sts HUTHOPF PGR8 BU Als autobuschauffeur hebt u zeker werk dat goed betaalt verpleegkundige EEN VERKOOPSTER Energiebedrijf Rijnland bedrijfsarchivaris SEKRETARESSE Hoofd van een Verpleegafdeling Zugdtafjck FORD RIJNLAND administratief medewerkster Woont u in of in de omgeving van Leiden? ZATERDAG 11 FEBRUARI 1978 LEIDSE COURANT PAGINA 22 Katholieke Stichting Huize st'bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82 sassenheim tel (02522) 19004 Ons verzorgingstehuis biedt plaats aan 87 bewoners en is organisatorisch ingedeeld in drie verzorgingsafdelingenteams, waaronder een afdeling intensieve verzorging. Voor deze laatste afdelingen vragen wij een full-time of part-time Van haar wordt verwacht, dat zij goed kan omgaan met oudere mensen, en in goed teamverband kan samenwerken met andere leidinggevende, bejaardenverzorgsters, -help sters en leerlingen. Tot haar taak behoort naast het werken op de afdeling o.m. de verantwoording voor de dagelijkse gang van zaken. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot Zr. Wilma Straatman, direktrice. Sollicitaties te richten aan de direktie. SCHILDERS en AANKOMEND SCHILDERS gevraagd bij: J. W. VAN BEEK Hoofdstraat 298 Sassenheim - Tel. 02522.12420 Wij zoeken voor onze BANKETBAKKERIJ-TEAROOM v.a. 20 jaar. Liefst met winkelervaring. Voor iemand die prettig met klanten kan omgaan en bereid is het een en ander aan te pakken bieden wij een gezellige en gevarieerde betrekking met een be hoorlijke beloning. Sollicitaties voor 18 uur na telefonische afspraak. vaiw® dam Steenstraat 47 - Leiden Tel. 121.608 die de huidige functionaris na diens pensionering zal op volgen. Zijn taak zal onder meer bestaan uit: de behandeling van de ingekomen post; het beheer van de bedrijfsarchieven, met name het dynamisch-, statisch-, oud- en personeelsarchief. Gegadigden voor deze funkhe dienen in het bezit te zijn van het diploma G.O. Bedrijfsarchivaris of B.D.A. en enkele jaren praktijkervaring te hebben. Leeftijd bij voorkeur tussen 30 35 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal 2844.- bruto per maapd. Bij gebleken geschiktheid zijn promotiekansen aanwezig. Voorts geldt een goede ziektekostenregeling en opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de af deling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langearacht 70, Leiden, onder vermelding van nummer ER/78004 in de sollicitatiebrief. Energiebedrijf Rijnland j De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijke/ j mondelinge opleidingen voor tienduizenden cursisten. i; üj| Al die cursisten .krijgen elke maand hun lessen thuisgestuurd. En iedere *>5 cursist ontvangt dan precies de lessen van de vakken die hij of zij nodig heeft! Voor die foutloze toezending zorgt onze afdeling LESVERZENDING, waar 20 jeugdige medewerksters dagelijks véél werk verzetten. Voor de dagelijkse leiding van deze afdeling vragen wij op korte termijn een leidinggevend medewerker voor de lesverzending Hij krijgt tot taak zelfstandig de dagelijkse werkzaamheden van de afdelina te regelen, de verschillende werkzaamheden in te delen en de noodzakelijke administratie bij te houden. Wij denken aan een kandidaat van 25 a 30 jaar, die op basis van zijn voorop leiding over enig technisch inzicht beschikt. Enige ervarino in het oeven van leiding aan jonge mensen strekt tot aanbeveling. leidse onderwijsinstellingen Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon(071) 89 92 55* SIJTHOFF PERS B.V., uitgeefster van o.m. de Haagsche Courant, Het Binnenhof, Leidse Courant, Rotterdamsch Nieuwsblad, Goudsche Courant, Economisch Dagblad en een dertigtal huis-aan-huis bladen, vraagt voor haar afdeling PERSONEEL ORGANISATIE: STAFMEDEWERKER Taak: Het zelfstandig en in samenwerking met anderen, middels onderzoekingen en studies bijdragen aan de ontwikkeling van het personeelbeleid, o.a. op het gebied van arbeidsvoorwaarden, personeelsbudgettering, personeelsbeoordeling, informatie, procedures; Het geven van daadwerkelijke ondersteuning aan de sectorpersoneelchefs bij de uitvoering van hun taak; Het mede zorgdragen voor een goede informatie over het personeelbeleid binnen de organisatie. De funktie laat veel ruimte aan eigen initiatief, welke leerrijke ervaringen mogelijk maakt. Vereisten: Voltooide hogere beroepsopleiding Personeelwerk of daarmee gelijk te stellen opleiding. Ruime beroepservaring met het personeelwerk in het bedrijfsleven. Voldoende kennis van het arbeidsrecht. Leeftijd 27 tot 35 jaar. Informatie wordt verstrekt door drs. J. A. van Driel, stafdirecteur Personeel en Organisatie, telefoonnummer 070-62 45.62 toestel 481 BEDRIJFSMAATSCHAPPELIJK WERKSTER (FULL-TIME) Taak: Het opzetten van en vormgeven aan het bedrijfsmaatschappelijk werk binnen de organisatie. Het zelfstandig en in samenwerking met de sectorpersoneel chefs en medisch adviseur verlenen van deskundige hulp bij sociale problemen van medewerkers. Het op grond van eigen deskundigheid bijdragen aan de ontwikkeling van het personeelbeleid. Vereisten: Een voltooide hogere beroepsopleiding Maatschappelijk Werk Ruime ervaring in het bedrijfsmaatschappelijk werk. Kennis van Sociale Verzekeringen. Leeftijd bij voorkeur ca. 30 jaar. Informatie wordt verstrekt door drs. J. A van Driel. stafdirecteur Personeel en Organisatie, telefoonnummer 070-62.45.62 toestel 481 Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Belangstellenden voor deze funkties worden verzocht hun sollicitaties met uitvoerige gegevens, zoals leeftijd, opleiding en informaties omtrent de vorige funkties en belangstellingsrichting, te zenden aan Sijthoff Pers B.V., t.a.v. stafdirecteur Personeel en Organisatie. Wagenstraat 37 te Den Haag. WAGENSTRAAT 37 TELEFOON 070-62.45.62 Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden mabu Voor onze afdeling BOEKHOUDING, waar moder ne administratie- en automatiseringstechnieken worden toegepast, vragen wij een boekhoudkundig medewerker op MBA-nlveau Aan een jonge man van 22-30 jaar bieden wij een vrij zelfstandige funktie. Na gebleken ge schiktheid daartoe is benoeming tot sous-chef van de afdeling Boekhouding mogelijk. Tevens bieden wij een jongeman, met tenminste een Mavo-opleiding en een gevorderde studie voor het Praktijkdiploma Boekhouden, de moge lijkheid om als assistent voor de boekhouding een veelzijdige praktijkervaring op te doen. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitaties, met omschrijving van opleiding en ervaring, te richten aan onze afdeling Personeelszaken. Jp- leidse onderwijs WjP instellingen Stichting voorzieningen gehandicapten noordelijk Zuid-Holland Dé Stichting beheert voorzieningen voor geestelijk en lichamelijk gehandicapten. T.b.v. het Centraal Bureau, waar direktie, sekretariaat en admini stratie gehuisvest zijn, worden sollicitanten opgeroepen voor de funktie van De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het notuleren van vergaderingen; het behandelen van korrespondentie; het regelen van afspraken; het bijhouden van de agenda. Voor deze funktie zijn een middelbare schoolopleiding benevens een sekretaresse-opleiding en praktische ervaring van groot belang, terwijl interesse in de gehandicaptenzorg, zelfstandigheid en redaklionele vaardigheid tot een goed vervullen van de funktie zonder meer bijdraagt. Indien u interesse heeft in deze baan, kunt u uw sollicitatiebrief zenden aan het Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 158 te Leiden. Telefoon 071-155342. Het Verpleeghuis en Reaktiveringscentrum „ZUYDTWIJCK" Leiden is in 1972 geopend en gehuisvest in een modern gebouw van 9 verdiepingen. Het biedt plaats aan 156 somatisch zieke patiënten, verdeeld over 6 verpleegafdelingen van ieder 26 bedden. Door het voeren van een actief opnamebeleid is het mogelijk om per jaar gemiddeld 360 patiënten op te nemen. Met diverse specialismen van de omringende ziekenhuizen bestaat een intensief kontakt (orthopedie, chirurgie, neurologie). Het huis beschikt over een opleiding voor ziekenverzorgenden, waar van het theoretische deel geheel in handen is van het Academisch ziekenhuis te Leiden. Voor een praktische begeleiding in het verpleeghuis zijn instruktie- zusters aanwezig. Op één van de Verpleegafdelingen ontstaat binnenkort een vakature voor de funktie van: De aan te stellen kandidaat(date), moet in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A (eventueel aangevuld met B) en beschikken over goede leidinggevende kapaciteiten en goede kontaktuele eigenschappen. Het niveau van de honorering zal mede bepaald worden door de ge noten opleiding en ervaring en geschieden overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid om in aanmerking te komen voor het vervullen van de funktie Hoofd van de Verpleegkundige Dienst wanneer de huidige funktionaris met pensioen gaat. Nadere informatie worot u gaarne verstrekt door Mw. H. B. Reidsma-Kluit, Hoofd van de Verpleegkundige Dienst, tel. 071-769300, toestel 115. Sollicitaties kunt u eveneens aan haar richten. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noorde wierlaan 50 te Leiden zoekt voor haar werkplaats-administratie aan de Vijf Meilaan te Leiden een Gedacht wordt aan een jonge vrouw van ongeveer 18-19 jaar met MAVO^jpleiding en type-diploma. Belangstellenden verzoeken wij te schrijven aan: AUTOMOBIELBEDRIJF RIJNLAND B.V. POSTBUS 67 te LEIDERDORP Dan hebben wij voor u een baan als buschauffeur. Een zekere baan. En een boeiende baan, want u komt met veel mensen in aanraking. Bovendien een baan waar een behoorlijke beloning tegenover staat. En uitstekende sociale voorzieningen. En 8% vakantietoeslag. En vrij vervoer op ons lijnennet voor u en uw gezin. U kunt solliciteren als u tus sen de 21 en 35 jaar bent en het rijbewijs B-C-b-E beziL Wanneer u voor dit werk geschikt bent. leiden wij u in het bedrijf op tot zelfstandig buschauffeur. Wilt u meer weten, vul dan de bon in. Opsturen aan N Z H antwoordnummer 317. Haarlem. U hoeft geen postzegel op de enveloppe te plakken. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V.Haarlem. Bon Adres Plaats.

Leidse Courant | 1978 | | pagina 22