Jean-Marie Pfaff de enige amateurin het Belgische elftal I M p Kaiserslautem moet stap terug doen Levski-Ajax: Pavlov drie jaar geschorst SPORTTRIBUNE Duitse lotto Supertrio ITI „WE MOETEN PROBEREN DE LEF VAN NEDERLAND UITTE SCHAKELEN" LEIDSE COURANT Eerste divisie Fortuna SC—PEC Zwolle 1—2 MW 3 5 10- 4 FC Groningen—FC Oordracht 3—1 Wageningen 3 5 5- 1 Heracles 3 5 4- 2 WlBem II—SC Amarefooit 5—1 FC Vlaardingen 3 4 4- 2 FC Dan Boach—Wageningen 0- -4) PEC Zwolle 3 4 5- 4 Hahnond Sport—SC Cambuur 1-4) FC Groningen 3 4 7- 5 Elndhovan—Vaandam 1—1 Eindhoven 3 4 9- 2 Haraclaa Da Greafachap 3-1 Excelsior 2 3 7— 1 SW—IIW 2—2 Willem II 3 3 7— 4 PEC Zwolle 12 8 2 2 18 26-12 FC Den Bosch 3 3 2- 2 MW 11 6 5 0 17 25-18 Heerenveen 3 3 Heracles 12 5 6 1 16 12- 9 Helmond Sport 2 2 1— 1 Heerenveen 11 6 3 2 15 16-11 Fortuna SC 3 2 3- 3 Excelsior 11 4 6 1 14 21- 7 De Graafschap 3 2 3- 4 Wageningen 11 5 4 2 14 14-6 SC Cambuur 3 2 3— 4 Fortuna SC 11 5 3 3 13 14-8 FC Dordrecht 3 2 4- 6 FC Groningen 12 6 1 5 13 25-16 SW 3 2 5- 7 FC Den Bosch 11 3 6 2 12 13—13 Veendam 3 1 1- 6 Eindhoven 12 4 4 4 12 12-16 SC Amersfoort 3 0 1-14 Willem II 11 4 3 4 11 16-13 SC Cambuur 11 5 1 5 11 15—15 FC Vlaardingen 11 3 4 4 10 11-14 De Graafschap 12 4 1 7 9 12-19 SVV 12 2 4 6 8 14-27 Helmond Sport 11 1 4 6 6 7-16 SC Amersfoort 11 2 2 7 6 6-24 Veendam 11 1 4 6 6 9-51 FC Dordrecht 12 1 3 8 5 12-22 Periodestand Topscorers Programma Eareta dhrlaie 1. Houtman (FC Groningen) 12 2. Roggeveen (Excelsior) 8 3. Pee terg (FC Den Bosch), Smeets (MW) 5. Van der Ham (SC Cambuur). Frandsen (PEC/Zwolle) 6 7. Banhoffer (PEC/Zwolle). Hazel hekke (Wageningen). Bosman (Heerenveen), Schapendonk (Eindhoven), Engbereen (Fortuna SC) 5. PSV-Sparta, 29/10, 20.00 uur; FC Twente-FC Den Haag. 29/10, 19.30 uur; Haarlem-NEC; Ajax-FC WV. 29/10,20.00 uur; FC Utrecht-FC Amsterdam; Vitesse-Volendam NAC-Teistar, 29/10, 20.00 uur; Feyenoord-Go Ahead Eagles; AT67-Roda JC. 29/10,20.00 uur. Earsta dtvislo FC Dordrecht-Excelsior; PEC Zwolle-SC Amersfoort; FC Vlaardingen-Wageningen; Fortuna SC-SC Cambuur, 29/10, 20.00 uur; FC Groningen-Veendam; Heerenvee n-Oe Graafschap; Willem II-MW; FC Den Bosch-SW; Helmond Sport-H 22 m-10-1977 FotlC-F.KC Tm. 1 Q B D JgDQ DB 180D □0 Ijl DO 80 GB0 0B Bod Het aantal deelnemers aan toto 43 bedroeg 197.974. Zij zorgden voor een inleg van 618.829, waarvan een eerste prijs 117.577; tweede prijs 73.486; derde prijs 102.680. De winnende"cijfers van lotto 43 zijn: 1 - 8- 17 - 28 - 34 - 39. Reeervegetal: 23. Het aantal deelnemers bedroeg 866.940. Zij zorgden voor een inleg van 3.535257,-, waarvan een eerste prijs 587.765,-, tweede prijs 167.933,-, derde prijs 251.698.-. vierde en vijfde prijs 335.866.-. De uitslag van het supertrio (gelopen op Duindigt) is: 1 -12 - 2.1. Nummer 1 Supreme Ride (Van der Kraals); 2. nummer 12 Anastasia (Launchbury); 3. nummer 2 High Wave (Wetemans). Niet gestart: nummer 3 Laristo en nummer 14 Moortje. Uitbetaling: 1087,30. IIDC teei >eft BERN De strafcommiraJe Europese Voetbal Unie (UEFA) l"ec Stefan Pavlov van Levsld Spartanen bijna drie jaar geschorst chli De Bulgaar mag tot 31 juli 1980nd uitkomen in wedstrijden van de len voor zowel club- als landetems. De|rjj^ heeft deze zware straf opgelegd wilg, het „uitermate beledigende optredeL Pavlov tegen èén van de grensref na de ontmoeting Levski Spartak-)100 die vorige week woensdag voor de Ad de ronde voor Europa-Cup I in paa werd gespeeld. |lt V ebo BEVEREN De eigenaar van een zaak In sportartikelen aan de Grote Markt In Beva ren Waas heeft aan zijn gevel een lange, vertlkale lichtbak laten aanbbrengen. Op een gele achtergrond zijn blauwe lettere gepenseeld: J. M. Pfaff. En daaronder een horizontale lichtbak: aport De eigenaar la drlëentwlntlg Jaar en doelman van het na tionale Belgische team dat woensdag tegen Nederland uitkomt In de beslissende kwali ficatiewedstrijd voor het toernooi om de wereldtitel In Argentinië 1978. Er staat de Belgen slechts een ding te doen: winnen. En Jean-Marie Pfaff Is de taak opgedragen zijn doel schoon te houden. Daarover pie kert hij In de dagen voor zl|n derde Inter land. Niet omdat hij bang la of omdat hij twijfelt aan zijn kwaliteiten. Maar hij spreekt In de gezellig Ingerichte hulskamer boven de winkel de ware woorden: „Als het team niet marcheert, heeft de doelman daar da weerslag van. Iemand laat een man gaan en die scoort Later zullen ze zeggen dat jij hem erdoor hebt gelaten. Dat Is niet eerlijk maar zo wordt geoordeeld. Een doel man wordt zo dikwijls aan zJjn lot overgela ten". Dat lijken nogal trieste woorden voor een jongeman die aan het begin van een glan zende carrière lijkt te staan. De diepere achtergrond kan gezocht worden in de da tum die bij Jean-Marie Pfaff zo diep in het geheugen is gebeiteld dat hij er voorlopig niet uit zal verdwijnen: 22 mei 1976. Pfaff debuteerde in het Belgische elftal, tegen Nederland in het toernooi om het Europees landenkampioenschap. Toen maakte Cruijff zo briljant het tweede Nederlandse doelpunt dat de Belgische commentator helemaal ly risch werd. Jean-Marie Pfaff, die de video opnamen nog eens afdraait: „Het was een dieptepass van Ruud Krol, voor wie ik grote bewondering heb. Van Binst kwam terug maar Cruijff maakte een schijnbeweging en uit een hoek, die bijna onmogelijk was, draaide de bal over mij heen en hadden we verloren". België was voor het toernooi om de wereldti tel 1974 door Nederland de das omgedaan, hetzelfde gebeurde in het Europees landen kampioenschap met die wonderlijke treffer van Johan Cruijff waarover Jean-Marie Pfaff nu nog nadenkt. Een doelpunt van wereld formaat, zoals Cruijff er ook niet elk seizoen een maakt. Daarmee troost Jean-Marie Pfaff zich en hij mag dat, moet dat zelfs want ook voor hem is voetbal een schimmige aangelegenheid waarin van alles kan gebeu ren. Nimmer kan tevoren zekerheid worden geclaimd. Ook niet voor woensdag de zesen twintigste oktober. Let Jean-Marie Pfaff ml|mer1 voor zich uit, zich zelf bijna dwingend zijn niet aflatende woordenstroom te onderbraken: „Onza ploeg moet proberen de lef van het Neder lands elftal uit te schakelen. We moeten zelf naar voren. Nederland zal ons het ritme opdringen en dat moeten we opvan gen". Voetbal is zijn leven maar (nog?) niet het hoofddoel in zijn dagelijks bestaan. „Ik werk 's morgens voor een bank. Nee, niet als bankloper. Ik heb zelf gevraagd niet met geld over straat te hoeven. Ik bezorg brieven van de bank. Ben ik lekker in de buitenlucht, 's Middags sta ik in mijn zaak en 's avonds train ik met Beveren. ledereen bij ons werkt de hele dag. Beveren kan geen full profs betalen maar daarin komt misschien veran dering. Er zijn enige dorpen aan Beveren toegevoegd en daardoor zijn we van een dorp een stadje gewprden, driemaal zo groot als voorheen. De gemeente zal nu ook meer voor de club kunnen doen, denk ik". Jean-Marie Pfaff is een buitenbeentje in het Belgische elftal. Hij is de enige amateur. Alle anderen zijn prof. „Onder amateur dan te verstaan betaald amateur. Bij ons noemen we een amateur iemand die niet alleen voor en van voetballen leeft. Dan ben Ik de enige in het Belgische elftal en daar ben ik trots op. Ik ben er ook fier op dat ik in Beveren woon en speel. Hier heb ik naam gemaakt". Jean-Marie Pfaff mag zich beroemen op een supportersschaar in Nederland, in Zeeland vooral. Hij heeft zelfs Nederlands bloed in de aderen. Zijn moeder is afkomstig van Loon op Zand, zijn vader was een Belg. „Ik heb een keiharde jeugd gehad. Ik ben de negende van twaalf kinderen, van wie er nog elf in leven zijn. Toen ik tien jaar was, stierf mijn vader. Mijn oudere broers en zusters moesten altijd vroeg op om te gaan werken en dan stond ik ook om vijf uur op. Dan moest ik melk halen, twee kilometer lopen. Als ze weg waren, trok ik mijn trai ningspakje aan en ging ik lopen, vijf, zes kilometer. Als niemand me kon zien, deed ik wat gymnastiekoefeningen onderweg. Maar zodra ik iemand zag aankomen, hield ik ermee op. Dat hoefde niemand te zien. Ik heb dus mezelf een ondergrond bezorgd". Ontdekt De voetballoopbaan van Jean-Marie Pfaff verliep voorspoedig. Dr. Frantlaek Fadrhonc komt da eer toe hem te hebban ontdekt Weer herinnert de Belgische doelman zich feilloos: „We speelden op 6 augustus 1971 een internationaal toernooi, om de Zilveren Botter, in Volendam. Daar zag Fadrhonc me en hij voorspelde me een goede toekomst. Ik werd daar uitgeroepen tot de beste doel man van het toernooi. Hetzelfde seizoen zat ik In het UEFA-elftal". Zijn vrouw toont de trofee die onderstreept dat haar man in Volendam de beste was. van de wenteltrap die naar de eerste etage voert, prijkt een grote poster van Wim van Hanegem, een reclameplaat van een firma in sportschoenen en -kleding. Pal daarbij een kleurenfoto van de Nederlandse selectie. Jean-Marie Pfaff „omringt" zich met wat voor België door de jaren heen de erfvijand is geweest. „In de goede zin van het woord. Ik vind dat je op het veld eikaars vijanden moet zijn maar niet zo dat je eikaars kop in elkaar stampt, ledereen moet zijn brood verdienen op het voetbalveld. Buiten het veld zijn het toch je vrienden. Jawel, ook de Nederlanders die in België spelen. Nico de Bree, Eddy Koens, Jan Ruiter, noem maar op. Maar ik vraag me wel eens af wat die middelmatige Nederlandse spelers in België doen. Ze verdienen nog goed ook maar ze blokkeren wel de doortocht voor onze eigen jonge spelers. De vedetten schakel ik natuur lijk uit maar er lopen toch ook veel spelers rond die in Nederland niet of nauwelijks een naam hebben en bij ons zelfs de toon aangeven. Dan vraag ik me af hoe dat komt en hoe dat kan". Het antwoord is: omdat die spelers zich presenteren met de lef die België straks zal moeten elimineren om tot succes te kunnen komen. „Eigenlijk", stelt Pfaff, „zijn we in Deurne (België-Nederland op 26 maart 1977, 0-2, red.) uitgeschakeld. Maar wat zou ik gelukkig zijn als we Argentinië alsnog haal den. Ik, en ik weet zeker dat er veel meer zijn, zouden daar dolgraag heen gaan, zelfs zonder een cent te verdienen. Als we ons eens konden plaatsen In die wedstrijd waarin ik voor de tweede keer tegen Nederland speel, in mijn derde interland na die wed strijd met dat doelpunt van Cruijff en tegen IJsland. We wonnen toen in dat kleine kuipje van Anderlecht maar als ik in de eerste minuten dat schot van Sigurvinsson niet had gehouden, had ik het zo net nog niet geweten. Ik speel overigens liever in grotere stadions. Hoe groot is het in Amsterdam want daar ben ik nog nooit geweest. Een dikke zestigduizend. Dat is wel veel". Jean-Marie Pfaff, bescheiden en sympa thiek, Is op het Internationale vlak nog een groentje. Zijn derde wedstrijd. De jeugdige eerste doelman uit Beveren Waaa heeft aan „de grote club" hoewel zijn ploeg In de top van da Belgische competitie meedraait nog niet geroken. Beveren deed aan het eind van het seizoen 1970- 1971 een goede greep met het Inlijven voor het grotere werk van Jean-Marie Pfaff. Hij speelde de laatste vier wedstrijden toen degradatie niet meer te ontlopen was. „Maar we zijn teruggekomen, ik tekende voor vijf jaar en mijn, lage, contract loopt juni 1978 af. Eigenlijk heb Ik er nooit serieus over gedacht hoe het zou zijn om naar een andere club te gaan. Wel in die zin dat daar meer te verdienen valt en hoewel geld zeker niet alles Is, moet ik toch aan mijn vrouw en twee kinderen (Debby van ruim twee en Kelly in de wieg) denken. Ik heb het naar mijn zin maar als er een club zou komen, weet ik niet of ik Beveren, hoe fier ik er ook op ben er te mogen spelen, trouw zal blijven. Je denkt af en toe wel eens. Weet je welke club me in Nederland het meest aanspreekt? AZ'67". Zoals heel voetbalminnend België is ook Jean-Marie Pfaff volledig op de hoogte van het voetbal in Nederland. Namen en clubs rollen in sneltreinvaart over zijn lippen. „Zo iemand als Ruud Krol bewonder ik. Dat doe ik ook met Christian Piot. Ik weet nog goed dat hij drie jaar geleden heeft gezegd dat er maar een was die hem kon opvolgen, en dat was ik. Daar ben ik trots op. Nees- kens vind ik ook een formidabele speler. We zullen straks ook moeten letten op Hoven- kamp die zo sterk opkomt. En doet Cruijff mee?" Oranjeshirt Stilzwijgen. Cruijff is voor Jean-Marie Pfaff iets bijzonders. Toen hij werd geslagen door die wonderbaarlijke treffer overigens stond bij BelgiëNederland in dit kwalifica tietoernooi Piot in het doel die ook werd verrast door een venijnige lob van Johnny Rep is hij naar Johan Cruijff toegegaan en heeft hem zijn Oranjeshirt gevraagd. „Een fijne kerel. Ik vroeg hem of ik niet hoefde te ruilen want ik wilde mijn trui, die ik in mijn eerste interland had gedragen, graag houden. Het was direct goed". Zo koestert Jean-Marie Pfaff zijn herinnerin gen aan zijn nog jonge interlandloopbaan, aan zijn. uitverkiezing voor het elftal van de „beloften", aan het Zilveren Bottertoernooi, aan de reizen die hij maakte tot ver buiten zijn landsgrenzen met vertegenwoordigende elftallen. En blikt hij frank en vrij naar de toekomst die hoogstwaarschijnlijk toch niet bij Beveren zal blijven liggen, hoe nauw verbonden hij ook is met de club. „Het amateurisme gaat er bij ons ook wel langzamerhand af maar veel geld is er niet. We hebben het altijd met eigen mensen moeten doen. Nu nog spelen we met zeven man uit de eigen kweek. Ik ben eiVan overtuigd dat je als sportman nederig moet blijven. Er is niets waardoor je je meer mag voelen dan wie ook. Maar ik denk er toch wel eens aan meer, ja zelfs veel, te gaan verdienen, wat bij SK Beveren Waas niet mogelijk is. Maar nu is het voornaamste de wedstrijd tegen Nederland. Als die goed afloopt, krijgen we Noord Ierland nog. Van Nederland moéten we winnen al moet ik zeggen dat we de laatste tijd tegen jullie niet veel hebben gepresteerd. Maar je weet het nooit. Iedereen bij ons wil graag naar Argentinië en ik hoop dat ik daartoe kan bijdragen. Ik hoop zo vurig dat Amsterdam een blijvende herinnering voor me zal zijn". HERMAN VAN BERGEM. OOSSELDORF FC KllMniautvn hwft voortoplg een stap terug moeten doen. Op eigen terrein leed de lijstaanvoerder een ondubbelzinnige nederlaag van O—4 tegen middenmoter VFB Stuttgart BIJ de rust stonden de bezoekers al mat 3—0 voor. Kaiser slautem werd door twee dubt gepasseerd op de ranglijst Schalke'04 keerde terug op de eerste posi tie door een overwinning van 3—1 op VFL Boe hum. Ook FC Köin, dat utt met 2—1 zegevierde over MSV Duisburg, wipte over Kaiserslautem heen. Schalk* heeft nu 17 punten uit 12 wedstrijden. Daarna volgen telkens op één punt afstand FC Koln en KalseFslau- De clubs, die in de gevanrenzone verkeren, leden alle een nederlaag. Voor 1860 München was de 0—1 tegen Fortuna Düsseldorf al het tiende verlies in twaalf duels. Met twee punten is de positie van de tweede club uit München al bijna hopeloos te noemen. VFL Bo- chum en Werder Bremen (respectievelijk nederlagen van 1—3 tegen Schalke en 0—2 tegen Hertha BSC) bezitten zes punten meer, St. Pauli (2—6 bij Eintracht Frankfurt) kan bogen op negen punten. Naast het verlies van Kaiserslautem viel de nederlaag van Hamburger SV op eigen terrein op. Het is de „week van de waarheid" voor de Europa Cuphouder geworden. Zowel Anderlecht als FC Saarbrücken ver trokken uit het Volksparkstadion met winst Beide malen werd het 2—1. Interessant was het treffen tussen Borussia Monchen- gladbach en Bayern München. Drie dagen na de triomf van 3—0 bij Rode Ster Belgrado sloeg Borussia opnieuw toe. De overwinning van 2—0 was volkomen verdiend. De beste speler was ongetwijfeld Jupp Heynckes, die voor beide treffers tekende (in de 9e en 48e minuut). Bayern München moest het doen zonder de geblesseerde Muller en Janzon en de geschorsten Kapel Imann en Weiss. Voor Borussia troffen Kuli, Simonsen en Schater paal en lat De stand aan de kop is nu: 1. Schalke '04 12—17, 2. FC Köln 12—16,3. FC Kaiserslautem 12—15. Engeland Nottingham Forest blijft de gevestigde voetbal-elite van de Engelse eerste divisie verrassen. Terwijl de Foresters de volle winst grepen in de uitwedstrijd tegen Queens Park Rangers, verloren de twee be langrijkste belagers van de onverwachte koploper punten. Liverpool wist zijn verlies te beperken tot een punt, maar het doelpuntloze gelijkspel tegen stadgenoot Everton zorgde er wel voor dat de Europese bekerhouder nu twee punten achterstaat op Nottingham Forest Ook Manchester City zag zijn positie aanzienlijk verslechteren door de nederlaag van 0—2 tegen Wolverhampton Wanderers, op eigen veld nog wel. Het succes van Nottingham Forest in Londen tegen Queens Park Rangers was vooral te danken aan het optreden van Forest-doelman Peter Shilton. Hij wist met een aantal uitstekende reddingen in de eers een achterstand voor Nottingham te voorkom, rust zorgden Ian Bowyer en Kenny Bums ervoJfl de beide punten naar Nottingham Forest gingen. Wanhopig heeft Liverpool in de plaatselijke f tegen Everton geprobeerd een doelpunt te fora Kennedy schoot eenmaal tegen de lat en 2 andere doelpoging door een Everton-verdedij de lijn gehaald worden. Hoe groot het Li wicht ook was, in de stand kwam geen wijziging. Voor de twee ploegen uit Manchester was heti slechte dag. Zowel United als City verloren. Het del maanden oude ongeslagen thuisrecord van Mand ter City werd zaterdag vernietigd door Wolverham) Wanderers, dat zich niets aantrok van de grote Citj putatie en de thuisclub wegspeelde. Via twee doeljDE ten van John Richards kwam de eindstand van Het op het bord. da IK Manchester United lijkt geheel van slag af te zijn Q de nederlaag van 0—4 tegen FC Porto in de tw JJ ronde van het Europese bekertoernooi voor beke£ naars van afgelopen woensdag ging United ft4* uitwedstrijd tegen West Bromwich Albion met daf „I cijfers ten onder. West Bromwich Albion rukt/ fa deze overwinning op naar de derde plaats vf ee ranglijst met drie punten achterstand op NottiJ rt. Forest. Voor West Bromwich scoorden zaterdag® f Cross (2x), John Wile en Laurie Cunnungham. s*l De stand aan kop is: 1. Nottingham Forest 2-"S€ 2. Liverpool 12—18, 3. West Bromwich Albion 1*-de Italië ui Genua moest gisteren toezien dat de drie achteivr gers, Juventus, AC Milan en Perugia, zich naaslcc koploper van vorige week schaarden. Genua spajj( namelijk gelijk tegen Verona, 2—2, terwijl de achtej jrj gen de drie alle hun wedstrijd in winst Juventus versloeg Fiorentina met 5—1, AC Milan 9' uit van Rome met 2—1 en Bologna bleek niet 9< wassen tegen Perugia, 3—2. De stand: 1. JuvetLl Genua, Milan en Perugia 5—7,5. Atalanta 5—6. d( Frankrijk Nice heeft zaterdagavond de leiding overga de Franse eerste divisie van nieuweling M Monegasken leden in de uitwedstrijd tegen heti geklasseerde Toryes een smadelijke nederlaag m en Nice wees op eigen terrein Reims terug met I De stand: 1. Nice 13—20, 2. Monca 13—19, f Etienne 13—18. Guimaraes heeft de strijd met Benfica om de ei plaats op moeten geven na het verlies van gist tegen Setubal, 1—0. Benfica won wel, 2—0 Espinho, en staat nu alleen op kop met tien pui| uit zes wedstrijden. De stand: 1. Benfinca 6—1( Guimaraes, Porto en Belenenses 6—8. Joegoslavië Door de knappe overwinning op Rode Ster (3—1 Partizan uitgelopen op de achtervolgers. De Partizsé hebben nu drie punten voorsprong op Dinamo Hajduk. De stand: 1. Partizan 13—21, 2. Dinamo Hajduk 13-18. Oostenrijk De overwinning van Austrie Wien op Grazer, 3—0, niet gunstiger uit kunnen vallen. Nummer twee, W ker Innsbruck, verloor namelijk van Wiener Sportc met 1—0 waardoor Austria, reeds met eert^f voorsprong, nog twee punten „kon pakken". De;sti 1. Austria 11—17, 2. Wacker Innsbruck 11—\l4f Rapid 11—13. Tsjechoslowaldje Toppers stonden gisteren centraal in de Tsjechia competitie. Koploper Zbrojovka Bmo speelde tej nummer twee, Slavia Praag en won met 5—2. Num drie, Dukla Praag speelde tegen het eveneens hooj klasseerde Lokomotiv en won met 2—1. De stanr Zbrojovka 9—14, 2. Dukla Praag 9—12, 3. Lokomol 9—11, 4. Slavia Praag 9—11. Bulgarije CSKA kon gisteren de leiding nemen na het veil van Levski Spartak op Marek, 1—0. De nieuwe kop per won overtuigend met 4—0 van Pirin. De sta 1. CSKA 10-14, 2. Levski Spartak 10-13, 3. Lokcrf tiv Sofia 19-13. Zwitserland De topper in de Zwitserse competitie tussen nummer een en twee, Servette en Grasshoppen in een gelijkspel van 2—2 geëindigd. Hierdoor behoi Servette de leiding met zeventien punten uit wedstrijden. Grasshoppers volgt op een punt acht stand. De stand: 1. Servette 11—17, 2. Grasshoppf 11—16,3. Lausanne 11—15. Colin Lee, deze week voor ruim 250.000 gulden van Torquay naar Tottenham Hot- NoOTWOOefl spur verkocht, soort met eeni kopbalI zijn Lllle3tröm heeft gisteren d00f m eerste van vier doelpunten tegen Bristol Bodoe van 1—0 de nationale titel (wederom) officii Rovers dat door de Spurs met maar liefst heroverd. Het doelpunt werd gemaakt door Tom UK 9-0 werd verslagen.

Leidse Courant | 1977 | | pagina 14