Leven aan boord van de „Mi Amigo" tegelijk strafbaar en boeiend vzz I Vanillevla hele liter nu voor TERUGBLI Voor de liefhebbers Mozarts opera „Cosi fan tutte" TELEVISIE VANAVOI hou t het l scherm in tiet oog Radiodocumentaire over de vlucht uit de stad TELEVISIE DONDERD RADIO VANAVOND RADIO DONDERDAG RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT WOENSDAG 18 JANUARI 1978 PAClfOEN Een aantal dagen aan boord van de „Mi Amigo, momenteel gelegen voor de Britse kust ter hoogte van de Theems, is een belevenis, die je niet snel vergeet. Even de smaak proe- veji van het „piraat zijn" en toch niet mee kunnen werken aan de radio-uitzendingen, omdat je anders net zo straf baar bent als de disc-jockeys, die zich aan boord bevinden. De eerste keer dat je als disc- jockey door de Nederlandse of Belgische justitie gegrepen wordt is de boete meestal 1500 gulden die door Sylvian Tack, de eigenaar van radio Mi Ami go. betaald wordt. Als je ech ter een tweede keer in handen van de politie valt. volgt er een hogere boete en gevangenis straf van een jaar. Toch vin den veel disc-jockeys het de moeite van het proberen waard, omdat door het risico het salaris zeer aantrekkelijk is namelijk 500 gulden per week. De twee weken, die je niet aan boord bent, worden niet betaald. Het normale schema is zes weken op. twee weken af. maar dit kan wel eens uit de hand lopen, wan neer bijvoorbeeld door het slechte weer de eender niet komt. of er iemand ziek is geworden De stemming is on danks alle moeilijkheden van de laatste tijd; storm, geen eten en moeilijkheden met de zender, uitstekend. De disc- jockeys van de „Mi Amigo" houden zich van 's morgens zes tot 's avonds zes bezig met de uitzendingen en het nieuws. Wanneer er geen live-uitzen dingen zijn vanaf het schip, dan zijn ze bezig met de band programma's uit Spanje. De cassette (de band uit Spanje is een 'cassettebandje) moet ge start worden na het nieuws en Het zendschip „Mi Amigo1' voor de kust van England. Hoe lang zullen de uitzendingen nog duren? Een van de twee studio's aan boord van de „Mi Amigo". ren, die zorgen dat de zender in de lucht blijft. De golfleng tewisseling van enige tijd gele den van 259 meter naar 212 meter werd gedaan, omdat er bij deze frequentie haast geen andere stations zaten. De ad-' verteerders vonden het echter niet goed dat „Mi Amigo" een aantal dagen uit de lucht zou gaan, zodat er geen tijd was om proefuitzendingen te doen en de golflengte te controleren met ontvangstrapporten. Ach teraf bleek de wisseling naar 212 meter toch niet zo'n goed idee, zodat men nu is vrhuisd via 327 meter naar de 319 me de alarmschijf „de beveling" en op het halve uur moeten de nieuwe reclamespots gedraaid worden. Deze kunnen niet in het band-programma worden opgenomen, omdat deze twee weken van te voren worden gemaakt. Op die manier heb ben de disc-jockeys aan boord nooit rust en hoeven ze zich niet te vervelen. In de studio wordt nog steeds de oude gates-mixer gebruikt, die 13 jaar geleden aan boord kwam. Ofschoon velen denken dat het niet lang meer zal du ren met radio „Mi Amigo" en radio „Caroüne", kwam er een nieuw mengpaneel aan boord, dat momenteel verfijnd wordt en over enkele weken in de studio zal worden aangesloten. Er zijn ook pas een nieuwe microfoon en koptelefoons aan boord gebracht en men denkt er over om het vermo gen te verhogen naar 50 kilo watt, zodat een groter deel van Europa kan genieten van de uitzendingen van deze twee stations op hetzelfde schip. De zender bestrijkt nu Nederland, België en Luxemburg en een deel van Engeland De 50 kilo watt-zender is al enige tijd aan boord maar moest gerepa reerd worden. Peter Chicago, technicus op het schip zegt: „Het bbjft moeilijk werken aan boord, omdat je afhankebjk bent van wat de tender aan spullen voor je meeneemt. Toen de twee radiostations tegelijk uit zonden was het haast niet mo gelijk om dingen te repareren of te vernieuwen, omdat het zou betekenen, dat ze uit de lucht zouden moeten en dat kan niet. Nu ze weer na elkaar uitzenden is het mogebjk om de niet gebruikte studio te ver nieuwen en alles na te kijken". Momenteel worden er in één studio programma's uitgezon den, terwijl de andere be- bruikt wordt voor het maken van nieuwe jingles en reclame boodschappen. Het is echter ook mogelijk om terwijl er een bandprogramma draait, in de zelfde studio producties te ma ken. „Mi Amigo" heeft uit Amerika net een nieuwe set jingles gekregen. In Amerika bestaat namelijk een aantal jingles-fabrieken waar men op gen. Het blijft moeilijk om een Be nelux-station te zijn. Dit komt vooral omdat het Vlaams en het Nederlands toch erg veel verschillen. Momenteel luiste ren er meer Belgen dan Ne derlanders naar de zender Dat is direct te merken aan de verzoeken. De kok, die aan boord zit. maakt lekker eten klaar als dat er tenminste is, want in oktober van het vorig jaar was het enige voedsel rijst en wat augurken. De Nederlandse disc-jockeys hebben toen ge staakt, omdat ze vonden, dat ze op deze voeding geen pro gramma's konden maken. In die twee weken dat ze niet in de lucht waren, hebben ze de tijd voornamelijk doorge bracht met het lezen van de post. Er komen ongeveer 700 brieven binnen in twee weken. Hugo Meulenhof kreeg van veel fans brieven met veilig heidsspelden, omdat hij een van de weinigen was, die zich voor punk interesseerde. Over dag werd er veel geslapen en 's avonds televisie gekeken. Aan boord heeft iedereen een eigen hut die bestaat uit een bed en een kastje. Het water aan boord is opgeslagen in een tank en moet geregeld bijge vuld worden even als de brandstof voor de generato- ter. De reklameboodschappen, die tijdens de uitzendingen wor den gedraaid, duren meestal 30 seconden. Een adverteerder betaalt voor zo'n reclame tien tot vijftig gulden. Het meest betaalt hij voor zijn bood schap tijdèns de top veertig en de „Mi Amigo"-top vijftig. De platenmaatschappij, die een plugplaat over de zender wil laten horen, betaalt hiervoor 7000 gulden per week. Het laatste nieuws van „Mi Amigo" is dat eind vorige week Hugo Meulenhof na Mare Jacobs, Frank van der Mast Stan Haag en Michelle het station heeft verlaten. Hij is naar Australië vertrokken om daar zijn baan als disc-joc- key voort te zetten. Hans Piet Scène uit „Cosi fan tutte" met v.l.n.r. Sylvia Lindenstrand als Dorabella, Anson Austin als Fernando, Frantz Petri als Don Alfonso, Thomas Allen als Guglielmo en Helen Rose als Fiodiligi. De operaliefhebbers, die ook Duitsland 2 kunnen ontvangen, kunnen vanavond aan hun trek ken komen. Zij kunnen eerst om half negen op Ned. II Mo zarts „Cosi fan tutte" zien en horen in een uitvoering van het London Philharmonic Orche stra o.l.v. Michael Pritschard en met zang van solisten van verschillende nationaliteiten. Om vijf over half elf zendt Duitsland 2 deze opera uit, ge speeld door de Wiener Philhar- moniker onder directie van Karl Böhm en gezongen door het Weens Philharmonia Koor. De Nederlandse uitzending be helst een in 1975 opgenomen produktie door de Britse Sou thern Television tijdens het Glyndebourne Festival. Het op merkelijke van deze uitvoering was, dat solisten tegenover el kaar stonden, die elkaar niet zo vaak ontmoeten. Zo krijgt men verschillende interpretaties naast elkaar van zangers(ressen) bovendien die nog niet kunnen bogen op internationale ver maardheid. De Franse bas Frantz Petri staat er naast de Australische tenor Anson Aus tin, de Franse sopraan Danièle Perrier naast de Zweedse sop raan Helena Dose en de Zweed se mezzo-sopraan Sylvia Lin denstrand naast de Engelse ba riton Thomas Allen. Het verhaal van „Cosi fan tutte" (Zo doen ze allen) mag bekend worden verondersteld. Twee officieren gaan een weddenschap aan of hun verloofden te verleiden zul len zijn. En dan wordt van weerszijden een lichtzinnig spel opgevoerd, maar dan wel in een muziek die Mozart mede onster felijk heeft gemaakt Ned. II 20.30 uur. Kon Hesi Baka Georgien en Herwin gaan naar hun moeder in Holland. Alles werd voor de reis in orde ge maakt. Er was zelfs een feest waar men een veilige overtocht afsmeekte voor Georgien en Herwin. Onder het toeziend oog van de stewardess vliegen ze tenslotte naar Nederland. Ned. II, 19.04 uur. Gewest tot gewest De pleisterplaats voor wilde ganzen in het oude land van Strijen, het poppenhuis in het Frans Halsmuseum en de nieu we revue van de Hengelose Re vue zijn de onderwerpen die in „Van gewest tot gewest" worden behandeld. In het oude land van Strijen, een meer dan 2000 hek- tare grote graslandpolder in de Hoekse Waard, verblijven gedu rende de winter wilde ganzen, die in groten getale de poolwin- ter ontvluchten. Het is een van de weinige nog overgebleven pleisterplaatsen. Een grote ruil-, verkaveling dreigt nu echter dit toevluchtsoord van wilde gan zen te verstoren. „Van Gewest tot gewest" maakte een reporta ge over deze polder. In het Frans Halsmuseum in Haarlem staat eén poppenhuis uit de 18e eeuw. Dit poppenhuis is twee meter breed en 70 cm diep en bestaat uit tien vertrekken. De konservatrice afdeling kunstnij verheid van het Frans Halsmu seum, mevrouw Warda Zetteler, vertelt over dit poppenhuis. Het laatste onderwerp is de Henge lose Revue die voor de 25ste keer een nieuwe revue zal op voeren. Alles gebeurt door eigen mensen vanaf het schrijven van de tekst tot de complete uitvoe ring inclusief decors, kleding, grime en muzikale begeleiding. Ned. 1,19.04 uur. PK De familie Schmitting strandt tijdens de vakantie met hun au to in de Alpen. De wagen wordt naar een garage in de buurt gebracht, waar hij gerepareerd zal worden, wat een week gaat duren. Hierdoor wordt de va kantie van de familie Schmit ting bedorven. Meneer Schmit ting presenteert zijn eigen gara ge een hoge rekening voor de reparatiekosten en smartegeld voor gederfde vakantievreugde. Ned. I, 20.00 uur. Te veel films op Franse tv PARIJS De Franse filmin dustrie heeft in een advertentie in de Franse bladen ter grootte van een pagina gepleit voor een vermindering van het aantal films dat per televisie wordt uitgezonden. Op het ogenblik vertoont de staatsomroep ongeveer 10 films per week. Als gevolg daarvan is het bioscoopbezoek sinds 1958 van 410 tot 175 miljoen terugge lopen, aldus de Franse filmin dustrie. Radioprogramma's voor en door Zuidmolukkers (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM - De NOS is voornemens nog dit zomersei zoen, waarschijnlijk al met in gang van 1 juni, een begin te maken met een radioprogram ma voor en door Zuidmoluk kers. Dit heeft de programma- commissaris radio, Tom Nieu- wenhuijsen, bekend gemaakt tijdens de bestuursvergadèring van de NOS. Er is een stafmedewerker aan gewezen om de nodige voorbe reidingen voor dit programma te treffen. Hoe het er zal gaan uitzien en hoe lang het wordt, zijn nog punten van bespreking. „Het zal in ieder geval worden gemaakt op basis van journalis tieke maatstaven", aldus Nieu- wenhuijsen. De betrokken stafmedewerker zal in de eerste plaats contact opnemen met de ministeriële in spraakcommissie, die zich met de Molukse zaak bezig houdt. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Ze zijn afgeknapt op het moderne leven, op het overvolle Nederland, de gejaagdheid, de hebberigheid naar steeds meer luxe. Daarvoor zijn zij gevlucht naar de Pyreneeën, waar zij nu het leven leiden, dat hen meer perspektief biedt. Dichtbij de natuur, temidden van een weldadige rust. Met tijd voor zichzelf en de ander. sie, zonder elektriciteit. Ze leest veel en maakt lange wandelin gen Soms gaat zij hout sprok kelen en komt dan in aanraking met enkele mensen. „Je komt hier tot jezelf, omdat we nooit haast hebben. We heb ben rustjg werk en een rustig leven en daardoor veel meer tijd voor elkaar", zegt Rob, die met zijn vrouw Ruth en hun twee kinderen van twee en zes jaar het moderne' Westerse leven vaarwel hebben gezegd. Rob studeerde ekonomie in Amster dam, was aktief in de studenten-" vakbeweging en stond achter de bar van een café bij de Walle tjes. Stress was hem niet vreemd en hij had op zijn zeven entwintigste dan ook zijn eerste maagzweer. Zes jaar geleden besloten hij en zijn vrouw een oud huisje in de Pyreneeën te kopen om daarin permanent te gaan wonen. Zij leven nu van tachtig schapen. Zij vinden alle mensen in de grote stad ver- 4DVERTENTIE, In de NOS-radiodokumentaire „De Vluchters", die morgen van 09.00 tot 09.35 uur via Hilversum 2 wordt uitgezonden, komen zij aan het woord. Eliane Croonen- berg zocht hen daar op, hoog in de bergen. Uit door haar opge nomen gesprekken stelde Maar ten Nederhorst een dokumentai- re samen. „Ik vind, dat je medelijden moet hebben met mensen, die ge dwongen zijn om in de stad te blijven zitten in het dichtstbe volkte land ter wereld, waar het beton je overspoeld en geweld en vervuiling je belagen. Maar ja, iedereen heeft de vrijheid om zijn eigen ongeluk te kiezen", aldus de 23-jarige Sijtje, die de stad ontvluchtte en nu hoog in de Pyreneeën haar eigen groen te kweekt. Ze heeft ook enkele schapen, waar ze de wol van betrekt, die zij voor haar - scha-- mele - kleren nodig heeft. Zij woont in een bouwvallig huisje, waar de wind doorheen giert. Helemaal alleen. Zonder televi- Alleen UKir Melkunie-, Menken Landbouw- ol Van Grieken produkten. Zo'n Kamerdebat als wij giste ren gedurende bijna zes uur konden gadeslaan heeft natuur lijk ook iets van een show. Ik bedoel, die Kamerbodes, die, ge kleed in een kostuum dat het midden houdt tussen een smo king en een rokkostuum, elke nieuwe spreker een vers glaasje water komen brengen, het is nog een hele organisatie. Het was overigens wel een vrij tam me show, vond ik. Afgaande tenminste op de vier sprekers van de vier grote partijen. De woordvoerders van de kleine partijen die 's avonds in een „sa menvatting" aan het woord kwamen, moest ik helaas mis sen. Helaas, want zowel Marcus Bakker van de CPN als Koe koek van de Boerenpartij zijn, ieder op hun sterk uiteenlopen de manier, altijd wel goed voor een vrolijke noot. De „vier grote partijen" echter blonken niet di rect uit door een overmaat aan gevoel voor humor, ofschoon Jan Terlouw wel geestig uit de hoek kan komen (en het dan ook deed) en ofschoon Wim Aantjes soms meer blijk gaf van een gescheurd soort humor, die soms aan galgenhumor deed denken. Wat mij verder opviel was, dat na de „excellentie" nu ook de geachte afgevaardigde" wel de finitief uit het parlementaire spraakgebruik is verdwenen. Het was gewoon en over de hele linie „Aantjes", „Lubbers", „Den Uyl" en „Schakel". De ze denverwildering neemt ook in dezen kennelijk hand over hand toe. Zij het toch niet zo zeer of ik mis de smartelijk vurige in terruptie, die ieder parlementair debat toch zo kan opsieren. Daar werd zeer spaarzaam en dan nog vrijwel onhoorbaar ge bruik van gemaakt. Jammer, over de inhoudelijke waaide van het gesprokene past mij in deze rubriek natuurlijk geen oordeel. Daarover kunt u trou wens elders alles lezen. Inmid dels blijf ik het, als meelevend staatsburger, jammer vinden dat wij de rest van het debat ook niet meer „live" te zien krijgen, „TROS-Aktua" kwam 's avonds nog even op de politieke zaken terug, dat wil zeggen: Marcel Bruyns overviel oppositieleider Den Uyl met een mededeling dat hij van verschillende men sen had gehoord, dat ze hem (Joop dus) „oud vonden gewor den". En aan de heer Aantjes, fractievoorzitter van het CDA vroeg hij of hij de regeringsver klaring een mooi verjaarsca deau" had gevonden, zodat wij toch nog even konden lachen. De brave kerel (Bruyns dus nu weer) had beide interviews broksgewijs door elkaar ge mengd. Herman Hofhuizen NEDERLAND 1 NOS 18.25 Sesamstraat 18.55 Journaal 19.04 Van gewest tot gewest 19.50 Politieke partijen (PvdA) 20.00 P.K., TV-serie, efl. 6 21.22 La Chute, tekenfilm 21.35 Journaal 21.50 Panoramlek 22.20 Studio Sport 22.45 Journaal 22.50 Oen Haag Vandaag Extra NEDERLAND 2 jaren. 21.00 Momente 21.15 Hinter den Schl De guerilla als kei in de derde Mozambique rot staat aan de 22.00 Der 7. Sinn 22.05 Oer Tiger von NewY „Killer's Kiss", Am se speelfilm (195! Stanley Kubrick Silvera en Irene Kan 23.10 Journaal ENGELAND NOS 18.45 Staatsloterij (665, trekking 3) 18.55 Journaal IKON 19.04 Kon Hesi Baka - Kom gauw terug, afl. 6 IKON/KRO/RKK 19.29 Kenmerk NOS 20.00 Journaal 20.25 Secutera (NOVIB) TROS 20.30 Cosi Fan Tutte, opera van Mozart NOS 23.00 Journaal DUITSLAND 1 WDR: 18 Weite wilde Welt der Tiere. 18.40 Wie das Leben so spielt... 19.15 Hier und Heute. 19.45 Tip um 4 tel vor 8m 20.00 Journaal 20.15 Meine dicke Freundin TV-komedie van Charles Laurence in de serie „Bou levard Baden-Baden" met Johanna Uebenelner en Wolfgang Kieling. 21.45 Die Baraccati, documentai- 22.30 Tagesthemen DUITSLAND 2 18.20 Wenn einer eine Reise tut..., toeristische show. 19 Jour naal. 19.30 Sportspiegel. 20.15 ZDF-Magazine 21.00 Journaal 21.20 Die Strassen von San Francisco, TV-serie. 22.05 Treffpunkt U-Wagen 4 Documentaire over opvoe dingstehuizen naar aanlei ding van de opening van het jeugdhulpcentrum in Rummefsberg. 22.35 Cosi Fan Tutte, Mozarts opera Uitvoering door de Wiener Philharmoniker onder lei ding van Karl Bdhm en het Weens Philiharmonia koor; regie Vaclav Kasiik. 01.10 Journaal DUITSLAND 3 WDR: 18 Sesamstrasse. 18.30 Cursus Engels, les 42. 19. Jour naal. 19.15 Ein Baum. natuurfilm 20.00 Journaal 20.15 Copyright: Nostalgie Bespreking van nieuwe leidi tie '77' Heids< BBC 1: 18.05 John G jeveei Newsround. 18.10 A Tray Time. 18.35 Fred Basset. Journaal. 18.55 Nationwide, slag b nieuws. 19.50 Eric Sykes, TV-sods, 22.25 I didn't know you 22.55 Sportsièght 00.05 Tonight, a dualiteit tr, BBC 2: Agt. 1 R. B. Th. va Naast versie tie be men i 20.00 Journaal 20.05 Democracy at work 20.30 Newsday 21.10 Julian Bream Masterg_°£ 22.00 It's patently obvious 22.30 Mr.and Mrs. Bere 23.20 Trail: Mayor ol Cat CI?A. njkst 23.30 Arena Art and Design 00.05 Light of Experience 00.20 Journaal BELGIE NEDERLANDS 1 19.45 Journaal 20.15 Happy Days, TV-serie 20.40 Washington: behind doors. TV-serie, afl 1 22.20 Journaal. Wetstraat BELGIE NEDERLANDS 2 Vi 20.15 Vluchtweg, TV-serie 21.05 De mens in wording,m mentaire serie BELGIE FRANS 1 18.25 Roquefort, voor kl ïID 18.30 Zig-Zag. spelpro< 18.45 R.K. uitzending. 19.kfl tenne-Soir. 19.30 Journaal Madame 1e Juge. TV-seri Simone Signoret, afl. 3. ano 21.25 Canadese zangers Juster 22.20 Journaal 22.35 Arts hebdo, kunstknEgfj 23.05 Journaal BELGIE FRANS 2 18.45 Voor buitenlandse mers. 19.50 Sissi, W( urn se speelfilm (1955) r i«n my en Magda Schnei 21.30 La parole est la i Gesprek met v< woordiger van de Ufn v; mensenrechten. iurg itig is aai in d itthi NEDERLAND 1 10.30 Schooltelevisie DUITSLAND 1 10 Journaal. 10.25 Die tonende Jahrhundertschau, show. 11.20 Die kleinen Strolche. 11.35 ZDF- Magazine. 12.20 Umschau. 12.50 Presseschau. 13 Journaal. 15.25 Journaal. 15.30 Liebe muss man lernen, sexuele voorlichting. 16.15 Skiën om Wereldcup (slalomda mes). 17 Kinder-Verkehrs-Club. 17.05 Filmbriefe. 17.50 Journaal. DUITSLAND 2 16.30 Cursus Chemie (aardalkali- sche metalen). 17 Journaal. 17.10 Pinocchio, tekenfilmserie. 17.40 Die Drehscheibe. DUITSLAND 3 WDR: 8.05 Schooltelevisie. 9.30 Sesamstrasse. 10 Schooltelevisie. 17 Schooltelevisie. ENGELAND BBC: 1 10.41 Schoolte 12.55 Schooltelevisie. 13. the move, taalles. 13.45 Joi 14 Pebble Mill, lunchprogr 14.45 Trumpton. 15 You ar voor kleuters. 15.36 Schoo sie. 16.55 Play School, vooi ters. 17.20 Winsome Witch de jeugd. 17.25 Jackanory. Scooby Doo. BBC 2: 12 Plav School BELGIE NEDERLANDS 1 e 2 14 Schooltelevisie. 17 Scho visie. BELGIE FRANS 1 2 HILVERSUM 18.19 PP Uitz. van de PvdA. 18.30 Nws. TROS: 18.41 (S) De verhalen van Virgillus, vervolgverhaal voor kleuters. 18.45 (S) Michel en Louis, amus.progn 19.05 (S) Hartje Amsterdam, amus.pro- gr 22.00 (S) Een mondje Frans. 22.30 Nws. 22 40 Aktua IV. 23.00 Evelyn, hoor spel. 23.44 Lichte gram.muz 23.55- 24.00 Nws. HILVERSUM II 18 00 Nws. 18.11 Dingen van de dag 18.25 (S) Tussen start en finish, sport- progr. 19.30 (S) Vrije tijd. blije tijd. 20.00 Nws. 20.05 (S) Radiophilharmo- nisch Orkest mei Groot Omroepkoor: klass. muz. 21.20 De dochter beroemde vader, hoorspel. 21 |y Muziek van deze eeuw. NOS Open School 23.00 (S) Met hel morgen: 23.05 Aktual.overz Rij 23.10 Oe krant van morgen: 231 Haag vandaag en om 23.52 Ev adem komen yoga. 23 55-24.00 N» HILVERSUM III NOS: 18.03 De Vacaturebank. NOS-maal 19.30 (S) Langs sport en muz 23.02 (S) NOS-JU (S) Metro's Midnight Music 1 Muzekuul. 2.02 (S) Dat wordt nachtwerk 4.02-7.00 (S) De nacht HILVERSUM I NCRV 7.00 Nws 7.02 Het levende woord 7.08 (S) Te Oeum Laudamus. gewi|de muz 7.30 Nws. 7.41 Hier en nu. 7.55 (S) Vandaag donderdag, ge- var progr 8 24 Trefwoord. 8.30 Nws 8 36 Gymn. v.d vrouw 8.45 (S) Wie weet waar Willem Wever woont?, vra gen van luisteraars. 9.45 (S) Onder de hooatezon, pastoraat-muzikaal bezoek. 10.30 Nws. 10.33 (S) In 't Zilver, progr voor ouderen 12.00 (S) De Kilima Ha- waiïans Show. 12.15 Boer en tuinder 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw 12.30 Nws. 12.41 Hier en nu 12.55 (S) Middaopauzedienst 13.15 (S) Een uur natuur. 14.15 (S) NCRV-globaal. gevar progr. (15.30 Nw6.) 17.30 Nws. 17.32 Hier en nu HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn 7.20 AVRO-klok (8.00 Nws. 8.11 Radio- |ourn.) 8.50 Morgenwijding. NOS 9.00 Oe vluchters, docum. 9.35 Waterst AVRO. 9.40 Schoolradio 10.00 Radio- Lawaaipapegaai 1010 Arbeidsvitami nen (11.00 Nws 11.03 Radio 11.30 Rondom twaalf. 12.15 Spoi 1 rama. 13.00 Nws. 13.11 RadüfW 13 25 Beursplein 5 13.50 n Mi 1| AVRO (16.00 Nws. 16 03 Radio h '7.00 13-speciaal 17.40 OVERI HILVERSUM III TROS: 7.02 (S) Met Peter beter 9.03 (S) Hugo van'L Show. 11.03 (S) Gerard de Vries N HILVERSUM IV KRO: 7.00 Nws. 7.02 (S) Badinent Nws. 9 02 (S) Aan woorden 910 (S) Solo. 10 00 (S) Festival 1977 12.00 (S) Rondom Romeinse operaleven in de 19* 14.00 Nws 14.02 Spektakel W muziek. 14.30 (S) Kollage van alk en zeldzaam 15.30 (S) Voor 0 Goden 16.00-17.00 (S) Bij voortt verzoeken van jong en oud

Leidse Courant | 1978 | | pagina 2