Lena Home in Music Gallery SPRAAK TERUGBLIK REVANCHE VAN WILLIE VAN HEMERT IN „DAGBOEK VAN EEN HERDERSHOND" TELEVISIE VANAVON TELEVISIE DINSDAG RADIO VANAVOND RADIO DINSDAG RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT MAANDAG 16 JANUARI 1978 PAGINA 2~"J door Ton Oiiemuller Jo de Meyere uit Gent als kapelaan Erik Odekerke. Vanavond op Ned- II om 20.25 uur begint KRO-tv aan de 8-delige serie „Dagboek van een herdershond", het leven en streven, lij den en lachen in een Limburgs dorp in de aanvang van deze eeuw, met als middelpunt een kapelaan, een argeloze geestelijke, die goed doet maar argwaan ontmoet en regel matig met zijn engelbewaarder overhoop ligt. Dat gebeurde toen nog in die dagen. Maar het gaat tegelijk over meer. Voor dat dorp stond Geleen model, een armoedig land- bouwdorp in de jaren rond de eeuwwisselihg. Een deel van de bevolking trok 's zomers naar de leemkuilen in Duitsland om er klei te graven voor de steenfabrieken. Toch leefden zij op grote rijkdommen, bodemschatten, met name anthraciet, enige honderden meters diep in de grond. Toen in de jaren 1910-'20 het tot ontginning kwam, onderging dit dorp een aanzienlijke verandering. De boeren begon nen met hun grond te speculeren of werden er juist door vermalen, dagloners daalden als mijnwerkers in de aarde neer en van elders stroomden velen toe voor werk. In die maal stroom der tijden diende een sociaal voelende priester zich aan, mgr. Poels, die behalve in zijn persoonlijke benadering van de mens in nood ook als stichter van sociale instellingen veel ellende in die roerige tijden glad heeft kunnen strijken. Ook daar gaat deze tv-serie over. Voor de regie tekent Willie van Hemert. Was dit een gelukkige keus voor de KRO, nadat Van Hemerts laatste tv-serie „Dynastie der kleine luyden" door de NCRV van het scherm was genomen? Toch iets om je als gevestigd regisseur diep in een hoek te gaan zitten schamen. KRO-tv-hoofd Richard Schoonhoven: „We hebben voor dit werk eigenlijk aan geen andere regisseur gedacht dan aan hem, omdat hij door zijn opvoeding en opleiding gevoels- betrekkingen heeft met het milieu waarin dit verhaal speelt. En juist daar hechten wij bijzonder aan. Dit spel speelt in een tijd, waarmee vooral de ouderen vertrouwd zijn, de tijd van het rijke roomse geloof, dat nu niet meer bestaat, maar waarvan jongere generaties zullen hebben horen vertellen. In dit spel krijgen zij de verhalen van hun ouders geïllustreerd, het is toch hun achter land." Vanuit deze gedachte is zeer bewust voor deze serie gekozen, een bewerking door Willie van Hemert van het boek van de priester-dichter Jacques Schreurs, getiteld „Kroniek eener parochie", dat in de '30-er jaren verscheen, maar geënt is op gedachten die toen zo mo dern waren dat ze nu nog aansluiting vinden bij het heden. De keus voor juist dit boek is mede bepaald door cultureel KRO-adviseur G. Lohman. Hij zegt hierover: „Het boek van Schreurs is beschrijvend, bevat geen enkele dialoog. Die moesten door Willie van Hemert ingeschreven worden. Hij heeft daaraan wat grappen over het geloof uit eigen koker toegevoegd, maar ik moet zeggen, dat die passen in de sfeer van het oorspronkelijke boek. De schrijver Schreurs, ook al schiep die ook hoogdravende Bruni Heinke als de brouwersdochter Miete op wie het hele dorp een beetje verliefd is. passie-spelen, laat in zijn boek doorscheme ren, dat de vroomheid en de onderdanigheid van de vroegere (Limburgse) katholieken niet zo'n vanzelfsprekende zaak was als ook nu nog wordt verondersteld. Hij herkende in de gelovigen wel degelijk ook het onderhuidse vrijheidsgevoel. Zijn boek behelst geen pro vinciaal gedoe, maar tekent wel degelijk alge meen menselijke problemen. In deze geest heeft Willie van Hemert de bewerking opgezet en naar mijn wijze van zien is hij daar redelijk in geslaagd." Het ziet er inderdaad naar uit, dat Willie van Hemert zich gaat revancheren voor zijn Dy nastie-échec. En dat wel in verschillende op zichten, al willen we het laatste woord hier over pas gezegd hebben als we meer hebben gezien dan de paar afleveringen die we totnu- toe onder ogen kregen. Het lijkt Van Hemert gelukt om de verhalende elementen in dit boek, de tussen de regels verscholen malheur om te zetten in scènes waarin drama ontstaat en werkzaam wordt in conflictueuze situaties. In de eerste afleveringen, waarin we kennis maken met de verschillende personages, ziet het er allemaal wat anekdotisch uit, maar gaandeweg de serie gaan de persoonlijke bot singen de lijn van het verhaal bepalen, waar bij op zeker moment de ene aflevering naar de volgende doet verlangen. Daartussenin heeft Van Hemert de krenten van de humor gestoken. Veelal wanneer in de kroeg, vlak naast de kerk, de mannelijke heffe van het dorp elkaar vliegen af komt vangen, maar vooral ook in de gesprekken tussen de kapelaan en de onzichtbare engelbe waarder, als hoedanig de stem van Kees Brusse fungeert: „Je gaat te ver, Erik". En als kapelaan Erik de brouwersdochter Miete wat al te minzaam bejegent: „Erik, je bent priester in alle eeuwigheid". Een sterke komi sche noot wordt ook ingebracht door de dorp snotaris, een rol van Joop Doderer, die geen enkel moment de indruk wekt ooit Swiebertje geweest te zijn. Die notaris heeft een heel eigen visie op het geloofsleven en maakt aangaande allerlei kerkelijke en menselijke zaken van zijn hart geen moordkuil. En een boerenvrouw zegt vergoelijkend tegen de jon ge, onhandige kapelaan: „De pastoor is God de Vader, maar wees jij maar God de Zoon, dat is in elk geval wat dichterbij". In de rolbezetting bleek Van Hemert een gelukkige hand te hebben, al viel hem in dit geval nog wat extra geluk toe. Voor de rol van kapelaan Odekerke had hij een Vlaamse, acteur uitgenodigd, die het op het laatste moment niet zag zitten en het liet afweten. Van Hemert stond op het punt met zijn opnamen te beginnen, wist zich geen raad, maar kreeg van een andere Belgische acteur de foto getoond van ene Jo de Meijere, acteur te Gent. „Laat die maar komen", moet Willie toen geroepen hebben. Inderdaad blijkt Jo de Meijere over die zelfverzekerdheid als acteur te beschikken, die het hem mogelijk maakt de argeloze schroom van de kapelaan zo te spelen, dat-ie als echt overkomt en geloof waardig wordt. Een echte priester en toch een De Belg Bob Storm speelt de Bourgon dische pastoor Bonhomme. levend mens, die het wel eens moeilijk met zichzelf heeft. Hij komt te staan tegenover Briini Heinke, een actrice van Globe, in de rol van brouwersdochter Miete, een schat van een welige meid op wie het hele dorp een beetje verliefd wordt, inclusief de heren gees telijken. Zonder bekoring geen standvastig heid. Zij legt een grote warmte, zeg bezorgd heid aan de dag voor haar vader, die in financiële moeilijkheden is geraakt, en in dat vrouwelijk meeleven ligt een stuk natuurlijke erotiek, dat niet bewust wordt nagestreefd, maar aan haar persoon eigen is en daardoor in haar omgeving werkzaam wordt. Waarom zou je dat niet ervaren als een van de raadse len van de schepping en zo wordt dat in dat dorp ook beleefd. Er zitten dan ook nogal wat jongens achter haar heen. In het mannelijke eenzelfde soort figuur is neergelegd in kape laan Lumens, een rondborstige man uit een naburige parochie, een joviale rol van Rudi Falkenhagen, die zijn levenskunst uitleeft in een zekere bonhommie, die het goed voor heeft met al het geschapene en vooral met zijn beschroomde en daardoor vaak te ver doorschietende confrère Erik. Die half-Vlaamse, half-Nederlandse rolbezet ting heeft met meer te maken dan met de opzet van de KRO om deze serie ook aan de Belgische BRT te verkopen, die er wel oren en ogen naar heeft. Van Hemert heeft niet de fout gemaakt als in de „Dynastie" om de mensen een soort maaktaaltje te laten praten. Hij liet de zachte g niet met nadruk horen, maai- dat het Vlaams-Nederlands ofwel Zuid nederlands een even vlot als sappig resultaat oplevert, mag zeker als een van de verdienst- - en van deze tv-serie worden beschouwd. In dit tv-produkt loopt verder een lange rij toneeltalenten rond, die allemaal hun eigen inbreng onderschikken aan het totale resul taat, zoals daar zijn Ko van Dijk, de Belg Bob Storm als de Bourgondische pastoor Bonhom me, en verder de bitse huishoudster Ine Veen, de spitse brouwer Jan Teulings, de rechtlijni ge schoolmeester Jan Hundling, boerenvrouw Jeanne Verstraete, dagloner John Leddy, we reldwijze dokter Guus Hermus, de kleingeesti ge klerk Joeks en nog een tiental anderen. Ruud Bos zorgde voor de muziekjes en daar was reden voor, want er komt kermis in het dorp, in de kroeg heeft men de pathéfoon ontdekt en ook elders kan het menselijke drama best een stukje begeleidingsmuziek velen. Willie van Hemert houdt van mooie plaatjes. Dat maakt deze serie duidelijk en het Lim burgse land bood hem er alle gelegenheid toe. Hij hield deze voorkeur echter redelijk binnen de perken, en waar hij zich toch uitleeft is hij duidelijk uit op de leefsfeer van die tijd, de achtergrond van leven en lijden, van bot singen en bonhommie. Ook de sfeer van het volksverhaal, zoals van het meisje dat zich dood danste na een teleurgestelde liefde. Daar praten ze nog jaren later over. Want al of niet sociale strijd, al of niet een kerk in beweging, het leven neemt gewoon zijn loop, bij voorkeur in de meest eenvoudige mensen die niet vergeten te leven. Vanavond zendt de AVRO „Mu sic Gallery" uit, dat gepresen teerd wordt door Pim Jacobs. Als gasten treden o.a. op The Dutch Swing College Band, Frans Halsema en de Noorse zanger Per Muller. Als speciale gast ontvangt Pim Jacobs de Amerikaanse zangeres Lena Home. Zij was enige tijd te gast in „The Muppet-show". Als alles goed was gegaan had Lena een grote musical- en filmster moeten worden. Ze had echter één ding tegen, ze was zwart, dus~"was ze voor Amerika een negerin. Hierdoor werd ze op zettelijk van het witte doek ge weerd. Toen ze in 1941 als eer ste zwarte zangeres/actrice een meerjarig filmcontract tekende bij MGM, wist men eigenlijk niet goed wat voor rol ze moest krijgen. Ze kreeg tenslotte rol len in een tweetal .zwarte" films, „Cabin in the sky" en „Stormy Weather". Haar aan wezigheid bleek een bepaalde aantrekkingskracht te hebben. Hierdoor werd ze door MGM zo in de films en musicals ge bruikt, dat zij er uitgeknipt kon worden, voor bijvoorbeeld de versies voor het Zuiden van de Ver. Staten. Lena Horne schreef een autobiografie „lil person, Lena Home" en haar muzikale voorkeur gaat uit naar ever greens. Ned. I. 22.15 uur. Mark (Erik van 't Wout) en Wati (Zuly Chudori) maken een ritje door modern Djakarta in een voor die stad typerend voertuig, motor Betja. Superstars Veertig internationale „Super stars" maken in vijf series en een finale uit, wie zich Europees Superstar mag noemen. De vier de serie werd afgelopen zomer opgenomen in het Zwitserse Magglingen. Voor Nederland strijdt de voetballer Wim Suur- Ned. I. 19.30 uur. Den Haag Vandaag In verband met de eerder op de dag rechtstreeks uitgezonden re geringsverklaring door minister president Van Agt zal er een extra „Den Haag vandaag" wor den uitgezonden. Ned. 1,23.19 uur. Kris Pusaka De geheimzinnige figuur, die in het holst van de nacht rond het buitenhuis sloop, was de vrouw van Sudjono. Zij was van pian Briefkaart de Kris aan Ben te geven, om dat ze bang is dat de Kris haar man kwaad zal doen. Ben kan nu de Kris aan Hanindyo terug geven. dit tegen de zin van Mark. Hij en Wati sympathise ren veel meer met de sportieve Sudjono. Wanneer zij horen dat de Kris voor Sudjono van veel belang is in een tweegevecht, proberen zij hem terug te krij gen. Ned. II. 19.25 uur. Bob Bouma presenteert in een vernieuwd decor de filmkwis ..Voor een briefkaart op de eer ste rang". Er worden filmfrag menten vertoond van de filmt ..La Menace" met in de hoofdrol Yves Montand, de film „Der Amerikanische Freund" en „Eli- sa Vida Mia" met Geraldine Chaplin en Fernando Rey. Als speciale gast ontvangt Bob Bau- ma de acteur Ko van Dijk. Ned. II. 21.20 uur. De mannen van ..Televizier Ma gazine" en ..Avro's Sportpano- rama" hadden zaterdagavond de hun toekomende zendtijd om zo te zeggen doorelkaar ge mengd. om ons in staat te stel len de loting voor het wereld kampioenschap voetballen in Buenos Aires in een satelliet-uit zending direct te volgen. Een terechte service uiteraard. En dan was er de tweede afle vering van „Netwerk". Duidelijk werd nu wel dat Mies Bouwman gewoon een gezellige praatshow bedoelde, die op het televisiege- beuren zowel vooruit als achter uit blikt. Bij het vooruitzien be hoorde bijvoorbeeld het ver schijnen van Freek de Jonge en Bram Vermeulen, die een aantal tv-shows bij de VARA gaan brengen en die „de gezelligheid" naar mijn smaak iets te ver opvoerden. Freek greep de gele genheid wel aan om in dit mi lieu vast te stellen dat je bij de AVRO wel goed mag zitten, maar „dat de VARA ergens voor staat". De door de VPRO zo onver hoeds met de „doodsangst esca pade" in Woudrichem veroor zaakte chaos kwam slechts zij delings aan de orde. Met een door Frans Halsema gezongen spotlied namelijk. Een aardig lied wel. Verder werd er aan dacht besteed aan corruptiever schijnselen onder de Hilversum- se disc jockeys, waarover de laatste tijd nogal wat te doen is geweest. Henk Bouwman, een uit hun midden, had daar wei nig nieuws over te vertellen. De dichter Bernlef en zijn vrouw Eva Hoornik vertegenwoordig den een „Peyton Place"-fanclub, een serie die met mondjesmaat weer enig leven is ingeblazen nu „Netwerk" met de vertoning van uitermate korte en even on begrijpelijke flitsen is begon nen. Een oud-minister Duisen- berg zat tenslotte bij Mies op de divan. Het programma duurde tot even na middernacht en het biedt op dat late uur heus wel aardige verstrooiing. Maar ja. het had voor hetzelfde geld zo anders gekund. Er waren dit weekeinde ook twee mooie „culturele program ma's". Zaterdagavond was dat een opname van een fonome- naal Russisch danstheater, dat in Las Vegas optrad, waarvan men overigens moest genieten door de slechte beeldkwaliteit van de Amerikaanse televisie heen en gistermiddag kregen wij van de VARA zomaar een registratie van „Die Fleder- maus", het meesterwerk van Jo- hann Strauss Sohn, zoals dat onlangs in het Royal Opera House in Covent Garden was gebracht, en dat de Engelsen zelfs, meen ik, op hun oude jaarsavond aangeboden hadden gekregen. Een juweel van een opvoering. Inplaats van de on dertiteling kregen wij af en toe een spaarzaam maar voldoende toelichtende tekst op het scherm. Het systeem voldeed naar mijn smaak uitstekend. En 's avonds dus Bram en Freek met „Arbeider dat komt er van" een gedeelte uit een theatershow die zij al overal in den lande hebben opgevoerd, zij het kennelijk enigszins aan de televisie aangepast. Het zijn na tuurlijk, zoals wij al geruime tijd wisten, zeer begaafde kna pen, die wel een nieuw soort humor hebben ingevoerd en die overigens bepaald niet altijd van de meest fijnzinnige aard is. Freek de Jonge was ongetwij feld bijzonder virtuoos als de man die „een stickie" staat (ligt) te roken. Een fraai dolzinnig nummer, met een ingebouwde, zeer doeltreffende parodistische verwijzing naar het smurfen lied. Maar de volgende keer houdt toch niets of niemand mij meer af van de „Days of hope" dat wij deze keer voor „Neer- lands hoop in bange dagen" moesten laten schieten. HERMAN HOFHUIZEN Nederland 1 Teleac 18.30 Media in de school NOS 18.45 Fabeltjeskrant 18.55 Journaal AVRO 19.05 Wolkenvegers, jeugdserie, afl.3 19.30 Superstars, afl. 4 20.35 Het is niet mis wat zij doen, documentaire NOS 21.35 Journaal AVRO 21.50 Wie van de drie? 22.15 Music Gallery Symbiose 23.10 Het Polisario NOS 23.14 Journaal 23.19 Den Haag Vandaag Extra Nederland 2 NOS 18.45 Staatsloterij (trekking 2, no. 665) 18.55 Journaal KRO 19.05 Tom Jerry, tekenfilm 19.10 Peppi Kokki, TV-serie 19.25 De Kris Pusaka, TV-serie, afl. 11 NOS 20.— Journaal KRO 20.25 Dagboek van een herders hond, TV-serie, afl. 1 21.20 Voor een briefkaart op de eerste rang 22.10 Brandpunt KRO/RKK 22.50 In gesprek met de bis schop NOS 23.15 Journaal Duitsland 1 WDR: 18 Halbzeit. TV-serie. 19.15 Hier und Heute. 19.45 Trick um 4tel vor 8. 20.00 Journaal 20.15 MS Franziska, TV-serie, afl. 3 21.15 Kontraste 22.00 Mein lieber Mann, TV-serie 22.30 Tagesthemen 23.00 Ceddo Senegalese speelfilm (1976) van Ousmane Sembène over een groep vrijheidslie vende lieden anno 1700 die zich in West-Afrika tegen islamitisering verzetten. 0.55 Journaal Duitsland 2 18.20 SOKO 5113, TV-serie. 19 Journaal. 19.30 Fahrt ins Blaue, show. 20.15 Wie würden Sie entschei den?, TV-serie 21.00 Journaal 21.20 Das Mannerquartett Verfilming door Michael Verhoeven van Leonhard Franks roman „Das Och- senfurter Mannerquai zich afspelend in Wüi anno 1927. 22.55 Sport 23.05 Journaal Duitsland 3 WDR: 18 Sesamstrasse. 18j Cursus fysica. 19 Journaal. Schauplatz: Ebertplatz-Köln. 20.00 Journaal 20.15 Barden und Bomben, dj cumentaire serie, afl. 3 21.00 Momente 21.15 Du und Ich Du und Ich i „You and me", Amerika« I se speelfilm (1938) vi 22.45 Journaal Engeland BBC 1: 18.05 John Cravenf Newsround. 18.10 Blue Pele| voor de jeugd. 18.35 Fred Bass^ 18.40 Journaal. 18.55 Nationwidr regionieuws. 19.50 Ask the Fani> iy 20.15 Blake's Seven, TV-serie i 21.10 Panorama, actualiteiten i 22.00 Journaal |js 22.25 Washington behind clottv; doors, TV-serie 23.55 Tonight, actualiteiten BBC 2: L 20.00 Journaal 20.03 Ancestral voices ze 20.30 Newsday, actualiteiten js 21.10 International Cabaret 22.00 Americans (The Compuw President) 22.50 Madame Curie l; 23.45 Nimmo ti, 0.15 Journaal v( 0.25 Télé-Journal j,, r België Nederlands 1 en 2 fr 18 Peppi en Kokki, TV-serie. 18.ltë De kinderen van AppartemeiL 47A, TV-serie. 18.40 Op uw gr zondheid. 19.10 Doe mee! 19i Journaal. 20.15 Rad der fortuin, afl. 50 21.00 Grote lui, kleine lieden, TV - serie 21.50 Stromingen Eerste aflevering van et tiendelige serie over de evolutie van het denken1 de Ver. Staten (psychiato Thomas S. Szasz) J 22.40 Journaal, Wetstraat België Frans 1 18.05 Sèniorama. 18.45 Christy nen in de maatschappij. 19.1S" Sport 19.30 Journaal. 19.50 Bavlg duin des Mines, TV-serie, 21.10 Filosofisch debat 22.35 Journaal België Frans 2 Nederland 1 Sesamstrasse. 10.15 Schooltelev* n k Nederland 2 13.00 Kamerdebat regeringsver klaring kabinet-Van Agt Duitsland 1 10.00 Journaal. Tagesthemen. 10.25 Mount Everest, documentai re (1953). 11 40 Kontraste. 12.25 Unschau. 12.55 Presseschau. 13.00 Journaal. 16.10 Journaal. 16.15 Augenblick und Ewigkeit, documentaire over tijdmeting. 17 Der Wolf und die Frau, jeugdpro gramma. 17.50 Journaal. Duitsland 2 16.30 Mosaik. 17 Journaal. 17.10 Die grosse blaue Murmel, jeugd journaal. 17.40 Die Drehscheibe. Duitsland 3 WDR: 8.05 Schooltelevisie. 9.30 Engeland BBC 1: 10.10 Schooltelevisie. 1 Schooltelevisie. 13.45 Journaal. 11 d Pebble Mill, lunchprograr 14.45 Ragtime. 15 You and i voor kleuters. 15.14 Schooltelevij® sie. 16.20 Welsh programma'E 16 55 Play School. 17.20 Walled Gator, tekenfilm. 17.25 Uackanoryp 17.40 Animal Magic, dierertserit BBC 2: 12 Play School. 15.1! 1 Other Peoples Children. 16 Film ad Evidence. 16.30 Living City. BELGIË NEDERLANDS 1 EN 2 BELGIË FRANS 1 EN 2 HILVERSUM PP: 18.19 Uitz van de CPN. 18.30 Nws. EO. 1841 (S) Wi| hebben een woord voor de wereld, gewijde muziek. 19.00 (S) Ronduit, muz en inform. Jongeren programma. 19.40 (S) De Bijbel open. 20.00 (S) Ga er eens voor zitten, muz en inform. 2055 (S) Tenslotte. NOS: 21.05 (S) Hobbyscoop. 21.30 Voor blin den en slechtzienden. 21.40 Open school 22 25 Bond Zonder Naam 22.30 Nws. 22.40 Boerenbont, program over boeren en tuinders. VOO 22.55 Infor- m show met actual en muziek. 23.55 Nws HILVERSUM II 18 00 Nws. NCRV 18.11 Hier en nu 18 40 (S) Muziek in vrije tijd. 19.30 Onderwijzen kunst of kunde? 19.50 (S) Psalm van de week 2000 Nwi| 20.05 (S) Klassiek in NCRV-Studio i| 21.35 (S) Missa Brevis Bi hough 21.35 (S) Literama-live. 22.30 Poerama, poëzieprogramma. 22.48 Groenboekje, hoorspel. NOS 23.00 (Si Met het oog op morgen. 23.05 Aktualj i overz. Radio-TV. 23.10 De krant var morgen. 23.20 Den Haag vandaag om 23.52 Even op adem komen, yog' 23.55 Nws. HILVERSUM III NOS 18 03 De Vacaturebank 10.10 (Sj NOS-maal AVRO: 19 02 (S) Het Stee Tijdperk 20.02 Radiojournl. 20.05 (i Superclean Dreammachine 21 02 |S De Negen-Uur-Jazz-Show 22.02 Radë journl. 22.05 (S) Pim Jacobs' Platenscl1 la. 23.02 (S) Candlelightshow. (0.02 Rl diojournl.) NOS: 1.02 (S) De r nachten van lanuari. HILVERSUM I AVRO 7 00 Nws 7 02 (S) AVRO-klok (7.30 Nws. 7 41 Radiojourn8.30 Nws 8 36 Gym voor de huisvrouwen 8 45 De Groenteman 8 50 Morgenwijding. 9.00 (S) Duitse dansen van Schubert 9.15 Open School 10 00 Radio-Lawaaipape- gaai 10 10 Arbeidsvitaminen, verzoekpl progr (10.30 Nws 1033 Radiojourn.) 11 30 (S) Rondom twaalf. 12 26 Meded voor land- en tuinbouw. 1230 Nws. 12 41 Radiojourn 12.55 Europa van morgen, feiten en commentaren 13 10 (S) Orgelmuziek 13 25 Beursplein 5. 13 30 'n Middagje AVRO. muziek, in form. en service 17 00 Voor ons ge maakt (door ons gekraakt kinderpro- gr 17.20 OVERH VOORL: De Nederl. Antillen, boekbespreking 17.30 Nws. 17.32 Radiojourn. 17.50 (S) Folk-music uit Schotland. HILVERSUM II KRO. 7 00 Nws. 7 11 Ochtendgym 7.20 Het Levende woord. 7.25 Badinerie. 7 54 Overweging 8.00 Nws. 8.11 Echo. 8.30 Aubade. 9.00 De letter M. (9.30 Scheepspraat 9 35 Waterstanden 10 30 Ik sta hier niet voor de banken t'e praten 11.00 Nws.) 1130 Oudt( worden we allemaal, bejaardenprog'! 12 00 In de Boerderij 12 49 OVERH) VOORL Uitz. voor de Landbouw 13« Nws 13 11 Echo Magazine. 13.40 Wa» is de meester' katechese in het voort gezet onderwijs. 14.00 Lange vingen 15 00 De avonturen van Anatol. feuill» ton 15.20 In de wachtkamer. 16 00 Nwi, 16.03 Spreekuur. HILVERSUM III VARA 7.02 (S) Gesodemeurders. 903 (S) Pep-op-drie. 11.03 (S) Drie draait oj: verzoek van mensen uit de sportwereld 12 03 (S) VARA's zoek plaatje 14.03 (S Spitsbeeld. 16.03 (S) LP-Top-30'EN Té LP. 17.03 (S) Alfred Laqarde. HILVERSUM IV TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Capriccio 9.00 Nws. (S) Als reizigers onderweg 9 30 (S) Van heinde en verre. 10.00 (51 Opus tien tot twaalf 12.00 (S) Internet zo 13.00 (S) De meest verkochte kl» sieke tien. 13.30 (S) Koren-Korps»" 14.00 Nws. 14.02 (S) Om het boek 14.* (S) Guitariteiten. 15 00 (S) Belcané

Leidse Courant | 1978 | | pagina 2