mededelingei gemeentebestuu leiden! 20 tm 24 dec. 76 349.- 219,- zeg dat dan meteen Auto Heemskerk H' Top-techniek voor'n zeer welluidende prijs bil Vroom Dreesmann Familieberichten Gemeente Alkemade GEMEENTE ALKEMADE ad sanctos GOD ROEPT U „De nacht van Leiden" In 't Oudejaar kopen In 't Nieuwe jaar rijden Tel maar op: Uw warenhuis heeft nog meer voordeel om te combineren: LEIDSE COURANT VRIJDAG 17 DECEMBER 197 1937 1977 J.J.M. VAN STEYN TH. P. VAN STEYN-VAN GIJLSWIJK de dag te herdenken dat zij veertig jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Die dag zal er om 10.00 uur een Eucharistieviering zijn ter hunner intentie in de Christus Dienaarkerk te Zoeterwoude. Receptie van 15.00 tot 16.00 uur in „Ons Huis", Kos terpad 1, Zoeterwoude. Dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend, doch bedroefd om haar afscheid, delen wij u mede dat voorzien van het Sacrament der Zieken van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma, onze dierbare dochter, zus ter. schoonzuster en tante JOHANNA F. A. SCHEFFERS-WITTEMAN weduwe van Johannes Scheffers In de leeftijd van 64 jaar. Voorschoten: C. Scheffers A. M. A. P. Scheffers-Duivenvoorde John Ingrid Spijkenisse: M. M. Wildenburg-Scheffers Th. G. M. Wildenburg Birgitte René Leiden: H. C. Edelaar-Scheffers J. M. A. Edelaar Mandy Mireille Haamstede: H. J. Scheffers W. Scheffers-van der Mast Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de aula van „Ad Sanctos", Lange Mare 69, Leiden. Gebedsdienst aldaar, vrijdag en zaterdag om 19.30 uur, waarna gelegenheid tot condoleren tot 20.00 Wij vieren voor de laatste maal met haar de H. Eucharistieviering in de parochiekerk van de H. Leonardus (Haagweg) op maandag 20 december om 10.00 uur, waarna de begrafenis plaatsvindt op de R.K. afdeling van de begraafplaats „Rhijnhof". Bijeenkomst van de familie in de kerk. Vergadering zwembadcommissie Op maandag 20 december 1976 wordt in het ge meentehuis te Roelofarendsveen een openbare ver gadering gehouden van de zwembadcommissie. Aanvang 20.30 uur. AGENDA: 1) Opening 2) Vaststelling van het verslag van de vergadering van 16 september 1976 3) Ingekomen stukken en mededelingen 4) Gebruiksvoorschriften zwembad 5) Treffen van diverse voorzieningen aan het zwembad 6) Rondvraag 7) Sluiting Spreekuur woonruimte adviescommissie De leden van de woonruimte adviescommissie hou den op dinsdag 21 december a.s. geen spreekuur. Het eerstvolgende spreekuur is dinsdag 4 januari 1977 tussen 19.00-20.00 uur in het gemeentehuis. begrafenissen crematies kantoor en aula lange mare 69 leiden 071-126618 Wegens verkoop van de Koningskerkzal DOKTER KEHRER zijn ochtendspreekuur vanaf 27 december op de Heerensingel 3 benzine pompbediende AUTOBEDRIJF JAN VERHAAR Noordeinde 91, Roelofarendsveen, tel. 01713-9004 C.VAN BERGE HENEGOUWEN XUNSTGEBITTEN REPARATIES Binnen enkele uren gereed Bereikbaar alleen met bus 40-15 (071)-892777 Zaterdagtot 14.00 uur GEEN FILIAAL Vronkenlaan 23. LEIDERDORP SLAAPKAMERS 1-2 persoons lits-jumeaux. Teenerkamers in alle maten en uilvoeringen. Modern, klassiek en eiken, enorme sortering merken in matrassen, dekens, dekbedden. Geheel verstelba- mercentrum Lisse: Grachtwea 59-61-63. Waddinxveen. kade 147. Bij Heemstede ind. terrein „Cruquius": Spaame- weg 75b. Geopend dag. van 9 tot 5.30 uur. Ook koopavon den 's Maandag tot half 2 gesl. Tel. 01828-5572. Schrijf in voor Schaatsprestatietocht op de Ton Menken IJsbaan op woensdag 22 december aanvang 22.30 en op woens dag 29 december aanvang 22.30 uur. Inschrijfgeld 5,— voor 2 keer. TEL 76.67.98 VONDELLAAN - LEIDEN Gemeenteraad De gemeenteraad vergadert op maandag 20 december a^. om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Benoeming van twee ambtenaren van de burgerlijke stand. Benoeming van een lid van de commissie voor de rekeningen (vacature de heer F. J. Kuijers). 0 Benoeming van plaatsvervangende leden van het college van beheer van het rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam, als bedoeld in de „Regeling Energiebedrijf Rijnland". Wijziging van de gemeentebegroting en van de begroting van de dienst Beheer Schoolgebouwen voor het dienstjaar 1976. Ontruiming van het terrein en het zich daarop bevindende gebouw, ten behoeve van de bouw van een nieuw stadskantoor aan de Langegracht Doelstellingen en uitgangspunten voor het gemeentelijk verkeers- en ver voersbeleid en het ontwerpen van een verkeerscirculatieplan inclusief een parkeer- en stallingsplan door het Ingenieursbureau Dwars Hederik en Verhey b.v. te Amersfoort. Herstel van de walmuren en de aanleg van riolering op de marktroute eind 1977/1978, het nemen van een proef met het weren van doorgaand verkeer in het gedeelte van de Breestraat tussen de Koornbrugsteeg en het Gangetje, de aanleg van een riolering aldaar en een aangepast wegdek, alsmede het treffen van voorzieningen op de binnenstadsroute (city-ring). Rekening-courant-krediet aan de Stichting Mast Motie van de heer Meijer e.a. inzake uitbreiding van het kiesrecht voor het Hoogheemraadschap van Rijnland. Wijzigen van de Huurautoverordening. Instelling van een fonds voor bovenwijkse voorzieningen en het vaststellen van de toeslagen op de uitgifteprijs van gronden ter storting in dat fonds, alsmede aanpassing van de verordeningen op het beheer van het grondbe drijf en op het beheer van het saneringsbedrijf. Besteding van gelden uit het „Fonds voor bovenwijkse voorzieningen". Plaatsing op de ontwerp-lijst van beschermde archeologische monumenten van enige percelen in Roomburg in verband met de aanwezigheid in de bodem van de resten van het Romeinse Castellum Matilone en het klooster Roomburg. Plaatsen van verkeerslichteninstallaties op de kruispunten Hooigracht/Nieu we Rijn en St Jorissteeg/Hogewoerd en de aanschaf van een verkeerslichten nautomaat ten behoeve van de verkeerslichteninstallaties op genoemde kruispunten en op de kruispunten Levendaal/St Jorissteeg en Korevaar- straat/Levendaal. Voorzieningen voor voetgangers en (brom)fietsers. Brief van de commissie voor de rekeningen bij het rapport van de commissie over de gang van zaken bij de subsidieaanvraag voor de walmuren langs de Stille Rijn. Verzoeken van besturen van bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs en buitengewoon lager onderwijs om medewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920. Beschikbaar stellen van gelden voor de aankoop van lesmateriaal ten behoeve van de openbare Lucas van Leydenschool voor g.Lo. aan de Aalmarkt 9. Aanschaf van geluidsfilmprojectoren ten behoeve van de openbare en bijzondere scholen voor gewoon lager en buitengewoon onderwijs. Vaststelling van het getal wekelijkse lesuren vakonderwijs aan de openbare scholen voor gewoon lager en buitengewoon onderwijs voor het jaar 1977. Verlenen van voorschotten op de vergoeding vakonderwijs 1976 ten behoeve van bijzondere scholen voor buitengewoon onderwijs. Instelling van een Fonds Start Tour de France 1978. Garanderen van de rente en aflossing van een aan de Leidse Korfbalvereni ging „Crescendo" ten behoeve van de bouw van een clublokaal op het sportveld aan de Saffierstraat te verstrekken geldlening. Kapitaaluitgaven in 1977 door de Stedelijke Fabrieken van Gas en Electricl teit. Wijziging van de Electriciteitsverordening. Rekening-courant-krediet met de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeente voor het jaar 1977. Vaststelling van de rentepercentages, geldend voor dde in rekeningcouran met de Ned. Middenstandsbank N.V., kantoor Leiden, opgenomen en gestort gelden voor het jaar 1977. Uitgifte in erfpacht van grond aan de Brahmslaan. Terugkoop van een perceel grond nabij de Rooseveltstraat Vestiging recht van uitweg van grond nabij de Rooseveltstraat. Voorstel van de raadsleden, de heren Houtman, Ham, Van Zijp en Kuijer om het aantal verkeersstroken op het gedeelte van het Stationsplein gelege in de richting Oegstgeesterweg te wijzigen in vier. Hinderwe Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat het volgende verzoek om ee vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend: Noorlander Bouw B.V., te Leiderdorp. Oprichten van door elektromotor gedreven installaties Lb.v. een woongebouw op het perceel Haagweg 24-26. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelij bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, stadhui Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekenin van de openbare kennisgeving, te weten: 17 december 1976 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigd! op een openbare hoorzitting, die zal worden gehouden op: 4 januari 1977 om 14.30 uur in kamer 210 van het stadhuis Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediend bezwaarschriften liggen ter inzage op het stadhuis, afdeling V.O.W., kame 330. De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking dat alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting 2 verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, binnen de gestelde ten schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leide^ of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is .openbaar gemaakt Warenmarkten! In verband met de komende feestdagen zullen de algemene dagmarkten zaterdag 25 december en zaterdag 1 januari a.s. vervallen. In plaats daarvai worden de markten nu gehouden op vrijdag 24 resp. vrijdag 31 decemtx" a.s. De beide markten worden om 16.00 uur 's middags gesloten. OÜs u zo graag een volkstuintje wilt overnemen, Daarom doen wij de gehele maand december bij elke nieuwe Datsun, die wij verkopen GRATIS leiden en omstreken: Herengracht 79. telefoon 071-133861/120987. 0 stoelhoezen vóór 0 een handige druktoets-radio 0 :en rode mistlamp voor achterop de auto 0 0 kokosmatten vóór en achter 0 0 rubber sierstrippen 0 0 handig onderhoudspakket poetsmiddelen 0 Registratiekenteken 1977 Roelofarendsveen en omstreken: Alkemadelaan 1, Roelofarendsveen, telefoon 01713-2866/2073. De Philips HiFi/stereo radiocombinatie met platenspeler RH 802. (3) HiFi-platenspeler met magneto dynamisch opneem- plpmpnt GP 400 en uitaebalanceerde resonantievrne (D Aansluitingen voor microfoon, hoofdtelefoon en recorder. Philips prijst 1.195,- Vroom Dreesmann welluidende prijs: 5679r Philips HiFi boxen RH 453. Compacte HiFi-drukkamer- luidsprekerbox Voldoet ruimschoots aan DIN 45.500. Grote lagetonen- luidspreker mei rubber conusop hanging Speciale hogetonenluid- spreker (dome principe). Vermogen 35 Watt Houten kast. Philips prijs f 478,- per set Vroom Dreesmann welluidende prijs: Philips HiFi boxen RH 452. Compacte HiFi-drukkamer- luidsprekerbox Voldoet ruimschoots aan Dm 45.500. Hoge belastbaar heid. Lagetonenluidspreker met rubber conusophanging Speciale hogetonenluidspreker (dome principe). Vermogen 30 Watt. Houten kast. Philips prijs f 306,- per se» Vroom Dreesmann welluidende prijs: VROOMS DREESMANN

Leidse Courant | 1976 | | pagina 6