[)LOP VERMAAK VOOR ORANJEKLANTEN \nï MIDDEN HOLLAND 3DEN 'AGl LEIDSE COURANT ZATERDAG 29 APRIL 1978 PAGINA 5 OEN De Leidse regio zal het ende weekeinde weer op uitbundi- nijze de verjaardag van koningin ina vieren. Het komende week te, inderdaad, want hoewel het offi- l /li feest maandag 1 mei wordt ge- l'vy, is met name in Midden-Holland gehele weekeinde wat te doen. Lei- d doj en de Bollenstreek houden de festi- schoiteij uitsluitend op 1 mei. lissioif Burgemeesters Carillonmuziek Stadhuis- „Vlaghijsing Stadhuisplein r ranje-wandeltocht Antiekmarkt Hooglandse 1( Kinderspelen etc. Pieters- Cake Walk Pieterskerk- Tobbetje steken Papen- Doedelzakmuziek Pieters- Touwtrekken en dergelij- skerkplein r Jeugdsongfestival Mare- i Cabaretvoorstelling Ge- r Old Horse Saloon Band ir Kinderoptocht Pieters- 1 Kinderoptocht (Muiderslot) f Ballonoplating (Muiderslot) Kinderoptocht (Juwelen- Attractiemarkt (Juwelen- Kinderspelen (Juwelen- Ballonoplatmg (Trans- r Touwtrekken (Transvaal- t. Eir Clownsoptreden (Muider- lensl Concert Politiemuziekge- msm P (Transvaalbuurt) ff, 1 ur Straattekenen (Transvaal- S»ur Rolschaatsen (Muiderslot) ring iuur Wedstrijd versierde step- I fietsen (Transvaalbuurt) uur Muziekmanifestatie (Ju- elaa^jfc) uur Poppenkastvoorstelling k io, vaalbuurt) ds mr Volksdansen (Muiderslot) ipen uur Gecostumeerde voetbal- i< ijd (Muiderslot) uur Poppenkastvoorstelling 3ervv( enwijk) f30 uur Rad van Avontuur (Mui- Filmvoorstelling (Juwe- Dansavond (Transvaal- 9.30 uur Kinderoptocht 11.00 uur Kinderspelen 11.00 uur Kinderspelen Drie Octo- berstraat 13.30 uur Kinderspelen 14.30 uur Goochelen en poppenkast 16.00 uur Kinderspelen 17.00 uur Rad van Avontuur Merenwijk Meerburg 13.00 u 14.00 u 15.00 u 16.30 u 19.30 t r Muzikale rondgang r Disco Onon r Popgroep Trail r Tobbetje steken r Bingo-avond Rolschaatswedstrijden zullen ook dit jaar weer verreden worden in de verschillende Leidse wijken Het Majoretten con cours in Zuid-West begint zo langzamerhand een traditie op Koninginnedag te worden. ?r dtfl' tol est *z^ ir Kinderoptocht Stoeptekenwedstrijden Kinderspelen ar Poppenkast (Aktief) uur Nationaal Majorettencon- Aktief) r Kinderoptocht (Pr. Bea- Kinderspelen Daluur Openluchtlucht Kinderkermis (Prinses Téf*' - Kindercircus Avanti Volleybalwedstrijden I uur Optreden K G (Aktief) Brandweerdemonstratie d vafcfl ,f uur Optreden Ritmico Espe- "jAktiefi Volksdansen Lampionnenoptocht (Ak- Muzikale rondgang ir Majorettenshow ir Zeskamp ir Majorettenshow Kooipark ir Kinderspelen ir Tienerdisco ir Bingo-avond Bijna heel Koudekerk liep vorig jaar uit voor het boegsprietlopen I\DGEMEENTEN tlRbCHHTE\ 2Ü.0U Gratis discoshow in Gemeen- ..Warmunda" tecentrum 22.30 uur Groot vuurwerk in de ZOETERWOliOE Alkemadelaan ir Reveille vanaf Dorpstoren ur Kinderoptocht ur Muzikale show ur Bromfietscross op het 1 Bijdorp lur Fietspuzzeltocht. start ^flhal De Vliethorst" M 0 ur Kinderspelen op de speel- ie Pr Margrietlaan 5 ur Volksspelen in de Voor- li uur Jeugdvoetbalwedstrijd 'V' BI-Randstad Sport BI op het -V-te rein Rugby-wedstrijd door de ste teams van Te Werve uit Rijs- RFC's Thor uit Delft op een ijlden anSVLV ^ur Oranjebal in het Cultureel t<h.<n,EEST iJ'F ur Aubade Raadhuis •i(00-li 15 iur Gekostumeerde kin- cht 00 uur Ringrijderij met 1 n rijtuigen r T nknuppelen r Trottoirtekenen 00 Sport- en spelmanifesta- an ir Optreden van folklore- ur Ponydressuur Moedig r Ringsteken voor de jeugd 15-16 jaar Feestmiddag LEIDERDORP 8 45 uur Aubade bij het Raadhuis voor kinderen van de klassen 1. 2, en 3 van de lagere scholen 9 15 uur Kleuterfeest in Schep- pingskerk; Puzzeltocht in de Hout kamp; Muzikale rondgang door mu ziekvereniging De Burcht. 13.20 uur Voetbaltoernooi junioren dl en el 17.00 uur Prestatieloop over vijf kilometer 20.00 uur Bingo-avond in het Dorps huis Kermis op het Voordorpterrein is de gehele dag geopend WARMOKD 9.15 uur Opstellen Stoet Laan van Oostergeest 9 30 Rondgang door het dorp met St. Mattias 10.00-11.00 uur Kindervoorstelling in het Trefpunt 11,00-12.00 Straattekenen voor kin deren basisscholen 14.00-16.00 uur Kinderspelen in de Dorpsstraat 16.00 uur Prijsuitreiking door bur gemeester bij het Oude Raadhuis 18.30 uur Voetbalwedstijd in sport park „Overbos" 20.00-24.00 uur Drive-in-show „Ca- ne" in het Trefpunt 20.15 uur Lampionoptocht 20 30 uur Rondgang door dorp met de ..Brass Band Warmond" 9.00 uur Rondgang door het dorp van de drumband VIOS en de St Jansfanfare, met optocht voor de kinderen van de kleuterscholen en de le en 2e klassen van de lagere scholen Vertrekpunt: Aloysiusschool Schen- kelweg 9 30 uur Start volleybal-tournooi in de gymzaal van de Aloysiusschool 10.00 uur Kinderspelen op de Loe- the; Dobbelrit voor de kinderen van de klassen 5 en 6 van de lagere schoen. Startplaats de Loethe 13 00 uur Klaverloop voor dames, heren en junioren, start sportpark Haasbroek 14.00 uur Duikwedstrijden in het buitenbad van het zwembad op sportpark Haasbroek voor kinderen van de 5e en 6e klas van de lagere school ir Discobal in Don Bosco ur Poppenkast in het Cen- ïn de Schenkelweg jur Toneelspel „Ploef de n het Centrum ir Discoavond in Don Bosco BOLLENSTREEK rommelmarkt De Rank 10.00 uur: Muziekuitvoering Excel sior in de tuin van Groot Hoog- waak Lido theater: uitvoering van het Leidsch poppentheater. Ringste ken Hoofdstraat. 1100 uur: Snelheidswedstrijden voor de jeugd van 9 tot 12 jaar op kangeroefietsen. 14.00 uur: Kleuters tot en met zes jaar kunnen grabbelen m de put- tenbak. 15.15 uur: „Ronde van Noordwijk" aan de Koningin Wilhelmina boule- Tobbetje steken, ir: Gewichttrekken Kerk- 17.00 uur 19.30 uu 20.30 uur Duinen. Concert van de Echo der 14.30 u 1430 1 21.15 uur: Lampionnenoptocht. Lisserbroek 09.0( 09.30 uur: Kleuterkermis in dorps- Rijnsburg huis De Meerkoet. 14.00 uur: Spellcnwedstrijd in het dorpshuis voor kinderen vanaf 13 16.30 uur: Vossenjacht. 19.00 uur: Heksenketeltocht. 21.00 uur- Oranjebal in De Meer koet. MIDDEN-HOLLAND Het verschuiven van de Koninginnedagviering van 30 april naar 1 mei. de dag van de arbeid heeft de talloze Oranjeco- mité's en andere feestvierders klaarblijkelijk geïnspireerd tot het opzetten van grootscheepse feestelijkheden. In sommige gemeenten gaat het feestgedruis zelfs zaterdag al van start. Alphen aan den Rijn opent het drie-daagse koninginne- feest zaterdagavond met een Oranjebal in De Bron. De muziek zal worden verzorgd door de dixieland Key Stork Jazzband. Ondanks dat ligt het zwaartepunt van de Alphense Oranjeviering op maandag 1 mei. Om kwart over negen wordt de viering traditiegetrouw geopend met carillon- spel op de klokken van de Adventskerk. Om tien uur spreekt burgemeester Gallas vanaf de stadhuistrappen de Oranjeverenigingen toe en vervolgens geeft de muziekvereniging Crescen do een uitvoering. Liefhebbers van de paarden sport komen daarna vanaf half elf aan hun trekken als het steekspel op het terrein voor het stadhuis gaat beginnen. De plaatselijke autodea lers zullen optreden voor juryleden in een voor de Alphense Koninginnedagviering nieuw pro gramma-onderdeel: het strijden om de fraaiste combinaties van auto's, paaj-den en amazones. Na de prijsuitreiking zal de stoet een rondgang door de gemeente maken begeleid door Crescen do en het majorettenkorps Ridderveld. De Alp hense jeugd kan zich van twee tot vier uur vermaken met spelletjes in De Bron. Speciale gast is hier Piet Ekel. beter bekend als Malle Pietje uit de tv-serie Swiebertje. 'a Avonds staat De Bron in het teken van vermaak voor de oudere jeugd: een muziekconcours voor ama teurs en een optreden van Ria Valk en het kwartet van Simon de Koker. De Alphense koninginnedagviering wordt 's avonds in de Adventskerk besloten met een optreden van het zestig leden tellende zangkoor Vox Laeta uit Roelofarendsveen. ..MAC RIJNLAND" organi seert op 1 mei een oriëntatierit. Inschrijven is mogelijk tussen 13 en 14 uur in het restaurant van de Rijnstreekhal aan de Dillenburgstraat in Alphen aan den Rijn. De eerste deelnemer start om precies 13.31 uur. De prijsuitreiking vindt direkt na het sluiten van de finishcontrole plaats. Hazerswoude krijgt het koninginnedagfeest voorgeschoteld door de leden van de Hazers- woudse Boys en Avanti. Overdag wordt in het sportpark een voetbaltoernooi voor leerlingen van de basisscholen afgewerkt, 's Middags staan voor de allerkleinsten hardloopwedstrijden en hindernisraces op het programma. Ook ligt het in de bedoeling volksspelen op de sportterreinen te organiseren: doelschieten, buksschieten en koekslaan. 's Avonds hebben beide verenigingen een groot dansfestijn in garage Slootweg, waar de groep Fools Paradise optreedt en in het Michelhuis. waar de Lions zorg dragen voor de muziek. Vanaf half twee kan ook weer traditiegetrouw gestart worden voor de Flora Cross. Plaats van vertrek is de Sportlaan. nabij de Avantihal. Het inschrijfgeld voor de te lopen 6 en 10 kilometer bedraagt 2,50 voor deelnemers tot 17 jaar en 3,50 voor de overige deelnemers. Ondanks alle perikelen zal in Nieuwkoop toch een omvangrijk feest kunnen worden afgewerkt. Slaagde het comité Dorpsfeesten er niet in met het gemeentebestuur overeenstemming over de financiering van het feest te bereiken, een aan tal sport-, muziek- en andere verenigingen lukte dat wel. Om half tien 's ochtends op 1 mei geven de mini-majorettes van de muziekvereniging Eensgezind een uitvoering op het Regthuysplein. Van tien tot elf uur zal er een muzikale rond gang door het dorp worden gemaakt, waar de jeugd van vier tot twaalf jaar verkleed in mee kan lopen. Voor de leukst verklede optochtlo pers zal een aantal prijzen beschikbaar zijn. Om half elf begint op datzelfde Regthuysplein een poppenkast en goochelvoorstelling die tot twaalf uur zal duren. Van 's middags een tot vijf uur heeft in het clubgebouw van de Zudde een doorlopende filmvoorstelling plaats die voor twee kwartjes kan worden bezocht. Van half twee tot vijf uur staat het zwembad in het teken van de zogeheten waterspelen voor de jeugd van 4 tot 16 jaar. 's Middags van twee tot vier wordt voor de bejaarden een gezelligde middag voor de bejaarden in boerderij De Zon georgani seerd. Een glaasje drinken, bingo spelen en luisteren naar muziek uit de oude doos zijn de ingrediënten die deze middag tot een succes moeten maken, 's Avonds van acht tot twaalf uur wordt er voor de oudere jeugd in de kantirve van sportvereniging Nieuwkoop een disco-avond gehouden. De toegangsprijs bedraagt 3,50. In het parochiehuis begint eveneens om acht uur een grote dans- en bingo-avond. De toegang hier bedraagt 2,50. In Koudekerk aan den Rijn begint het feest maandag 1 mei om negen uur met het uitreiken van vlaggetjes aan de Koudekerkse jeugd. Kwart over negen start een versierde optocht door het dorp vanaf Rhuyndael waar ook de vlaggetjes worden uitgereikt. Bij het gemeente huis wordt om tien over half tien een aubade gegeven waarna de optocht zich in de richting Ridderhof zal begeven waar om 11 uur wordt gestart met een poppenkastvoorstelling. Voor de oudere kinderen zullen films worden gedraaid en in Rhyndael bieden burgemeester en wethou ders de bejaarden een kopje koffie aan. Tussen twee en half drie start bij de Ridderhof een puzzelloop. Om drie uur boegsprietlopen op de Europasingel en om half vijf een voetbalwed strijd tussen Bernardus en Koudekerk, 's Avonds vindt in de Ridderhof een feestavond plaats. De aanvang is bepaald op acht uur en de toegangsprijzen bedragen 3 gulden voor le den en vijf gulden voor met-leden. In Nieuwveen gaat maandag om half negen al een versierde fietsoptocht in het Schoterpark van start. Om half tien wordt op het voetbalveld een jeugdtienkamp voor lagere scholieren tot en met de vierde klas afgewerkt. Daarvoor moet om negen uur al worden ingeschreven. Om tien uur gaat bij het gezondheidscentrum een puzzel- tocht voor de vijfde en zesde klassers van start. De winnaars zullen 's middags om vijf uur hun prijs uit handen van burgemeester Van der Kroft ontvangen. Om half drie begint voor iedereen die daar zin in heeft een straatteken wedstrijd bij het Schoterveld/Molenlaan. Om twee uur staan op het Schoterveld touwtrek-, zakknuppel-, paraplu-hang- en doelschietwed- strijden op het programma. Om acht uur 's avonds wordt in de stal van Huize Ürsula een disco-avond gehouden en om negen uur start vanaf het Gezondheidscentrum een lampionop tocht. Mocht het weer de feestvierders in de steek laten, dan heeft het Nieuwveense Oranje- comité een uitstekend alternatief achter de hand: tussen half tien en half een worden er dan filmvoorstellingen voor de jeugd gegeven Voor wat betreft Lei mui den starten feestelijkhe den om kwart voor negen met een muzikale rondgang van de muziekvereniging Mavileo. De vereniging geeft om kwart over negen een auba de bij het Spant. Om vijf voor half tien opent burgemeester Van der Kroft een kinderkermis rondom het Spant, waar ook ballonwedstrijden zullen worden gehouden. De prijswinnaars ver dienen een rondvlucht boven de rustieke ge meente. Om kwart voor drie geeft de toneelver eniging Lythemuthen een voorstelling in het Spant die tot kwart over drie zal duren. Van half vier tot vijf uur is er een zeepkistenrace voor het postkantoor en op de valreep van licht en donker wordt er vanaf vijf uur een voetbal toernooi tussen de Leimuidense scholen afge werkt. Het Oranjecomité Rijnsaterwoude is vandaag al gestart met het feest vanochtend werd een eerste voorstelling door het circus Piste gegeven. Vanmiddag om drie uur volgt de tweede voor stelling aan de Woudse Hout. De eigenlijke viering, maandag, begint om tien uur met een samenzang op het kerkplein van de Woudse Dom. Van elf tot twaalf uur wordt er op het trapveld van de Woudse Hout een gekostumeer de voetbalwedstrijd gehouden. Het terrein bij de H. de Boerstraat in Woubrug- ge staat maandag in het teken van de kinderspe len. Ook het traditionele handbal en voetbaltref- fen tussen beide Woubrugse basisscholen zal hier worden afgewerkt. De kermis in Woubrug- ge is vandaag en maandag nog geopend. Morgen zijn de poorten gesloten. Het koninginnefeest in Hoogmade beperkt zich tot een speldag voor de jeugd. Voor de jeugd tot vijftien jaar begint het feest maandagochtend om tien uur en de aller kleinsten worden 's middags om twee uur ver wacht eveneens op het sportcomplex in de Vlietpoldër voor een ballonwedstrijd. Aanslui tend wordt nog wel door de harmonie De Heerlijkheid een concert op het sportcomplex gegeven. Ook in Rijpwetering wordt een ballon wedstrijd gehouden. Om kwart over negen gaan de deel- nemertjes in optocht naar het viaduct aan de Zuidweg waar de balonnen zullen worden opge laten. Om tien uur wordt er in de kantine van het sportpark een filmvoorstelling voor de kleu ters gegeven. Eveneens om tien uur starten de kinderspelen voor de lagere scholieren van de le. 2e en 3e klassers. Om half twee geschiedt hetzelfde, maar dan voor de 4e. 5e en 6e klas sers. Om kwart over drie wedstrijden voor de jeugd van 13 tot en met 15 jaar. Wedstrijden voor de volwassenen in Rijpwetering beginnen om half vijf. Plaats van handeling voor alle Rijpse festiviteiten is het Sportpark. In Langeraar wordt de verjaardag van de Ko ningin op bescheiden wijze gevierd. Maandag morgen om negen uur starten bij het dorpshuis in Langeraar kinderspelen. In het parochiehuis worden films vertoond. Alkemade-Oost staat een sportieve feestviering te wachten. Maandag om half negen al start op de velden van DOSR een voetbaltoernooi voor lagere scholieren en om klokslag twaalf uur wordt afgetrapt voor de jaarlijks terugkerende voetbalmatch tussen de leerlingen van de MA- yO en de LTS. Bij de Schelp op de hoek Sota weg/Van Alkemadelaan kunnen f ietslief hebbers om tien uur van start voor een fietspuz zeltocht. Potlood en papier zijn naast de twee- wieler de ingrediënten voor deelname. De win naars worden 's middags om kwart over drie in de benedenzaal van de Alkeburcht bekendge maakt. Half drie is het aanvangstijdstip voor een speurtocht vanaf het parkeerterrein van DOSR. De speurtocht is bedoeld voor de leerlin gen van de 3e. 4e. 5e en 6e klas van de lagere scholen. Half twee en half vier starten in de Alkeburcht respectievelijk poppenkast- en film voorstellingen. 's Avonds om half acht wordt het Alkemadese koninginnefeest besloten met disco-avond in de Alkeburcht voor twaalf tot 10 00 uur: Aubade voor het bejaar dencentrum „Eikenhorst". 09.00 uur: Zwemwedstrijden in het zwembad De Lis voor jongens en meisjes van 7 tot 12 jaar. 10.00 uur: Puzzelwandeltocht voor jongens en meisjes van 7 tot 13 jaar. Vertrek vanuit de Bloembol lenveiling C.N.B. aan de Gracht- weg 10.00 uur: Kinderspelen. Voor Lis- se-dorp op het Hobaho-plein aan de Schoolstraat, voor De Engel in de speeltuin van Kindervreugd en in de Poelpolder op het Ooievaars- plein. Voor de kleuters en leerlin gen van de le. 2e en 3e klassen van het basisonderwijs. 13.00 uur: Voetbaltoernooi voor schoolelftallen, jongens in de leef tijd van 11 t/m 12 jaar, in het Gem. Sportpark. 13.30 uur: Driekamp Atletiek in het Gem. Sportpark, voor jongens en meisjes van 7 tot 13 jaar. Noordwijk 08.00 uar: Klokken luiden, daarna koraalmuziek van de Echo der Dui nen op het Kerkplein 08.30 uur: Kinderoptocht, en auba de op Kerkplein 09 30 uur Kermis Jan Krnnnsnlein Lisse 08.30 uur: Koraalmuziek vanaf de toren van de St. Agathakerk. door trompetters van „Canite Tuba". 09.45 uur: Het hijsen van de vader landse driekleur op het Vierkant, met muzikale omlijsting door „Ca nite Tuba" 09.30 uur: Aubade voor het raad huis, m.m v. Wilhelmina. 10.00 uur: Muzikale rondgang door D.W.S., Floraband, en Wilhelmina. Ieder geeft een show van circa 10 mm. achter Avondzon. 11.00 uur: Opening expositie van vier Rijnsburgse kunstenaars. Tij dens de morgenuren zijn er spelen voor de kinderen van de lagere school en een speurtocht. 14.30 uur: Showprogramma met Rob de Nijs voor de kinderen van de lagere school in Flora. 15.00 uur. Variété voor kleuters in de Voorhof, le groep 16 00 uur- Variété vnnr kleuters in de Voorhof. 2e groep. 19.00 uur: Burchtronde. Wielerron de. Parcours Nassaulaan/Juliana- laan/Valkenburgerweg. 21.00 uur: Lampionnenoptocht. Sassenbeim 39.00 uur: Optocht. Route: Essen- laan-Kagerdreef-Kagertuinen-Kerk- iaan-Hoofdstraat-Julianalaan-Em- malaan-Wilhelminalaan. 39.30 uur: AUBADE voor het Ge meentehuis. 11.00 uur: Kindervoorstelling in de Ontmoeting door jeugdtheater „RE MARK". Voor alle kleuterscholen en alle kinderen van de eerste klas van de lagere scholen. 10.30 uur: Zeskampspel voor jon gens en meisjes van 7 t/m 12 jaar. 10.30 uur: Voetbaltoernooi door 4 jeugdelftallen Teylingen en Ter 12.00 uur: Voetbalwedstrijd Teylin gen Al junioren tegen Ter Leede Al junioren. 12.30 uur: Damesvoetbaltoernooi door diverse meisjeselftallen van alle scholen. 13.00 uur: Zeskampspel voor jon gens en meisjes van 13 t/m 16 jaar op het Gemeentelijk Sportpark Menneweg. 13.00 uur: Korfbalwedstrijd tussen junioren TOP en junioren FLUKS uit Noordwijk, op het korfbalveld aan de Menneweg. 15.00 uur: Korfbalwedstrijd tussen senioren TOP en senioren FLUKS uit Noordwijk. 16.00 uur. Voetbalwedstrijd tussen een combinatie Teylingen-Ter Lee de tegen RCH uit Haarlem op het Sportpark aan de Menneweg. 18.00 uur: Grootse attraktie i lucht. De Zilk 09.30 uur: Kindercorso met mede werking van drumband Altesa. 10.50 uur: Opening rommelmarkt op het parkeerterrein bij de H. Hartkerk. Bij slecht weer in het gebouw van Walk Inn. 13.30 uur: Film in de aula van de Kardinaal Alfrinkschool. 15.15 uur: Taptoe van de drumband „Altesa". 15.45 uur: Touwtrekken voor groe pen van vijf personen. 20.00 uur: Concert van het Sympho- riieorkest van de Bloembollenstreek in de H. Hartkerk. 20.15 uur. Jeugdbijeenkomst in het „Walk Inn" gebouw. Voorbout 08.30 uur: Vlag hijsen bij het ge meentehuis. Muzikale begeleiding door muziekkorps St. Cecilia. 08.30 uur: Schoolhandbal en voet baltoernooi in het gemeentelijk sportpark. 09.00 uur: Kinderprogramma in de KTS voor klassen 1 en 2. 09.00 uur: Filmvoorstelling in Paro chiehuis voor klas 3/4. Oranje-tennistoernooi. Kleuterprogramma in de 10.00 u 10.00 t KTS. 12.00 sportpark. 20.00 uur: Open kampioenschap Klaverjassen in Bar Boerhaave. Noordwijkerbout 08.30 uur: School voetbal/hand bal in sportpark De Boekhorst. 09.00 uur: Muzikale rondgang door St. Jeanne d'Arc. Snuffel-attractie- markt. Schoolzwemwedstrijden in het Kokkerbad. 09.00 uur: Aubade voor het gemeen tehuis. 13.00 uur: Autopuzzle toertocht. Start en inschrijving op de Brink 13.30 uur: Ponnyrennen in sport park De Boekhorst 19.00 uur: Parapluhangen om het plaatselijke kampioenschap par- keerterein aan de Havenstraat. 20.00 uur. Klaverjassen in het Pa tronaatsgebouw aan de Kerkstraat. 21.30 uur: Lampionnenoptocht, ver zamelen op de parkeerplaats aan de Havenstraat. •»ld Ooi ïtrtiik Bedrij f svoet baltoe rnoo i op het gemeentelijk sportpark. 13.30 uur: Fiets-trim-tocht. 15 30 uur- Muzikale show op het Katwijk aan den Rijn 09.00 uur: rondgang Harmonie Kat- 0930 uur: Poppenkastvoorstelling door 't Schinkeitje. En elf uur in de zaal Open Hof aan de Rijnstraat. 09.30 uur: Kinderspelen op het Dorpsplein. 10.00 uur: Optreden Harmonie Kat wijk in de muziektent op het Dorps plein. 10.30 uur: Kinderoptocht door Koestal/Overduin. verzamelen bij het Trefpunt

Leidse Courant | 1978 | | pagina 5