„Vooral in vakanties last van baldadige jeugd" PvdA: VVD: CDA:,Samen op weg Lisse gaat bouwval aan Rooversbroekdijk eindelijk slopen KORTWEG KIEZEN 0PH ELK Mee denken en Klooster- schuur ontwikkelen meehelpen REGIO LEIDSE COURANT WOENSDAG 10 MEI 1978 PAGI LEIDERDORPSE AD.TUDANT H. SLOFSTRA: LEIDERDORP „De Leiderdorpse jeugd is per definitie niet baldadiger dan de jeugd uit andere plaatsen. Naar mijn me ning echter, wordt er door verschillende oorzaken, onder meer omdat veel mannen en vrouwen overdag tegelijk werken, te weinig aandacht aan de kinderen besteed. Vooral in de schoolvakanties hebben we, omdat de kinderen onvoldoende opgevan gen worden, last van baldadige jeugd". Dit zegt de groepscommandant van de rijkspolitie de adjudant H. Slotstra (55). De baldadigheid, uit zich met name in de omgeving van het park „De Houtkamp", waar veel vernielingen aan het houtgewas worden toegebracht en de wandelaars overlast wordt aangedaan door jeugdige fietsers en bromfietsers. De heer Slofstra •wil zich overigens distanciëren van de opvattingen over vandalisme die onlangs in de raadscommissie voor verkeer en -vervoer naar voren zijn gebracht, zoals die zijn gepubliceerd in de L.C. van 5 april. De opmerkingen van gemeentelijke zijde .dat er in het voorafgaande weekeinde een spoor van vernielingen zou zijn geweest met een totale schade van 10.000,- wor den door de heer Slofstra als feitelijk onjuist van de hand gewezen. „In het weekend van 1/2 april hebben we geen enkele klacht over vandalisme van enige omvang ontvangen. Volgens het weekendrapport is er op de Engelendaal één verkeersbord gevonden. Deze is met twee andere borden en een paal die in de loop van enkele maanden zijn gevonden op het terrein van gemeentewerken gede poneerd. Dat is alles", zo stelt adjudant Slofstra. Dat ambtenaren van de dienst gemeentewerken een nachtelijke rit door Leiderdorp hebben moeten maken op zoek naar de juiste bestemming van de borden, wordt door de heer Slofstra op rekening van een communicatiestoornis geschreven. „Een en ander heeft geresulteerd in de afspraak dat eventuele gevonden verkeers borden pas de volgende dag bij gemeente werken worden afgegeven en dat ook de herkomst bekend zal worden gemaakt", aldus de heer Slofstra. De groepscomman dant, die de goede samenwerking met de gemeentelijke instanties benadrukt, wil ook de indruk ontzenuwen dat de politie te weinig aan het vandalisme doet. „Wij hebben een groep met jonge en enthousias te medewerkers, die juist bijzonder veel aandacht hieraan besteedt", zegt de heer Slofstra. Politiebureau De groep rijkspolitie Leiderdorp, die be halve Leiderdorp ook de gemeenten Kou dekerk a.d. Rijn en Woubrugge met Hoog- made omvat, is bijzonder krap gehuisvest in een woonhuis aan de Acacialaan. Gerui me tijd bestaan er al plannen voor de bouw van een nieuw groepsbureau aan de Hoogmadeseweg tegenover Leythenrode. Aanvankelijk zou met de bouw reeds in 1977 zijn gestart, maar omdat men een schietkelder in de plannen wilde opnemen is er vertraging ontstaan. Ook is er nog sprake geweest van inwoning bij het dis trictsbureau van de rijkspolitie dat van Den Haag naar Leiderdorp aan de Van der Valk Boumanweg zal verhuizen, maar ui teindelijk bleek er niet voldoende ruimte voor te zijn. Adjudant Slofstra hoopt ech ter de langste tijd aan de Acacialaan geze ten te hebben. „Onze huisvesting is ronduit slecht We zitten hier dagelijks met 23 man op een oppervlakte van 64 m2. We hopen echter spoedig een betere werkruimte te krijgen. Voor zover mij bekend wordt met de bouw van het nieuwe politiebureau in 1979 begonnen", weet de heer Slofstra. LISSE Het zal er dan toch eindelijk van komen. De bouwval aan de Rooversbroek dijk 41 te Lisse zal moeten verdwijnen. Het gemeentebe stuur van Lisse heeft om zover te kunnen komen al een poosje geleden een nieuwe behuizing voor de bewoner op laten trek ken en daarbij bovendien nog een forse bergplaats gemaakt voor al zijn attributen, maar de man, J.1 Ponsioen bleek ken nelijk niet van plan om het pand spoedig te ontruimen. ■Het huisje aan de Roovers broekdijk was al lange tijd nauwelijks bewoonbaar en bo vendien ook nog gespeend van allerhande voorzieningen. Tij dens een storm zo'n twee jaar geleden werd het allemaal nog erger, toen het onder hetzelfde dak gelegen pand werd ver nield en men eigenlijk ging lo pen wachten op het moment dat de zaak helemaal in elkaar zou storten. Tot op heden is dat nog niet gebeurd en als het aan de gemeente Lisse ligt, zal dit ook niet vanzelf gaan. Men zal een handje gaan helpen. In de raadsvergadering van he denavond krijgt de raad een voorstel onder ogen om het pand onbewoonbaar te verkla ren, waardoor het college de mogelijkheden verkrijgt om het desnoods met behulp van de Hermandad te ontruimen De slechte staat van de woning wordt nog onderstreept als men het advies van de hoofdin- De bouwval aan de Rooversbroekdijk. genieur, tevens inspekteur van de Volkshuisvesting en Bouw nijverheid leest, waarin onder andere geadviseerd wordt de ontruimingstermijn op *zn maand te stellen. Het college stelt dit dan ook aan de raad voor en vanavond zal als zoda nig hoogstwaarschijnlijk ook besloten worden. BEJAARDENREIS ZOETERWOUT ZOETERWOUDE - Woensdag een onbezorgde dag, doq 7 juni wordt voor de 28e maal comité net als vorig jaar, het Zoeterwoudse bejaarden- een beroep op de Zoeten* reisje georganiseerd voor de se bevolking, door middel ong. 200 deelnemers. Daar de een collecte. Deze huis aan eigen bijdrage van 25,- per collecte wordt gehouden persoon niet toereikend is voor me* 13 me'- Mr. Ballon in LAK-theater Het LAK-theater brengt vanavond „Hein, ou les aventures de monsieur ballon" van Yves Lebreton. Het is een wervelende show vol surrealisti sche associaties door middel van clownerie, acrobatiek en het gebruik van de dingen op het toneel, met een spaarzaam gebruik van (Franse) woorden. Mr. Ballon, dat bent u, dat ben ik, hij heeft opnieuw geleerd zijn lichaam, de dingen en de geluiden te gebruiken volgens een nieuwe gebruiksaanwijzing. Een poging om datgene te bezitten wat wegvliegt bij de lichtste liefkozing. Het verhaal over de gek die zoveel op ons lijkt. Aanvang 20.15 uur. Prijzert 6.- en 4,-. (LAK/CJP/65+). G. J. van Houten koninklijk onderscheiden NOORDWIJK De heer G.J. van Houten uit Noordwijk is benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. De hoge koninklijke onderscheiding werd hem op het belastingkantoor te Gouda uitgereikt door de directeur-generaal der belastingen te Utrecht. Van Houten is administrateur, hoofd van de afdeling controle bij de belastinginspectie Gouda en Alphen aan den Rijn. Ook buiten zijn ambtelijke functie is hij een bekende figuur. Zo is de heer Van Houten reeds vele jaren actief op het gebied van de filatelie. Hij is voorzitter van de afdeling Noordwijk van de Internationale Vereniging Phialtelica, die onder zijn langduri ge en bekwame leiding uitgroeide tot een bloeiende organisatie van meer dan honderd leden en een grote jeugdafdeling. Jubileumfeest onderwijzer P. J. Karremans WASSENAAR Op de St. Jan Baptistschool zal vrijdai zaterdag feest gevierd worden ter gelegenheid van het 40-j- - onderwijsjubileum van de heer P. J. Karremans. Vrijdag 12\ 's-morgens 9 uur is er in de St. Jozefkerk een feesta eucharistieviering, waarna er door de leerlingen een feeslj programma aan de jubilaris en zijn gezin zal worden aanj den. 's-Middags is er een feest voor de kinderen. Op zate 13 mei begint om 11 uur een jubileumbijeenkomst voor gen\ den, om 12 uur gevolgd door een receptie in de school. College Oegstgeest niet vod nieuwbouw raadhuis OEGSTGEEST - Het college van b. en w. van Oegstgeest is geen voorstander van totale nieuwbouw van het raadhuis. Dit werd gisteravond overdui delijk meegedeeld door wet houder Van Belle tijdens de vergadering van de commissie Financiën en CRM. Tijdens deze vergadering werd opnieuw het raadhuisvoorstel ingebracht. Dit voorstel omvat een zevental alternatieven om een eind te maken aan de ruimtenood van het ambtelijk apparaat van Oegstgeest. Tot op heden heeft nog geen enkele fractie zich uitgesproken over de gepresenteerde alternatie ven. De alternatieven variëren van ver- en uitbouw van het huidige complex tot en i totale sloop en algehele ni< bouw. Wethouder Van I verklaarde met de nieuwb weinig op te hebben. „Ik i niets voor nieuwbouw op| andere plaats van de gemet zoals bij een winkelcent» Dat zou alleen maar meer| keer aantrekken en het lat kan storend zijn bij het Het Wilhelminapark is eenj tig punt met voldoende keergelegenheid", aldus Belle. De socialist Kohlbeck herh de een voorstel van zijn fra genoot Boesjes om een van het Wilhelminapark i sluiten en om te vormen tol bestuurscentrum. NOORDWIJKERHOUT Voor de tweede maal in dit seizoen organiseert de „Kursus gemeentepolitiek" van de Mast een forumavond, waarop alle politieke partijen van Noord wij kerhout en De Zilk aanwe zig zullen zijjn. Onderwerp van deze avond zijn de gemeente raadsverkiezingen. Deze avond wordt gehouden in Hotel v.d. Geest op donderdag 11 mei en begint om 20.00 uur. RIJNSBURG De redaktie van de Leidse Courant wil in de rubriek kiezen op elkaar" vandaag poli tiek Rijnsburg aan het woord laten. We heb ben om het enthou siasme enigszins te beteugelen aan het CDA, WD en PvdA vier concrete vragen gesteld. U kunt als lezer van de Leidse Courant de visies van de afzonderlijke frac ties naast elkaar leg gen en er uw voordeel mee doen bij de ko mende gemeenteraads verkiezingen. 1. Hoe denkt de frac tie over de uitbreiding dan wel inkrimping van het glastuinbou- wareaal. 2. Wat is de visie op de nieuwbouw van de veiling in de Kamp- huizerpolder. 3. Hoe denkt de frac tie over woningbouw, groenvoorziening en recreatie in het be stemmingsplan De Hoek. 4. Hoe ziet de fractie een ideale verdeling van de scholen in Rijnsburg. Kier Brul (WD) achten en hieraan zonder meer zullen meewerken. Het is een vanzelfsprekende zaak dat voor de afzet van de bloemen een goed veilingapparaat een dwingende noodzaak is, omdat hierdoor het belang van zowel de kwekers als de kopers wordt gediend. Het is onder de huidige omstandigheden van het grootste belang dat de be drijven zich goed kunnen ont plooien en daarom is straks het nieuwe veilingcomplex, waarin op efficiënte wijze kan worden gewerkt, een duidelij ke stimulans voor de verdere ontwikkeling in onze gemeen te. Daarbij moeten wij vooral niet vergeten dat hierdoor te vens een stuk werkgelegen heid voor ons dorp niet alleen wordt behouden, maar ook kan worden uitgebreid. Het aanleggen van een nieuwe woonwijk is altijd een verant woordelijke taak, omdat hie rin voor een lange reeks van jaren het wel en wee van vele inwoners in feite wordt be paald. Het is op zichzelf al een goed iets, dat wij op dit mo ment hier nog voldoende grond beschikbaar hebben om een dergelijk plan uit te gaan voeren. Dit dient te gebeuren vanuit een plan waarin vol doende aandacht wordt be steed aan ruimte voor groen voorzieningen, wijkvoorzienin- gen, speelruimte, enz. Daarbij zal verder duidelijk aandacht moeten worden geschonken aan het verkeerssysteem in de ze wijk. Wanneer een wijk leefbaar wil zijn, dan moeten de bewoners niet alleen over In ons programma „Samen op een woning beschikken, maar weg", waarin wij de uitgangs- dient ook de omgeving waar punten voor ons beleid in de de woning staat hierop te zijn komende vier jaren hebben afgestemd. Dat brengt met aangegeven, wordt door ons zich mee dat het verkeerssys- duidelijk gesteld dat wij het teem in de wijk op eerste verplaatsen van de bloemen- plaats gericht dient te zijn op veiling van heel groot belang de veiligheid en er vooral voor Het openleggen van het gebied „Kloosterschuur" voor glas tuinbouw, staat hoog in het programma van het C. D. A. Rijnsburg genoteerd. Een be grijpelijke zaak dachten wij, omdat bij een uitspraak van de Kroon enkele jaren geleden deze bestemming werd vastge legd. Wij zullen als gemeente hieraan vast moeten houden, ook al omdat in het Streek plan Zuid-Holland West een voornemen is vastgelegd om dit gebied, op grond van land schappelijke bezwaren, wat in te perken. Voor ons dorp is het echter van het allergrootste belang dat et mogelijkheden komen voor het stichten van moderne glastuinbouwbedrijven, omdat wij verder in onze gemeente hiervoor geen ruimte hebben. Met de bouw van de nieuwe veiling in het verschiet krijgt dit nog een extra accent, om dat het voor „Flora" een goe de zaak is, als ook vanuit onze gemeente het aanvoerpakket kan worden verbreed. Het feit dat in het Streekplan voor vei ling „Flora" opnieuw weer grond in reserve is aangewe zen, onderstreept nog eens het belang van de ontwikkeling van het gebied „Klooster- schuur" in de oorspronkelijke opzet, het spreekt vanzelf dat door het openleggen van een nieuw tuinbouwgebied ook de bestaande tuinbouwcentra in ons dorp impulsen zullen krij gen. Flora C. Noort (CDA) de voetgangers de nodige voorzieningen moeten worden getroffen. Daarnaast dienen er zones te zijn waar de kinderen zich veilig op kunnen houden. Het spreekt vanzelf dat wij daarnaast verwachten dat door het bouwen van wonin gen in „de Hoek" het aantal woningzoekenden in onze ge meente zal gaan verminderen. Integratie van het onderwijs verdient terecht veel aan dacht. Het kleuter— en basis onderwijs is nu verdeeld over 8 basis— en 7 kleuterscholen. De integratie van het kleuter en basisonderwijs is in de wijk „Frederiksoord" met de bouw van de scholen „de Schakel" en „de Wegwijzer" op voor treffelijke wijze uitgevoerd. In het overige gedeelte van ons dorp ligt dit wat moeilijker omdat wij dan uit moeten gaan van een al bestaande si tuatie, waarbij de kleuter— en basisscholen verspreid liggen. Voorheen was dit een normale zaak, toen immers was er nog geen sprake van de integratie gedachte. Nu dit streven van overheidswegen steeds meer wordt gestimuleerd, lijkt het ons juist dat het schoolbe stuur, al liggen de gebouwen verspreid, dit mede bevordert door aanwijzing van bepaalde kleuterscholen bij bepaalde basisscholen. Wij zijn er ons van bewust dat door de ook in Rijnsburg nogal drastische terugloop van het aantal kin deren, deze zaak niet gemak kelijk tot een oplossing te brengen zal zijn. De PvdA Rijnsburg vindt, dat een gemeente die zegt agra risch te zijn en te willen blij ven, zeker niet achter kan blij ven als het gaat om meeden ken en meehelpen. Wanneer een gemeentebestuur dit niet doet, volgt automatisch een inkrimping, ook omdat veel bedrijven hun rentabiliteit moeten verbeteren, hoge in vesteringen hiervoor moeten doen en op hun eigen „tuin" toch niet genoeg mogelijkhe den hiervoor hebben. Een vooruitziend kweker zal de stap naar een eigen of groter bedrijf moeten nemen wil men in Rijnsburg in de toekomst niet met verouderde bedrijven te maken krijgen. Nu krimpt het glastuinbouwa- reaal in om huizenbouw moge lijk te maken. Voor de Rijns- burgse PvdA-raadsleden is het dan een absolute noodzaak om vervanging en uitbreiding voor de kwekers te zoeken, b.v. in Kloosterschuur. Dit zal ook de gemeente veel geld kosten. Flora/Kamphuizerpol- der Het is geen geheim dat de PvdA in het verleden niet aan het idee kon wennen, dat Flo ra uit Rijnsburg zou verdwij nen. De Kamphuizerpolder is o.i. zeer geschikt voor de nieuwbouw. Tegen de plannen van de provinciale overheid om ook een industrievestiging mogelijk te maken in deze pol der hebben wij érnstige be zwaren gemaakt. Natuurlijk moet er wel ruimte zijn voor aan de veiling verwante be drijven, zoals dit ook in de huidige veiling het geval is. De Hoek Voor de nieuwe woonwijk wachten wij de plannen met spanning af. Iedereen die hier A. de Haas-Kromhout (PvdA) komt te wonen, zal zich hier toch immers zo gelukkig mo gelijk moeten voelen in en bui tenshuis. Dus ondanks de vrij intensieve bebouwing zal er ruimte moeten zijn voor de eigen „privacy", voor een plekje om te spelen en te voet ballen, voor de auto en voor genoeg groen. Ook ruimte voor een (eventueel semi-per- manente) school. Wel hopen wij, dat Spinoza en gemeente hier een betere oplossing vin den voor het verzamelen van het huisvuil, b.v. per huis een eigen boxje. De gemeentereini ging heeft het dan niet meer zo moeilijk en de woonomge ving blijft schoon. Scholen Rijnsburg was een zeer kin derrijk dorp, dus ook veel scholen. Toen de wijk „Frede riksoord" gebouwd werd, kwamen hier ook scholen. Ze waren al te klein voordat ze goed en wel in gebruik waren. Naar de mening van de PvdA- raadsleden had het Rijnsburg- se gemeentebestuur niet ge noeg planning en raakte daar door wat buiten adem. De schoolbesturen, die welis waar in een drukke fusietijd zaten, wisten er niet best raad mee. En maakten o.i. een enor me fout door onvoldoende ge sprek hierover met de ouders. Dan komt er paniek in de .gezinnen als moeder denkt, dat het kind lekker dichtbij op school komt, het kind kennis maakt met de juf en plotseling moet dan het kind naar een school in het dorp. Ideaal is het naar onze mening, als een kind de kleuter- en lagere school als een geheel kan doorlopen. Als er (tijdelijk) on voldoende scholen in de wijk zijn en lege scholen in het dorp, zou het o.i. overweging verdienen om de oudere leer lingen elders op te vangen en niet de kleintjes. Van oudsher is Rijnsburg een agrarische Gemeente. De WD i acht het noodzakelijk dat dit in de toekomst zo lang vraag en aanbod van het produkt een positieve invloed heeft op I de geïnvesteerde gelden, ge- handhaafd moet blijven. We- liswaar is het belangrijk te weten hoe het vraag- en aan bod peil zich in de toekomst zal gaan ontwikkelen. In sa- i menwerking met kwekers - handelaren - veiling - cbtb - en I omliggende agrarische ge meenten dient gewerkt te wor den aan een uitgebreide analy se. Aan de hand van deze uitkomst kan een goed agra risch beleid op langere termijn worden vastgesteld. Wanneer uit het onderzoek blijkt dat er voldoende mogelijkheden zijn om b.v. Kloosterschuur in ont- wikkeling te brengen dient de exploitatie hiervan bij voor-- keur te geschieden vanuit een stichting, die zou moeten be staan uit belanghebbende or ganisaties. Flora In aansluiting op de vraag wat de WD vindt van de verplaat sing van veiling Flora naar de Kamphuizerpolder, kan ik maar één opmerking maken, n.l. „Wij zijn daar erg verguld mee". Het behoud van de vei ling voor Rijnsburg is één der opdrachten geweest die wij ons vier jaar geleden bij de aanvang van onze eerste Raadsperiode hebben gege ven. Veel werk is er door de WD fraktie achter de scher men verzet. Op allerlei terrei nen met vele instanties zijn gesprekken gevoerd om zorg te dragen dat deze bron van werkgelegenheid niet voor Rijnsburg verloren zou gaan. Gelukkig hebben ook de ande re politieke partijen dit op tijd willen inzien en hebben hun emoties overwonnen en spon taan zich in de rij gezet waar de WD al lang vertoefde. Ten aanzien van de vraag over woningbouw in „De Hoek" en de gehele leefbaarheid in deze nieuw te bouwen wijk achten wij het noodzakelijk dat eerst een antwoord wordt gegeven op de vragen Wat moet er gebouwd worden waar moet er gebouwd worden hoeveel moet er gebouwd wor den wat moet er voor een goede leefbaarheid nog meer gebouwd worden. Voor de niet insider lijken dit kinderachti ge vragen. Wij zijn er echter van overtuigd dat er in het verleden veel gebouwd is waar men vergeten heeft in dit sta dium de vragen te stellen, met alle nare gevolgen van dien. Wij zullen ons blijven inzetten dat één der laatste stukken bouwgrond waarover wij nog beschikken en dat voor wo ningbouw bestemd is, op een juiste manier wordt gebruikt. Het moet voor een ieder die zich in de toekomst wil gaan vestigen in „De Hoek" goed vertoeven zijn. Er dient in eer ste instantie gebouwd te wor den voor eigen ingezetenen of voor diegenen die op enige manier economisch gebonden zijn. Tevens dienen wij wonin gen te bouwen waar behoefte aan is. Dit betekent dat ook hier een uitgebreid onderzoek moet komen welke behoefte er op langere termijn is ten aan zien van woningen in de socia le sektor - premie sektor - en ook in de vrije sektor. De WD is van mening dat het eigen woningbezit moet wor den gestimuleerd. Bij de reali sering van De Hoek moet hier rekening mee worden gehou den. Op uw vraag of de WD ge lukkig is met het huidige be leid ten aanzien van het onder wijs voornamelijk wanneer het gaat over plaatsing van schoolgebouwen, wil ik aante kenen dat onze fraktie altijd het uitgangspunt naar voren heeft gebracht dat in de kin derrijke wijken voldoende mo gelijkheden moeten zijn om onderwijs te kunnen volgen. Dit geldt zowel voor het open baar onderwijs als voor het christelijk basisonderwijs. In de komende raadsperiode zal onderzocht moeten worden of een hergroepering van de schoolgebouwen tot een verbe tering van de onderwijssitua tie zal leiden. Tevens zal de gemeente stimulerend en coör dinerend moeten optreden wanneer het gaat over integra tie van kleuter- en basisonder wijs. Als bestuur van de open bare lagere en kleuterschool dient de gemeente er alle zorg aan te wijden dat ook deze scholen voldoende ruimte krij gen voor ontplooiing. WASSENAAR Oud-i Jos van Kemenade zal openbare ledenvergad< van de Wassenaarse PvdA derdag 11 mei om acht ui avonds spreken over Oni wijs en gemeentepolitiek. L aanvoerder Jan Greep zal onderwerp „Wonen in Wa naar" belichten. De av| wordt gehouden in het Nl« gebouw aan de Lange Kt dam. Na de inleidingen w»ü er een forumdiscussie gel LISSE Het muziekge schap Kunst en Volharding sluit op 11 mei het seizoen een jaarvergadering in gety.»» Reboboth aan de Lissese terweg. Aan de orde komt der meer: BestuursverkieP™ gen, verslag penningmeesteP11: rondvraag. De bijeenkomst®01 gint om acht uur. 1° he NOORDWIJKERHOUT |nc Wandelkring Leiden en omstap ken houdt zaterdag 13 tar maandag 15 mei een wande[.aj door bos, duinen en strand.^ hoogte van NoordwijkerhL; Tussen tien en twee uur r bij café restaurant De Di poort (Tegenover de jeugdfni berg aan de Langevelderlaoo worden ingeschreven voorjt J afstand van 5,10 of 15 km. ir inschrijfgeld bedraagt 2 gul[n; per persoon. Alle deelnenu ontvangen een herinneringsu.: daille. Rijnsaterwoude De collh? voor het astmafonds heeft L bedrag opgeleverd 670,54. Leimuiden De plaatsetót afdeling van de EHBO heefia afgelopen maanden voor) leerlingen van de RK lajjt school „De kleine wereld" in jeugdkursus gehouden. 39 lu lingen werd examen afgenou( n,waarvan er 31 het dipla!. behaalden. Hun namen Walter Beuk, Richard Bof meester, Ingrid Bos.Wer Droog, Linda van Egm<r° Brigitte de Graaf, Irene>u Graas, Katrien GrünbergJ0 Hogervorst, John de Holland' Jan v. d. Poel, John Poelv# Karin Straathof,Brenda tón Hoorn,Dorien de Jong, YvofU de Koning, Monique Straatlei Ben Verdel, Lida Visser, bi v. d. Wiel, Rick Mooren, Edn Mourits, Monique du Pau, fife cel Pieterse, Angela de B&g Marco de Boer, Anita de Jol Anita Kerkvliet, Betty Oven vest, Ans van Ruiten en Mai ret Straathof. Enige weken leden is eenzelfde kursus start in de School met de bel.

Leidse Courant | 1978 | | pagina 4