PRIJSPRIMEUR Willen alle moeders deze advertentie svp gauw overslaan! 32?° 4790 44.50 89.90 7Z90 36?° 9975 DIGROS gaat meer DICKDOENERS OPENEN bedrijfsleider .ex®1» K A (telefoontjes 39.90 VROOMS DREESM AN' Palace Hotel advertenties. Bon. PAGINA 12 LEIDSE COURANT WOENSDAG 27 APRILlNE 72f 4,08 per plaatsing (voor de eerste 30 woorden - niet gro- ter dan 12 letters), i leder woord méér 24 ct. exclusief 4% BTW I 071-122244 Camping Aangeboden VOUWCARAVAN Paradiso met voortent, butagas- stel, verlichting enz. Prijs 1650. Tel. 071-89.37.74. C Motoren en scooters I Te koop MOTO GUZZI 850 GT bouwjaar 1974. Prijs 5000.-. Te bevragen: S. Juffermans, Haarlemmer Trekvaart 19. Oegstgeest. C Bromfietsen I en rijwielen FIETSEN levering regelrecht van de fa briek. Sportrijwiel compleet 149,-, knijprem 10.- meer prijs; herenrijwiel. 3 versnellin gen. compl. 199,-; kinderrij wiel. 3 jr., met zijwielen, 94,50; kinderrijwiel. 6 jr.. 99,90; kinderrijwiel, 9 jr., 119.50; kinderracefiets, met versnelling. 154,-; Ouderwetse damesrijwiel met gebogen fra me 269.50 racefiets, 8 versnel lingen, 215,-; vouwfiets, com pl., 139,50. Rijwiel Cash and Carry Dusoswa B.V., Turfmarkt 1. 2 en 3. Leiden. Telefoon 071- 124409. Alle rijwielen 1 jaar ga rantie. i Dieren en planten AQUARIA!! Alle maten. Pracht bakken. Volglasgelijmd. Keuze uit 600 stuks!! Ook alle maten kweekbakjes. Vanaf 30% goed koper dan elders. Wij kunnen elke gewenste maat leveren. Verkoop uitsluitend 's zaterdags vanaf 9 uur tot 6 uur. Ripselaan 7 te Rijpwetering. Tel. 01713- 3541. DUITSE DOGGENKENNEL Na- tasja heeft te koop: jonge Duitse doggen met prima stamboom, ingeënt en gecoupeerd. A. Dik. Weth. Matheestr. 17, Moerdijk. Tel. 01683-518. (want ze hoeven toch niet te weten hoe weinig hun mooie kadootjes gekost hebben) Moulinex Grill/Bakoven Bil Om te grillen, bakken, braden, opwarmen en ontdooien; alle mogelijkheden vindt u in dit ene Moulinex apparaat. Met thermostaat om de hitte in te stellen van ca. 100°-300°. Met tijdklok (10-90 min), waarmee het apparaat zichzelf automatisch uitschakelt na het verstrijken van de door u inge stelde tijd. De deurruit uitge- trokken-grillen; ingedrukt- bakken, zó simpel is dat met de B11die ook nog zelfreinigend is! Kompleet met saté-pennen, spit, rooster en afdruipplaat. Adviesprijs 299.- Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs Tefal Super Friteuse De friteuse met de revolutionaire Tefal-vinding: het hermetisch afsluitbare deksel met filter dat geen vettige walm of luchtjes doorlaat. Een hele kip kan erin, 1 tot 1,5 kg patat of een fikse hoeveelheid kroketten, loempia's, bitterballen enz. Met KEMA-keur voor onvoorwaardelijke veiligheid. Inhoud 9 liter. Met uitvoerig recepten boekje. Adviesprijs 202.50 Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs Vendomatic hairstyler 750 Watt, met 5 hulpstukken voor het handig drogen en in model brengen van het haar. Normaal 39.75 Als moederdag- kad0 3590 Rowenta eierkoker KG 73 Kookt 6 eieren tegelijk en precies goedl In moderne vorm en kleur. Kompleet met maatbeker en signaal, in leuke geschenkverpakking. Adviesprijs 47.- Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs Vendomatic stoomstrijkijzer Geschikt voor stoom- en droogstrijken. Met regelbare temperatuur; zowel links als rechtshandig te gebruiken. Normaal 54.50 Moederdag prijs1 Om zelf heel makkelijk in de koelkast het lekkerste ijs te maken in alle variaties. Dat gaat helemaal automatisch. Inhoud groot genoeg voor 1 liter ijs. Kompleet met echte ijstang en receptenboekje. Adviesprijs ijsbereider 60.- Adviespriis ijstang 6.- Samen 66.- Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs Tefal electrische fondue-set 'n Pracht van een fondue set. De pan is van dik- wandig aluminium en vormt één geheel met het onderstel, waardoor om vallen onmogelijk is. Voorzien van thermostaat. Kompleet met 6 fondue- pennen. Adviesprijs 139.- Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs Philips handmixer met kom en statief HR 1171 De uitstekende 3-snelheden mixer om te kloppen, te roeren en te kneden. Met statief of als hand mixer te gebruiken. Kompleet met kom van 2,5 liter, garden en haken. Adviesprijs 97.50 Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs Vendomatic broodrooster In mooie verchroomde uit voering. Met instelbare bruinheidsgraad en een vermogen van 900 Watt. In leuke kado-verpakking. Nu voor de moederdag prijs van Philips ladyshave Met 2-zijdige tondeuse, voor kort en lang haar. In handig meeneem-etui. Adviesprijs 49.95 Goedgeefse Vroom Dreesmanr prijs Vendomatic steel stofzuiger Krachtige 500 Watt motor, grote inhoud, 5 hulpstukken, voor zien van KEMA-keur. Kompleet met 1 set papieren stofzakken. Normaal 109.- Moederdagprijs evroi eren Severin koffiezetapparlan Maakt met z'n 800 Watt vermogen vliegensvlug pm 8 heerlijke kopjes koffie. Met van lampje voorziene aan/uit schakelaar en UM« warmhoudplaat. in Adviesprijs 67.50 «j zi Goedgeefse - js Vroom Dreesmann prijs m_ pil atei :S3 de - irde 0 Öre i IJsT Handige >eid electrische messenslijper Maakt scharen en messen ^nn in 'n wip weer vlijmscherp. Modern dubbelkleurig mod®® En veilig: dubbel geisoleerd d Moederdag prijs ^g^^rfObe 16 1 lv/' ioge le Kon. Wilhelminaboulevard 3, Noordwijk aan Zee, tel. (01719) 19231 zoekt nog voor direct 0 CAFÉ- en RESTAURANT- KELNERS of SERVEER STERS met ervaring 0 TERRASKELNERS of -SERVEERSTERS koks 0 CAFETARIAHULPEN (voor de Atlantis en Leen's Eethuis) KEUKEN EN AFWASHULPEN In jaar- en/of seizoenbetrekking. Sollicitaties mondeling of schriftelijk bij de directie van het hotel. Deze gespecialiseerde winkel in de grote Multimarkt, met eigen organisatie, afrekensysteem en klantenbenadering moet onder leiding staan van een bekwaam Geïnteresseerden, die ingewerkt willen worden voor deze funk- tie, moeten: niet ouder zijn dan 35 jaar. 0 interesse hebben voor moderne verkoopmethoden (dus met nieuwe ideeën komen!). technische interesse hebben over leidinggevende capaciteiten beschikken. 0 bereid zijn om net even meer te doen dan een ander 0 een goed salaris waard zijn met goede toekomstmogelijkhe den. 0 mee kunnen bouwen aan de uitbreiding van een jonge onderneming. 0 zelf hun carrière willen plannen, want dat is bij DIGROS mogelijk. Schrijf een brief met uw gegevens aan: DIGROS B.V., t.a.v. Dhr. J. van den Broek. Postbus 35, Voorhout (ZH). Denim mannenjeans van 100% katoen. Met 't blitse rood-wit-blauwe Buddy label. Let op de fantasie-steekzakken. Blauw. Normale prijs 55.- -EN EC1 UITNODIGING Aan alle jonge mensen die willen helpen onze tweegrote steden leefbaar te houden. We nodigen je uit, om te solliciteren naar een baan als politieman in Amsterdam of Den Haag. Een baan, waarop je wordt voorbereid door een gedegen opleiding. Een baan waaraan direct (al tijdens de opleiding) een goed salaris vastzit. Een baan met sociale zeker heid. Maar óók een baan, die moeilijk werk met zich meebrengt, dat je volledige inzet en toewijding vraagt. Dat werk moet gedaan worden, om onze grote steden leefbaar te houden. Help Amsterdam. In Amsterdam en Den Haag leven in 't totaal ca. 1.210.000 mensen. Die mensen willen wonen, werken, vrij zijn en slapen, in de rustige zekerheid dat er over hun eigendommen èn veiligheid gewaakt wordt. Die mensen hebben 331.562 auto's, 138.989 brommers en 813.862 fietsen, waarvan ze zonder gevaar voor eigen leven gebruik willen maken, in een ordelijke en goed geleide verkeersstroom. Die mensen komen soms in nood. En dan verwachten ze directe hulp van - bijvoorbeeld - de politie. De kinderen in onze steden moeten veilig kunnen spelen, naar school gaan,sporten... De cafébezoekers moeten de gezelligheid vinden die ze zoeken. Geen geweld of bedreiging. En het moet onze bedrijven en winkels, waren huizen en banken mogelijk worden gemaakt te blijven werken in het belang van ieder een. Niet gestoord door mis dadige elementen, die alleen hun eigen belang tellen. Voor dat alles moet de politie zorgen. (Vaak trouwens voor nog veel meer.) Geen een voudige taak. Want de grote stad is een dynamisch geheel, waar altijd wel wat te beleven valt, wel wat aan de hand is. Als die dynamiek je ligt en 'Kel Is jeer je vak van wilt maken andere mensen te helpen dan elij Help Den Haag. nodigen we je uit de bon uit deze advertentie op te sturen. (Mits je aan de gestelde voor waarden voldoet, natuurlijk.) ie: Stuur de bon op en word onze a politieman! IM—1161 Als je politieman wilt worden in Amsterdam of itge Den Haag en je voldoet aan de onderstaande voorzei waarden, stuur deze bon dan ingevuld, in gesloteifler! envelop, als brief gefrankeerd, aan de heer daa j.j.van der Zwan,Centraal Bureau Ptrsoneels- odb voorziening Gemeentepolitie, Binnenhof 19, llen 's Gravenhage. u Adres:-a5 Plaats:Leeftijd: Stad van mi jn voorkeur: Amsterdam Den Ha Voorwaarden: ens Leeftijd: van 17 tot en met 28 jaar. irbi Lengte: minimaal 1.70. zei: Opleiding: tot 21 jaar minstens MAVO-diploma cfctei daarmee vergelijkbare opleiding. Als je ouder bert b dan 21, kan hiervan worden afgeweken, mits je eenge: ruime algemene ontwikkeling ijk: hebt en je je Nederlands goed beheerst. Voor dames zijn er in Amster dam op korte termijn helaas geen plaatsingsmogelijkheden.

Leidse Courant | 1977 | | pagina 12