Skala Rabobank De Slimste; SfraAs is het weer wfoplenieij 'N GOEIE NEUSl Onbezorgd kleurkijken kun je niet kopen. Dat moetje huren. Bij Skaia. 131141 ad sanctos de koning Hoeje kunt zaaien. Hoeje kuntsparen. PAGINA 12 LEIDSE COURANT MAANDAG 21 MAART i waar Snuffel snuffeü, is 't raak met kwaliteit prijs! Al voor f 14,05 per week. Daarvoor kijkt u optimaal kleur. Want een Skala-toestel doorstaat iedere toets. Zelfs tiet nieuwste snufje in draadloze afstands bediening is te huur. 365 dagen service per jaar. Skala staat van 9 uur's ochtends tot 9 uur 's avonds voor u klaar. Als u een eventuele storing vóór 2 uur's middags opgeeft, wordt die nog dezelfde dag verholpen. En indien nodig, krijgt u een nieuw toestel. Ook op zondag, zelfs met Kerstmis. Geen aanbetaling. Maar wel een toestel van top kwaliteit. En als u wilt. gratis een TV-tafel erbij. Gratis opproef. Bei even. dan kunt u thuis rustig bekijken hoe mooi Skala kleuren televisie is. Daarna beslist u pas. Wilt u bellen: Leiden (071) Haarlemmerstraat 168, Leiden 17 vestigingen Nederland. 365 dagen service per jaar. begrafenissen crematies kantoor en aula lange mare 69 leiden 071-126618 F. PRANGERS Verhuur zonder chauffeur van: luxe- en bestelwagens TEL 071-12.22.25 ^"1 I UITZENDBUREAU^ Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden wabu "...ik ben Pa Bouter van de Rabobank. Tuinman van de vroege ochtend tot de late avond. En ik zaai. want straks is het weer volop lente. Overal kleur. Fleur.'Bladeren en bloemen. Groen, rood, geel, blauw, oranje, wit... Ik help. In de tuinen, in de bloembakken op de balkons. In potten. In steden en dorpen. Waar maar Rabobankcn zijn! Help je mee? duidelijk beschreven op de zakjes bloemzaad die bij de Rabobank voor je klaarliggen. Drie maanden lang elke maand drie niéuwe soorten. Ga even naar je Rabobank, als je toch spaart, dan kun je gelijk die leuke zakjes meenemen en een vrolijke sticker van mij. Pa Bouter! Ik vertel je daarop precies hoe je het allemaal moet doen. Deze maand krijg je zaad voor het Gipskruid. de Strand violier en het Juffertje in 't Groen. Bij de Rabobank sparen jonge spaarders ekstra voordelig! Natuurlijk is er de spaarpot voor de peuters. Gezellige kleurtjes. Staat overal leuk, spaart gemakkelijk. Grijp-5 voor de jeugd van 11 t/m 14 jaar. levert een ekstra premie op van 5 da's niet misEn als je 15 bent geworden kun je meedoen aan liet Ideaal Spaarplan "De Zilvervloot", met zelfs 10% ekstra premie. Vraag er allemaal maar eens naar bij de Rabobank. Hé pssstvolgende maand komt Ma Bouter met andere bloemsoorten en in mei komt onze dochter Ka. Opletten dus en zaaien maar! geld en goede raad

Leidse Courant | 1977 | | pagina 12