De royale garantie in de stijl die Citroën eigen is. Va pagina 18 LEIDSE COURANT DONDERDAG 22 SEPTEMBER 1! (advertentie) Citroen Kroongarantie. Conclusie. Met de Citroën Kroonga rantie bezit u de meest ideale overeenkomst die u als consu ment met een automobielim porteur kunt krijgen. Want het is beduidend meer dan een aantal eenzijdig opgemaakte voorwaarden op papier, die we dan garantie noemen, 't Is een afspraak, een gentlemen's agreement tussen u en Citroën, tussen de per soon die een auto koopt en de importeur die een auto ver koopt, tussen twee mensen die elkaar wederzijds vertrouwen. Het besluit om een Citroën te kopen is meestal geen plotselinge ingeving, maar gebaseerd op een door u gemaakte optelsom van een aantal sublieme eigenschappen die elke Citroën heeft. Dat kunnen zijn de unieke vering, het uitzonderlijke comfort en de dubbele veiligheid van de CX. Dat kunnen ook zijn de ongeëvenaarde zuinigheid en de speelse vorm geving van de 2CV, de volmaaktheid en de betaalbaarheid van de GS of de charme en handigheid van de LN. Daarnaast is er nog een aspect waar de meesten van u misschien pas aan denken nadat de koop gesloten en de auto afgeleverd is: de garantie. Deze wordt bijna altijd eenzijdig bepaald door de fabrikant of importeur. Opge legd dus. U zult er wel genoegen mee moeten nemen, want een andere garantie geeft hij niet. Citroën vindt dat dit anno 1977 niet meer kan en doet dan ook een grote stap naar de consument toe. De vele praktijk-contacten met de klant, de gesprek ken over de garantie, hebben Citroën een inzicht gegeven in de verwachtingen die u als automobilist op dit punt heeft. Zo ontwikkelde Citroën met haar klanten een nieuwe garantie die net zo markant is als de auto's zelf. Want Citroën voelt zich verantwoordelijk voor alle auto's die de showrooms verlaten. En blijft zich verantwoordelijk voelen. Daarom zal Citroën er alles aan doen om de auto in perfecte staat en daarmee u tevreden te houden. Dit krijgt gestalte in de nieuwe Kroongarantie. De royale garantie die maakt dat u als klant bij Citroën nog koning bent. Citroën Kroongarantie, welk type u ook kiest. Het spreekt vanzelf dat de Citroën Kroongarantie van toe passing is op alle typen. Of u nu die comfortabele Citroën kiest, die z'n reputatie dankt aan z'n zuinigheid, de 2CV en Dyane, of die super comfortabele Gtroën die geroemd wordt om z'n aërodynamische vormgeving, de CX. Of u nu even zeven mille of dik twintig wilt uit- een nieuw begrip te introduceren: de Rij klaar-prijs'.' Betekent zoveel dat u nooit voor verrassingen komt te staan. Nooit extra kosten zult moeten betalen voor tectyleren, voor transport, voor kentekenplaten, ja zelfs voor dat NL stickertje van f 1,50... "Rijklaar-prijs" is inclusief alles, zonder uitzondering. Dan Citroën Kroongarantie: de blijvende verantwoordelijkheid voor alle auto's die de showrooms verlaten. geven. 't Doet er niet toe, de Citroën Kroongarantie en dus ook alle ruim 180 Citroën agenten staan achter u èn achter uw auto. Nieuw: Zo n ISO Citroën aijenten "Rijklaar-prijs!' Citroën heeft meteen van de gelegenheid gebruik gemaakt om slaan achter u èn achter uw auto. weet u waar u financieel gezien aan toe bent. Wij vonden dat ge woon eerlijker. 1 jaar totale garantie. Citroën is ervan overtuigd dat ze uitstekende auto's maakt waar u lang plezier van zult hebben Er zou misschien onverwachts en buiten uw schuld iets kunnen ge beuren. De Citroën Kroongarantie garandeert u een jaar lang, twaalf volle maanden, gratis reparaties. Ongeacht de kilometerstand. U betaalt geen arbeidsloon en geen onderdelen. Behalve natuurlijk als het normale slijtage, schade, slecht onderhoud of onoordeelkundig gebruik betreft, maar dit spreekt voor zich. Alle voorwaarden blij ven ook van kracht als u tussentijds mocht willen overschakelen op gas mits u dit naarons oordeel deskundig laat uitvoeren. 2 jaar garantie op het hydropneumatisch veer- systeem tot een maximum van 100.000 km. Het hydropneumatisch veer- systeem van Citroën is uniek. Uniek om het comfort dat 't biedt, uniek ook door z'n technisch ver nuft en uniek omdat het niet kwets baar is. De 100.000ste kilometer veert het nog net zo soepel als de eerste. Vandaar dat Citroën er zon der meer 2 jaar, 24 maanden lang totale garantie op geeft. Waar u ook rijdt, wat u ook doet, op de meest hobbelige wegen, of u een caravan trekt of zware lading ver voert. De Citroën Kroongarantie verzekert de kwaliteit van het hydropneumatisch veersysteem voor 2 jaar. 5 jaar garantie op volgens ML methode getectvleerde delen. Wanneer u als Citroën-rijder uwautoeens in de twee jaar volgens ...auto's waar i: lang plezier van zult hebben. de ML methode laat tectyleren, garandeert Citroën de holle delen van de auto gedurende de eerste vijf jaren van z'n levensduur. Gratis hulp onderweg. U profiteert nog van een andere unieke bepaling in de Citroën Kroongarantie. Mocht uw Citroën tijdens het eerste jaar om een of ander technisch manke ment waarvan de reparatie onder de garantie valt plotseling stil ko men te staan, dan rukt de dichtst bijzijnde Citroën agent uit om uw auto in eerste instantie aan het rijden te krijgen. Lukt dit niet dan zorgt hij voor gratis transport naar de garage. U hoeft maar te bellen, 't Komt voor elkaar. Gratis. Waar u ook bent, in de stad, op de snelweg of zomaar ergens in de polder. Er is altijd wel een Citroën garage in de buurt die u helpt. Arbitrage van ANWB. De Citroën Kroongarantie laat geen enkele ruimte voor mis verstanden. U weet waar u aan toe bent en Citroën weet waar zij aan toe is. Toch zouden we elkaar om een-of andere reden wel eens één keertje niet kunnen vinden. In dat geval - leek ons het eerlijkste - kunt u of wij een beroep doen op uw eigen (consumenten) organisatie de ANWB om een bindende uit spraak te doen. Beide partijen zijn hier uiteraard aan gebonden.

Leidse Courant | 1977 | | pagina 18