ECHT EIKEN! ECHT LEER! 2495,- 2950,- van der meer Fijne meubelen' scherpe prijzen» I Parttime Verkoopster Lridluba Kindermishandeling beslaat. Hoe lang nog, Kreymborg Nèt even leuker: bij Kreymborg! Echt eiken! Echt leer! 2+3-ziisbank Echt eiken! Echt leer! 2+3-zitsbank vakaturelijn 071-134747 INSCHRIJVING KURSUSSEN VOLKSUNIVERSITEIT VOORHOUT UllNöUAU Z9 AUUUbiUS 19VÖ LEIDSE COURANT Waarom zouden part-timers als "halve" medewerkers geen "heel" plezier in hurj werk hebben? Kreymborg geeft in alles nèt dat beetje meer, waardoor ook part timers zich bij ons thuis voelen. De werktijden zijn in overleg, maar in ieder geval de koopavond en de zaterdag. Een prima salaris en bovendien aantrekkelijke korting op kledingaankopen. Wie wat meer van z'n toekomst wil maken, en 20-25 jaar is, belt even: de bedrijfsleider Kreymborg de heer Blok, Haarlemmerstraat 143 te Leiden. Tel.: 071-125323. Voorbeeld nr. 3: robuuste zitgroep in écht eiken met extra-dikke kussens in gevlamd, écht leer. Het romantische, ,balustrade'-frame zorgt voor een solide maar toch open effekt. De kussens zijn afgewerkt met een dubbele stiknaad, de rugkussens hebben een fraaie, iets gebogen lijn. De kleuren van het leer: nègre, sienna en oker. Voorbeeld nr. 2: traditionele bankengroep-met-oren in écht eiken met lekker-dikke kussens in écht leer. Komfortabele, hoge rug, mooi-gesneden poten en armleggers. De op twee plaatsen genopte zit- en rugkussens hebben een stoer, breed-uitwaaierend stikselpatroon. UtrechtRijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht; Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737; Den Haag: Spui hoek Kalvermarkt; Den Haag: WinkelcentrumWaldeck', einde Laan van Meerdervoort; Amsterdam: Stadhouderskade 74; Diemen (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam-'t Gooi, afrit De Sniep; Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Velser-tunnel, afrit Zaandam/Heemskerk; Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld; Etten-Leur: Rijksweg Breda-Roosendaal; Heerlen: Spoorsingel 2; Enschede: Winkelcentrum ,De Klanderij'; Almelo: Oranjestraat 25. Dagelijks (ook op zaterdag!) geopend tot 6 uur. Koopavond bij VanderMeer. donderdag in Utrecht, Den Haag, Amsterdam en Almelo; vrijdag in Rotterdam, Diemen, Eindhoven en Enen-Leur. w Voor alle uitzendkrachten SIRE Kindermishandeling, daar praten we liever niet Aan het probleem van kindermishandeling kan bij de Nederlandse Vereniging tegen Kinder over in Nederland. Dat is jammer. Want met dood- een hoop gedaan worden. Ook door u. Hoe. dat staat mishandeling, Koningsplein 27 in Den Haag, f zwijgen help je geen enkel probleem uit de wereld, te lezen in een speciale folder. Die kunt u aanvragen telefoon: 070-631923. Publicatie aangeboden door dit blad ui samenwerking met de Stichting Ideele Reclame In het Parochiehuis zullen op woensdag 30 en donderdag 31 augustus a.s. 'savonds van 19.30 tot 21.30 uur informatie- inschrijfavonden gehouden worden voor de volgende cursussen: Er zijn docenten aanwezig. pottenbakken/boetberen, tekenen/schilderen, weven/spinnen, oude poppen maken, haken, breien/macrame; kantklossen, frivoli- te, kleiding versieren, sieraden maken, bloemschikken, fijne keu ken. hatha yoga, volksdansen voor 8/12-jarigen. kreatieve handar beid voor kinderen, pottenbakken voor 4/6e klassers, pottenbakken voor 12/17-jarigen, navigeren in ruimer water, wereldoriëntatie, ne derlands, nederlands voor buitenlanders, nederlands voor 50+ers, trans, duits, engels, spaans, italiaans, zweeds. Bij inschrijving gelieve men KONTANT te betalen.

Leidse Courant | 1978 | | pagina 14