Geduld wordt beloond. SIJTH8FFPIRSBU SIJTH8FFPIRSBU SECRETARESSE fA, Het Motorhuis bouwkundig medewerker ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER KLÖCKNERINA NEDERLAND B.V. KLÖCKNERINA NEDERLAND B.V. leiden Stichting gezinsverzorging Leiden de koning EEN KRAANMACHINIST Opel Rekord. De auto die uw wachten waard is. MAATSCHAPPELIJK WERKENDE freelance-trainers ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER ZATERDAG 19 AUGUSTUS 1978 LEIDSE COURANT 1 PAGINA In de gemeente Leiden worden vele plannen van nieuwbouw en re novatie van woningen voorbereid en uitgevoerd. Bij de afdeling Volkshuisvesting van de Dienst van Gemeentewer ken, die zich o.a. bezighoudt met deze plannen, kan worden ge plaatst een Functie-informatie: - het coördineren van de technische voorbereiding van de woning bouwplannen; - het bewaken van de beschikbaar gestelde kredieten; - het onderhouden van de nodige schriftelijke en mondelinge con tacten binnen het gemeentelijke apparaat en met overheidsinstan ties, woningbouwcorporaties en bewonersgroepen; - het toetsen van de woningbouwplannen aan de geldende voor schriften en verordeningen. Vereist: - een bouwkundige opleiding op HTS- of gelijkwaardig niveau; - ruime praktijkervaring op het gebied van de woningbouw; - enige kennis van de geldende financieringsregelingen op het ge bied van de woningbouw; - goede contactuele eigenschappen en organisatorische kwaliteiten; - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: - aanstelling zal plaatsvinden in de rang van ten hoogste technisch hoofdambte naar, met een te bereiken salaris van f 3874,— bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen met vermelding van het vacaturenummer GW 78014 op brief en enveloppe te richten aan Burgemeester en Wethouders van Lei den, postbus 148, 2300 AC Leiden. Sijthoff Pers B V is uitgeefster vanonder meerde Haagsche Courant. Het Binnenhof, Goudsche Courant, Rotterdamsch Nieuwsblad. Leidse Courant, Economisch Dagblad en een dertigtal huis-aan-huisbladen. Op haar CONTROLLERSAFDELING, waar 5 personen werk zaam zijn, is een vacature ontstaan voor een MEDEWERK(ST)ER in het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden en studerend voor MBA Een middelbare schoolopleiding is als vooropleiding vereist. Leeftijd: plm. 21 jaar. Enige jaren ervaring op administratief/boekhoudkundig ter rein strekt tot aanbeveling. De funktie omvat o. m. het verrichten van ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de maandelijkse verslaglegging van de diverse bedrijven, welke grotendeels geautomatiseerd is de analyses van resultatenoverzichten, balansen en andere bedrijfsgegevens. de samenstelling en beoordeling van begrotingen en liquiditeits-prognoses op korte en middellange termijn. Het bedrijf kent een winstdelings- en gratificatieregeling, goede sociale voorzieningen, alsmede een studiekostenrege ling. Informatie over de funktie zal gaarne worden verstrekt door de heer J. de Klerk, hoofd controllers-afdeling, tel.: 070- 624562 toestel 451. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van Sijthoff Pers BV. t.a.v. de heer H. L. M. Heijmans. Wagenstraat 37, 2512 AP Den Haag. tel 070-624562, wagenstraat 37. 2512 ap den haag; Wij zijn een jong bedrijf binnen de Klöcknergroep en houden ons bezig met het ontwikkelen van Industriële Projekten over de ge hele wereld. Voor onze Procurement/Projektafdeling, die voor de uitvoering van de lopende projekten moet zorgdragen, zoeken wij op korte termijn een met - een goede typevaardigheid - kennis van Engels en Duits (kennis van Frans strekt tot aanbeveling) - bij voorkeur bekend met het werk van een projektburo, hoewel dit geen vereiste is. Ons modern kantoor is in Voorschoten gevestigd. Uiteraard bieden wij een goed salaris en uitstekende secondaire voorzieningen. Wij wachten op uw schriftelijke sollicitatie, welke u kunt zenden naar: Het Kleine Loo 364, 's-Gravenhage. t.a.v. de heer J. Schouten vraagt z.s.m. Taak - Zelfstandig periodiek verzorgen van de input t.b.v. geautomati seerde verwerking van de salarisadministratie en boekhouding alsmede het verrichten van alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Opleiding - dipl. MEAO of MAVO-IV, HAVO (met handefspakket) Praktijkdipl. boekhouden of studerend daarvoor en/of hiermee te vergelij ken ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. INLICHTINGEN bij de administrateur de hr. Vermond tel. 14.94.41. SOLLICITATIES schriftelijk aan de directeur v.d. instelling Rem brandstraat 21, Postbus 791, Leiden. UITZENDBUREAU Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden mabu Voor ons woningbouwplan „Grashoek" te Noordwijk vragen wij voor spoedige in diensttreding voor een hydraulische mobiele kraan in het bezit van het hijsdiploma. Belangstellenden kunnen zich melden bij: Hoofduitvoerder A. Wendt, plan „Grashoek",tel. 01719-15586, of kantooradres Pickéstraat 62, Noordwijk, tel. 01719-19317. Bouw- en Aannemersbedrijf M. de Raad Zoon cv 't Staat in de LEIDSE COURANT Voor onze afdeling boekhouding, waar moderne ad- ministratie- en automatiseringstechnieken worden i:;| toegepast, vragen wij een BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER op M.B.A.-niveau of gevorderde studie daarvoor Aan een jongeman van 22-30 jaar bieden wij een vrij zelfstandige funktie. Na gebleken geschiktheid daartoe is benoeming tot sous-chef van de afdeling Boekhouding mogelijk. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, met omschrijving van opleiding en ervaring te rich ten aan onze afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen orpTel (071)89 92 55' U hebt't misschien ook al gemerkt: Wie nu een nieuwe Opel Rekord bestelt, zal flink wat geduld moeten hebben tot de wagen wordt afgeleverd. Dit zit'm niet alleen in 't sukses van deze nieuwe Rekord. Dat heeft ook te maken met het feit dat steeds meer mensen die levertijd rustig afwachten, dan genoegen te nemen met een andere auto. En zo hebt u nu al kans zo'n drie maanden te moeten wachten voor u in uw nieuwe Rekord wegrijdt. Dat is jammer. Maar er staat wel tegenover dat u een auto krijgt die uw geduld de komende jaren niet meer op de proef zal stellen. Beter zo dan andersom. Een proefrit kunt u vandaag al maken. Bij ons staat de Opel Rekord klaar. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Het psychiatrisch ziekenhuis Endegeest is een gemeen teziekenhuis van Leiden met ongeveer 550 bezette bed den, waarvan 130 in de zwakzinnigenafdeling Voor geest. Het is gelegen in Oegstgeest. Ten behoeve van de opname-afdelingen dames en her en. die beide sterk in ontwikkeling zijn. kan worden ge plaatst een Op beide afdelingen zal - in teamverband gewerkt worden in groepen voor opname en voortgezette ge dragstherapeutische behandeling. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat, die bij voorkeur over ervaring in klinische psychiatrie be schikt. Een ruime inwerktijd zal worden geboden. Functie-inhoud: - sociale diagnostiek - hulpverlening aan de cliënt en zijn directe milieu, - meewerken aan het opstellen van behandelplannen: - zorg voor het klimaat op de afdeling, - samenwerking met extra murale instanties, - meewerken aan de verdere ontwikkelingen op de af deling en van het maatschappelijk werk in het zie kenhuis Arbeidsvoorwaarden. - salaris tot maximaal 3.358,- per maand, - ziektekostenverzekering: I.Z.A. - pensioenverzekering. Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. l Ons buro heeft zich gespecialiseerd in trainin gen ten behoeve van bedrijfsleven en overheid. In verband met uitbreiding van onze werkzaam heden zoeken wij in de regio Haarlem - Leiden - Den Haag voor de praktika: vergaderen en gespreksvaardigheid Vereisten: O voltooide studie sociale wetenschappen, sociale akademie of vergelijkbaar nivo; Q ruime ervaring met groepen; enige jaren bedrijfservaring; 9 belangstelling voor groepsprocessen. schriftelijk rapporteren Vereisten: O kandidaats Nederlands, M.O. Nederlands, School voor journalistiek of vergelijkbaar nivo. 9 enige jaren bedrijfservaring en/of onder wijservaring, bij voorkeur in onderwijs aan volwassenen. Voor deze vakatures geldt een leeftijdsgrens van 2838 jaar. Wij bieden: afwisselend werk, goede honorering, mogelijkheid gratis deel te nemen aan onze opleidingsaktiviteiten. Bij het openvallen van vakatures in onze vaste stat genieten freelance medewerkers voorkeur. Sollicitaties en nadere informatie vóór 26 augustus bij Buro Gijswijt, Majoor Fransstraat 17, Amstelveen, 0 Telefoon: 020-411116 of 458769. GEMEENTE BODEGRAVEN Aan de afdeling financiën ter gemeentesecretarie alhier, kan, we gens vertrek van de huidige medewerkster, worden geplaatst een Vereisten: Diploma Mavo/Havo, bereidheid tot het volgen van de cursus Praktijkdiploma Boekhouden. Zij, die bekend zijn met de bediening van een „office-computer" ge nieten de voorkeur. Salaris: afhankelijk van leeftijd en opleiding nader overeen te komen. Alle gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing zoals: tegemoetkoming studiekosten, reiskos ten e.a. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de chef van de afdeling financiën de heer J. M. de Wit, telefoon 01726-19300 toestel 130. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad terichten aan de burgemeester van Bodegraven, Raadhuisplein 1, Bodegra ven Uw vriendelijke Opel-dealer Vondellaan 80 - Telefoon: 071 - 76 93 13* - Leiden I Industrieterrein 't Heen Telefoon: 01718 - 2 92 03 -Katwijk fel p,M Julianalaan 46 - Ifef ÜJÏ! Het Motomuis Telefoon:017I7-25 59-22 36-Voorschoten

Leidse Courant | 1978 | | pagina 12