occasionhuis Het Motorhuis is spectaculaire occasionsshow honderdvijftig occasions 11.000 km mis benzine Het Motorhuis Lit Vodje vrij... in Van Harend vrije* tijd'gangers dat werkt. OVERDUIN voor 'voet'gangers SECRETARESSE PAGINA 14 LEIDSE COURANT VRIJDAG 13 MEI 1971 BAS vraagt met spoed: SECRETARESSE aktieve ken- Engelse taal. CHAUFFEUR in bezit van rijbewijs SCHOON MAKERSISTERS) BAS Studenten Werkbureau Kort Rapenburg 14 Leiden Tel. 071-12.57.41. Voorde vakantie Volop zomeronder- goed, ook in grote maten. NACHTHEMDEN HERENPYAMA'S RECLAME HERENANKLETS unie en fantasie 3 25 O OK per 3 paren vimv Hooigracht 62 Bereikbaar met bus 13-14-60 Opzienbarend bericht voor de vele automobilisten die geïnteresseerd zijn in een werkelijk prima gebruikte auto: Om tegemoet te komen aan de wens van vele automobilisten die in een betere en mooiere auto willen gaan rijden maar toch niet direct aan een nieuwe denken houdt Het Motorhuis waarbij niet alleen de grootste showroom van Leiden (1350 m2) uitsluitend Motorhuis- occasions bevat, maar tijdens welke show ook het grote buitenterrein tal van aantrekkelijke gebruikte auto's bevat zodat u nu kunt vergelijken tussen en een keus kunt maken uit meer dan Wat bij aankoop van een Motorhuis occasion van groot belang is: nu kopen betekent de volgende dag rijden met een auto die het Bovag garantiebewijs meekrijgt U koopt tegen heel aantrekkelijke prijzen, maar bovendien geven wij u nu voor kiezen uit o.a.: 40 Opeis Kadett 9 Opeis Manta 24 Opeis Ascona 18 Opeis Rekord 5 Opeis Rekord Caravan 14 Vauxhalls 40 occasions van andere merken cadeau als u een gebruikte wagen aanschaft. U kunt uw eigen auto inruilen! Aantrekkelijke inruilprijzen. Financiering is mogelijk! Alle auto's voorzien van prijs en andere gegevens A.N.W.B.keuring is toegestaan! Kom even langs op de gezelligste occasionshow van Leiden toten met 14mei dagelijks van 9.00 tot 18.00 uur en bovendien op koopavond Vondellaan 80/hoek Plesmanlaan, Leiden, tel. 071 -769313 Luchtige beige ribcord vrijetijd schoen voor een zonnig prijsje Een meesterlijke muil met een heerlijk voetbed. In zwart, bruin,1 of beige leer Prachtige herensandaal met sublieme pasvorm door z'n verstelbare wreefband en gesloten hiel. In bruin en zwart leer Fijne luchtige herenschoen uit origineel sterk nubuck leer. 27-30 fl 37 31-35 f 139,75 36-39 fl 43,75 Herenmaten fl 45 75 Op het kantoor van MR. SPREY c.s., advocaten, Plantage 12, Leiden is plaats voor een steno en typen vereist. Telefonische aanmeldingen: 071-133341 of 01715-1767 (na 19.00 u.) OPEN HUIS TE HILLEGOM •an onderhoud - heeft een prachtige, zonnige en vrij gelegen lüin aan brede vijver en bevat o.m. huiskamer van 60 m2 (met parketvloer en open haard), open moderne keuken, badkamer en 4 slaapkamers, inpandige garage. Spoedig vrij te aanvaarden. Koopsom 498.000.- tok. U bent van harte welkomI Bern.: Zwaan Makelaardij o/g, Ons land telt zo'n half miljoen woningen die in slechte staat verkeren. Ze vormen een deel van het woningbestand, waar iets mee moet gebeuren. Een ander deel staat er nog redelijk bij maar is uit de tijd. Huizen, die vaak alleen 't hoogst noodzakelijke hebben, 't Zijn niet alleen vooroorlogse woningen, maar ook huizen, die kort na de oorlog zijn gebouwd. Razendsnel neergezet om de mensen in ieder geval onderdak te bieden. Het is nodig deze woningen te verbeteren. Natuurlijk moet er nog steeds bijgebouwd worden. Ook omdat steeds meer mensen zelfstandig willen wonen. Maar de bijna 100.000 huizen die we jaarlijks kunnen bouwen, moeten aan nieuwe eisen voldoen. Over al deze dingen moeten we goed met elkaar nadenken. De regering heeft daarom 't Structuurschema Volkshuisvesting uitgebracht Ze vraagt ons nu te reageren. Hoe willen wij wonen? Uw mening. Het uitgangspunt van de regering is, dat iedereen in ons land zo goed mogelijk moet kunnen wonen. De tekorten, die vooral in 't Westen nog groot zijn, moeten worden weggewerkt. Met huizen van deze tijd in een prettige omgeving. Met veel aandacht voor de wijk, voor de mensen die er (gaan) wonen en voor de voorzieningen die er nodig zijn. Wat we bouwen moet kloppen met de verschillende wensen die we hebben. Daarom veel variatie, aan vaardbare prijzen en vrije keuze tussen huren en kopen. We kunnen nu reageren. Alleen als de regering onze verlangens kent, kan ze er rekening mee houden. Wiltuermeerover lezen? Met de bon kunt u een gratis boekje aanvragen, 't Is nog in de maak, maar 't komt eraan. Daarnaast is er het Structuurschema. Het ligt van 16 mei tot 16 juli ter inzage bij alle openbare bibliotheken, kamers van koophandel en provincie- en gemeentehuizen, 't Is ook te koop. (J kunt 't bestellen bij de Staatsuitgeverij, Christoffel Plantijn- straat,Den"Haag of bij de boekhandel. Prijs f 7,50 (excl. verzendkosten). Komnaarde op 17 augustus •in Rotterdam op 22 augustus «in Utrecht op 23 augus tus «in Sittard op 24 augustus «in Alkmaar op 25 augustus »in Amster dam op 29 augustus *in Leeuwarden op 30 augustus »in Almelo op 31 augustus «in Tilburg op 1 septem ber «in Goes op 6 september «in Nijmegen op 8 september «in Apel doorn op 13 september. In de volgende plaatsen worden in de maanden augustus en september voorlichtingsavonden gehouden: in Den Haag op 15 augustus «in Groningen op 16 augustus «in Meppel De juiste adressen en tijden worden nog bekendgemaakt. U kunt schriftelijk reageren tot 15 december door het sturen van een brief aan Inspraak PKB Structuurschema Volkshuisvesting, minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening, postbus 97611, Den Haag. Begin 1978 worden er hoorzittingen Am georganiseerd door de Raad van advies voor de ruimtelijke ordening. Als u daar uw reactie mondeling wilt toelichten moet u het wèl even vermelden in uw brief aan de minister. Hoe alles in *y. z'n werk gaat kunt u o.a. lezen in het voorlichtingsboekje. Met de^V 11616 bon vraagt u het aan. Doen, ROVI want u kunt wat doen! Dwll Stuur mij voorlichtingsboekje(s) /er't Structuurschema Volkshuisvesting. Invullen in blokletters Dit is een publikatie van het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. Adres: Woonplaats: Deze bon sturen aan Structuurschema Volkshuisvesting, postbus 51, Den Haag.

Leidse Courant | 1977 | | pagina 14