mededelingen gemeentebestuur leiden 3 tm 7 april 78 slagers produktlemedewerkers TYPISTE JONGE MENSEN EERSTE MONTEUR SECRETARESSE - xiiJDAG 31 MAART 1978 Scholtes Vleeswaren Scholtes Vleeswaren vraagt op korte termijn of medewerkers die daarvoor opgeleid willen worden. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het uitbenen en uitsnijden van varkensvlees, ter voorbereiding van de vleeswarenproduktie. Ook zijn er nog enkele vacatures binnen de verschillende afdelingen voor Ons bedrijf kenmerkt zich door prima werkomstandigheden, terwijl de salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zonder meer goed te noemen zijn. Uniek is ook, dat bij ons uw weekend al op vrijdagmiddag om 13.30 uur begint. Als u geïnteresseerd bent in één van de functies, bel dan de heer G. A. W. Scholtes, telefoon 01714 - 9011 (na 18.00 uur 071 89 05 52) of schrijf een briefje aan Scholtes Vleeswaren B.V., Rijndijk 140, 2394 AL Hazerswoude R.d. AANNEMING-MAATSCHAPPIJ PANAGRO B.V. - WARMOND vraagt op het hoofdkantoor te Warmond een ervaren die in een klein team zal meewerken aan alle voorko mende, gevarieerde typewerkzaamheden met behulp van moderne, elektrische machines. Voor deze funktie is een opleiding op MAVO-nivo ver eist, terwijl praktijkervaring op prijs wordt gesteld. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te zenden aan de direktie van Panagro B.V., Veerpolder 1 te War mond. zo'n baan grijp(t) je toch (v.a. 18 jaar) gevraagd voor de Afdeling Teletype van een groot krantenconcern, waar je kranten- en an dersoortige kopij op een beeldscherm te verwerken krijgt. SALARIS: is zondermeer goed te noemen, doch wel afhankelijk van je inbreng. Verder wordt een pakket mode me sociale voorzieningen geboden en is de CAO voor de grafische ondernemingen van toepassing. WERKTIJDEN: tijdens de opleiding (max. 2 maanden) van 8.30-17.00 u. Daarna in ploegendienst, t.w. de 1e week van 7.00-15.00 u. de zaterdag van 7 00-9.30 u.; de 2e week van 15 00-23.00 u. (Zo nodig kan van deze tijden afgeweken wor den) DIENSTVERBAND: wordt voor maximaal 12 maanden Stuur, als het bovenstaande je aanstaat, een briefte met wat persoonlijke gegevens om deze en andere zaken met je te bespreken tijdens een oriënterend onderhoud, aan: SIJTHOFF PERS B.V. (een HARTJE-STAD-BAAN" dus) Auto Heemskerk b.v. officieel Datsun-dealer heeft plaats voor een Hoog loon Prettige werkkring Uitstekende arbeidsvoorwaarden Met gemaakte vakantie-afspraken wordt re kening gehouden Heb je interesse in deze aantrekkelijke baan kom dan even langs of neem telefonisch kon- takt op met dhr v.d. Meer voor een persoonlijk AUTO HEEMSKERK B.V., Herengracht 79, Lei den. Tel. 071-133861. Na 18.00 uur 071-124629. gevraagd voor Leids museum. Inlichtingen: Tel. 071-123084. Hinderwet. Gemeenteraad Agenda: Benoeming van leden en plaatsvervangende leden van de Verkeerscommissie buiten de leden van de gemeenteraad. Stemming over het voorstel van het raadslid, de heer D. Hoeven, aan de gemeenteraad om een uitspraak te doen over de neutronenbom. Verdere behandeling Regeling Woonruimte verdeling 1978. Een schrijven van Burgemeester en Wethou ders naar aanleiding van de tijdens de behande ling van de gemeentebegroting ingediende motie 31, over de termijn van afhandeling van bouw- aanvragen. Vaststelling van het bestemmingsplan Hoge Rijndijk. Gelden voor de aankoop, verbouwing en in richting van de Kon. Julianaschool te Oegstgeest, ten behoeve van de opleiding van leerlingverple- genden van het psychiatrisch ziekenhuis „Ende geest" c.a. Voorstel inzake atletiekbaan in de Leidse Hout. Verzoeken van besturen van bijzondere scho len om medewerking. Gelden voor het wijzigen van de reconstructie van raamkozijnen van de school aan de Boshui- zerkade. Voorschotten aan besturen van bijzondere scholen voor buitengewoon onderwijs op de hun over 1978 toekomende vergoeding, Gelden voor de revisie van het onderstation van de c.v.-installatie in het paviljoen dames D van het psychiatrisch ziekenhuis „Endegeest" c.a. Gelden voor de aanleg van c.v.-installaties in de paviljoens heren E en F en het zusterhuis van het psyhciatrisch ziekenhuis „Endegeest" c.a. Vaststellen van een verordening tot wijziging van die houdende voorwaarden van opneming en verpleging van lijders in het krankzinnigenge sticht „Endegeest" en de afdeling voor jeugdige zwakzinnigen „Voorgeest" te Oegstgeest. Uitstel van de sluiting van het badhuis aan de Lindestraat tot 1 februari 1979. Verlenen van subsidie aan de Nederlands-Is raëlitische gemeente te Leiden, ten behoeve van de restauratie van de Synagoge aan het Leven daal, hoek Korevaarstraat. Beschikbaarstellen van kredieten aan het sa- neringsbedrijf voor bestemmingsplannen in het Noorderkwartier en de Kooi en voor projectlei derswerkzaamheden in genoemde stadsdelen. Rente en aflossing van een door de tennisver eniging „De Meren wijk" aan te gane geldlening Verlenen van een krediet aan de heer T. de Vries voor de restauratie en verbetering van zijn •oonhuismonument, Hooigracht 46. Bijdrage in het onderzoek naar het beïnvloe dingsproces rondom de drinkwaterfluoridering. Subsidie-afrekening 1975 ten behoeve van de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Bol lenstreek. Commissie voor het Stedelijk Museum „De La- Woensdag 5 april om 16.00 uur in het administra tiegebouw van het stedelijk museum, Oude Sin gel 28. Agenda: Begrotingsvoorstellen voor de stedelijke mu- Commissie voor de Reinwardt Academie. Donderdag 6 april om 14.00 uur in de docenten kamer van de Academie, Oude Vest 35. Agenda: Werkzaamheden sub-commissies Rechtspositie docenten. Huishoudelijk reglement Eindexamenregeling Begroting 1979 Huisvesting Aanwerving docenten 3e jaar (en enkele t.b.v. 2e jaar) Leerplan 3e jaar. Gezamenlijke vergadering van de Commissie voor Ruimtelijke Ordening en Openbare'Wér ken, de Comissie voor Economische Aangele genheden en de Verkeerscommissie. Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat het volgende verzoek om een vergunning inge volge de Hinderwet is ingediend: W. P. Rietkerk, alhier. Oprichten van door elektromotoren gedreven in stallaties ten behoeve van de autoherstelinrich ting in het perceel Oude Vest 213. Iedereen kan tegen het verlenen van de ge vraagde vergunning schriftelijk bezwaren in brengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 31 maart 1978 men kan mondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die zal worden gehouden op: dinsdag 18 april 1978, te 14.30 uur in kamer 210 van het stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter inzage op het stadhuis: afdeling V.O.W., kamer 330 (3e verdieping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep te gen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar NIET woonachtig ajn in Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt. Diversen. Commissie vergaderingen het stadhuis. Hierin worden voorstellen behandeld welke on langs in diverse vergaderingen van verschil lende commissies zijn besproken en waarvan nu de financiefe aspecten zullen worden bezien. En verder: Wijziging van de gemeentebegroting en de be grotingen van een aantal takken van dienst voor het dienstjaar 1977. Enig agendapunt: Commissie voor Sociale Zorg, Maatschappelijke Aangelegenheden, Gezondheidszorg en Cultuur. Donderdag 6 april om 20.00 uur in kamer 263 van het Stadhuis. Agenda: Kredietverlening le fase vervangende nieuw bouw langdurig opgenomen patiënten Endegeest. Installatie c.v.-ketel in paviljoen jongens Voor geest van Endegeest Advies Commissie Jelgersmakliniek H Jaarrekeningen 1971/1972 t/m 1974/1975 en finan ciële afwikkeling liquidatie Stichting Schooltand- verzorging Leiden. Financiële regeling van de kosten van sociaal- culturele activiteiten t.b.v. werklozen. Gemeentelijk bibliotheekplan. Rekeningen 1974 en 1975 van de Stichting Openbare Bibliotheek. Aanvullend krediet t.b.v. meerwerk voor het filiaal van de Openbare Bibliotheek in de Meren- wijk. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Inspraakavond ontwerp bestemmings plan „Mare Dorp onder dak". Op maandagavond 3 april om 20.00 uur organi seert de Projectgroep Mare Dorp voor belangstel lenden en belanghebbenden een inspraakavond, die wordt gehouden in het pand Stille Mare num mer 4. Vertegenwoordigers van de Projectgroep, die het plan hebben voorbereid zullen daarover een toe lichting geven. Openbare vergadering Plaatselijk Beraad. Dinsdag 4 april a.s. zal een openbare vergadering van het Plaatselijk Beraad worden gehouden in kamer 125 van het stadhuis. Deze begint om 20.00 uur. Tijdens déze openbare vergadering zal een over zicht worden gegeven over de stand van zaken m.b.t. de inventarisatie van het vormings- en ont wikkelingswerk in Leiden. Daarna zal de inspraakprocedure worden be sproken, gekoppeld aan het financieel beleid door het Ministerie van C.R.M. over deze rijksbijdrage regeling. Grofvuilophaaldienst'^v' komende week. fS Volgende week zijn aan de beurt: wijk 17 en 19 maandag 3 april wijk 18 en 22 woensdag 5 april wijk 21 en 23 donderdag 6 april wijk 20 en 26 vrijdag 7 april

Leidse Courant | 1978 | | pagina 12