Expositie Nieuw&Anders amerikaanse exportorgels IvanURK telefoontjes 1.795- AKTIEVE KRACHT 071 -122244 Wèlkom op de Grote Citroen Najaarsexpositie Zaterdag 7oktober Autobedrijf v.d. Velde bv Bakkers Automobielbedrijf bv Tegen superlage dollarkoers kochten wij een kleine partij VERBOUWEN P&C. Geweldige mode, gezellige sfeer. Peek&Cloppenburgi LEIDSE COURANT DONDERDAG 5 OKTOBER 1 7 Voorbereidingsbesluit voor het perceel Zeestraat 89 De Burgemeester van Noordwijkerhout maakt bekend, dat ter gemeente-sekre- tarie, afdeling algemene zaken (loket 24), voor een ieder ter inzage ligt: jn de raad van 28 septem- 72. Bij dit besluit is ver en bestemmingsplan het perceel het besluit ber 1978, r klaard, dat wordt voorbereid Zeestraat 89. Noordwijkerhout, 5 oktober 1978. De Burgemeester voornoemd, Heemskerk, loco-burgemeester GEMEENTE VOORSCHOTEN Bij de directie Openbare Werken wordt gevraagd een in algemene dienst, voor het verrichten van alle bij de buitendienst van de hoofdafdeling III voorko mende werkzaamheden (wegenonderhoud, riolerin gen, reiniging en tractie). Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring tussen 1558,- en 1880,- bruto per maand (schaal 2). Voor een goede kracht met ruime ervaring zijn in de toekomst bevorderingskansen aanwezig. Telefonisch kunnen nadere inlichtingen worden ingewonnen bij de chef buitendienst, de heer G.H. Preuter (01717-2141, toestel 84) en bij de chef personeelszaken, de heer J.P. van de Berg (01717- 2141, toestel 27). De Citroen Dyane heeft ccn 602 on3 motor met luchtkoeling, voorwiclaan- drijving en sdiijfremmat vóór. Kofferruimte van 212 dm3. Opat dak. Vijfde deur. Gescheiden voorsloelen en 3-punls rolgordels (vóór). U rijdt al Dyane voor de rijklaarprijs van 9.590,- De Citroen GS is a in 9 verschillende uitvoeringen: GSpécial, GS X, GS Club, GS X3, GS Pallas, GSpécial Break at GS Club Break. Met een gewone versnellingsbak of met cat semi-automaat: Cmalic. U rijdt al r de rijklaarprijs van 14.440,-. A.s. zaterdag is een bezoekje aan de Citroen showroom nog leuker dan anders. Niet alleen vindt u er al het nieuws over de modellen '79, maar u krijgt er nog een aardig presentje ook. Een schat van een zelfmaak-eendje. Als symbool voor de Citroen 2CV, die unieke auto met die legendarische bijnaam. Aanstaande zaterdag is dus een prima dag voor een bezoekje aan onze showroom. Vooral als u eens ongedwongen en vrijblijvend wilt kennismaken met het nieuws dat Citroen u te bieden heeft. En als u nu weieens precies wilt weten hoe het nu zit met die belangrijke Citroen eigenschappen: comfort, zuinigheid en veilig heid. Of als u wilt horen wat een rijklaarprijs nu allemaal inhoudt. Geef uw ogen de kost op onze expositie en schroom vooral niet om een proefrit te maken. Want wie niet in een Citroen heeft gereden, weet niet half wat een Citroen is. Nog even over dat eendje. Het is bij ons traditie dat wij u tijdens een expositie niet met lege handen naar huis laten gaan. Vandaar onze zelfmaak-eend, een alleraardigste kwaker die u zelf met naald en draad in elkaar kunt zetten. GS X3: fel, snel en sportief. De snelste GS, de opvolger van de X2, heet X3 en heeft een nieuwe motor van 1299 cm'Met deze motor kunt u nog sportiever rijden en nog feller accelereren zonder dat het ook maar een druppel benzine méér kost. Integendeel. CX 2500 Diesel Pallas: nu ook met 5-versnellingsbak. Daardoor een nog lager verbruik en nog fellere acceleratie. Dit opgeteld bij zijn hoge top (156 km/h) en opvallende geruisloosheid maken deze CX tot de comfortabelste diesel ter wereld. CX: nu met 2 nieuwe consoles. Een nieuwe console met een verbeterd ventilatie- en verwarmings systeem lijkt slechts een geringe verandering, maar het is wederom een perfectionering in het unieke concept van deze bijzondere auto. Boven dien in de CX Pallas en GTi ook nog een nieuwe dakconsole (niet bij uitvoeringen met elektrisch schuifdak). Acadiane: een wel zeer voordelige bestelwagen. De waardige opvolger van de besteleend met nog meer ruimte: nuttig laadvermogen 475 kg. Comfortabel interieur. Neerdraaibare portierruiten.Topsnelheid 100 km/h. Uiterst praktisch en zuinig. Speciale aanbieding: de GS Basalte f 16.950,- rijklaar. Er komen er maar 400 van in Nederland en daarom is 't wel een zeer exclusieve auto. Bovendien 1222 cm' motor, zwarte carrosserie met rode strepen. Speciale wieldoppen. Mistlampen vóór. Verchroomde buitenspiegel. Schuifdak. Heel aparte rood/zwarte stoffen bekleding. Hoofdsteunen op voorstoelen. Inclusief radio-uitrusting (antenne en speaker). Rondom gekleurd glas en gelaagde voorruit. Kennedylaan 118, hk Brahmslaan, Leiden Zijlsingel 36, Leiden Hoofdstraat 133, Sassenheim Exportkwaliteit, in een schitterend ver zorgde uitvoering. Deze zeer kompleet uitgeruste orgels zijn o.a. voorzien van: 9 verschillende orgelstemmen sustain op het bovenklavier automatische ritme-box met 6 verschillende ritmes en geschikt voor het één-vinger-akkoord-systeem een prachtige kast, die in ieder interieur past. Nd, als jubileum-prijscadeau of 39.-per maand* Als tweede uitvoering: Model de Luxe met 6 extra muzikale effecten: piano, spinet, vibraharp, hawaïan gitaar, banjo en mandoline. Nü, als jubileum-prijscadeau van 2»9957- voor 2.195.- of 45.- per maand EUROPA'S GROOTSTE IMPORT- EN EXPORTSPECIALIST. Rotterdam. Westersingel 42, tel. (010) 363500 Dagelijks geopend van 9-17.30 uur. Vrijdag koopavond van 19-21 uur. HOEFTNIET DUURTE ZUN VERANDER T MET KLEUR Flexa Hoogglanslak en Flexa Satin. vele prachtige diepe kleuren uitstekende kwaliteit toepasbaar op hout, metaal en polyester groot uitstrijkvermogen (±15 m2 per liter) goede hechting en dekking. Flexa Hoogglanslak en Flexa Satin vooreen kleurrijke verandering. Verkrijgbaar bij iedere Flexa-verfwinkelier. fat valt er meer op? De broek, het bloesje en het vestje die zo goee- bij elkaar passen?***0f de prijskaartjes die eraan hangen?****) Corduroy bandplooibroek. In mosgroen, zwart, goud bruin en middenbruin. Mt.36 t/m42^Cj_ Vest met klepzakken. In écru, beige, bordeaux. Mt. 36 t/m 40. Geruit bloesje van katoen. In o.a. bruin, groen, bor deaux. Mt.36 t/m 44. 45.-

Leidse Courant | 1978 | | pagina 18