Qü II VRIJDAG 29 APRIL 1977 -DA Or. T. Herrema, directeur Akzo, officier Oranje-Nassau Bij Koninklijk besluit zijn benoemd: tot officier in de orde van Oranje-Nassau, bij bevordering: KABINET voor NED.-ANTILL.ZAKEN H. S. Weber, voormalig Substituut Griffier Hof van Justitie van de Nederlandse Antillen; P. O. Willems, bestuurslid sportorganisaties; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: F. Brandao, direkteur N.V. Marchena Moron Co; E. A. V. Jesurun, hoofd Bureau Cultuur en Opvoeding, lid van de Eilandsraad van het eilandgebied Curagao; I. Moreno, zakenman, direkteur diverse ondernemingen; R. A. Romer, docent sociologie Hogeschool N.A.; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: A. N. Broeders (frater M. Arnoldo) onderwijzer; R. Th. Curiel, verdiensten op sportgebied, secretaris N.A.V.U.; J. Groisman, zakenman, direkteur Cosmopolitan N.V.; E. A. Johnson, Lands-/Eilandsontvanger, voormalig Eilandsraadlid, voormalig administrateur; J. M. Lacle, ambtenaar, lid Eilandsraad; W. J. Lepelaars, hoofd Prinses Beatrixschool; R. D. Mansur, zakenman; D. C. Mathew, ambtenaar, voormalig lid Eilandsraad, voormalig gedeputeerde; B. B. Metsch, zakenman; F. L. Schol), zakenman; mevr. E. R. Steenhuisen-Frigerio, zangeres, lerares piano en algemene muziekvorming; Ch. T. Vlaun, zakenman; F. Wernet, ambtenaar Openbaar Ministerie; mr. A. W. Wouters, secretaris eilandgebied Bonaire; FINANCIËN drs. J. J. den Boer, directeur der Domeinen van het Ministerie van Financiën; dr. J. W. van der Dussen, directeur Financiën Publiekrechtelijke Lichamen van het Ministerie van Financiën; W. van Bokhorst, administrateur bij de afdeling Comptabiliteit van het Ministerie van Financiën; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: C. van Doome, accountant le klasse bij de Centrale Accountantsdienst van het Ministerie van Financiën; drs. C. de Hart, directeur Algemeen Beheer van het Ministerie van Financiën; J. Versluis, administrateur bij de directie Directe Belastingen van het Ministerie van Financiën; mr. J. J. Westenbrink, hoofdadministrateur met de persoonlijke titel van inspecteur van financiën le klasse bij de Inspectie der Rijks financiën van het Ministerie van Financiën; N. A. Oostinga, hoofdinspecteur van 's Rijks belastingen, hoofd van de inspectie der directe belastingen te Leiden, le afdeling; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: E. H. van Dijkum, hoofdcommies A bij de directie Financieringen van het Ministerie van Financiën; G. Quivooy, adjunct-accountant Ie klasse bij de Centrale Accountantsdienst van het Ministerie van Financiën; J. C. Op 't Hof, hoofdcommies A-sectiechef van 's Rijks belastingen te Rotterdam, post douane en accijnzen; W. J. J. de Roon, hoofdcommies A-sectiechef van 's Rijks belastingen ter inspectie der invoerrechten en accijnzen te Rotterdam; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: J. F. van Langelaan, adjunct-directeur bij de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten, te 's-Gravenhage. CRM tot ridder in de orde van dc Nederlandse Leeuw: J. W. Rengelink, voorzitter van de Raad van Beheer van de Nederlandse Omroep Zender Maatschappij (Nozema), wonende te Hilversum; tot officier in de orde van Oranje-Nassau, bü bevordering: Anton Pieck, illustrator, wonende te Overveen; P. Versteeg, hoofd van de Hoofdafdeling Verzetsdeelnemers en Vervolgden van het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maat schappelijk Werk, wonende te 's-Gravenhage; Erik de Vries, televisie-regisseur en adviseur, wonende te Amsterdam, tot officier in de orde van Oranje-Nassau: mr. dr. J. Belonje, te Alkmaar; S. Brands, hoofd van de Afdeling Preventief Toezicht en Begrotingszaken, tevens plaats vervanger van de Comptabiliteitschef van het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maat schappelijk Werk, wonende te 's-Gravenhage; J. J. A. Castelijns, te Hilvarenbeek; mr. J. Dutilh, te Rotterdam; Bij de jaarlijkse poging tot verdelende rechtvaardigheid bij het belonen van maat schappelijke verdiensten, zijn ditmaal no gal wat lintjes in de omroepwereld terecht gekomen. Daarentegen krijgt slechts een enkele politicus eremetaal. Die vielen ech ter vorig jaar beter in de prijzen. Aan de op 't oog ondoorgrondelijke verde ling ligt wel degelijk enig systeem ten grondslag; het element rechtvaardigheid blijft voor velen een twistpunt. Zin of onzin van een lintje is ook dit keer weer reden voor enkele personen onder andere een hoogleraar die z'n naam liever niet ge noemd ziet om voor de eer te bedan ken. Een feit is dat ook het kabinet-Den Uyl het oude decoratiestelsel, waarbij rang en stand nog steeds een zekere rol spelen, zij het aanzienlijk minder dan vroeger, heeft gehandhaafd. „Gewone" mensen brengen het ondanks jarenlange trouwe plichtsvervulling meestal niet verder dan een ere-medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Terwijl mensen op een wat hogere sport van de maatschappelijke ladder op grond van dezelfde verdienste een ridderschap ten deel kan vallen. C. L. Kerdel, voorzitter van het Nederlands Olympisch Comité; wonende te 's-Gravenhage; mr. W. A. Panis, hoofd van de Hoofdafdeling B, tevens plaatsvervangend hoofd van de Centrale Directie Wetgeving en Juridische Zaken van het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, wonende te 's-Gravenhage; mr. J. W. Tabingh Suermondt, te Rotterdam; drs. B. C. H. Verdoes, plaatsvervangend hoofd van de Directie Sociaal-Cultureel Werk van het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, wonende te Zoetermeer; drs. I. Visser, directeur van de Nederlandse Federatie voor Bejaardenbeleid, wonende te Voorburg; Anton Pieck, illustrator, officier Oranje-Nassau bij bevordering tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: Riny Blaaser, toneelspeelster, tevens directrice van het Amstel Toneel, wonende te Amsterdam; Jo Bokma, fotojournalist, wonende te Dicmen; Koos Bons, toonkunstenaar, wonende te Maassluis; Mies Bouwman, televisiepresentatrice, wonende te Blaricum; H. F. Brüne, voorzitter van de Koninklijke Bond van Christelijke Zang- en Oratorium- verenigingen, tevens voorzitter van de Federatie van Nederlandse Zangersbonden, wonende te 's-Gravenhage; Bob Bruijn, kunst- en portretschilder, wonende te Wassenaar; Eddy Christiani, gitarist/zanger, wonende te Amstelveen; Jan Derksen, operazanger, wonende te Amsterdam; Felicia van Deth, beroepspoppenspeelster, wonende te 's-Gravenhage; C. H. Enkelaar, hoofd van de Dienst Televisie programma van de N.O.S., wonende te Hilversum; J. Goudswaard, secretaris van de International Union for the Conservation of Nature, tevens lid van de Noordwest-Europese Commissie van de I.U.C.N., wonende te Rotterdam; Pierre van Hauwe, muziekpedagogisch directeur van de Stedelijke Muziekschool te Delft; Paul Huf, fotograaf en filmer, wonende te Amsterdam; Gerard van Hulst, toonkunstenaar, wonende te Amsterdam; Hans de Jong, musicus/koordirigent, wönende te Amsterdam; H. Jonker, te Anna Paulowna; Tanja Koen, televisie-presentatrice bij de N.C.R.V., wonende te Bunschoten; A. Koolwijk, chef van het Bureau Algemene Zaken en Secretariaat van de Direktie Kunsten van het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, wonende te 's-Graven hage; i. H. Th. Kouwenhoven, directeur van de Provinciale Jeugdraad Zuid-Holland en waarnemend-directeur van de Provinciale Sportraad Zuid-Holland, wonende te 's-Gravenhage; Hans Kox, componist, wonende te Haarlem; W. Littel, penningmeester van het Landelijk Bondsbestuur van het Christelijk Jongeren Verbond, wonende te Woerden; Joop Middelink, coach van de Nederlandse Wielren Unie, wonende te Amsterdam; rnej. A. J. Moerkercken van der Meulen, hoofd bureau Boek en Jeugd van het Nederlands Bibliotheek- en Lectuurcentrum te 's-Graven hage, wonende Voorburg; Kors Monster, toonkunstenaar, wonende Ie Dordrecht; Harry Muiisch, letterkundige, wonende te Amsterdam; Pater H. B. Paus, directeur van de Club- en Buurthuizen 'Jeugdstad' en 'De Stoof, wonende te Dordrecht; Jan Rebel, choreograaf/producer, wonende te Maassluis; Netty Roscnfeld, regisseuse/producente bij de V.P.R.O., wonende te Kortenhoef; Coen Ruivenkamp, intendant, tevens artistiek- en zakelijk leider van de Stichting Haagse Volks Opera en van de Stichting Bredase Opera, wonende te Leidschendam; K. J. A. van Rijswijk, te 's-Gravenhage; Piet Struijk, musicus/koordirigent, wonende te Rotterdam; M. A. Timmermans, hoofdredacteur van 'De Merwestreek', wonende te Sliedrecht; H. J. Verdiesen, chef van de onderafdeling Beleidszaken van de Centrale Directie Planning en Coördinatie van het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, te Rijswijk; J. H. C. Voorhoeve, bestuurslid van de Stichting Monumentenfonds Den Haag en Omstreken, wonende te 's-Gravenhage; Ellen Waller, filmjournaliste, wonende te Amsterdam; Hans Croiset, acteur/regisseur, wonende te Vreeland (Utr.); Hans Warren, letterkundige, wonende te Kloetinge; mr. J. J. Wentink, te Voorburg; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: mevr. mr. M. Kranenburg-Lycklama a Nijeholt te 's-Gravenhage. CRM/Onderwijs en Wetensch. tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: Frans Vester, fluitist, tevens hoofdleraar voor fluit bij het Koninklijk Conservatorium voor Muziek te 's-Gravenhage, wonende te Haarlemmerl iede-Spaarnwoude. BUITENLANDSE ZAKEN tot commandeur in de orde van Oranje-Nassau, bij bevordering: dr. Th. P. Bergsma, chef van de directie kabinet en protocol van het Ministerie van Buitenlandse Zaken; tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: drs. J. H. Kramer, directeur, chef der directie internationale technische hulp van het Ministerie van Buitenlandse Zaken; G. J. Dissevelt, ambtenaar van de buitenlandse dienst tweede klasse, ter beschikking gesteld van het Ministerie van Buitenlandse Zaken; mr. P. V. Putman Cramer, Hr. Ms. buiten gewoon en gevolmachtigd ambassadeur, te Kopenhagen; A. de Waal, Hr. Ms. buitengewoon en gevolmachtigd ambassadeur te Lissabon; mr. J. I. M. Welsing, Hr. Ms. buitengewoon en gevolmachtigd ambassadeur, te Vaticaanstad; tot officier in de orde van Oranje-Nassau, bü bevordering: dr. J. Woltring, voormalig wetenschappelijk hoofdambtenaar, toegevoegd aan de plaats vervangend Secretaris-Generaal, bij het Ministerie van Buitenlandse Zaken; J. W. Stiphout, eerste ambassadesecretaris (administratieve zaken) aan Hr. Ms. Ambassade, te Washington; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: dr. R. G. A. Kool, agrarisch econoom in algemene dienst bij het Ministerie van Buitenlandse Zaken in het kader van de ontwikkelingssamenwerking; dr. H. M. de Lange, voorzitter en lid van diverse instanties en commissies op het terrein van ontwikkelingssamenwerking en het maatschappelijk leven; mr. N. A. Th. G. Arriëns, administrateur, hoofd bureau internationale liaison en overheidsinformatie van het centrum tot bevordering van de import uit ontwikkelings landen bij het Ministerie van Buitenlandse Zaken; BUITENLANDSE ZAKEN en JUSTITIE tot ridder in dc orde van de Nederlandse Leeuw: prof. mr. J. C. Schultsz, voorzitter van de Staatscommissie voor het internationaal privaatrecht; BUITENLANDSE ZAKEN en ECONOMISCHE ZAKEN Bij Koninklijk besluit is benoemd: tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: mr. G. C. Klapwijk, voorzitter van de raad van bestuur van de Zentrallgesellschaft VFW-Fokker (mbH), te Dusseldorp; mr. H. O. Fraser, hoofdadministrateur, sous-chef van de directie Azië en Oceanië van het Ministerie van Buitenlandse Zaken; mr. J. M. Jonkman, hoofdadministrateur, waarnemend hoofd van het bureau beleids voorbereiding, en secretariaat Nationale Advies raad van het Ministerie van Buitenlandse Zaken; mej. L. M. 'I. van de Winkel, administrateur, tijdelijk tewerkgesteld bij de permanente vertegenwoordiging van het Koninkrijk der Nederlanden bij dc Organisatie voor Econo mische Samenwerking en Ontwikkeling te Parijs; mr. E. Bender, ambassaderaad, hoofd van de consulaire afdeling van Hr. Ms. Ambassade, te Paramaribo; mr. M. P. S. van Berckel, gevolmachtigd minister aan Hr. Ms. Ambassade, te Tokio; mr. J. F. E. Breman, chef der directie pers zaken en nieuwsvoorziening, tevens woord voerder van het Ministerie van Buitenlandse Zaken; mr. C. J. M. Kramers, gevolmachtigd minister aan Hr. Ms. Ambassade, te Brussel; jonkheer mr. Q. P. A. dc Marees van Swinderen, Hr. Ms. buitengewoon en gevol machtigd ambassadeur, te Monrovia; mr. A. J. A. M. Nooij, ambassaderaad aan Hr. Ms. Ambassade, te Parijs; mr. W. baron van Pallandt, ambassaderaad aan Hr. Ms.' Ambassade, te Madrid; jonkheer mr. Th. G. M. Smits van Oyen, ambassaderaad aan Hr. Ms. Ambassade, te Brussel; J. M. Westen, honorair consul der Neder landen, te Gent; J. W. Wegstapel, burgemeester van Zoetermeer, officier Oranje- Nassau Mr. G. C. Klapwijk, voorzitter raad van bestuur VFW-Fokker, ridder Ne derlandse Leeuw tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: mevr. A. G. Boekestein, hoofdcommies A, bij het bureau vreemdelingenzaken van de directie algemene zaken van het Ministerie van Buitenlandse Zaken; H. de Leeuw, hoofdcommies, hoofd van het bureau beheer gebouwen en inventaris van de hoofdafdeling verbindingen en materiële zaken van het Ministerie van Buitenlandse Zaken; H. A. F. A. Maronier, hoofdcommies A, bij het bureau recrutering van de afdeling Nederlandse Vrijwilligers van het Ministerie van Buitenlandse Zaken; mej. H. J. Matthes, hoofdcommies, bij het bureau algemene voorlichting en manifestaties van de directie culturele samenwerking en voorlichting buitenland van het Ministerie van Buitenlandse Zaken; J. C. Damwijk, kanselier der eerste klasse aan Hr. Ms. Ambassade, te Bonn; C. E. F. Diederix, honorair consul der Nederlanden, te Stuttgart; P. van Donk, tweede ambassadesecretaris aan Hr. Ms. Ambassade, te Jakarta; mej. A. A. F. Iseger, vice-consul aan het Consulaat der Nederlanden, te Perth, West-Australië; F. W. M. Kroese, attaché (administratieve zaken) aan Hr. Ms. Ambassade, te Peking; B. H. A. Moonen, kanselier der eerste klasse bij de permanente vertegenwoordiging van 'nei Koninkrijk der Nederlanden bij de Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling, te Parijs; G. Ouwehand, voormalig honorair vice-consul der Nederlanden, te Maputo (Mozambique) E. A. M. de Paauw, attaché (administratieve zaken) aan Hr. Ms. Ambassade, te Moskou; W. Pin, attaché (administratieve zaken) aan Hr. Ms. Ambassade, te Rome; E. K. H. Visscher, kanselier der eerste klasse aan het Consulaat-Generaal der Nederlanden, te Berlijn; mej. J. de Voogt, administratief ambtenaar B aan Hr. Ms. Ambassade, te Brussel; F. A. H. Vos, administratief ambtenaar B met persoonlijke titel adjunct vice-consul aan het Consulaat-Generaal der Nederlanden, te Dusseldorp; J. H. van Wageningen, kanselier der eerste klasse aan het Consulaat-Generaal der Nederlanden, te Vancouver; F. P. Wethmar, honorair consul der Nederlanden, te Bremen; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: D. Groeneveld, te Rhoon, gewezen voorzitter van de Stichting Volkshuisvesting Hoogvliet, te Rotterdam; G. Metselaar, te Haarlem, hoofdcommies bij het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening; J. J. van Milligen, te Voorburg (Z.-H.) technisch hoofdambtenaar le klasse bij de Rijksgebouwendienst; J. van Oostveen, te 's-Gravenhage, hoofd commies bij de Regionale Directie 's-Graven hage e.o. van de Rijksgebouwendienst; A. Verhulst, te Rhoon, secretaris van de Huuradviescommissies in de ressorten Rotter dam, Schiedam, Delft, Gouda, Oud-Beijerland, Brielle, Dordrecht en Gorinchem; H. C. van Wecren, te 's-Gravenhage, hoofd commies A bij de Centrale Directie van dc Volkshuisvesting; ing. E. K. H. Wulkan, te Krimpen aan den IJssel, medewerker bij de Stichting Bouw centrum te Rotterdam; tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: professor dr. A. J. C. Haex, voorzitter van de Gezondheidsraad, wonende te Noordwijk; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: mej. M. A. Baas, longarts, geneeskundig inspecteur van de Volksgezondheid in algemene dienst, hoofd van de afdeling Tuberculose bestrijding van het Ministerie van Volks gezondheid en Milieuhygiëne, wonende te Leidschendam; mr. H. Boasson, wonende te Amsterdam; ir. L. J. Brasser, hoofd van de afdeling Buitenlucht van het Instituut voor Milieu hygiëne en Gezondheidstechniek van de Gezondheidsorganisatie T.N.O., wonende te De Lier; dr. J. Meijer, longarts, directeur van de Koninklijke Nederlandse Centrale Vereniging tot bestrijding der Tuberculose te 's-Gravcn- hage, wonende te Wassenaar; mr. H. J. A. Schaap, hoofd van de sector Bodem, tevens inspecteur van de Volks gezondheid, belast met het toezicht op de hygiëne van het milieu, Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne, wonende te 's-Gravenhage; dr. ir. J. P. M. van der Wolf, algemeen secretaris van de Centrale Raad voor de Volksgezondheid, tevens directeur van het gezamenlijk bureau van de Gezondheidsraad en de Centrale Raad voor de Volksgezondheid, wonende te 's-Gravenhage; dr. H. W. Wouters, orthopedisch chirurg in het Streekziekenhuis Prinses Beatrix te Gorinchem en in de Daniël den Hoed-Stichting te Rotterdam, wonende te Rotterdam; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: ir. A. L. Backer, apotheker te Vlaardingen, wonende te Schiedam; C. Belloni, referendaris bij de Stafafdeling Externe Betrekkingen van het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne, wonende te Leidschendam; F. A. Bolsius, huisarts te 's-Gravenhage, wonende aldaar; mej. M. Dozy, administratief hoofdambtenaar bij de Geneeskundige Hoofdinspectie van de Volksgezondheid van het Staatstoezicht op de Volksgezondheid, Ministerie van Volks gezondheid en Milieuhygiëne, wonende te 's-Gravenhage; P. J. F. Dupuis, huisarts, voormalig voorzitter van de Protestantse Stichting ter bevordering van Verantwoorde Gezinsvorming, wonende te Rotterdam; H. van Helden, hoofd van de onderafdeling Formatiezaken van de afdeling Personeel van het Ministerie van Volksgezondheid en Milieu hygiëne, wonende te Voorburg; mej. E. I. Weyland, medewerkster van de Hoofdafdeling Medische Beroepen en Op leidingen van het Ministerie van Volks gezondheid en Milieuhygiëne, wonende te 's-Gravenhage; JUSTITIE tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: mr. B. C. de Die, hoofd van de stafafdeling wetgeving nieuw burgerlijk wetboek van het Ministerie van Justitie te 's-Gravenhage, wonende te Voorschoten; mr. F. C. Kist, advocaat-generaal bij de Hoge Raad der Nederlanden te 's-Gravenhage; mr. B. van Marwijk Kooy, deken van de orde van advocaten in het arrondissement Rotterdam, advocaat en procureur te Rotterdam; mr. E. Mulder, voorzitter van de raad van beroep te Rotterdam, wonende te Rijswijk (Z.-H.); mr. D. Muller, kantonrechter te Rotterdam, wonende te Mijnshecrenland; ds. G. Spilt, praescs van de generale synode van de Nederlandse hervormde kerk, wonende te Ede; mr. H. K. A. Stoffels, president van het gerechtshof te 's-Gravenhage; mr. Ph. C. M. van der Ven, raadsheer in de Hoge Raad der Nederlanden te 's-Gravenhage, wonende te Voorburg; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: J. G. van Ardenne, administrateur bij het Ministerie van Justitie te 's-Gravenhage; jkvr. mr. J. F. V. Bosch van Rosenthal, hoofd administrateur bij het Ministerie van Justitie te 's-Gravenhage; mr. J. W. Rekers, administrateur bij het Ministerie van Justitie te 's-Gravenhage; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: J. J. Betjes, emeritus-pastoor te Rotterdam; W. F. Dillingh, referendaris bij het Ministerie van Justitie te 's-Gravenhage; - mevr. W. A. M. Luypen, directrice van de Katholieke Stichting Jeugd en Gezin Den Haag-Leiden, wonende te Nootdorp; Netty Rosenfeld, regisseuse producente bij de VPRO, ridq Oranje-Nassau H. Rood, inspecteur der rijksrecherche P!te le klasse, wonende te Delfgauw (gemeentP!,c Pijnacker)Pl,e A. J. L. Uijtdewilligcn, secretaris-strafzakf9n' bij het arrondissementsparket te Rotterdaip!1® wonende te Schiedam; "!te JUSTITIE EN FINANCIEN holt tot officier in de orde van Oranje-Nassau:1'0^ mr. J. van Someren, wonende te Rotterdan|0n nd ALGEMENE ZAKEN F tot officier in de orde van Oranje-Nassauir ir dr. T. Herrema, werkzaam bij Akzo N.V/ 'iga tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: h J. H. Ros, hoofdcommies A bij het Kabinjga van de Minister-President; SOCIALE ZAKEN •lor fan tot officier in dc orde van Oranje-Nassau: in drs. J. P. A. Bakkeren, wonende te Leidscblo dam, secretaris van de Sociaal-Economisckrie Raad; oio L. de Graaf, wonende te Bilthoven, gemeiton De Bilt, tweede voorzitter van het Christcbm Nationaal Vakverbond; ,e c drs. P. Mastenbroek, wonende te 's-Gravte C hage, directeur van het A.S.F. (de Agrariiuit( Sociale Fondsen), van de Bedrijfsverenigqjei voor het Agrarisch Bedrijf en van het £01 Bedrijfspensioenfonds voor de Landbou\v|ujt W. F. K. Verhoeff, wonende te SchiedamjjjCi directeur van de Bedrijfs Geneeskundige Kor Dienst voor de Haven van Rotterdam; L. dc Boer, wonende te Wassenaar, arts, at hoofd van de Bedrijfs Geneeskundige Diey I van Shell Internationale Petroleum Maat-jjt( schappij B.V.; nd rot tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: P. Hijlarides, te Gouda; *'n mevr. A. de Bruyn. wonende te 's-GravenlOt hoofdcommies bij de Centrale Afdeling rs. Kabinets- en Administratieve Zaken van bij 1 Ministerie van Sociale Zaken; ag G. G. Slob, wonende te Dordrecht, technic, hoofdambtenaar le klasse bij het 3e distrifflir der Arbeidsinspectie; is. W. C. van der Poel, wonende te Voorburg,e 1 technisch hoofdambtenaar le klasse bij het-G 10e district der Arbeidsinspectie; I H. M. Feltzer, wonende te Rijswijk, referendir bij de Directie Instrumenten Arbeidsvoorzit'ec van het Directoraat-Generaal voor de Arbteri voorziening van het Ministerie van Socialeir. Zaken; 1ii A. Rebergen, wonende te 's-Gravenhage, ho commies, hoofd van het Bureau Begrotings-pt Beheerszaken bij het Directoraat-Generaainc voor dc Arbeidsvoorziening van het Minisluil van Sociale Zaken; ,ei L. L. Blok, wonende te Rotterdam, directeuii van het Centrum voor Vakopleiding van e i Volwassenen aldaar; nji tot officier in de orde van Oranje-Nassau: mr. J. W. Janssen, wonende te Sassenheim, secretaris van het Verbond van Nederlands^' Ondernemingen. V Eddy Christiani, gitarist/zang^ ridder Oranje-Nassau c

Leidse Courant | 1977 | | pagina 10