Wat niet mag: hunkemöller D 75/90 29 95 PAGINA 14 LEIDSE COURANT DINSDAG 29 MAART H Er mag niets mis gaan met'n Palomino! Een vrouw die weet wat ze wil Een vrouw van deze lijd weet wal ze wil. Heeft 'n uitgesproken mening, 'n persoonlijke smaak. Kiest bewust, en als 't even kan: het beste. Kiest bijvoorbeeld foun dation van Triumph. Kost wat meer. Is dat ook duidelijk waard. Triumph foundation heeft zichtbaar meer kwaliteit. Is beter afgewerkt. Korrigeert perfekt. Hunkemölter weet er alles van. Dal mag ook wel, als je de grootste speciaalzaak bent op 't gebied van betere foundation. Weet u wat:Joop 'ns binnen. Als u weet wat goed vooru is... Moderne foundations. M Klassieke kwaliteit?# 3* Panly korselet uit de Ideal serie Gemaakt van stevig tulen elastiek. Zeer goed korrigerend. Kanten cups met extra ondersteuning Versterkt op voor en achterpand. Ook als korselet verkrijg baar. Kleur: skin. Maten B.C.D 80/95 Uit de succes-serie van Triumph de Fabienne Stretch beha Gladde simplex cups zonder naden. Zeer elegant en lunktioneel. Kleur wit Maten B.C: 70/85 Modieus panty korselet van weltlock. Glad materiaal mei dubbel voorpand Kanten cups zonder naden Goed I korrigerend Kleur skin I Maten B.C 75/85 Het is de bedoeling dat deze medewerkster het dagelijks telefonisch contact met onze afnemers onderhoudt en de bijbehorende orderadministratie accuraat verzorgt. Daarom vragen wij van haar: een voltooide MAVO-opleiding; goede typevaardigheid; vermogen om systematisch te werken. Wij bieden haar naast een goed salaris een onge dwongen werkklimaat op een klein kantoor, dat gevestigd is op de 3e etage van het gebouw van de Raad van Arbeid, H. Rijndijk 306, Leiden. Nieuwe Rijn_3.2 - Lelden -Telefoon 071-132900

Leidse Courant | 1977 | | pagina 14