Zou u voor zo'n leuk flannel-bloeson-bloesje bij GA gaan kijken? Beslissing Gedeputeerde Staten zet kwaad bloed in Alkmaar Skala, het buitenbeentje onde de grote meiken kleuren-TV's 131141 toestel. Ook op zondag, zelfs met Kerstmis. ALKMAAR De beslissing van Gedeputeerde Staten van Noord- Holland om de gemeente Alkmaar niet toe te staan het sportpark te verbeteren voor een bedrag van 2,25 miljoen gulden heeft bij AZ wat kwaad bloed gezet. Het bestuur van de vereniging vindt de motivering van GS (anderhalf miljoen voor een sportpark in een stad als Alkmaar is voldoende) niet steekhoudend. Voorzitter Aris Ligthart, gesecondeerd door financieel deskundige Gerrit Peters, stelde dat AZ zijn garanties en toezeggingen die met deze financiële steun onverbrekelijk verbonden waren onder de gege ven omstandigheden ook misschien niet hard zal kunnen maken. Ligthart: „Onze sponsor heeft een behoorlijke portie terugge- de garantie gegeven jaarlijks geven. Vorig jaar hebben wij het exploitatietekort te zullen vier ton afgedragen aan verma- aanvullen voor een periode van kelijkheidsbelasting, die hier tien jaar. Op dit moment gaat twintig procent bedraagt Het het om een bedrag van 400.000 publiek komt er alleen wanneer gulden per jaar. Niemand ech- je spelers hebt om prestaties te ter kan in de toekomst kijken. leveren. Daarom is onze salaris- post van ongeveer 1,8 miljoen In die 2.25 miljoen zat ook een gulden in onze ogen verant- uitbreiding van de accommoda- woord", tie die nodig is om dichter bij een sluitende begroting te kun- „In het pakket dat wij de ge nen komen. Wij hebben een ge- meente hebben voorgesteld zijn middelde van zo'n 21.000 toe- onze garanties opgenomen, schouwers nodig om te kunnen maar de overeenkomst is nog rondkomen. Dat kan natuurlijk niet getekend. Indien de ge niet worden bereikt wanneer je meente door welke omstandig- maar een accommodatie hebt heden dan ook niet aan onze voor 21.000 mensen. Wij zullen verlangens - naar onze mening er tenminste vijf- of zesduizend zijn die gerechtvaardigd - kan plaatsen bij moeten hebben". tegemoetkomem, zullen wij ons „Het is niet zo dat AZ alleen moeten afvragen of het wel zin maar krijgt van de gemeen- vol is door te gaan op de manier schap, wij hebben ook jarenlang die ons voor ogen staat." 36 cmkleinbeeld. Zorgeloos kleurkijken met 365 dagen service per jaar. Amsterdam - Arnhem - Breda - Delft - Dordrecht - Den Haag - Haarlem - Leiden - Ni|megen- Rotterdam - Schiedam - Tilburg - Utrecht. Voorzitter Arie Ligthart van AZ'67 (links) en penning meester Gerrit Peters tijdens een persconferentie giste ren, waarin de Alkmaarse club nader inging op de financiële perikelen rond de verbetering van het stadion koudgewalate profielen vierkante, rechthoekige en ronde bnisen warm gewalst staf-en balkijser koudgewalst en elektro- lytisch verminkt plaatijser VOOR KWALITEIT EN SERVICE NED. IJZER EN STAALHANDEL BV ENERGIEWEG 29, ALPHEN A.D. RLlI TEL. 01720-74941 Let lijkt soms zo simpel. Zo'n bloesje is toch snel gevonden. Maar ook in die kleur? Met zo'n koordje in de taille? k In dat leuke engelse Rk ruitje? Zouden ze die W%S, wel in mijn maat KT hebben? Voor'n «I redelijk prijsje? Hebben we allemaal in hetC&A- modecirkus! dan wist U niet dat er een grote dierententoonstelling gehouden werd Prachtige flannel ruit-bloes. [Leuke wollen alpino- Mooie flannel ruit-bloes. Ookinstreep-dessin. Inettenmetklep.in oa.inbeige. 38-46.35. I diverse kleuren-tgfj 36-44. 25. F010 boven: Flannel ruit- bloeson met ingeweven lurex-draad.36-44. 39r Flannel kiel-bloeson in mooi ruit-dessin. 36-44.29- PAGINA 10 LEIDSE COURANT DINSDAG 18 OKTOBER AZ'67 twijfelt over toezeggingen De kleuren-TV's van Skala zijn namelijk niet te koop. Niet te koop, wel te huur. betaalt een vast bedrag per week en hebt verder nergens zorgen om. Skala staat van 9 uur 's morgens tot 9 uur 's avonds voor u klaar. Als u een eventuele storing voor 2 uur 's middags opgeeft, wordt die nog dezelfde dag verholpen. Indien nodig krijgt u direct een ander Keus uit 12 modellen Uziet ze in de Skala- winkel.Toestellen van top kwaliteit. Skala is dan ook de Nederlandse tak van Europa's grootsteTV- verhuurbedrijf. Met al meer dan drie mil joen geplaatste toestellen. Dan mag je je met recht één van de groteTV- merken noemen. Vanaf f.9,98p. week Hiervoor hebt u al zo'n schitterende Skala kleuren-TV in huis. Met als u wilt een gratis! TV-tafel erbij. Bel even. voor een paarfl dagen gratis proef-kijka Leiden (071) Haarlemmerstraat 168

Leidse Courant | 1977 | | pagina 10