Onbezorgd kleurkijken kun je niet kopen. Dat moetje huren. Bij Skala. 131141 365dagen service per jaar. Aanbetaling? Kennen we niet. 365dagen service per jaar. Groot merk. Skala kleurenTV gratis op proef bij u thuis. Wilt u bellen: Leiden (071) De Slimste. Hebt u nog even gewacht met het kopen van een nieuwe TV? Dat komt dan goed uit. Want nu kunt u zorge loos een gloednieuw en schitterend kleuren-toestel in huis halen (zelfs het nieuwste snufje in draadloze afstands bediening). Van Skala. U huurt hem gewoon. Drie miljoen Europeanen kennen daar de voordelen al van. Dat obstakel hoort bij kópen. Bij Skala betaalt u alleen maar een vast bedrag per week. Bijvoorbeeld het eerste half jaar 14,05 per week voor een kleurentoestel met een 48 cm beeld buis (59,80 per maand) of f 16,96 per week voor een 66 cm toestel f 73,50 per maand). Daarbij is ook alle service inbegrepen. En ieder volgend half jaar wordt de huur lager. Bovendien krijgt u 5% rente-reductie als u een half jaar huur vooruit betaalt. Komen er echt geen kosten bij? Neen, of ja, om helemaal volledig te zijnvoor de plaatsing wordt een klein bedrag in rekening gebracht. Maar daarvan stellen we u van te voren op de hoogte. Een TV-tafel nodig? Die krijgt u er gratis bij. Als u eenmaal een Skala kleuren toestel in huis hebt, staat Skala van 9 uur 's ochtends tot 9 uur 's avonds voor u klaar. Want, tsja, zelfs de allerbeste kleurentoestellen, zoals die van Skala, blijven ingewikkeld en hebben wel eens een bijstelling nodig. Als u een eventuele storing voor 2 uur 's middags opgeeft, wordt die dezelfde dag nog door een Skala- monteur verholpen. Mocht die repa ratie ter plekke niet te gauw lukken, dan wordt uw toestel onmiddellijk vervangen door een nieuw. Ook op zondag, zelfs met Kerstmis. Is dat niet uitgekiend kleurkijken? Skala is de Nederlandse tak van Europa's grootste TV-verhuurbedrijf. Alleen dat is al een garantie voor werkelijk kijkgenot en bijzondere kwaliteit. (Skala-TV's zijn van een zeer vooruitstrevende techniek, o.a. met toepassing van modulen). Bovendien, als er maar iets met uw Skala aan de hand mocht zijn, nemen wij de gevolgen voor onze rekening. Die Skala-TV's zien er trouwens prachtig uit. Ze zijn er in noten, palissander of wit. Zie onze etalage. Ruilen na verloop van tijcf als u een ander of nieuwer model Skala wenst, kan natuurlijk ook. Alweer een voordeel van Skala huren! En u bent er niet lang aan gebonden, dus waaróm zou u het niet eens proberen Als u wilt, hebt u morgen al vrijblij vend zo'n Skala-TV in huis. Om rustig te bekijken en te bepraten of u een Skala wilt huren. Haarlemmerstraat 168, Leiden. 17 vestigingen in Nederland. h 6sei f

Leidse Courant | 1977 | | pagina 20