamers en groot zonneterras. Oplevering in overleg.Prijs f.447.000,-k.k. alphen a.d. rijn Groenoord 231. Gunstig gelegen HOEK-HERENHUIS met 3 zijden tuin, uitgebouwde entree, royale woon-eetkamer en ruime eetkamer met parketvloer, berging, 3 slaapkamers, komplete luxe bad kamer, grote zolderslaapkamer met dakkapel en aparte c.v.-ruimte.Opl. in overleg. Prijs f. 257.000,--k.k. alphen a.d. rijn Beukenlaan 21. Gunstig gelegen HOEKWONING met royale tuin en c.v.-gas, woonkamer half-open keuken, 3 slaapkamers, badkamer, ruime zol- derslaap-/hobbykamer met dakkapel. Oplevering in overleg. Prijs f. 199.000.--k.k. burgerveen Leimuiderdijk 295. Zeer riant gelegen halfvrijstaande fraaie moderne VILLA met c.v.-gas. blijvend vrij uitzicht over de Westeinderplas en eigen aanlegsteiger. Ind.: ruime entree, grote L-vormige woon- eetkamer met leuke open haardpartij, moderne luxe open keuken met inbouwapparatuur, groot zonneterras met aansluitend grote diepe mooi aangelegde tuin met vrij uitzicht op het polderlandschap. 1e verd.: 3 roy. slaapkamers en grote komplete badkamer met droog- terras. 2e verd.: 2 slaapkamers met dakkapel, 2e badka mer met 3e toilet en veel bergruimte. Grote garage voor 2 auto's en bergzolder. In de onderbouw een grote hobbyruimte, grenzend aan het tuinterras, ingericht als biljartkamer en met gezellige bar. Het pand is geheel geisoleerd en voorzien van thermopane beglazing. Oplevering in overleg. Prijs f. 675.000,--k.k. hazerswoude-dorp Poelzoom 22. Rustig gele gen groot luxe HERENHUIS met c.v.-gas, garage en veel extra's w.o. thermopane beglazing. Ruime woon-eet kamer met parketvloer en open haard, grote moderne luxe keuken met diverse accessoires. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer, 2e toilet en aparte douche/ waskamer, 2e verd.: 2 grote slaapkamers en veel berg ruimte Oplevering in overleg. Prijs f. 480.000,-k.k. hazerswoude-rijndijk Fred. v. Eedenplein 22. Uitstekend onderhouden HOEK-TOP-FLAT met c.v., bijbehorende garage en kelderberging. Indeling: entree hal, douchekamer, 2 balkons, voorkamer, achterkamer en 2 slaapkamers. Oplevering in overleg. Prijs f. 149.000,-k.k. Garage f. 12.000,»k.k. hazerswoude-rijndijk Ten Katestraat 1. Gunstig gesitueerd HOEK-HERENHUIS met garage en c.v.-gas. Ind.: grote Z-vormige woon-eetkamer met parketvloer en leuke open haard, drie zijden tuin. Ie verd.: vier slaapkamers en badkamer. 2e verd.: royale zolder, be reikbaar d.m.v. een vlizotrap.Oplevering in overleg. Prijs f. 250.000,-k.k. haZGrSWOUde-rijndijk Potgieterslaan 29.Gunstig gelegen EENGEZINSWONING met c.v.-gas en tuin op het zuiden. Woon-eetkamer met open haard en houten plafond, keuken. 1e Verd.: 3 slaapkamers en badkamer; 2e verd.: fraai afgewerkte zolderslaapkamer met dakka pel en veel bergruimte. De woning is in perfekte staat van onderhoud en voorzien van thermopane beglazing. Spoedig te aanvaarden. Prijs n.o.t.k. Telex hoofdkantoor Zoetermeer 33363 Kanteen in: Zoetermeer, Alkmaar, Lelystad en Middelburg, hoofddorp JaneAdamsstraat 43. Rustig aan woonerf gelegen EENGEZINSWONING met c.v.-gas, carport, voor- en grote achtertuin. Ruime entree, grote woon-eetkamer met parketvloer en ruime mo derne open keuken, 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, bal kon, grote badkamer, 2e verd.: grote zolderrruimte met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Oplevering in overleg. Prijs f. 247.500,--k.k. leiden Hommelveld 30. Apart ruim HERENHUIS aan de rand van park, met c.v.-gas en verschillende niveau's. Ind.: royale woonkeuken, verdiepte royale living met open haard, royale tuin op het zuidwesten, garage, kelder en kelderberging; 1e verd.: 3 slaapkamers, komplete badkamer, waskamer, doucheruimte en apart 2e toilet; 2e verd.: zeer royale slaapkamer met 2 grote tuimelramen. Volledig thermopane beglazing en iso latie. Oplevering in overleg. Prijs f. 439.000,-k.k. leiden Jacob van Campenlaan 104. Uitstekend onderhouden 3 KAMERFLAT (oorspr. 5 kamers) op de 4e woonlaag met riant vrij uitzicht en c.v.-blok- verwarming. Ind.: ruime entree, toilet, compl. bad kamer, zeer grote L-vormige woon-eetkamer met zonne balkon, moderne keuken en 2 ruime slaapkamers. Incl. volledige stoffering. Oplevering in overleg. Prijs f. 249.000,-k.k leiden 5-Meiplem 184. Goed onderhouden 3-KA- MER-TOP-FLAT met c.v.-gas. Gunstig gelegen t.o.v. winkelcentrum. Ruime woon-eetkamer met fraai hou ten plafond, 2 ruime slaapkamers, balkon, betegelde moderne keuken en douche. Oplevering eind sept. 1978. Prijs f. 125.000,-k.k. leiden Donsvlinder 24. Leuk en rustig nabij park met kinderboerderij gelegen grote SPLITLEVEL-WONING met c.v. gas, garage, voor- en vrije zonnige achtertuin. Ind.: grote woonkamer met open haard en vloerver warming, royale eetkamer met open keuken, beide met plavuizenvloeren. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, bad kamer, aparte douche, 2e toilet, waslokaal, voor- en achterbalkon. 2e verd.: grote slaap-/hobbykamer en prachtig zonneterras. In het sousterrain is een grote hobby-/bergruimte. De woning heeft gedeeltelijk ther mopane beglazing. Opl.ca. november '78. Prijs f. 425.000,-k.k. leiden Lusthoflaan 25. Goed onderhouden EEN GEZINSWONING met royaal doorgebroken woon- eetkamer, keuken en zonnige plaats. Verd.:2 ruime slaapkamers en betegelde douche. Oplevering eind sept. 1978. Prijs f. 125.000,-k.k leiden Hommeiveld 16. Zeer gunstig direkt aan groot rekreatiepark gelegen SPLIT-LEVEL-HOEK- HERENHUIS met c.v.-gas, garage, groot sousterrain, voor- en zonnige, speels aangelegde achtertuin. Grote woonkamer met open haard, ruime moderne eetkeuken, 4 royale slaapkamers, badkamer, aparte douche en apart waslokaal. Oplevering in overleg. Prijs f. 395.000.-- k.k. leiden Roomburgerlaan 59. Leuk gelegen goed on derhouden ruime MAISONNETTE, met op de 1e verd.: een ruime voor- en achterkamer, leuke betimmerde keuken, toilet en douche; 2e verd.: 3 slaapkamers en bergruimte; 3e verd.: een grote bergzolder. Oplevering in overleg. Prijs f. 142.000,--k.k. leiden Leeuwerikstraat 6. In gezellige buurt gelegen groot HERENHUIS, in oude staat, met achtertuin. Woonkamer, aparte eetkamer, keuken; 1e verd.: 3 ruime kamers, waarvan 1 ingericht als keuken; 2e verd.: aparte slaapkamer en douche. Oplevering eind 1978. Prijs f. 215.000,-k.k. leiderdorp Resedastraat 21. Leuke rustig gelegen en goed onderhouden EENGEZINSWONING met c.v.- gas, voor- en achtertuin. Ind.: ruime woon-eetkamer met parketvloer en mogelijkheid voor open haard, keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers en ruime badkamer. 2e verd.: grote slaap-/hobbykamer met -dakkapel en veel berg. ruimte. Oplevering ca. april 1979. Prijs f. 219.000,-k.k, IcidcrdorpBrittenburg 54. Aan wandelpad gelegen goed onderhouden EENGEZINSWONING met c.v.-gas, voor- en zonnige grote achtertuin met stenen berging en achterom. Ruime woon-eetkamer, keuken; 1e verd.: 3 slaapkamers en badkamer; 2e verd.: slaap/hobby kamer met dakkapel en veel bergruimte. Oplevering in overleg. Prijs f. 225.000,--k.k. nieuw vennep Landei 1. Speels gebouwde ruime WONING. TYPE TWEE-ONDER-EEN-KAP, met garage en 3 zijden turn. Ruime woon-eetkamer met parketvloer en open haard, moderne kómpl. ingerichte keuken, werk /slaapkamer en berging, 2/3 slaapkamers, moderne kompl. badkamer en vide; op de 2e verd. een grote berging en vide. Oplevering in overleg. Prijs f. 330.000,-k.k. niGUW vennep Sikkelstraat 21Rustig gelegen goed onderhouden EENGEZINSWONING met c.v.-gas, voor- en zonnige achtertuin met stenen berging. Ruime en tree, royale woon-eetkamer, moderne half-open keuken met eetbar; le verd.: 4 slaapkamers en ruime douche met 2e toilet; 2e verd.: grote zolderberging. Oplevering in overleg. Prijs f. 215.000,--k.k. rijnsburg Colleg.antenstraat 65.DRIVE-IN-WONING met grote garage en c.v.-gas. Ind.: garage, kantoortje en achtertuin. 1e verd.: entree aan galerij, woon-eet kamer, keuken en toilet; 2e vérd.: 3 slaapkamers, balkon en royale douche met 2e toilet; 3e verd.: royale zolder kamer met veel bergruimte. Direkt te aanvaarden. Prijs f. 205.000,--k.k. ter 33r Weerenstraat 19. Goed onderhouden half vrij staande WONING aan een singel met roy.tuin op het zuiden, roy. entree, ruime woon-eetkamer, luxe half open inbouwkeuken met bar. 1e verd.: 3 ruime slaap kamers, luxe kompl. badkamer met 2e toilet; 2e verd.: grote zolderslaapkamer met dakkapel, bergruimte en ruime overloop met wasgedeelte. C.v.-gas en gasboiler. Oplevering oktober 1978. Prijs f. 262.000,--k.k. Een volledig overzicht van de EXCLUSIEF bij ons in verkoop zijnde woningen vindt u in onze uitgebreide en MET FOTO'S GEÏLLUSTREERDE WONING-GIDS. Deze is op aanvraag (óók telefonisch) kosteloos verkrijgbaar. Kopers zijn geen makelaarscourtage verschuldigd nkc Lange Voort 13a, Oegstgeest. Telefoon 071 -154045 TE KOOP IN LEIDERDORP ANNA VAN BURENSTRAAT 13: Uitstekend onderhouden tussenwoning met centrale hete lucht verwarming, voor- en grote achtertuin. Ind.: grote woonkamer, keuken, toilet. 1e verd.: badkamer met ligbad, 3 slaap kamers. 2e verd.: 1 kamer met dakkapel, don kere kamer, berging. Aanvaarding in overleg. Koopsom: 215.000,- k.k. BINNENDIJK B.V. W. Alexanderplantsoen 4, Rijnsburg. Tel. 01718-21839. WINKEL-WOONHUIS te koop, prima onderhouden Morsstraat 38 - Leiden best. uit kapsalon, achterkamer, douche cel, plaats, schuurtje; 1e verd.: voorka mer, keuken, portaal, toilet, 2e verd.: 2 slaapkamers. Prijs 148.000; k.k. Makelaardij Hillenaar Uhlenbeckkade 18, Leiden. Tel. 071-133854 VERHUIZINGEN in binnen- en buitenland onder garantie JAN VAN DUUREN TEL. 12.54.68-12.40.60 Verwarmde bergplaats voor inboedels. ^OTc^ Hebt u zelf grond? Dan heeft Transolhuizenplan een bijzondere methode om daarop snel een comfortabel, ruimtelijk, oerdegelijk geconstrueerd huis te bouwen voor een betaalbare prijs. Gegrondvest op 10 keiharde pluspunten, j Bon voor een best plan. EESERGROEN (Drente) RECREATIEBUNGALOW NR. 3 Prijs incl. inventaris 92.500,- k.k. Tel. 05995-1863. bon komt u verder. -ma ;r het Transolhuizenplan' nlichtingen telefonisch contacl op met ot stuur de J bon in een open enveloppe zonder postzegel naar Transolhuizenplan. Antwoordnummer 317500 WB Enschede. ^Teleloon:053-357135. j_C 3 I Bouw daar maar eens tegenan..! prijs: f 299.000,- 1$', vraagprijs: 127.000,- coti Leiden: Heuvel roos 3 groot herenhuis Hoge Rijndijk 290 2 kamer appartement De Rosmolen 95 terrasflats vraagprijs: 119.000,- v.o.n. (excl. mak. c< Levendaal 187 tussenwoning vraagprijs: 188.000, Oosterdwarsstraat 31 leuk woninkje vraagprijs: 90.0® 0i Paramaribostraat 13 4 kamer appartement vraagprijs: 136.00 De Sitterlaan 66a hoekbovenwoning vraagprijs: 1178.000,- Jacob van Campenlaan 48 5 kamer appartement prijs: 229.000,- k aü Wolmaranstraat 1 ludiek huisje vraagprijs: 89.000,-k J Zoeterwoude: Vijf Mei laan 4 moderne tussenwoning vraagprijs: 225.000,* k111 Hoge Rijndijk 55a hoekherenhuis vraagprijs: 229.000,- k Leiderdorp: Resedastraat 25 modern herenhuis vraagprijs: 229.000,* Anna van Saksenstraat 16 herenhuis vraagprijs: 238.000,* Heemraadlaan 27/29 tussenwoning vraagprijs: 189.000,* Camphuysendreef 13 hoekherenhuis vraagprijs: 389.0® m Hazerwoude: jj Jacob Reviusstraat 34 gezellige tussenwoning vraagprijs: 175.000,* kn Alphen aan den Rijn Vivaldihof 79 herenhuis vraagprijs: 208.000,-k Sassenheim Frankenhorst 23 Rustig gelegen hoekwoning voorzien van c.v. -gas, gasboiler, stenen garage schuur A Indeling: entree, toilet, gezellige woonkamer met parket, moderne uitg breide keukbn met o.a. inbouw koelkast, oven, afzuigkap etc. p 1e etage: 3 slaapkamers, douche, voorzien van parketvloeren. Viae* vaste trap naar 2e etage: alwaar zich een grote 4e slaapkamer met dak) pel bevindt en 2 grote opbergkasten. Zonnige achtertuin, incl. zonfl scherm, oplevering in overleg vraagprijs: 220.000,- li Vrijblijvende inlichtingen kunt u verkrijgen bij: STEENSTRAAT 43 te LEIDEN - TEL 071-14.08.45 b.g.g. 071-89.06. ot 071-89.16.30.

Leidse Courant | 1978 | | pagina 12