Geef iets goeds Pander Shell helpt de autokosten drukken. Motorhuis-occasionshow Het Motorhuis Decembersuggesties bij Pander. op 26 en 27 november 125 goede, gegarandeerde occasions BOVAG-garantiebewijs dubbele zekerheid Voordelige financiering via GMAC-pian ANWB-keuring toegestaan! Speciale show-aanbieding: 1.000 kilometer gratis benzine Voor een goede occasion kunt u niet om Het Motorhuis heen! Op koopavond geopend! Alleen Shell benzine bevat A.S.D. Waarom? Een test bewees hel Kan uw auto ook zuiniger rijden? Vraag de feiten overA.S.D. PAGINA 10 LEIDSE COURANT VRIJDAG 26 NOVEMBER 19 Geef iets moois, iets blijvends. Een cadeau met gebruikswaarde, met herinnering. Kies iets uit de decembersuggesties van Pander Stuk|es vakmanschap, gemaakt met zorg en vaak helemaal niet duur. O, kom er eens kijken bi| Pander. Leiden: Breestraat 146, Botermarkt 21-22. in onze showrooms van bijna alle merken. Alle auto's worden geleverd met het Dit gevoegd bij het feit dat Het Motorhuis een naam heeft op te houden. Voor wat betreft de kwaliteit van onze occasions, geeft u een dat u bij ons een betrouwbare auto koopt Scherpe aanbiedingsprijzen. Wij ruilen iedere wagen in'over de waarde van uw in te ruilen auto worden wij het altijd eens. Alle wagens zijn voorzien van een kaart waarop prijs en verdere gegevens van de auto zijn vermeld. Iedere koper van een op onze show aangeschafte wagen krijgt nu van ons voor uw betrouwbare occasion-dealer LEIDEN: Vondellaan 80/hoek Plesmanlaan, tel. 071-769313 KATWIJK: Ambachtsweg 1, telefoon 01718-29203 VOORSCHOTEN: Kon. Julianalaan 46. tel. 01717-2559 JLSJL in Shell benzine geeft een besparing van gemiddeld 3%.n» Er wordt in Nederland meer benzine verbruikt dan strikt noodzakelijk is. Van veel auto's wordt het benzineverbruik ongunstig beïnvloed door vuilafzetting in het inlaatgedeelte van de motor. Daar is iets aan te doen. A.S.D., een al Amsterdam werd ontwikkeld. A.S.D. is een zogenaamde „reinigingsdope" die ervoor zorgt, dat het inlaatsysteem van uw motor vrij blijft van vuilafzetting. Die vuilafzetting zou er namelijk oorzaak van kunnen zijn, dat uw auto meer benzine enige jaren bestaande toevoeging aan Shell gaat verbruiken dan nodig is. A.S.D. voor- benzine, voorkomt deze vuilafzetting. En komt die vuilafzetting, beter dan alle zorgt derhalve ook voor een lager benzine- vroeger gebruikelijke dopes. En dat verbruik. In een recente test met 21 willekeurig ge kozen auto's bleek de brand stof besparende werking van A.S.D.in Shell benzine ge middeld 3% te bedragen. Een uitgebreid rapport over deze test hebben wij voor iedereen klaar liggen. In deze advertentie vindt u de belangrijkste informatie uit dat rapport. A.S.D. betekent Amsterdam Super Detergent. Zo genoemd, omdat A.S.D. in het Koninklijke/Shell Laboratorium te De invloed van A.S.D. op het benzineverbruik Proef met 21 ^bruikle auto's verklaart de grote benzine- besparende werking van A.S.D. Het is een patent van Shell en zit derhalve uit sluitend in de Shell benzine, zowel in Super als in Normaal. f De besparende werking i van A.S.D. werd begin dit jaar nog eens zeer overtuigend aangetoond. Met 21 willekeurig gekozen, gebruikte auto's werd een wetenschappelijk verant woorde test gedaan. De auto's hadden nog nimmer op benzine met een krachtig rei nigingsmiddel als A.S.D. gelopen. Het benzineverbruik van benzine zonder A.S.D.) werd nauwkeurig gemeten, waarna 6500 km op Shell benzine mèt A.S.D. werd gereden. Een tweede, even nauw keurige meting, toonde aan, dat een bespa ring op het brandstofverbruik van gemid deld 3% was gerealiseerd. A.S.D. werd enige jaren geleden voor het eerst aan Shell benzine toegevoegd. Regelmatige Shell klanten profiteren al die tijd al van de besparende werking van A.S.D. Automobilisten, die tot nu toe benzine van andere merken of merkloze benzine tankten, kunnen dat ook. Regelmatig Shell tanken is voldoende, ook voor oudere auto's. Bij èlk Shell tankstation ligt een uitge breid rapport van de test klaar. U kunt dat zo meenemen. U kunt het rapport, waarin alle feiten over A.S.D. duidelijk vermeld zijn, ook even aanvragen. Per brief, door een ongefrankeerde envelop met naam en adres te sturen aan Shell Nederland Verkoopmij B.V., Zo ziet uw motor met inlaatsysteem er schematisch uit. Bij de pijlen kan vuilafzetting ontstaan met het gevolg, dat de sterkte van het benzine-luchtmengsel wordt verstoord. Daardoor treedt vermogensverlies op. Shell benzine met A.S.D. voorkomt vuilafzetting en t Antwoordnummer 175, Rotterdam. Of per telefoon. Bel even 010-696112 en u krijgt de afdeling Klantenservice van Shell. Die noteert graag uw aanvraag voor het rapport en geeft u ook alle andere informatie over A.S.D. in Shell benzine.

Leidse Courant | 1976 | | pagina 10