eindelijk duidelijkheid in f keukens VROOMS DREESMANN Vendoplan keukens da's duidelijk! Vendoplan keuken van de maand: DONDERDAG 1 DECEMBER 1977 LEIDSE COURANT pagina Er ligt een uitvoerige folder met prijswijzer voor U Klaar waarin U alle mogelijkheden van Vendoplan keukens kunt zien. Kom deze folder halen! Vendoplan is een nieuw idee in keukens bij Vroom Dreesmann. Vendoplan gaat uit van doordachte keukens van topkwaliteit, die perfekt van konstruktie en afwerking zijn en veel komfort bieden. Keukens die door hun vormgeving geheel beantwoorden aan de heden daagse wensen op interieurgebied. treft geen buitenissige accessoires aan, noch extravagante uitbrèidingsmogelijkheden, maar wel veel flexibiliteit voor persoonlijke wensen. Vendoplan keukens zijn gericht op de praktijk en dankzij de logische opzet kan een optimale service worden geboden en kunnen levertijden stipt nagekomen worden. Dat is de keukenduidelijkheid van Vendoplan. Vendoplan, kwaliteit zonder twijfels Vendoplan brengt keukens voor mensen die de hoogste eisen stellen aan kwaliteit. Daarom levert Vendoplan keukens van topkwaliteit, hetgeen vooral ook blijkt uit de deurscharnieren en lade-geleiders, die vervaar digd zijn van een schier onver slijtbaar materiaal en jaar-in jaar-uit perfekt blijven funktio- neren. Het zijn dan ook keukens die het resultaat zijn van jaren lange research. Perfekt afge werkt, tot in het kleinste detail. Keukens voor mensen die het beste willen dat in hun huis past én in hun budget! Vendoplan lager in prijs Vendoplan keukens kunnen zich in kwaliteit meten met ande re topmerken. De realistische opzet van Vendoplan zorgt er echter voor dat de prijs van een Vendoplan keuken beduidend lager ligt dan de normale verkoopprijs van een vergelijk bare keuken van welk topmerk dan ook. Deze unieke formule garandeert U bovendien dat U vóóraf exact weet wat de door U gewenste keuken gaat kosten; daar komt later geen cent meer bij! Deze aanbieding geldt alleen voor de maand december 1977. En heel belangrijk... deze keuken kan worden uitgebreid naar uw speciale situatie. Dus een rasechte aanbouw- keuken! Leiden 2e etage Vendoplan komt de doe-het-zelver tegemoet Voor de doe-het-zelver heeft Vendoplan een speciaal montageplan ont worpen waarmee iedere doe-het-zelver uit de voeten kan. Vraag uw Vendoplan expert naar de mogelijk heden. Vendoplan, grote keuze Bij Vendoplan kunt U kiezen uit vele soorten keukens. Ook op het gebied van inbouwappara- ten, werkbladen, spoelbakken, mengkranen en andere accessoires zijn vele varianten mogelijk. Gespreide betaling via Vendopolis Vendopolis biedt U uitgebreide mogelijkheden om Uw Vendo plan keuken op de voor U pret tigste manier te betalen. Vraag er naar bij de Vendoplan expert De inbouwgaskookplaat en spoelbak kunnen naar keuze in roestvrij-staal of emaille worden geleverd. Verder is de keuken voorzien van een luxe inbouw- afzuigkap en een luxe mengkraan. Vendoplan de nieuwe, logische -keuken formule van Vroom Dreesmann Het verwerken van een zo om vangrijk programma van kwali tatief hoogstaande keukens is een vak apart. Daarom heeft Vroom Dreesmann dit hele gebeuren in handen gegeven van een gespecialiseerd bedrijf met een jarenlange ervaring op dit gebied. Vroom Dreesmann kan daarom met haar naam en reputatie geheel achter Vendo plan staan. Een veilige gedachte! Uw eigen Vendoplan keuken kunt u op schaal komen zien bij Vroom& Dreesmann u neemt gewoon de maten van Uw keukenruimte mee naar de Vendoplan-afdeling van Vroom Dreesmann, en dan kunt U daar samen met de Vendoplan- vakman de door U gewenste keuken in schaal opzetten, precies zoals het straks in wer kelijkheid gaat worden. Van het resultaat wordt dan een Polaroid kleurenfoto gemaakt. Eindelijk voor U de kans om te zien wat U koopt in plaats van al die vaagheden van schetsjes en beloften. Fine Oak keuken in eiken uitvoering Een pracht keuke'., deze keuken van de maand! En bovendien 'in levende lijve' te zien in onze showroom. Da's duidelijk! Let U vooral op de kwaliteit van: scharnieren, lade-geleiders, het 4 cm dikke werkblad, de extra grote wandkasten, de drie sterren koelkast. En dan de uitvoering... om van te watertanden! Fine Oak houtfront in blank eiken maar ook als IJ dat wilt in mosgroen, moor en rustiek eiken.

Leidse Courant | 1977 | | pagina 16