En plots op een goede vooqaarsdag heeft Coster weer volop zonnig mannenmode-nieuws. PAGINA 12 LEIDSE COURANT DONDERDAG 31 MAART ]j 49,- A. Melka Lazy Suit Safaripak. Gemaakt voor zon en vrije-tijd. Makkelijk polyester/ katoen. In beige. "I 7Q Mt 48-54 XfiJj- B. Modieuze Vava herentrui. In aparte kleurenkombinaties. Van zomers acryl/ linnen. Mt ES-S-M-L Makkelijke acryl trui. In marine en bruin met kontraststreep. V-hals. A P Mt S-M-L-XL 'IDj- Erbij: zo'n perfekt Fablo-shirt met 'n ruitje of streep X C. Azet Junior jongenskombinatie. Poloshirt met kleurig regenboogmotief over de schouders. Zelfde motief langs de zakken van de broek en in de riem. Acryl /jersey. OC Mt 128 f.95.-, Mt 92 ODj- D. Lichte, luchtige zomerpantalon uit polyester/scheerwol. Neem er gelijk een leuke riem bij (zie K). Q P Mt 48-56 OD5- E. Natuurlijk heeft Coster de hele Wrangler-kollektie in huis. Dus ook dit Wrangier Western Jack. Puur blue denim. Mt 176f.65.-, Mt 128 D V5- Erbij: bijvoorbeeld dit fijne ruitshirt uit India-katoen. -4 Mt 116-176 IO5" F. Prachtig Stefano sportkolbert uit fijne tweed. Aparte klepzakken. In zwart- met-grijs of bruin-met-beige pied de poule. Mt 46-55 Erbij: bijvoorbeeld dit katoenen Melka ruitshirt in ecru-met-bruin G. Khaki zomerpantalon van Xavi's. Uit sterke lichte katoen. Let op de knoopzakken. Mt 176 f.69.-, Mt 92 Erbij: bijvoorbeeld zo'n stoer katoenen Pilot- shirt. Is er in khaki en Army-groen. Mt 176 f.25.-,Mt 116 20}- H. LTit Coster's Leer Suede kollektie: Blousonjack uit soepel, zwart nappa. Met ruime steek- en klepzakken. Grote binnenzak met rits. O/flQ Mt 46-54 Blousonjack uit sterk pigskin. Fijn vrije- tijdsjack met tricot boord, manchet en taille. In grijs en beige. Mt 46-54 I. Nylon capuchon-jack. Dun, maar sterk en absoluut winddicht. In blauw-met- rood en rood-met-blauw. OQ Mt 98-116 ^On sportief windjack. Uit makkelijk polyester/ katoen. Aparte biezen en dubbele zakken. In wit/marine en rood/wit. A P Mt 116-146 ^^5** J. Vrije-tijds herenjack. In beige met kontrasterend blauw/beige boord. Fijne steekzakken en ruime binnenzak. Mt 46-56 Erbij: bijvoorbeeld zo'n Melka-shirt met fleurig ruitdessin. K. Kiikie in Coster's Riemen-Kollektie Voor iedere smaak en iedere pantalon. Van sportieve gevlochten touwriemen tot verfijnde leren riemen. 4, P 't Is er allemaal. v.a. X O5 L. Real Virginian Jeanspak. Stoeisterke blue denim met aparte 169,- 45,- 59,- 279,- 129,- 43,- 85,- M. Zuiver scheerwol kostuum van André Laval. Slank gesneden, met 6-knoops vest. Kolbert met elegante zijsplitten en ticket-pocket. In bruin/beige en zwart/grijs. Mt 48-55 379,- Erbij: bijvoorbeeld zo'n mooi effen King- 49,- shirt in wit, bleu of beige N. Altijd goed, zo'n makkelijk ritsvest. Is er in marine, bruin en zwart met kontraststreep op de schouders. j- Mt S-M-L-XL O. De nieuwe Lois-kollektie hangt klaar. Met o.a. deze oer-jeans, de onverwoestbare, met klinknagels en omslag. A Alle maten. v.a.U4j" P. Bleu denim Sheriff-vest. Met leren versieringen en rugceintuur* QQ Mt 116-164 Ot/j" Sport jack met gebreid boord en fijne grote ritszakken. P P Mt 122-176 UtJj" Q. T-shirts voor iedereen. Alle maten en kleuren. Effen, met teksten, figuren enz. Met en zonder kraag. Coster heeft ze allemaal. 5,- voor vaderen zoon Arnhem. Den Haag. Dordrecht. Eindhoven, Haarlem, Hoogvliet, IJsselmonde, Leiden. Leidschendam, Maastricht, Rotterdam, Schiedam. Vlaardingen. Vhssingen. Zeist.

Leidse Courant | 1977 | | pagina 12