pak-mee surprise Sint kleedt zich voor Holland 39.95 Frans Alten Cor Docter Henny Eckebus Frank Gevers Cor van Groningen Cok Koeleman Nicolette Meijer Henk Nouens Christl Visser Gerard Voituron Tekening Ton Hoogendoorn Foto's Hans de Bakker Stef Breukel Piet de Nijs Eindredactie/coördinatie Hans de Jongh Cor Visser Vormgeving Kees Schipper Nu gratis en vrijblijvend 14 dagen lang kennis maken met de Leidse Courant. Een krant boor devol nieuws, dat u interesseert. Het nieuws uit eigen omgeving, met koopjes van de plaatselijke middenstand. En nog veel meer. Pak mee deze surprise-aanbieding. Vul gelijk de bon in. Stuur mij dit nieuwsblad 14 dagen gratis op proef toe Naam Adres Woonpl Tel Deze bon ii sturen naar open envelop, zonder postzegel. Antwoordnr. 349, Leiden. 9 In deze speciale 9 Sinterklaaskrant wordt 0 uitgebreid aandacht besteed Q aan de viering van de 0 verjaardag van de Z goedheiligman. Daarnaast worden in een groot aantal advertentiepagina volop ideeen aan de hand gedaan wat men dit jaar nu eens voor hem of haar kan kopen. ,,U lijkt soms wel een beetje op de paus" schrijft een 0 kind aan Sint Nicolaas. 0 Samen met anderen vertelt 0 hij hoeveel hij wel houdt 0 van de grote kindervriend. 0 De zorgen-zak van Sinterklaas is een verhaal over een bedrijf waar jute 1 zakken worden gemaakt, dezelfde die Zwarte Piet altijd bij zich heeft. Koop liever veilig speelgoed, een advies van de consumentenbond. O Sinterklaas in een 0 wisselwoning behandelt de 0 problemen bij renovatie van 0 woningen. 0 Ook aan de puzzelaars 0 onder lezers is in deze g, krant aandacht besteed, r Voor de goede oplossers zijn fraaie prijzen beschikbaar gesteld. Ook aan de kinderen is uiteraard aandacht besteed. Voor hen is er een hele pagina met een leuk leesverhaal, en een prijsvraag. Sint huurt zijn kostuum in Holland is een verhaal over de verschillende kledingstukken waaruit zijn kostuum bestaat. SPECIALE ST.NICOLAAS. AANBIEDING. lampje met bronzen voet en blaaskopje KADO'S in alle prijsklassen o.a. sieraden (half-edel- stenen, grote kollektie zilveren sieraden) - prenten - spiegels - glas in lood - kandelaars - lampen - Perzisch aardewerk - ivoren beeldjes - koperen doosjes - handbeschilderde doosjes enz. enz. ENTRESOL Nieuwe Rijn 23 - Leiden CcidócSomant ort Rapenburg 2, Leiden, postbus 11, tel. 071-122244 - Giro 103003 - Bank: Amro-bank N.V., Leiden. Directeur-hoofdredacteur: J. J. Hallewas - Chef-redacteur: Wim Buijteweg. dvertenties (excl. BTW) 0,45 per mm. Telefoontjes 4,08 - Klachten bezorging: tel. 071-122244 (18.00 tot 19.00 uur) - Abonnementen: kwartaal 38,27; jaar 149,15; losse nummers: 55 cent. SINTERKLAZEN.... OP NAAR CORRY HAG00R1 (het vólste winkeltje met de leukste kadoos) DOEUSTUAT14-leiden

Leidse Courant | 1976 | | pagina 1