6e aan haar moo „High Bing Society" Crosby met vrouw Hilversum TERUGBLIK TELEVISIE VANAVO V ft TELEVISIE WOENSDA( RADIO VANAVOND RADIO WOENSDAG RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT C NSDAG 27 DECEMBER 1977 PAGIN, Naar het achijnt blijft er in Hilversum nogal wat vrouwelijk talent onder de korenmaat Mannen zouden er gemakkelijker carrière maken dan vrouwen en bovendien vertonen vrouwen de neiging zichzelf een beetje op de achtergrond te houden, bang voor een feministe te worden versleten en daarmee carrièrekaneen te verspe len. Niet zo lang geleden werd een enqöte onder in de omroep werkzame vrouwen gehouden metels doel te speuren naar de oorzaken van eventuele carrièrebelemmering voor vrouwen. Worden zij achtergesteld in beloning, promotie of functie? De antwoorden leverden een mager resultaat op. Reden voor de redactie van het omroepblad „Spreekbuis" om een aantal vrou wen te benaderen voor een interview. Ook toen bleek de respons teleurstellend. Met de grootste moeite vond men er vijf bereid om iets te vertellen over hun kijk op omroepland als werkterrein. Men had allerlei redenen om niet mee te hoeven doen: „Ik heb er nog niet over nagedacht, mijn hoofd staat er niet naar, ik doe het niet om zuiver persoonlijke redenen, nee dat Wat moet ze nog op die leeftijd? Waarom moet werk verzet voor „Hollands Glorie." Zij gelooft is niets voor mij. ik voel me er niet zo bij ze zo nodig werken? Laat ze een vrouwenbaan dat er wat aan het veranderen is op emancipatie betrokken", en zelfs: „zet het met mij gemaakte nemen. Van solidariteit onder omroepvrouwen gebied. Maar we zijn nog niet waar we wezen interview er maar niet in, ze zijn bezig met mijn heeft Kiki geen hoge pet op. Maar als er vrouwen moeten. Toen een vrouw in een baan, waarin ze promotie". komen op bepaalde posten en andere vrouwen steeds meer was gaan presteren, om opslag De vijf vrouwen evenwel die niet te bang zijn zien dat ze hun werk goed doen, dan zullen ze vroeg, kreeg zij te horen: Waarom, eigenlijk, je om te praten hebben wel degelijk iets te vertellen, zelfverzekerder worden en gaan denken: zo kan man verdient toch goed? Neem Kiki Amsberg van de VPRO. Zij houdt er ik het ook en dat is goed. Banen zijn voor Toek Wildschut van de TROS heeft ervaren, dat niet zo van te praten over de mannen en de iedereen noodzakelijk. Kinderen opvoeden is vrouwen. Zij ziet het meer zo, dat er sommige mooi^maar je wordt er maar weinig rijker van, mannen en sommige vrouwen zijn. Zij is ervan aldus Kiki. overtuigd, dat er binnen de omroep het een en Ineke Hilhorst van de AVRO kreeg de kans een vaak de slordigste spijkerbroeken aan lopen? ander schort op het punt van gelijke rechten, opleiding te volgen tot regisseur/producer. Toen Toek is waarnemend chef bij de afdeling die films kansen en behandeling van de vrouw. Zij zegt, zij er aan begon werd haar gevraagd: waarom dat vrouwen moeilijker carrière maken dan man- doe je dat? Dacht je nou echt dat een regisseur nen, omdat er algemeen gedacht wordt, dat naar jou zal luisteren? „Door zo'n opmerking vrouwen geen leiding kunnen geven. Dat is onzin, moet je je niet af laten schrikken. Ik heb gezegd. Maar wat ook erg is, is dat vrouwen veel te dat zo'n regisseur best naar me zou willen onzeker zijn. Ze zouden niet zo gevoelig moeten luisteren, als ik het maar goed zou brengen". Zij zijn voor de blikken en opmerkingen van andere gelooft niet in het voortrekken van vrouwen, wel mensen. Ze hebben zo gauw het gevoel dat ze in een natuurlijke achterstand als gevolg van het falen, als andere mensen ze niet aardig vinden, feit, dat vrouwen zolang buiten het arbeidsproces mannen gegeven". Op de vraag hoe de mannen haar zien zegt zij: „Ze zien je in de eerste plaats als vrouw. Maar langzamerhand sta ik hier als kreng en feministe te boek, omdat ik weiger koffie te halen als ik daar geen zin in heb." Hetty Marks van de NCRV kan geen genoegen nemen met de mannelijke slogan over werkende vrouwen: „Ze moet zo nodig. Ze kan zeker geen man krijgen". Voor jongere vrouwen geldt dat over het algemeen niet, maar als een vrouw wat ouder wordt, krijgt ze dat wel degelijk te horen. Wat haar zelf betreft heeft zij het er moeilijk mee, dat er lacherig gereageerd wordt, wanneer zij probeert er iets door te drukken. „Omdat ik een nogal brutale mond schijn te hebben, kan ik er wel tegen". Het is haar na lang doorzeuren gelukt om hetzelfde betaald te krijgen als haar mannelij ke collega's. Zij is producer bij „Hier en Nu" van de NCRV-tv en heeft er nogal wat voor moeten doen om in deze baan te geraken. Ze heeft nog eens gesolliciteerd naar de baan van cameraman, maar die heeft ze niet gekregen. Haar werd gezegd, dat het sjouwen met camera's voor een vrouw te zwaar is, wat trouwens helemaal niet opging, omdat er voor het zwaardere werk aan de camera's juist toen extra ploegen werden ingesteld. Bovendien zagen ze het niet zo zitten, de mannen, een vrouw achter de camera tijdens rellen in Amsterdam of elders. Toch hebben vrouwen veel meer oog voor details. „Als ik voor de NCRV-mensen buitenlandse reportages voor bereid, zorg ik er altijd voor, dat er in de plaatsen, waar ze komen, ook mogelijkheid voor ontspan ning bestaat. Een man zou daar vast niet zo op letten". Wat zij oneerlijk vindt is dat mannen inkoopt. Zij vindt, dat mannen en vrouwen gelijke teveel gewerkte uren gecompenseerd kunnen krij- rechten hebben op promotie. Bij de TROS heeft gen. Die gaan dan thuis een boek zitten lezen, zij hierover geen klagen, maar dat is niet bij alle Dat lukt haar nooit, want dan zeggen ze weer omroepen zo, weet zij. Wel vindt zij, dat je als dat er iemand achter moet blijven, omdat de vrouw harder moet werken om je waar te maken telefoon bemand moet blijven. Zo kiest de NCRV dan een man hoeft te doen. Zij vindt dat niet een vrouw om de telefoon te bemannen, erg, want harder werken geeft ook meer voldoe ning. Net als mannen zijn er ook vrouwen die Marijke Groenendijk van de Wereldomroep blijft kankerend in een lagere functie'blijven zitten. Een met verbazing zien, dat het normaal wordt geacht als je fouten maakt je ervan langs krijgt, ook al heb je je mooiste jurk aan. Is dit misschien de reden waarom veel vrouwen in de omroep met De vrouw heeft van oudsher een afhankelijke zijn gebleven. Dat veroorzaakt de achterstand. En groep met wat minder kansen vormen wellicht voor mannen, dat ze een carrière opbouwen. Van positie. Je moet nooit toegeven aan de neiging vergeet ook niet dat er een grote groep vrouwen de vrouwen met kinderen. Hierin kan voorzien een vrouw wordt dat minder gemakkelijk begre- je daarbij neer te leggen. Ze vindt dat een vrouw is die bewust voor het gezin kiest. De mannen worden door van omroepwege een crèche in te pen. Mannen durven ook nooit te zeggen wat bij sollicitaties wordt „gewantrouwd", omdat ze hebben daar geen schuld aan. Als er werkelijk een vrouw is. Er wordt gewoon van uitgegaan, iets moet veranderen, zullen de vrouwen het zelf dat als er in haar gezin een kind ziek is het dan moeten doen. Maar ze begrijpt best, dat als er wel de vrouw zal zijn die thuis blijft. Waarom een baan te vergeven is en er komen 55 mannen zou de man niet thuis kunnen blijven voor een en een vrouw op af, dat dan de kans groot is ziek kind? Als vrouw kun je je ook veel minder dat een man die baan krijgt. Maar laat die ene permitteren te falen. Als een man iets niet goed vrouw dan niet denken, dat ze haar niet genomen doet. zijn er duizend excuses. Maar een vrouw? hebben, omdat ze een vrouw is. Ineke heeft veel stellen. Een vrouw is beter in staat om tijdens ze verdienen. Blijkbaar zit er iets scheef met de het werk gezelligheid en zakelijkheid in evenwicht functie- en klasseverdeling. In haar eigen worksi te brengen. Over carrière gesproken, Toek kent tuatie heeft ze niet zoveel last van discriminatie een meisje die als 16-jarige binnenkwam als maar als vrouw word je door je baas veel eerder koffiejuffrouw en die nu assistente is bij filmza- gecontroleerd. Het is alsof ze denken, dat een ken. Een hogere functie ligt voor haar in het vrouw veel minder in staat is zelfstandig te verschiet. „De kansen die ik gekregen heb om werken. En ook eigen initiatief wordt niet altijd in deze functie te komen werden me steeds door op prijs gesteld. De TROS zendt vanavond de Amerikaanse musicalfilm „High Society" uit, die in 1956 gemaakt werd. In deae film speelt een aantal aeer bekende mensen mee als de onlangs overleden Bing Crosby. Verdere hoofdrollen worden vervuld door Grace Kelly, Frank Sina tra en Louis Armstrong. Het verbaal gaat over een rijke da me die drie mannen kent: haar ex-echtgenoot, baar aanstaande man en een fotograaf, die baar bruiloft exclusief voor een tijd schrift zal verslaan. De dame wordt verliefd op de fotograaf, maar probeert toch haar nieu we huwelijk door te aetten. Dan realiseert ze zich, dat een leven met haar nieuwe echtgenoot ho peloos saai zal zijn en bedenkt zich op het laatste moment. De huwelijksceremonie gaat ge woon door, maar wel met haar ex-echtgenoot. Ned. II, 20.25 uur. André van Duin Herhaling van een speciaal pro gramma rond André van Duin waarin hij toont hoe muzikaal hij is. Hij brengt een groot aan tal bekende Nederlandse liedjes, in de vorm van een medley. Tijdens het zingen zal hij af en toe terzijde worden gestaan door Carrie van Gorp. Ned. H, 19.17 uur. Het kleine huis Pa Ingalls neemt afscheid van zijn kinderen, die bij de familie Edwards zijn ondergebracht omdat hij geld wil gaan verdie nen voor zijn in het ziekenhuis liggende dochter Mary. Hij vindt met meneer Edwards verk bij een tunnelpro^, Ook een tv-recensent wil tijdens Zondagmiddag konden wij dus die dagen wel eens een ogenblik met zijn allen naar het concert- milie, en ik zal dus niet zeggen Hilversum 4 rechtstreeks een dat ik alles wat er te zien viel uitvoering uit van de eerste aan een kerstboom zo vol symfonie van Gustav Mahler, geladen mist men trouwens een, door het concertgebouworkest twee programmaatjes niet onder leiding van Haitink. .Je maar het was in ieder geval moest alleen even je geluidsbo- ruim voldoende om achteraf xen aan weerskanten van je tv- met enige verwonderde blijd- toestel zetten om het volle ren- Bing Crosby en Frank Sinatra in de Amerikaanse musicalfilm „High Society Mijn vader maar door de obsessie om voor zijn dochter geld te verdienen doet hij concessies die leiden tot spanningen tussen hem en me neer Edwards. Als hij na een te zware explosie in de tunnel zit opgesloten, komt hij tot zichzelf. Ned. 1,19.30 uur. Testament Omstreeks 400 voor Christus werd het Oude Testament vol tooid. Van dit in het Hebreeuws geschreven boek werd in 250 voor Christus een Griekse verta ling gemaakt. Hierdoor kon de bijbel verspreid worden in de landen rond de Middellandse Zee, waardoor meer mensen dan alleen joden dit boekwerk konden lezen. Bij het vervaardi gen van het Nieuwe Testament speelden vooral een dokter en een rabbi een belangrijke rol. In de aflevering „De dokter en de rabbi" van de serie „De bijbel open" wordt onder andere be handeld hoe dit Nieuwe Testam-, ent geschreven werd. Ned. 1,20.20 uur. Arthur Gesswein vertelt in „M'n vader heb ik nooit meer terug gezien" aan Willem Glashouwer hoe hij als negenjarige jongen meemaakt dat aijn vader wordt meegenomen door de Russische politie. Zijn moeder kreeg hier door de zorg voor de zes kinde ren. Als Arthur zelf getrouwd is, een kind heeft en zijn vrouw op het punt staat een tweede te krijgen wordt hij ook meegeno men. De beschuldiging: het be-, drijven van christelijke propa ganda. Het vonnis: 25 jaar Sibe rië'. Ned. 1,22.20 uur. Feike Asma De organist Feike Asma, die in 1912 Ln Den Helder geboren werd, viert dit jaar zijn vijftigja rig orgeljubileum. Daarom orga niseerde de Nederlands Her vormde gemeente te Maassluis een concert in de Grote of St Laurenskerk in Rotterdam. Hiervan zendt de EO een im pressie uit Ned. I. 22.20 uur. zo'n goede televisie-kerst heb ben gehad. Neem nou „Welkom thuis", dat Berend Boudewijn gisteren bij de KRO bracht en dat dan nog als alternatief gold voor „De engel van Amster dam" op het andere net. Het was weliswaar geen spiksplin ternieuw idee, maar het was wel een juweel van een uitzending. De KRO had weer een drietal echtparen, die enige tientallen jaren geleden naar den vreemde (Brazilië, Canada en Argentinië) waren geëmigreerd voor een kerstvakantie naar Nederland uitgenodigd en Boudewijn was er weer om samen met hen en met behulp van allerlei kennis sen en vrienden van toen een feestje en een programma te bouwen. Het was zeer menselijk en zeer amusant En het waren werkelijk allemaal schatten van mensen. Berend Boudewijn bleek weer pjrëéies de juiste man om dat met' precies de juiste nonchalante gevoeligheid, die hen en ons voor sentimenta liteit behoedt, te doen uitkomen. Bij de VARA werd in een extra ingelaste uitzending het overlij den van Charlie Chaplin her dacht. Er werden enkele film fragmenten vertoond en Maar ten van Rooyen sprak er enkele woorden bij. „Charlie heeft voor zichzelf een standbeeld opge richt", zei hij onder meer. En dat is natuurlijk ongetwijfeld Bij ondergetekende thuis stond alles toevallig al zo gerang schikt, dus hij hoefde er niet voor te verbouwen. Vervolgens moest de mens dan beschikken over verdraagzame of muzikaal- meelevende of ver weg wonende buren, zodat hij alles keihard kon aanzetten, maar dan was het resultaat ook ronduit ver bluffend. Pakweg 120 strijken de, blazende en slaande musici zaten in je huiskamer, een won derlijke ervaring. En het bleek overtuigend, dat er best een heerlijk geluid uit een tv-appa- raat wil komen als men er maar die „goeie ouwe stoomradio" bij wil inschakelen. Zo „stereo" had ik die muziek van Mahler wer kelijk nog nooit gehoord. En dan dat je vrijwel iedere hand beweging van Haitink bijna op de voet kon volgen, kon je ook precies volgen hoe die symfonie, geen specifieke kerstmuziek, ei genlijk precies in elkaar steekt Een formidabele uitvoering. Het zal wel typisch een minderheid sprogramma zijn geweest, maar daar stond dan weer tegenover, dat het over een goed deel van de aardbol werd verspreid. Nou, wij konden er in al dat buiten land best mee voor de dag ko men, met dit muziek maken op het allerhoogste niveau. 's Avonds keerde bij de VPRO voor een keer „Het gat van Ne derland" weer, dat ook inder daad een leemte achterliet, toen het uit de ether werd genomen. Nu het voor een keer weer eens door Hans Keiler werd opge vuld bleek, dat op een even verheugende als pijnlijke wijze een van de beste onderdelen van het programma dat werd geopend met het voorlezen van het Lucas-evangelie door prof. P. Steenkamp was zijn eigen reportage over een vrij vergeef se, maar bijzonder (droefgeesti ge speurtocht naar de „Hollands Glorie" van Hollandse werkers, die iets doen op de booreilanden op de Noordzee. Koot en Bie waren er ongetwijfeld tot ieders vreugde ook weer bij en mij frappeerde ook zeer een zelfpor tret van de waarachtig aan een zilveren jubileum toezijnde dichter Hans Verhagen: „Ge dicht in de maak". Hij wees er op een beslissende manier mee wat wij al zoveel malen, onder andere in „Het gat", hadden kunnen vaststellen: dat hij een zeer poëtisch filmmaker is. De kerstavond ligt al weer een poosje achter ons. Maar wij kunnen ons waarschijnlijk nog wel herinneren, dat het cabaret Ivo de Wijs „Op zoek naar het geluk" ons een uurtje pittig ca baret thuis bracht en dat Seth Gaaikema een wat premature, maar zeer plezierige Oudejaars avond-conference voor ons ver zorgde, compleet met een heel goede imitatie van de habitus van Joop den Uyl. Hij gaat trou wens toch nogal op Wim Kan lijken. Seth dan. En voor de kerstwijding hadden wij een kerstdienst van de Leidse stu denten Ekklesia en een fijne „ouderwetse" nachtmis uit de H. Hartkerk in Boxtel met Grego riaans voor de wisselende en Mozart zelf voor de vaste gezan gen. Het was goed zo. Herman Hofhuizen NEDERLAND 1 Teleac 18.15 Geschiedenis 18.30 Leren, hoe doe je dat? NOS 18.45 Fabeltjeskrant 18.55 Journaal EO 19.04 Windkracht 16 19.30 Het kleine huis, TV-serie 20.20 De Dokter en de Rabbi, TV-serie, afl. 7 20.50 Urker koren zingen NOS 21.35 Journaal EO 21.50 Christenen vandaag, TV- serie 22.20 Jubileum organist Feike Asma NOS 22.35 Journaal NEDERLAND 2 NOS 18.45 Informatie voor Italianen 18.55 Journaal TROS 19.04 Callmero, tekenfilm 19.17 André Anders dan Anders (herh.) 19.44 Kleine wonderen uit de grote natuur NOS 20.00 Journaal TROS 20.25 High Society, filmmusical (1956) 22.05 Aktua TV NOS 22.55 Journaal DUITSLAND 1 WDR: 18.00 Nieuws uit Noordrijn- land-Westfalen. 18.05 Seid ihr alle da? 18.10 Die 6 Siebeng'scheiten. schoolquiz. 19.15 Hier und Heute. 19.45 4tel vor 8 (Ballade). 20.00 Journaal 20.15 Berlin Tattoo, Britse taptoe 21.00 Das Rentenspiel TV-spel van Dieter Meich- sner over politieke compli caties in de parlementaire democratie n.a.v. een „rente-schandaal". 22.40 Journaal 23.00 Prognose '77 24.00 Journaal DUITSLAND 2 18.20 Ach. du lieber Kater!, teken filmserie. 19.00 Journaal. 19.30 Doppeltes Dynamit (Double Dyna mite. Amerikaanse speelfilm van Irving Cummings uit 1951 met Jane Russell en Frank Sinatra). 21.00 Journaal 21.15 Kennzeichen D 22.00 Aspekte, cultureel magazi ne 22.45 Journaal DUITSLAND 3 18.00 Sesamstrasse. 18.30 Rock- palast-festival (Chicago). 19.00 Ih- re Heimat, unsere Heimat (Grie kenland). 19.10 Sam, TV-serie, afl. 9 20.00 Journaal 20.15 Verkaufskanonen (stand werkers) 21.00 Old Time Festival in Ham burg 21.45 Zeugen der Zeit (Martin Niemoeller) 22.30 Nostalgie, TV-flIm l 23.15 Jazz zur Nacht 24.00 Journaal ENGELAND BBC 1: 18.05 Journaal.! Sport. 18 25 Disney Time Silent Running. SF-ruimtefj^ Douglas Trumbull met i Dern. 20.55 The little and largest on earth 21.40 The three Hostages TV-spel van John Pn naar John Buchans over drie gijzelaars li den van een Internal' bende. 23.05 Journaal 23.15 Bob Hope on the rot» Bing 00.15 The Apartment Billy Wllders befaami medie uit 1960 Lemmon als kanti diende die carrière via verhuur van zijn voor amoureuze dot en; met Shirley Maci BBC 2: 18.25 Tennis (Borg] laitis). 19.25 Bertram Batell' Show. 20.15 Journaal 20.25 Just a Nimmo Derek Nlmmo ontvan; roemde gasten als I Ustinov, Michael Be en Ronnie Corbett. 20.55 Orpheus In the IA ground. J- TV-pop-opera van Ca vis en John Wells mi Man Littman als Or[ en Joanna Carlin als dice. 21.25 The Water Margin, Ch TV-serie 22.10 Allegro non troppo Parodie op Walt Dist „Fantasia" door de liaanse animatiefilmer no Nozetto. 23.35 Rachel and the Beelzi Bombardier, TV-film 00.30 Journaal BELGIË NEDERLANDS 18.00 Bereboot. 18.05 Se straat. 18.30 Alle hens aan documentaire. 19 00 Het met de lange oren. teker 19.10 Het vrije woord. 19.45, naai. 20.10 Cyrano de Bergerac De eerste drie bedr van Rostands heldenki die In de Nederlandse voering met Guus Hen Jeroen Krabbé en Franken (regie Ko van en Frlts Butzelaar). 22.00 Wiclif, ketter om God Julien Schoenaerts al theoloog Wiclif, die de Paus onderzocht op zijn anti-kerkelijke vattingen. 22.45 Journaal BELGIË NEDERLANDS 2 20.15 Terloops, overzicht 197 21.00 Where's Jack? „De onderwereld van Ij den", Engelse speel (1968) van James Cla met Tommy Steele als ji onderwereld-idool. NEDERLAND 1 DUITSLAND 1 10.00 Journaal. 10.05 Die Dreh- scheibe. 10.25 Parabel. 10.35 Kennzeichen D. 11.20 Larry's Showtime met o.a. Dean Martin en Nancy Sinatra. 12.20 Umschau. 12.50 Presseschau. 13.00 Jour naal 15.30 Journaal. 15.40 Seltsa- me Erwachsene, Russisch TV-spel over geadopteerd weesmeisje. 17.00 Journaal. 17.05 Baron von Münchhausen, tekenfilm. 17.25 Die Abenteur des Captain Peters, kinderfilm. 17.55 Journaal. DUITSLAND 2 14.40 Der Seewolf, TV-film, afl. 2. 16.20 Turn miH 16.30 Neues aus Uhlenbusch, TV-serie. 17.00 Jour naal. 17.10 Galerie für Kinder. 17.40 Die Drehscheibe. DUITSLAND 3 16.00 Yao. TV-serie, afl. 10. 11 Haruli's Leben, documentaire India. 17.30 Turnier der Gri meister, schaakcursus. ENGELAND BBC 1. 10.30 The Wombles. 10l Jackanory. 10.50 The shin] Princess. 11.15 Adventure in j Danube Delta. afl. 1. 11.40 Fla Gordon, TV-serie. 12.00 Kisé Cousins, speelfilm uit 1963 ij Elvis Presley. 13.35 Journal 13.45 Out of this World. 14.45 Tt Flumps. 15.00 The Glass Slippt speelfilm uit 1954 met Leslie f ron. 16.30 The Monkees. 16 J Play School. 17.20 Paddmgtc 17.25 Secret Squirrel. 17.3~ kanory. 17.45 All Star Reco Breakers. BBC 2: 11.20 Gharbar, jeugdpr gramma. 12.00 Play School. HILVERSUM I Zin in muz. 20.00 Nws. 20.05 Over* P.P. 18.19 Uitzending van het C.D.A. Pornografie, hoorspel. NOS 23 00 18.30 Nwa. 18.41 Per Saldo. 19.00 De Met het oog op morgen. 23.05 Actui stem van een roepende In de woeetijn. teitenoverzicht. Radio TV. 23.10 HILVERSUM III HILVERSUM II 18.00 Nwa. KRO 18.11 Echo. 18.30 (S) Op vleugels. 18.50 Verkenning informa tief programma. 19.00 Kerk in meer voud: kerk en mensenrechten 19.30 (S) NOS 18.03 De vacaturebank.' 18.10 (I NOS-maal VARA 19.02 (S) Popre structie. 20.02 (S) Nashville 21.02 (I Popdonder. 23.02 (S) Wachten op ml dernacht. 0.02 (S) Nacht drie draai. 2.i (S) Peter Holland. 5.02 (S) Truck. HILVERSUM I TROS 7.00 Nws. 7.02 (S) Rustig bijko- men. 7.30 Nws. 7.41 Aktua ochtend ^at men blij is met deze wereld, hoor* editie. 8.30 Nws. 8.36 Gymnastiek voor 16 35 üchte gram.muz. 17.00 (S) Metrf de huisvrouw. 8.45 (S) Kom er maar orkest R.V.U.: 17.35 Allen eens bij, gesprek en klassieke muz. geneeswijze (4 tevens laatste 10.00 (S) Wat zeg je me nou. 10.30 Nws. VARA: 17.55 Meded. sprekken. 13.00 Nwa. 13.11 Dlnaen vi de dag. 13.30 Stoomradio. 16.00 N* 16.03 Betties ochtend - 10'33 (S) Toerja-toernee. 11.45 (S) Cafe- chantant. 12.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41(S) HILVERSUM III Aktua 2.13.00 (S) Tros per troika. 13.30 niLVCnoUIVI III fsl SdoH na sport, kinderprogramma. 1 14 00 (S) Sp^ciéliteitan la carte. 15.00 KRO: 7.02 (S) Orie op j« boterham «1 IS) Ala dat zou kunnen. (15.30 Nwa.) (S) Pap op drie. ,1.03 (S) Drie diaj 16 30 (S) Kernpunt. OVERHEIDSVOOR- op verzoek: verzoekverhalen. 12 03 3 LICHTING. 17.20 Nederland en de derde Drie luaaen de mlddao. 14.03 (S) fl wereld. NOS 17.30 Nwi. TROS 17.32 (S) Theo Stokklnk-ehow waarin venei 151 Aktua-magazine. Actualiteiten. HILVERSUM II 7.00 Nwa. 7.11 Ochtendgym. 7.20 In de Roode Cirkel: nws. progr. (0.00 Nws.) 8.50 Ombudsman. 9.00 Even muziek. NOS: 6.20 Wat heeft dat kind? peda- aog. rubr. 9.C' Llcnte gram. blad. (11.00 Nwa.) 11.30 De Franse opera (gr.) 12.00 Katwljh-Ceteraal: g* HILVERSUM IV NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Hel lever** woord. 7.00 (S) Te Deum Laudamirt 7.30 (S) Preludium. 9.00 (S) Ongehoort 10.00 (S) Jubileumconcert. 11.40 tuur. 14.30-17.00 (S) Werther, van K

Leidse Courant | 1977 | | pagina 2