mededelingen gemeentebestuur n M m leiden 12tlm16dec.'77 m OOK U Eiken kast voor een bijzondere prijs. Bij Pander. ORGELS PIANO'S kraanmachinisten en leerling kraanmachinisten HUUR KOOPRECHT BRIJNEN Pander VAN MARWIJK KRAANVERHUUR Kinderen zijn kinderen. Vfaaischuwenisniet genoeg. Hou ze in de gaten! VRIJDAG 9 DECEMBER 1977 LEIDSE COURANT, PAGINA 16 Gemeenteraad li De gemeenteraad vergadert op maandag 12 de cember a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. De vergadering zal zo nodig worden voortgezet op donderdag 15 december a& om 19.30 uur. Agenda: Plannen voor reconstructie van het wegenbe loop rondom de molen "De Valk" c.a. Bouw van een restaurant bij de Dienst voor de Groenoordhallen. Interpellatie van het raadslid de heer L. Beijen over de plannen voor de bouw van flats voor studenten aan de Kaiserstraat. Voorstel Dienstsubsidie van de Schooladvies dienst voor een personeelsuitbreiding in ter mijnen. Wijziging van de Verordening geldelijke steun aan bejaarden bij verhuizing en aan bewoners bij woningverbetering en krotopruiming. Vaststelling gemeentesubsidie over de jaren 1973, 1974 en 1975 ten behoeve van de Stich ting Dienstencentrum Leiden. Voorstel aangaan met de Stichting Het Kleine Leidse Woonhuis van een rekeningcourant- overeenkomst voor de financiering van de door de stichting aan te kopen panden. Uitgifte in erfpacht van gronden gelegen aan de Morssingel. Tussentijdse pachtontbinding van enige perce len tuinland gelegen in de Stevenhof jespolder. Voorbereiding van de realisering van de Chur- chillbrug met bijbehorende werken. Aanwijzing van een beschermd stadsgezicht in Leiden. Verzoeken van besturen van bijzondere scho len om medewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920. Voorstel om de Minister van Onderwijs en Wetenschappen te verzoeken dat de openbare kleuterscholen "De Boterbloem" aan de Rijns- burgse singel en "Hummelhofaan de Jacob van Campenlaan gedurende het jaar 1978 in stand worden gehouden. Vaststelling exploitatiekosten van een open baar buitengewoon onderwies over het jaar 1975. Vaststelling van de kosten openbaar voortge zet onderwijs over het jaar 1975. Verhuur van café- en restaurantruimten bij de dienst voor de Groenoordhallen en verlen ging van de overeenkomst in verband met de exploitatie van de Stadsgehoorzaal. Voorbereidingskrediet voor het maken van een schetsplan met kostenraming voor herin deling van het oude gebouw van de Lakenhal. Voorstel om de vergoeding van de begeleid sters van de V.O.S.-cursussen Leiden niet subsidiabel te verklaren. Geld voor de aanleg van vier voetbalvelden in het Morskwartier (recreatiedeel). Garanderen van rente en aflossing aan voet balvereniging "Leiden", voor de bouw en in richting van een clubhuis. Betaling van rente en aflossing van een lening en een rekening-courantkrediet te verstrekken aan de tennisvereniging Unicum voor de bouw en inrichting van de kantine. Krediet in rekening-courant aan de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren. Garanderen van de betaling van rente en aflossing aan woningbouwvereniging "Ons Belang" ten behoeve van de renovatie van woningen in complex 1 (Noorderkwartier, He rensingel e.o.). Geld voor het aanpassen van een woningwet woning ten behoeve van een minder valide. Deelnemen in een gemeenschappelijke rege ling tot oprichting en instandhouding van een Wijzigmg van de gemeentebegroting voor het dienstjaar 1977 (achterstallige inkomsten en uitgaven). Voorstel tot het voorlopig vaststellen van de rekening van inkomsten en uitgaven van de gemeente, en de rekening van de takken van dienst over 1973. Vaststellen van de rekening van inkomsten en uitgaven van de gemeente, en de rekening van de takken van dienst over 1974. Aanschaffing van een aantal machines ten behoeve van het industriële werkverband "Toeleveringsbedrijven De Waard" van de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorzie ning. Wijziging van het besluit van de Raad d.d. 19 januari 1976, no. 14, inzake delegatie van de bevoegdheid tot het nemen van verkeers maatregelen op grond van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens aan Burge meester en Wethouders. Wijzigen van de gemeentebegroting voor de dienstjaren 1976 en 197Ï7 en van de begrotin gen van een aantal takken van dienst voor het dienstjaar 1977. Commissie vergaderingen Commissie Interne Organisatie en beheer. Dinsdag 13 december a^. om 20.00 nor in kamer 201 van bet stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken welke onlangs in diverse vergaderin gen van andere commissies aan de orde zijn geweest en waarvan nu in hoofdzaak de finan ciële aspecten zullen worden bezien. En verder Declaratie van CDA-fractie over 1976. Verkoop accessoires verkeerscamera politie. Regeling van plaats en wijze van opslag van onbeheerde boedels. Bovenstaande vergadering is open baar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een vergunning inge volge de Hinderwet zijn ingediend: 1. A. Dupuis, alhier. Uitbreiden en wijzigen van de banketbakkerij in het perceel Breestraat 114. 2. Stichting Universitaire Woonwijk "Boerhave", alhier. Oprichten van een inrichting tot het bakken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten annex café-restaurant in het perceel Mariënpoelstraat 69a. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraag de vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 9 december 1977 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die respectievelijk zal worden gehou den op: 1. 27 december 1977 om 14.30 uur in kamer 210 van het stadhuis. 2. 27 december 1977 om 15.00 uur in kamer 210 van het stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter inzage op het Stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330 (3e verdieping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen, b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is open baar gemaakt. Diversen Commissie voor de beroep schriften De voorzitter van de commissie voor de beroep schriften, ingesteld door de Raad der gemeente Leiden, maakt bekend, dat op dinsdag 13 decem ber a.s. om 16.00 uur in kamer 234 van het stadhuis zal worden behandeld een door de heer J.G. Boutier, alhier, krachtens de wet a.r.o.b. ingediend bezwaarschrift tegen het besluit van het college van Burgemeester en Wethouders d.d. 20 oktober 1977, houdende aanschrijving tot het verlaten van een perceel grond aan de Wasse- naarseweg, waar klager thans een autosloopbe drijf uitoefent. Aanmelding gegadigden voor winkels in Merenwi jk. Naar verwachting zullen in het najaar van 1978 8 a 10 nieuwe winkelruimten worden opgeleverd, welke direct aansluiten op het bestaande winkel centrum "de Kopermolen" in de Meren wijk. Voor deze te verhuren winkeleenheden hebben Leidse ondernemers de voorkeur. De Vastgestelde branches zijn: speelgoed, baby- en kleuterkleding, radio en tv., bistro annex bruincafé, schoenen, woningtextiel, dameslingerie, juwelier an nex horloger, reisbureau, poelier, lederwa ren, stoffenzaak en sportartikelen, alsmede ambachtelijke vestigingen met toonbank en reparatiefunctie. Gegadigden kunnen zich tot 31 december a.s. schriftelijk melden bij de door het College van Burgemeester en Wethouders van Leiden inge stelde begeleidingscommissie "de Rosmolen". Secretariaat: Stadhuis, Leiden, afdeling Econo mische Aangelegenheden en Bedrijven. Reeds gedane aanmeldingen blijven van kracht. Grofvuil ophaaldienst komende week Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 1+3 maandag 12 december Wijk 2 8 woensdag 14 december Wijk 5 7 donderdag 15 december Wijk 4 6 vrijdag 16 december Wegens uitbreiding van kranen, vragen wij Die bereid zijn zich volledig in te zetten voor een snelgroeiend bedrijf. Technische kennis gewenst, groot rijbewijs vereist. Telefonische afspraken bij Produktieweg 36 Tel. 071-899344 SIRE Rjblicane aangeboden dooi dii blad in samen wetking mei de Snchiing Ideele Reclame 35.- per maand 45.- per maand VRAAG HET VRIJBLIJVEND BIJ: TURFMARKT 7 LEIDEN-071 -121595 Van prachtig eikehout maakte Pander in bieden plaats aan ruim 5'/2 meter boeken, eigen fabriek een beperkte serie zware, massieve warm- Naast elkaar geplaatst vormen de kasten een bruin getinte boekenkasten, exclusieve, fraaie boekenwand. Afmetingen: 200 x 90 x 30 cm. Royaal genoeg. De speciale prijs per kast is "7QC« Let wel: zolang want de vijf legplanken en de bodem samen Leiden Breestraat 146, Botermarkt 21-22 Pander is net zo'duur'alstiwIK. gr~ de voorraad strekt. PRAXIS INSTRUMENTS B.V. zoekt voor de afdeling verkoop, een: COMMERCIEEL TECHNISCH MEDEWERKER die zal worden belast met: telefonische afhandeling van aanvragen coördineren en begeleiden van projecten administratieve verwerking Vereist wordt: opleiding MTS (E) of gelijkwaardige opleiding goede kennis van de moderne talen in woord en geschrift (vooral Engels) enige jaren ervaring in een soortgelijke functie in het bezit van rijbewijs BE Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan: PRAXIS INSTRUMENTS B.V. Willem Barentszstraat 1. Industrieterrein „De Waard", Leiden 23.15.TZ. Voor telefonische informatie kunt u onze heer C. van Woerden bellen, telef. 071-141941, toestel 14. STICHTING VW NOORDWIJK ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/-STER die in staat is, om na een inwerkperiode zelfstandig de boekhouding, waaronder begroting, balans en jaarrekening, te verzorgen. Candidaten dienen bij voorkeur te beschikken over een opleiding, gelijkwaardig aan het Praktijkdiploma Boekhouden. Tevens dienen candidaten enige kennis van het WV-werk te hebben, om indien noodzakelijk ook in het receptieve vlak te kunnen assisteren, óf een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/-STER die als een gedeeltelijke dagtaak alleen de boekhou ding verzorgt, zoals hierboven omschreven. Sollicitaties kunnen schriftelijk worden gericht aan de Directie van de Stichting VW Noordwijk, Postbus 1508 te Noordwijk.

Leidse Courant | 1977 | | pagina 16