ja Voor makkelijk sparen moet u bij de postgiro zijn 4% Öplüs- 6S 7% U ldest dan zelf de voordeligste spaarrekening: rente rekening rekening oester- rekening postgiro en rijkspostspaarbank ëébAtè accotatfauf Gemeente Sassenheim een leidster administratief medewerk(st)er ASS. MOLENAAR secretaresse/ receptioniste sous-chef, PAGINA 24 LEIDSE COURANT ZATERDAG 29 OKTOBER Wegens uitbreiding van de werkzaamheden hebben we op ons kantoor te Leiden plaats voor een eerste assistent-accountant die gevorderd is met zijn studie voor registeraccountant. Geïnteresseerden verzoeken we schriftelijk kontakt op te nemen met de heer J. Voorhorst, Laan Copes van Cattenburch 86, 's-Gravenhage, telefoon (070) 46 95 31 VEKEMANS BERK ACCOUNTANTS vestiging Leiden Bij de Stichting Leidse Jeugd Actie stedelijke raad voor jeugd-, buurt- en clubhuiswerk, is plaats voor een STAFMEDEWERK(ST)ER voor gevarieerde werkzaamheden van zowel administratieve als organi satorische aard. Taken: interne organisatie van het buro; sekretariaat van kommissies en werkgroepen; voorbereiding en verslaggeving vergaderingen; archiefwerkzaamheden; beleidsvoorbereidende werkzaamheden m.b.t. het vrijwilligerswerk. Gevraagd wordt: iemand die het plezierig vindt om in een klein teamverband te werken; belangstelling heeft voor de sektor, waarin de DA werkzaam is; HEAO of GA-I opleiding heeft voltooid; tenminste 23 jaar oud is. Geboden wordt: een funktie in de rang van adjunkt-kommies A, salarisschaal' 1.850,— tot 2.543,— per maand; rechtspositie van gemeente-ambtenaar. Sollicitaties met duidelijke inlichtingen over persoon, werkervaring en belangstelling graag binnen 10 dagen te zenden aan de direkteur van de Stichting Leidse Jeugd Actie, Postbus 469, Leiden. Telefonische inlichtingen 071-130615. Bij het bureau Stadsontwikkeling van de afdeling Stadsontwik keling, Verkeer en Grondzaken is op korte termijn plaats voor een: Oe werkzaamheden zullen ondermeer bestaan uit: - het maken van kennisgevingen, brieven inzake (ontwerp-) bestemmingsplannen en andere aangelegenheden op het gebied van de ruimtelijke ordening - het ten behoeve van enkele werkgroepen verrichten van sekretariaatswerkzaamheden, zoals het opstellen van agen da's, het vermenigvuldigen en verzenden van agenda's, versla gen en andere stukken, alsmede het kontroleren van de afdoening van de in de werkgroepen gemaakte afspraken. - het mondeling verstrekken van inlichtingen aan derden over bestemmingsplannen enz. Voor de vervulling van deze funktie gaan de gedachten uit naar iemand met een middelbare school-opleiding, bij voor beeld. Havo, Atheneum, Meao (bestuurlijke richting), en even tueel studerend voor het diploma G.A. I. Zij die nog niet begonnen zijn met de studie G.A. I kunnen ook solliciteren. Het' salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaringen en kan maximaal 2.101,- bruto per maand bedragen. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk: IN VEEVOEDERFABRIEK van Niekerk Veevoeders Vlietweg 1, Leiden Tel. 071-766100. Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt met ingang van 12 november 1977 voor de Pacellikleuterschool, Duikerstraat 3a, Leiden. In eerste instantie zal de benoeming in ©en ziekteverlof plaatsvinden. Van de vierklassige school zijn twee klassen in een dependance ondergebracht. Voor inlichtingen: Mevr. C.A.M. Lommers-Ver- laan, tel. school 071 - 760864. Sollicitaties te richten aan de secretaris van de Stichting, W.W. Sanders, Boerhaavelaan 12, Leiden. Burgemeester en wethouders pen sollicitanten op voor de be Organisatie spreekuur en bijhouden agenda's burge meester. wethouders en secretaris. Ontvangen en verwijzen van bezoekers. Verslag leggen en in goede schrijftaal uitwerken van vergaderingen, die als regel op dinsdag- en donder dagavond worden gehouden. Deze avonduren wor den verrekend met verlof in de namiddag. Optekflng HAVO of VWO en Secretaresse. Diploma machlnaschrijven Praktische ervaring en representatieve eigenschap pen. Leeftijd tenminste 20 jaar. Nader overeen te komen In relatie tot leeftijd, opleiding en ervaring. De rechtspositieregeling van hat gsmeentaperao- neel la van overeenkomstige toepassing. Nadere informaties kunnen worden Ingewonnen bij de gemeentesecretaris (tel. 02522-19100). Soillcttaöes in te zenden aan burgemeester en wethouders binnan 10 dagen na verschijning van dit blad. Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruin schriftelijke en schriftelijk/mondelinge oplei dingen ten behoeve van tienduizenden cursister Een belangrijke schakel in onze dienstverlenii aan de cursisten is de afdelina LESVERZENDIN_ waar door ca. 20 jonge medewerksters de lessen verzendklaar worden gemaakt. Voor de directe en dagelijkse leiding in deze afdeling vragen wij een bekwame en accurate medewerker, die als M li met grote zelfstandigheid verantwoordelijk kan zijn. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat van 25 a 30 jaar met enige ervaring in het leidingoe- 'ing op LTS Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. _/~l leidse onderwijs instellingen leidsedreof-Leiderdorp Tel. (071) 89 92 55* Als u denkt: „ik zal mijn spaar geld wel snel weer nodig hebben" is de Renterekening het voordeligst voor a Rente: Voordeliger dan de Rentereke ning als u uw spaargeld niet binnen 6 maanden opneemt, omdat bij opname 196 van het opgenomen bedrag van uw tegoed af gaat Rente: Voordeliger dan de Plusreke ning als u uw spaargeld niet binnen 12 maanden opneemt omdat bij opname 296 van het opgenomen bedrag van uw tegoed af gaat Rente: Antomatisch sparen: u spaart nog makkelijker als u ons elke maand of elk kwartaal een vast bedrag naar uw spaarrekening laat overmaken Uw tegoed groeit dan helemaal „vanzelf. Maar infamatic- u vindt een duidelijke folder met aanmeldingsformulier op elk postkantoor. Die folder is ook verkrijgbaar met de bon, via teL 0017 (gratis) of via teL (020) 5 89 31 37. Bon voor meer informatie: le1c-35 Stuur mij de folder .Makkelijk sparen met de I postgiro en de RPS". Folders over andere diensten: lenen hypotheken betalen Naam: Adres: Plaats: I I Deze bon in een envelop zonder postzegel sturen naar Rijkspostspaarbank, afd. voorlichting, Van Baerlestraat 27,1071 AN Amsterdam. I

Leidse Courant | 1977 | | pagina 24