t Hoe verschillend ook, de GS en CX hebben één ding gemeen: De naam Citroen. DONDERDAG 17 FEBRUARI 1977 WEIDSE COURANT PAGINAi Familiebericlitpn Dankbaar voor alles, wat zij voor ons en zovelen heeft betekend, delen wij u mede dat onze lieve oudste medezuster Zuster GABINA WESSEL Haar Bodegraafse medezusters Zr. Debora, Zr. Marietta, Zr. Antoine, Bourgondischelaan 18. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 18 februari a.s. te 13.30 uur in de kapel van Klooster Alverna, Zonnebloemlaan 9 te Aerdenhout, waarna begrafenis op het kloosterkerkhof. Heden overleed na een zeer werkzaam feven, voor zien van de H. Sacramenten der Zieken, onze dierbare medezuster ZUSTER STANISLAUS THEODORA VAN WIJNGAARDEN op de leeftijd van 83 jaar. Hillegom, 16 februari 1977 Huize Elisabeth Mariastraat 30. Namens familieleden en medezusters Franciscanessen van Breda: Zr. Melania, Alg. Overste De Gezongen Uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 21 februari a.s., 's morgens om 10.30 uur, in de kapel van Huize St. Joseph, Mariastraat 32 te Hillegom, waarna de begrafenis op het kerkhof aldaar. Voorzien van het H. Sacrament der Zieken overleed heden mijn lieve vrouw, .onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma, CATHARINA UPHOFF-VAN KLARENBOSCH Leiden: A. J. Uphoff Leiden: H. P. Selier-Uphoff W. A. Selier Astrid - René Sassenheim: H. E. van der Hoorn-Uphoff B. C. M. van der Hoorn Marjolein - Petra - Esther Leiden: A. Uphoff Y. Uphoff-de Boer CindyEugenne Thuis geen bezoek De overledene is opgebaard in de aula van „Ad Sanc- tos" Lange Mare 69 te Leiden. Gebedsdienst aldaar, donderdag en vrijdag om 20.00 uur, waarna gelegenheid tot condoleren tot 20.30 uur. Wij vieren de H. Eucharistie voor haar op zaterdag 19 februari om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Petrus (Lammenschansweg), waarna de begrafe nis plaatsvindt te circa 11.45 uur op de R.K.- van de begraafplaats „Rhijnhof". Samenkomst familie in de kerk. Voorzien van het H. Sa crament der Zieken overleed in haar 100e le vensjaar onze lieve zorg zame moeder, schoon moeder, groot- en over grootmoeder ELISABETH CORNELIA ABSWOUDE- LANGEZAAL weduwe van Willem Johannes Abswoude Haar dankbare kinderen, klein-en achterkleinkinderen Corr.adres: Driftstraat 72 Leiden De overledene is opge baard in het Mortuarium van Huize „Groenhoven". Wij herdenken haar tij dens een gebedsdienst in het Mortuarium van huize „Groenhoven" op vrijdag 18 febr. om 19.45 u. Wij vieren voor de laatste maal de H. Eucharistie met haar tijdens de uit vaart welke plaatsvindt op zaterdag 19 februari om 11.30 uur in de Paro chiekerk van de H. Lode- wijk (Steenschuur), waar na de begrafenis plaats vindt op de R.K.-afdeling van de begraafplaats „Rhijnhof". Leidse Courant behoudt zich het recht voor advertenties zonder opgaaf van redenen te weigeren. Bij advertenties onder nummer worden aan de adverteerder niet doorge geven drukwerken, laires en dergelijke stuk ken afkomstig van tussen personen: hetzelfde geldt voor andere stukken, in dien de uitgever daartoe g.-onden aanwezig acht. Brieven onder nummer die bij het blad blijv berusten, worden na tw maatiden na controle v; de inhoud vernietigd De uitgever aanvaardt ge nerlei aansprakelijkheid ter zake van eventuele schadelijke gevolgen voor de adverteerder van niet- tijdige of niet-goede plaat sing van advertenties Voor fouten in telefonisch opgegeven advertenties is het blad niet aansprake lijk Verzoek om herplaat sing zonder betaling GEMEENTE ALKEMADE De burgemeester van Alkemade maakt bekend, dat burgemeester en wethouders van die gemeente voor nemens zijn met toepassing van artikel 18 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor een termijn van ten hoogste vijftien jaren vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het geldende bestemmings plan „Googerpolder" voor het plaatsen van een rolkas op het aan de Voorweg 26 te Nieuwe Wetering gelegen perceel, kadastraal bekend gemeente Alke made, sectie B, nr. 2310. De rechthebbenden op aangrenzende en nabij gele gen gronden kunnen schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van vrijstelling indienen bij voormeld colle ge van 18 februari tot en met 4 maart 1977, gedurende welke termijn het bouwplan op werkda gen tussen 9 00 en 12.30 uur ter secretarie op de afdeling openbare werken ter inzage ligt. Roelofarendsveen, 16 februari 1977. 0i GS en CX. Hoe u ze ook bekijkt, beide zijn Citroëns. Wat ze gemeen hebben is o.a. de hydro- pneumatische vering. Een hoger rijcomfort dan dit veersysteem biedt is ondenkbaar.Onvindbaar ook, want deze vering is exclusief voor Citroen. Maar er is méér. Voorwielaandrijving, kreukel zones, vier bekrachtigde schijfremmen en directe soepele besturing,een onbelemmerd uitzicht naar alle kanten en een zeer-bijzonder-overzichtelijk instrumentenpaneel. Alle bestaande begrippen over veiligheid, vering en comfort veranderen op het moment dat u in een GS of CX stapt. Met iedere Citroen agent kunt u een afspraak maken voor een proefrit a la Citroen. Dan zal het u duidelijk zijn dat, hoe verschillend een CX en een GS ook zijn,er duidelijke overeenkomsten zijn. Beide auto's zijn groots in hun prijsklasse. Want beide auto's zijn Citroëns. De 225.000 prijzen van deze trekking samen groot 6 min. zijn als volgt gevallen: Prijzen van: f25.000.- zijn gevallen op alle nummers 1 5.000.- zijn gevallen op alle nummers t 2.000.- zijn gevallen op alle nummers t 2.000.- zijn gevallen op alle nummers f 2.000.- zijn gevallen op alle nummers f 2.000.- zijn gevallen op alle nummers f 2.000.- zijn gevallen op alle nummers 059594 011891 082757 060342 058224 067326 024504 •n prijzen van: t 1.000.- op alle nummers eindigende op: f 400.- op alle nummers eindigende op: f 200.- op alle nummers eindigende op: f 100.- op alle nummers eindigende op: 1 100.- op alle nummers eindigende op: f 75.- op alle nummers eindigende op: f 50.- op alle nummers eindigende op: f 50.- op alle nummers eindigende op: f 10.- op alle nummers eindigende op: Gewonnen prijzen kunnen na de derde trekking worden geïnd. De lotenverkoop voor de volgende loterij begint op 7 maart a.s. bij de loterijkantoren.

Leidse Courant | 1977 | | pagina 8