mededelingen gemeentebestuur leiden 13tlm17feb.78 Aa J EEN VERKOOPSTER PAGINA 8 LEIDSE COURANT VRIJDAG 10 FEBRUARI 191(§( Commissie» vergaderingen Commissie voor volkshuisvesting en milieuza ken. Dinsdag 14 februari oen 20.00 uur in de raadzaal van bet stadhuis. Agenda: Mogelijke vestiging van de brandweerkazerne in het L-A.F.-complex aan de Os- en Paarden- laan. Vaststelling bestemmingsplan Hoge Rijndijk. Brief d.d. 23 december 1977 van de bewoners commissie „Mors 200" (Dijkstraat e.o.) over de renovatie van een complex van 200 woningen. Brieven <Ld. 11 november en 13 december 1977 van het comité „Iedereen wil wonen" betreft eisen over de volkshuisvesting en de bijzondere huisvesting in het plan Koppel- stein. Nota over het afstoten van een aantal panden met uitgifte in erfpacht van de betreffende gronden uit het verspreid gelegen gemeente lijk woningbezit Voorstel tot beschikbaarstelling van een kre-' diet ten laste van het stadsvernieuwingsfonds ten behoeve van de instelling van een project groep voor het gebied d'Oude Morsch. Principebeslissing door de Raad over handha ving woningen Oranjestraat. Jaarrekening 1975/1976 van de woningbouw vereniging „Eensgezindheid". O Jaarrekening 1975/1976 van de woningbouw vereniging „Ons Doel". Ruiling van panden aan de Maredijk tegen een perceel industrieterrein in de Waard. Commissie onderwijs, recreatie, sport en samen levingsopbouw. Donderdag 16 februari om 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Mutaties onderwijzend personeel openbaar la ger- en voortgezet onderwijs. Exploitatievergoeding bijzondere scholen voor g.Lo. over het jaar 1976. Vergoeding ex artikel 127 der Kleuteronder wijswet over het jaar 1977. Verzoek van een schoolbestuur om beschik baarstelling van gelden. 0 Verzoek van een schoolbestuur om medewer king. Vaststelling vergoeding vakonderwijs bijzon der g.Lo. en b.o. over het jaar 1975. Vaststelling getal wekelijkse lesuren vakon derwijs aan de openbare scholen voor g.Lo. en b.o. over het jaar 1978. 0 Programma van eisen voor bestemmingsplan Noorderkwartier. Nota Vlietpark. Commissie voor ruimtelijke ordening en open bare werken. Op donderdag 16 februari ils. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Verkoop van de opstal en uitgifte van de bijbehorende grond in erfpacht van het Ergon Electric pand aan de Nieuwe Rijn/Uiterste gracht aan een drietal kunstenaars (20.00 uur). Verkoop van een kavel grond binnen het bedrijfsterreinengebied in de Merenwijk. Uitgifte in erfpacht van het perceel Rijnsbur- gerweg 138 en verkoop van de opstaL Grondaankopen in De Kwaak. Punten die eventueel tijdens de vergadering van 9 februari jJ. (21.00 uur) niet meer zijn behandeld. O Nota van de Coördinator Wonen inzake perso neelsbezetting projectbureau Wonen. Commissie voor de beroepschriften. Donderdag 16 februari om 16.20 uur zal de commissie in kamer 234 van het stadhuis een beroepschrift behandelen van mevrouw A. M. van Putten-Biermasz. Het betreft aanschrijvin gen tot het treffen van voorzieningen aan het woonhuis Tasmanstraat 84 en aan de woningen Cosijnstraat"7,9 en 11. Commissie algemene en bestuurlijke aangele genheden. Maandag 13 februari om 20.00 uur in de B en W kamer van het stadhuis. Agenda: Ontwerp-gemeenschappelijke regeling Anten ne-energievoorziening Leiden en omgeving. Aanschaf van een legesmachine bij de afde ling Bevolking c.a. O Aanstelling van een kantinehouder in het bureau van politie. 0 Declaratie van mr. Ph. J. de Ruijter de Wildt inzake ontruiming Morssingelwoningen. Drank-en horecaproblematiek. a. Verordening ex art 18 van de Drank- en Horecawet; b. Verordening op het weren van overlast van wezensvreemde vermakelijkheidsinrichtingen in woonstraten. c. Aanvulling op de APV (algemene Plaatselij ke Verordening) betrekking hebbende op het tegengaan van sexclubs c.a. Spreektijdbeperking tijdens raadsvergaderin gen. Commissie voor economische aangelegenheden. 14 februari as. in de koffiekamer van het Stadhuis. Aanvang: 20.00 uur. Agenda: Diskussienota afdeling e.a.b. inzake kantoren ontwikkeling; Ontwerp-bestemmingsplan Hoge Rijndijk; Jaarverslag 1976 VW; Verkeersmaatregelen in verband met de af sluiting Turfmarktbrug; 0 Verkoop van een perceel industrieterrein Me renwijk; Ruiling panden Nieuwe Rijn/Vestestraat tegen perceel industrieterrein „de Waard". Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten, kan daarover informatie vragen in het informatiecentrum van het Buro Voor lichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat het volgende verzoek om een vergunning ingevol ge de Hinderwet is ingediend: Stokkermans Chroomindustrie B.V., alhier. Uitbreiden en wij zigen van de galvaniseerinrichting in het perceel Rooseveltstraat 10. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraag de vergunning schriftelijke bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedu rende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 10 februari 1978. Men kan ondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die zal worden gehouden op: dinsdag 28 februari 1978, te 14.30 uur in kamer 210 van het stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschirften liggen ter inzage op het Stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330 (3e verdieping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is openbaar Verkeers maatregelen Burgemeester en Wethouders van Leiden bren gen ter kennis van belanghebbenden dat zij voornemens zijn de hierna genoemde verkeers- maaatregelen vast te stellen: Merenwijk: openstelling in twee richtingen van het fiets pad aan de oostzijde van de IJsselmeerlaan tussen de Drontermeerlaan en het fietspad door de volkstuinen naar het zwembad „De Zijl"; Gebied Herengracht-Zijlsingel: tijdelijk parkeerverbod aan de westzijde van de Oranjegracht tussen de Oosterkerkstraat en het Waardkerkplein, aan de zijde der be bouwing, zulks in verband met de bereikbaar heid voor bouwverkeer; Houtkwartier aanbrengen van een gele streep over een leng te van 10 meter aan weerszijde van de toegang tot het parkeerterrein aan de zuidzijde van de Dieperpoellaan; Crones te in: instelling stopverbod aan de westzijde van de Zoeterwoudseweg tussen de Vijf Meilaan en de Veilingbrug; G roenoord/Noorderkwartier: openstelling in twee richtingen van het fiets-, pad aan de Noordzijde van de Willem de Zwijgerlaan tussen de Floris Vers terlaan en het Zwarte Pad; Noorderkwartier instelling eenrichtingsverkeer voor alle ver keer behalve voetgangers, fietsers en brom fietsers in de Prinsestraat, voor zover gelegen tussen de Herensingel en de Sophias traat, in de richting van de Sophias traat; Noordvest-oost: aanwijzing als laad- en loshaven van de aan te leggen parkeerhaven aan de noordzijde van de Langegracht, ter hoogte van het in aan bouw zijnde flatgebouw, geldend van maan dag tot en, met zaterdag van 8.00 tot 18.00 uur; Centrum: aanpassing overeenkomstig de nieuwe wette lijke regeling van het verkeersbord ter aan duiding als algemene invaliden-parkeerplaats van de 8 parkeervakken op het Stadhuisplein aan de zijde van de Koornbrugsteeg; Naredorp: aanpassing overeenkomstig de nieuwe wette lijke regeling van het verkeersbord ter aan duiding als algemene invaliden-parkeerplaats van de 6 parkeervlakken aan de oostzijde van de Stille Mare; Noordvest-west/De Camp: 1. tijdelijk voor de gehele duur der werkzaamhe den aan de Turfmarktbrug: eenrichtingsverkeer voor alle verkeer be halve voetgangers in de Caeciliastraat, tus sen de Turfmarkt en de Lijsbethsteeg, in de richting van de Lijsbethsteeg; eenrichtingsverkeer voor alle motorvoertui gen in de Lange Scheistraat, in de richting van de Lammermarkt; intrekking geslotenverklaring voor fietsers en bromfietsers van de Blauwpoortsbrug in de richting van de Steenstraat; stopverbod op de Caeciliastraat tussen de St Ursulas teeg en de Lijsbethsteeg aan de zijde van het parkeerterrein; N.B. de Turfmarkt, de Oude Vest (tussen de Lijsbethsteeg en de Turfmarkt) en de Oude Singel (tussen de Lange Scheistraat en de Nieuwe Beestenmarkt) zijn dan voor door gaand verkeer gestrand. 2. tijdelijk, voor de duur van drie perioden van ongeveer één week en van een week en van één periode van circa 7 weken wanneer de splitsing van de Beestenmarkt en de Nieuwe Beestenmarkt in verband' met de werkzaamheden aan de Turfmarkt brug voor alle verkeer slechts in één rich ting berijdbaar is: openstelling van de Steenstraat vanaf de Stationsweg voor alle verkeer in de richting van de Blauwpoortsbrug; openstelling van de Steenstraat vanaf de Beestenmarkt voor fietsers en bromfietsers in de richting van de Stationsweg; verbod rechtsaf te slaan op de SI Aagten straat in de richting van de Stationsweg; N.B. de rijbaan vman de Nieuwe Beestenmarkt aan de zijde der even huisnummes is dan voor doorgaand verkeer gestrand; Burgemees ten wijk; instelling eenrichtingsverkeer voor alle ver keer behalve voetgangers, fietsers en brom fietsers in de Cobetstraat tussen de Hoge Rijndijk en de Kernstraat in de richting van de Kernstraat; Havenwijk-noord: instelling tijdelijk eenrichtingsverkeer voor al le verkeer behalve voetgangers, fietsers en bromfietsers op het ten noorden van de Zijl poort gelegen weggedeelte in de richting van de Zijlpoortsbrug, zulks in verband met de afsluiting van het weggedeelte onder de poort in verband met restauratiewerkzaamheden. Paneras-oost: gedeeltelijke intrekking van de gele streep aan de oostzijde van de Middelstegracht tussen de percelen 3a en 5-7; Vogelwijk; aanwijzing als verplicht fietspad van het fiets pad aan de noordzijde van de Wassenaarse- weg over een lengte van 40 meter vanaf de kruising met de Rijnburgerweg; Bijndijkbuurt: instelling eenrichtingsverkeer voor alle ver keer behalve voetgangers, fietsers en brom fietsers van de Catharinastraat in de richting van de Hoge Rijndijk; instelling eenrichtingsverkeer voor alle ver keer behalve voetgangers, fietsers en brom fietsers van de Rijnstroomstraat in de richting van het Utrechtse Jaagpad; aanbrengen gele streep langs de westzijde van de Catharin as traat over een lengte van 15 meter vanaf de kruising met het Utrechtse aanbrengen gele streep langs de zuidzijde van het Utrechtse Jaagpad over een lengte van 70 meter vanaf de kruising met de Catharina- straat; Stationskwartier in verband met de tijdelijke verplaatsing van de taxistandplaats zijn de volgende maatregelen noodzakelijk: instelling eenrichtingsverkeer voor alle ver keer behalve voetgangers op de rijstrook die wordt aangelegd op het gedeelte van de mid denberm van het Stationsplein ter hoogte van het N.ZH.-gebouw; aanwijzing als taxistandplaats voor 15 taxi's van de bovenbedoelde rijstrook; instelling van een verbod om linksaf te slaan van de rijbaan van het Stationsplein aan de zijde van het station naar de andere rijbaan via de doorsteek langs de inrit van bovenge noemde taxistandplaats met dien verstande dat het verbod niet geldt voor taxi's. De op deze maatregelen betrekking hebbende tekeningen liggen, voorzien van een bijbehorende toelichting, met ingang van heden gedurende 14 dagen ter inzage op het bureau Voorlichting in het Stadhuis. Gedurende die periode bestaat de gelegenheid tot het indienen van schriftelijke bezwaren tegen het vaststellen van genoemde maatregelen. Belanghebbenden worden voorts in de gelegenheid gesteld te worden gehoord in de openbare vergadering van de Verkeers commis sie, die zal worden gehouden op maandag 27 februari aanstaande te 15.30 uur in de Raadzaal van het Stadhuis. Leiden, februari 1977. Diversen Stemmen bij volmacht en stem men in een ander dan het aange wezen bureau De Burgemeester van Leiden brengt, gelet op de artikelen J 3, 2e lid, en K 8 van de Kieswet, ter openbare kennis, dat de mogelijkheid bestaat om bij de op woensdag 29 maart 1978 te houden verkiezing van de leden der Provinciale Staten bij volmacht te stemmen, dan wel een stem uit te brengen in een willekeurig stembureau in de provincie Zuid-Holland. Hierbij geldt het volgen de: Stemmen bij volmacht Bent u op 29 maart as. verhinderd om persoon lijk uw stem uit te brengen, dan kunt u iemand anders machtigen om dat voor u te doen. Voor dit „stemmen bij volmacht" bestaan twee moge lijkheden: 1) U haalt op het stadhuis een (gratis) formulier dat u moet invullen. Na ondertekening door uzelf én door degene, die u namens u wilt laten stemmen, moet dit formulier uiterlijk op 15 maart a.s. worden ingeleverd op het ge meentehuis, waar u op 14 februari 1978 in het bevolkingsregister staat ingeschreven. Opstu ren naar dat gemeentehuis kan ook: uiterlijk op 14 maart 1978. Degene die namens u uw stem mag uitbrengen krijgt daarna een „vol- machtlegitimatiekaart" toegestuurd. Daarmee kan hij of zij voor u gaan stemmen in elk willekeurig stembureau binnen de provincie Zuid-Holland. 2) Op elke oproepingskaart bevindt zich een gedeelte waarop u iemand anders kunt mach tigen om voor u te gaan stemmen. Als u dit gedeelte hebt ingevuld moet het door u en uw gemachtigde worden ondertekend. Met deze ingevulde en ondertekende oproepingskaart kan uw gemachtigde gewoon op de dag van de verkiezingen voor u gaan stemmen in uw stemlokaal. Aan deze manier van stemmen zijn echter twee voorwaarden verbonden; a. U en uw gemachtigde moeten beiden staan ingeschreven in hetzelfde stemdistrict; b. Uw gonachtigde moet uw stem gelijk uit brengen met zijn eigen stem. Kiest u voor deze vorm van volmacht, dan hebt u het stadhuis niet nodig en kunt u alles zelf thuis regelen, tot op de dag van de verkiezingen toe. Stemmen in een ander stembureau. Indien u op 29 maart 1978 niet in uw woonplaats bent of niet in de buurt van uw woninge kunt gaan stemmen, dan kunt u op het stadhuis een „kiezerslegitimatiekaart" aanvragen. Daarmee kunt u in elk stembureau in de provincie Zuid- Holland uw stem uitbrengen. Witl u van deze mogelijkheid gebruik maken, dan kunt u na ontvangst van uw oproepingskaart op het stad huis een gratis formulier krijgen, dat u moet invullen en ondertekenen. Daarna levert u het samen met uw oproepingskaart in bij de afdeling Bevolking. Dat kan tot uiterlijk 24 maart 1978. Opsturen van formulier en oproepingskaart naar de afdeling Bevolking is ook mogelijk, maar dan uiterlijk op 14 maart 1978. Registratie politieke groeperingen. De Burgemeester van Leiden brengt, gelet op het bepaalde in artikel G3, le lid van de kieswet, ter openbure kennis dat, in yerband met de op 31 mei 1978 te houden stemming ter verkiezing van de leden van de Gemeenteraad, van 21 februari tot en met 6 maart a.s. voor politieke groeperingen de gelegenheid bestaat het centraal stembureau schriftelijk te verzoeken, voor die verkiezing haar naam, een aanduiding daarvan of beide in te schrijven in een regriter, dat door het centraal stembureau voor die verkiezing wordt aangelegd. Formulieren voor het indienen van het verzoek zijn verkrijgbaar ter secretarie, afdeling Bevolking c.a (bureau verkiezingen, ka mer 14a). Verkiezing: leden Provinciale Staten. De voorzitter van. het hoofdstembureua voor de verkiezingen van de leden van de Provinciale Staten in kieskring Hl (Leiden) brengt ter open bare kennis, dat dit hoofdstembureau in een openbare zitting, te houden op maandag 20 fe bruari 1978 te 15.00 uur in het Stadhuis, kamer 13, zal beslissen over de geldigheid van de op 14 februari a.s. ingeleverde lijsten van kandida ten voor de op 29 maart 1978 te houden stem ming ter verkiezing van de leden van de Provin ciale Staten in kieslaing II (Leiden), over het handhaven van de daarop voorkomende kandi daten, alsmede over de wijze van vermelding. De burgemeester voornoemd Dr. A. J. Vis. Inlichtingen Nadere informatie met betrekking tot boven staande kennisgevingen of omtrent de verkiezin gen in haar algemeenheid, kan worden verkre gen bij de afdeling Bevolking c.a. (bureau ver kiezingen, kamer 14a). Deze afdeling is dagelijks geopend van 8.30 tot 12.00 uur en van 13.45 tot 15.00 nor. Telefonische inlichtingen zijn ver krijgbaar onder nummer 145344 (stadhuis) toe stel 124. Bevolkingsonderzoek Baarmoederhalskanker. Van 13 t/m 20 februari kunnen de opgeroepenen dit keer terecht in het Gezondheidscentrum aan de Bernhardkade en wel op de volgende tijden: Maandagochtend 13 februari Woensdagochtend 15 februari van 8.45 - 11.45 uur Donderdagochtend 16 februari Vrijdagochtend 17 februari Op dinsdagochtend 14 februari kan men terecht van 19.30-21.30 uur. Maandagochtend 20 februari is er gelegenheid van 8.45 tot 9.45 uur waarna men verhuist naar clubhuis Morschwijk in de Topaaslaan. Datum en tijd verneemt u dan weer 'uit de dagbladen van vrijdag 17 februari. Ontwerp-woonwagenplan voor de provincie Zuid-Holland. Met ingang van 13 februari ligt gedurende één maand in het informatiecentrum van het Buro Voorlichting in het stadhuis en de Openbare Bibliotheek, Breestraat, het ontwerp-woonwa genplan voor de provincie Zuid-Holland voor een ieder ter inzage. Een ieder, die bezwaren tegen het ontwerp heeft, kan dit schriftelijk kenbaar maken binnen een maand na eerder genoemde termijn. Adres: Provinciale Staten p/a Konings kade 1-2, Den Haag. Gemeentelijke publikaties. Bij het buro voorlichting zijn momenteel de volgende publikaties verkrijgbaar: Verbeteringsplan Pancras-oost 2,50 Ontwerp bestemmingsplan Morssingel 2,50 Nota Vlietpark 2,50 Verkeerscirculatieplan 1 en 2 ƒ5,— Doelstellingen/vkereerscirculatieplan 2,50 Discussiestuk wijkraden 2,50 Bestemmingskaart Merenwijk 3,— Rapport ruilverkaveling 2,50 Stratenlijst 2,50 Algemene plaatselijke verordening ƒ1 Sociale gids 4,— Nota van aanbieding en informatieve nota ƒ3,- Parkeerschijf 0,25 Maredorp onder dak (toelichting en tekst) 5,- Afspraak over inspraak 1,— Nota maakt Leiden school gratis Reatie op discussie nota, maakt Leiden school gratis Nota sector beheer ontwikkeling van staffunctio naris/centrale functies gratis Nota sector wonen uitgangspunten voor de nieu we organisatie structuur binnen deze sector gra tis Nota: Het functioneren van raad, commissies en college opnieuw te bezien gratis Grofvuilophaaldienst jXtSjg komende week Volgende week zijn aan de beurt: wijk 1+3 maandag 13 februari wijk 2 8 woensdag 15 februari wijk 5 7 donderdag 16 februari wijk 4 6 vrijdag 17 februari VEILINGLEIDEN VEILING HOOGST BELANGRIJKE KUNST-ANTIEK SCHILDERIJEN EN BOEDELVEILING WELKE ZAL WORDEN GEHOUDEN OP MAANDAG 13 A.S. EN DINSDAG 14 FEBRUARI A.S. IN DE UTRECHT ZAAL VAN HET MOTEL ..HOLIDAY INN" GELEGEN AAN DE HAAGSE SCHOUWWEG 10 TE LEIDEN. DE VEILING ZAL GESCHIEDEN T.O.V. VAN MEJUF FROUW P. M. C ZEEGERS GERECHTSDEURWAAR DER TE LEIDEN. GEVEILD EN VERKOCHT ZAL WOR DEN AAN DE HOOGSTE BIEDER EEN ZEER FRAAIE COLLECTIE SCHILDERIJEN KUNST-ANTIEK EN BOE DELGOEDEREN WELKE O.M. BESTAAT UIT: MEUBILAIR O.A. Divers Biedermeier zoals, tafels zowel rond als ovaal in mahonie en wortelnoten, stoelen in sets van 4 en 6 stuks, driezitsbank, voltaires. kabinet, naaitafelties. werktafeltjes, kaptafel, commode, speeltafel, wangenta fel, klaptafel, vitrinekastje. Divers Mechels zoals. Bon- heur, kast met opstand, vitrinekast, kast met leeuwen koppen. stoelen, servieskast. kapitaal lederen garni tuur. voltaire met lederen bekleding, damesbureau, herenbureau, bureau-secretaire. Chinese stoelen met paarlmoer, Chinese hokkers, zeer fraai Chinees porse leinkast, hoekkast. Chaise longue, verder zeer veel klein meubilair enz. enz. enz. PERZISCHE TAPIJTEN O.A. Tabriz, Herez. Hamadan. Belouchd, Mori. Kirman, Kasghai, Kaysereh, Kasmhir. Kolay. alles in diverse maten en dessins zoals, lopers, tafelkleedjes, telefoon kleedjes. halkleedjes, figurale kleden, vloerkleden waarbij enige van ca. 2 x 3 meter enz. enz. enz. PORSELEIN EN AARDEWERK O.A. Kanton, Famili verte en rose. Familie Sun en Noir. Satsuma. Majolica. Doulton. Chinees blauw. Japans, en Europees zoals, kaststellen. kastvazen. kraagvazen, dekselvazen, kastkommen. schalen, kop en schotels, serviesjes, borden, wandborden, pauwenschotels, enz. enz. enz. verder een zeer fraaie collectie Chinees en Japans Imari o.a. Imari kraagvazen, vazen met schulprand. kastkommen, borden waarbij wandborden met een doorsnee van ca. 45 cm. haisvazen. puntvaas- jes. zeer fraaie kommen enz. enz. enz. KLOKKEN O.A. Engels staand horloge met beschilderde plaat. Staand horloge met bronzen plaat, drie-dlg. bronzen schouw- garnituur. bronzen pendule, regulateur. Engelse tafel- klok. diversen bronzen beelden, banjobarometer, enz. KOPER TIN KRISTAL O.A. Haardstellen, kandelaars, akers, hengselbak. doofpot, blakers, visbalans, tinnen borden, dekselkan, kraantjes kan. karaffen, fruitschalen, enz. enz. enz. SCHILDERIJEN EN AQUARELLEN O.A. landschap, winterlandschap, ijsgezicht, stillevens, ha vengezichten. boslandschap, van bekende en onbeken de meesters. ZEER FRAAIE COLLECTIE ZILVERWERK O.A. kapitaal vijf dig. servies, drie dig. serviesje, broodmand met parelrand. bonbonschaaltje, sauskommen, lepels, koffie en theepotten, couverts, theelepeltjes, slaven- banden. ringen, zilver speelgoed zoals, koets met paarden, rijtuigje, boerenwagen, ophaalbrug, galjoen, jongleur, kaasdragers, molen. enz. enz. GOUD EN JUWELEN O.A. ringen, armbanden, horloges, colliers, broches, oorbel len. hangers, spelden, velen van deze stukken zijn bezt met briljanten en diamanten (allen met certificaat) bloedkoralen armband, en collier, granaten collier en armband, enz. enz. enz. DE GOEDEREN ZIJN TE BEZICHTIGEN TIJDENS DE KIJKDAGEN EN WEL OP: ZONDAG 12 FEBRUARI A.S. VAN 10 TOT 18 UUR EN OP MAANDAG 13 FEBRUARI A.S. VAN 9 UUR TOT 12 UUR, TIJDENS DEZE KIJKDA GEN IS ER GELEGENHEID TOT INSCHRIJVING WEL KE KOSTELOOS VOOR UW WORDT VERZORGD. AANVANG DER VEILING MAANDAGAVOND 13 EN DINSDAGAVOND 14 FEBRUARI A.S. TELKENS OM 19.30 UUR B.V. VEILINGBEDRIJF VAN LEEUWEN/HOFFMANS 020-365739 THEO'S TWEEWIELER- SHOP NOORDWIJK 1e klas rep. 100% service- MERKARTIKELEN TEGEN STUNTPRIJZEN! (greep uit ons magazijn) voor de fiets: .buitenband 26 1 3/8 8,50 Lampkop 5,95 Dynamo Bagagedrager •Stl voor de bromfiets: ƒ8,95 -fc, Yamaha: FSI-uitlaat Set lamphouders, chroom Kettingrand. chroom 46.50 ƒ29.50 ƒ14.50 Standaard, chroom Standaard. „Jiffy '-zwart Kettingen ƒ37.50 ƒ16.50 ƒ38.50 ƒ34.!" Tevens levering van elk gewenst merk fiets en/of bromfiets. Maandagmiddag gesloten en donderdagavond koopavond. II Wij zoeken voor onze BANKETBAKKERIJ-TEAROOM v.a. ZO jaar. Liefst met winkelervaring. Voor iemand die prettig met klanten kan omgaan en bereid is het een en ander aan te pakken bieden wij een gezellige en gevarieerde betrekking met een be hoorlijke beloning. Sollicitaties voor 18 uur na telefonische afspraak. van^®[füdam Steenstraat 47 - Leiden - Tel. 121.608

Leidse Courant | 1978 | | pagina 8