duizenden artikelen uit De Volksrepubliek China if a Advertenties op deze pagina vallen hoegenaamd niet op. familieberichten de koning duiBwachter van der Luit, PEUGEOT administratief medewerkster DEVILEEREIZEV00RT BV een brugwachter in ploegendienst Voor het eerst bij Vroom Dreesmonn: 69.50 Happy coat maakt een happy mens vanu. "En de zon scheen op haar bolletje..." Nieuw in Nederland: bijoux uit China! De bal van Arsenal 45, Canton porselein. Het wilgentenen koffertje. Een héél Chin ens dorp voor 8.95? PAGINA 6 LEIDSE COURANT WOENSDAG 9 FEBRUARI 1S|J „Maar de HEER zal uilkomst geven Onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder GEERTRUIDA WOLTERS weduwe van Leendert Gerardus van der Horst is vandaag in vrede ontslapen. Zij mocht ruim 91 jaar worden. Leiden: L. G van der Horst A. van der Horst-Stammers Leiden: p. van der Horst Leiden: j. van der Horst-Geenjaar Rotterdam: w. J. van der Horst M. van der Horst-van Voorbergen Oegstgeest: G. van der Horst J. B. van der Horst-Boer Lisse: G. Boogerd-van der Horst P. Boogerd Leiden: M. van der Horst J. P. van der Horst-van Loef Leiden: M. van der Horst R. L. van der Horst-Merkel Klein- en achterkleinkinderen Leiden, 7 februari 1977 Huize Groenhoven" Witte Rozenstraat 21 Correspondentie-adres: Hoge Rijndijk 87, Leiden. Onze lieve moeder en oma is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Groenhoven", ingang Witte Rozenstraat 19. Bezoek woensdagavond a.s. van 7.30 tot 8.30 uur. A.s. vrijdag 11 februari om 10.30 uur wordt in Huize „Groenhoven" de rouwdienst gehouden. De begrafe nis zal plaatsvinden om 11.45 uur in het familiegraf op de begraafplaats „Rhijnhof". Condoleantie in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Met diepe droefheid, maar zeer dankbaar voor al het goeds dat zij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat, na een kortstondige ziekte, gesterkt door het H. Sacrament, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma ANNA MARIA LELIEVELD in de leeftijd van 64 jaar. Zoeterwoude: w. H. A. Belt Bert - Loes Leiden: Ineke - Kees Oegstgeest: Paul - Cecil Amsterdam: Joke Zoeterwoude: Walter - Gerda Annette - Nico Hella - Henk Reusel Joost - Annie en kleinkinderen Zoeterwoude, 8 februari 1977. Schenkelweg 17. Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van „Huize Emmaus", Bennebroekweg 1, Zoeterwoude. Woensdagavond om 7.00 uur gebedsoefening in de kapel van „Huize Emmaus". Donderdagavond om 7.30 uur avondmis in de St. Janskerk aan de Zuidbuurtseweg te Zoeterwoude, waarna gelegenheid tot condoleren. De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 11 februari a.s. om 10.30 uur in de bovengenoemde parochiekerk, waarna de begrafenis zal volgen op het R.K. Kerkhof aldaar. Thuis geen bezoek Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven betoond bij het overlijden van moeder en oma en vooral ook de goede zorgen van de rector en zusters van huize Duinzicht betuigen wij onze hartelijke dank Fam. Van Ruiten De Kaag, februari 1977 GEMEENTE WARMOND a dat een bestemmingsplan „Dorpskern" wordt voorbereid voor het op de bij het betreffende besluit behorende tekening nader aangegeven gebied van de bebouwde kom; b dat een bestemmingsplan „Mariënhaven" wordt voorbereid voor het op de bij het betreffende besluit behorende tekening nader aangegeven gebied De voorbereidingsbesluiten liggen met bijbehorende tekeningen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Warmond, 9 februari 1977 De burgemeester voornoemd. W. F. de Vreeze. GEMEENTE OEGSTGEEST Tijdelijke afsluiting Kwaaklaan Burgemeester en wethouders van Oegstgeest bren gen ter openbare-kennis dat in verband met de plaatsing van de televisiemast, de Kwaaklaan voor alle verkeer in beide richtingen zal worden afgesloten vanaf 14 februari 1977 te 7 uur v.m. tot en met 4 maart 1977, of zoveel korter of langer als nodig mocht blijken. 14 februari en 15 februari zal de Kwaaklaan voor alle verkeer, inclusief voetgangers hermetisch afgesloten worden in verband met de montage van de kraan. Daarna kunnen (brom)fietsers en voetgangers ge bruik maken van het gemeenteterrein aan de Kwaaklaan van 's morgens 7.00 uur tot 's avonds 19.00 uur. Ook bij de demontage van de kraan zal de Kwaaklaan weer enige tijd hermetisch afgesloten zijn.' Burgemeester en wethouders van Oegstgeest. GEMEENTE WARMOND Gedeeltelijke goedkeuring bestemmingsplan „Noord- Oost. 1e herziening". De burgemeester van Warmond maakt ingevolge artikel 28, lid 6. van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland bij besluit van 7 juli 1976, nr. B 23876/1; gedeeltelijk hebben goedgekeurd de bij raadsbesluit van 5 februari 1975 vastgestelde eerste herziening van het bestemmingsplan „Noord-Oost" Goedkeuring werd onthouden aan drie van het Zweiland deel uitmakende gebiedjes met een uit te werken bestemming recreatie, subbestemming water sportvoorzieningen, gelegen ter hoogte van de perce len. kadastraal bekend gemeente Warmond, sectie B nrs. 5, 230 en 353. Het besluit van Gedeputeerde Staten ligt met het gedeeltelijk goedgekeurde plan met ingang van 10 februari 1977 gedurende één maand ter gemeentese cretarie voor een ieder ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen beroep instellen bij de Kroon zij, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot Gedeputeerde Staten heb^ ben gewend: degenen, die zich tijdig tot Gedeputeerde Staten hebben gewend met bezwaren tegen wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht; een ieder, die bezwaren heeft tegen de gedeelte lijke onthouding van goedkeuring door Gedepu teerde Staten. De beroepschriften moeten worden gericht aan H M. de Koningin en kunnen worden ingediend bij de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1, 's-Gravenhage. Warmond, 9 februari 1977. De burgemeester voornoemd, W. F. de Vreeze. In verb ind met de voetbaluitzending is BINGO AVOND verzet naar 16 februari I UITZENDBUREAU Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden lidABu Dit was een advertentie. Dank u. DE DUINWATERLEIDING van 's-GRAVENHAGE - een gemeentelijk overheidsbedrijf, dat aan een groot deel van de provincie Zuid-Holland het drinkwater levert - vraagt voor haar afdeling Terreinbewaking c.a. De taak van de duinwachter bestaat onder andere uit het bewaken van het terrein, het beschermen van de flora en fauna in dit gebied, het begeleiden van de recreatie en het bestrijden van het schadelijk wild. Vereist is: het bezit van het POLITIEDIPLOMA A of een daarmede te vergelijken diploma; het bezit van een E.H.B.O.-diploma, alsmede enige kennis van flora en fauna wordt op prijs gesteld. Leeftijd tot maximaal 35 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring bij indiensttre ding maximaal f 1.984,— per maand, exclusief de Alge mene Toeslag van 30,— per maand. Vakantietoelage 7,8% van het jaarsalaris. De Gemeente 's-Gravenhage kent bovendien gunstige rege lingen met betrekking tot studiekosten en studieverlof en een welvaartsvaste pensioenvoorziening. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van volledige personalia, voorzien van een recente pasfoto, gelieve u binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad onder vermelding van vacaturenummer DWL 99 te zenden aan de Directeur van de Duinwaterleiding, Postbus 710 te 's-Gravenhage. Mee doen CDA en KVP meldt u aan als lid KVP secretariaat Lammenscharrsweg 61 Tel. 071—133652. Begrafenissen Crematies Leiden, Haagweg31i Tel. 071-769314* Op ons kantoor te Leiden hebben wij een plaats vacant voor een Een afwisselende baan voor een representatief meisje met een opleiding op Mavo-niveau en een behoorlijke typevaardigheid. Leeftijd 17-21 jaar. Reflektanten wordt verzocht zich telefonisch met ons in verbinding te stellen voor het maken van een afspraak. LEVENDAAL 71-79 - TEL. 071-140441* Bij de afdeling Havens en Warenmarkten van de Dienst voor de Reiniging, Havens en Warenmarkten kan worden geplaatst: werktijden; 1E WEEK maandag t/m vrijdag 6 uur-13.30 uur zaterdag 6 uur-11.00 uur 2E WEEK maandag t/m vrijdag 13.30-21.00 uur zaterdag geen dienst Aanstelling geschiedt in de rang van Ambtenaar C (schaal III) met een toeslag voor ploegendienst van 10% De vakantietoeslag bedraagt 7,8% van het jaarsalaris. De gemeente is aangesloten bij het Instituut Ziektekostenvoorziening Ambtenaren (I.Z.A.) Inlichtingen te verkrijgen bij de Dienst voor de Reiniging, Havens en Warenmarkten, Noorderstraat 18 te Leiden, (tel. 071-146741, tst. 17) Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van no. 77011, te zenden aan Burgemeester en Wethouders, Stadhuis, Leiden. Het grote geheimzinnige land met z'n eeuwenoude verfijnde cultuur.Het land van de Grote Stuurman, Mao ...Uit dat land heeft Vroom Dreesmann nu een overstelpende hoeveelheid artikelen gehaald. Dagelijkse gebruiksvoorwerpen. Hebbedingen, snuisterijen, byoux, zijden kleding en nog véél meer. Vele zaken die volstrekt nieuw zijn in Nederland. Kom nu kennismaken met wat het Chinese Volk presteert. Dan kunt u zelf konstateren hoe streng de kwaliteitseisen zijn die China aan z'n exportprodukten stelt ...En bovendien hoe onvoorstelbaar goedkoop dat allemaal is! Erg mooi juwelen kastje van origineel Chinees lakwerk en prachtig beslag. Met laadjes, deurtjes en geheim slot, v.a. Zuiver zijden huis- pyama met handgeborduurd drakenmotief. De prijs? 69.- 'njuweeltje van eenjuwelenkastje. Inderdaad, dat kan alleen in China. En dankzij Vroom Dreesmann nu ook in Nederland ...daarom droeg ze een parasol letje. Van hout en papier vervaar digd en met de hand beschilderd Petit Point, maar dan écht petit point! Dus niet erop gedrukt, maar écht handgeborduurd. Dit briletui dat met satijn is gevoerd kost 19.95 Lakwerk armbanden. Natuurlijk hebben we een enorme kollektie lakwerk sieraden uit China meegenomen. Deze armband, met handgesneden reliëf kost 18.95 Vishanger van prachtig gedetailleerd filigrain werk, zilver verguld, slechts 13.95 Waarom de Chinezen zo goed kunnen tafeltennissen? Om dat het daar zo'n beetje de nationale sport is. En vanwege het wereldberoemde Chinese Sandwich wedstrijdbat van het grote nationale merk "Gold Cup", en zo heet het niet voor niks! In foudraal met rits voor Lederen voetbal be staande uit 32 met de hand aaneengenaaide delen. In gebruik bij diverse Europese top clubs, waaronder Arsenal. Diverse kleur- 6.95 Een enorme kollek tie met de hand beschilderd Canton porselein. Zo mooi dat u uw ogen niet gelooft. En dat laat ste geldt zeker ook voor de prijzen... We hebben er een heleboel voor u meege bracht. In allerlei verschillendeformaten. Vana' 12.95 Er is trouwens veel méér fraai vlecht- en manden- makerswerk uit China zoals de bekende Chinese transportmand van gespleten bamboe, vanaf 5.95 Prachtige huisjes en een pagode, van handbeschilderd aardewerk, 14 stuks in een doosje, stuk voor stuk unieke stukjes, die tezamen een kompleet dorpje vormen. En dat inderdaad voor slechts 8.95. 1rv f\o t Al/lt\ ie /l1V>e b) meer dan wi] hier op kunnen sommen. Om u een indruk te geven:Petit Point portemon- *11 Uv IX/rlllVv" Villi Vli'llil IC IVVWp naje 19.95. Pillendoosjes in emaille v.a 3.95. Kleine hangertjes van jade of tijgeroog 6.95. Ringen met tijgeroog,zilver- of goudkleur 29.75.Vishanger in emaille 18.95. Hanger van lakwerk met handgesneden reliëf. Houten collier met kwastll2.95. Model van Chinese jonk in hout v.a 3.95.Mandarijn waaier, handbeschilderde strakgespannen zijde op een rank metalen frame voor de ongelooflijk lage prijs van 1.25. Chinezen komen nooit te laat, dankzij hun oersolide door-en-door betrouwbare wekkers. Niks geen electronica met muziek: een ouderwetse rinkelbel. 15.75. Zuiver zijden stropdassen met jacquardmotief 15.-. Bedrukte zakdoekjes drie voor één gulden. Rijstkom met lepel v.a. 1.95. Sigaretten per pakje van 20 st. 1.80. Palmblad tegels voor 1.75 per stuk.Maistegels 1.95 per stuk. En nog veel sneers emaille eetgerei, ansichtkaarten, postzegelalbums, guitaren, bamboe, schaapshuiden, hout snijwerk, folklorepoppen, guirlandes, papierknipkunst, Ginsengpillen om u jong en fit te houden. Kop en schotels, reistassen, portefeuilles, eaen gx ni p^wcay«wa"(^|||a ml an.a kaarsen, aktetassen, geitehuiden, foto-albums enzovoorts enzovoorts. CHtkJ ar

Leidse Courant | 1977 | | pagina 6