Paulus de Boskabouter De Toverhoed doorJC2nDulltu
Suske en Wiske De Raap van Rubens
PAGINA 18
LEIDSE COURANT
DONDERDAG 11 NOVEMBER 197^
[Geen slip eer-T Ben je $ekJe 1
r derEerst htlY kent me toch
wichtuoord! wZeur niel en lal
Hel is de uarduit~) (lal hem
ie Verloren Zoon11 binnen!
Juist, det is helKom mee
Ir nar de Grote Kwik! Ka
{jszcdïni
hieldood
WAT?)
Hemel Wil rei
e^zenojmeer?
chilles"
Weekagenda
Tentoonstellingen
Bioscopen
De fabrikant van Peter Stuyvesant Extra Mild maakt bekend, dat
het MINISTERIE van VOLKSGEZONDHEID in zijn mededeling van 29.9.76
heeft gepubliceerd dat Peter Stuyvesant Extra Mild de allerlaagste
in teergehalte is van de 152 onderzochte sigarettenmerken.
RUNSBURG, 10 nov., bloemen (resp.
gem. prijs, aanvoer) Alstroemenia
0.362 1010; Amaryllis 0,684 1040; Ane
monen 0.515 55; Anjers Am. 0.232
35030; Anthurium 1.379 4579; Chrys.
gepl. N.C. 0.365 46110; Chrys. tros N.C.
L245 47528; Chrys. gepl. JrC. 0,477
4710; Chrys. Tros Jr.C. 1,561 26109;
Euphorbia 0,464 8730; Freesia 1,662
10987; Gerbera 0,649 7230; Gladiolen
0,200 1740; Glad.Nanus 0,232 5620;
Hyacinth met bol 0,853 1284; Iris 2,737
6061; Lelie Kelk 0,163 2180; Lelie tak
kas 0,365 112180; üatris 0.189 21850;
Narcis kas 2.489 715; Orchideeën 0.975
2183; Omithogalum 0,160 340, Rozen
grootbl. 0.343 1620; Rozen kleinbl.
0.228 14978; Snijgroen 1,253 735; Stati-
ce 0,661 270; 2e soort per bos 0.905
861; Orchid.Cymb. mini 0,400 1288; 2e
srt. per stuk 0131 19465; Anjers tros
0,250 27720; Rozen Baccara 0,609 6920;
Rozen Sonia 0.397 7760; Rozen llona
0,661 320-, Stro/droogbl. onb. 0.814
'3979; Stro/Droogbl. bew. 2,167 270;
Div. snijbloemen 1,764 1487; Div. snij-
0.479 6450; Anemonen imp. 0,279 7065;
Anjers am. imp 0,159 8400; Gladiolen
imp. 0,151 12930; üatris imp. 0,051
7250; Orchid. Arach imp. 0,546 3188;
•Orchid, dendr. imp. 0.075 6600; Mimosa
imp. 2,085 1040; Protea imp. 1,189
1550; Div. bladsrt. imp. 1,601 1863; Div.
snijbl. imp. 1,048 425; Div. snijbl. imp.
2.395 1 641; Azalea 1,972 99; Begonia
0,783 374; Poinsettia 2,507 1700; St.
Paulea 1,432 1248; Div. Potplanten
0,905 1770.
GROENTEVEIUNG LEIDEN (10 nov.)
Appelen 24—68; peren 26—52; andijvie
41—51; snijbonen 620—695; kroten
9—75; boerenkool 23—30; spitskool
91—96; postelein 180—202; spruiten a
116—121; spruiten b 101—116; spruiten
c 93—97; tomaten a 860—910; tomaten
b 930—980; tomaten c 740—850; toma
ten cc 540; uien 95; witlof 395—430;
knolselderij 50—55; 'komkommers aa
90; komkommers a 72—81; 60—62;
komkommers c 50—51; komkommers d
35—41; komkommers e 30; sla zwaar
12—26; bleekselderij 69—74; bos peen
102—104; peterselie 9—36; selderij
16—28; paprika's p. stuk 9—60; Papri
ka's D. kilo 40—1-
,RKT WOERDEN (10 nov.)
Bloemenveiling
HONSELERSDUK (Bloemenveiling
CCWS) woensdag 10 november 67
Euphorbia 37—100. snijgroen 141—255,
amaryllis 71—115. anjers 18—46. anjers
tros 270—570. anturim 118—290 chr.
tros normaalcult 119—275 chr. gepl
normaalcult 40-94 chr tros jaarrond-
cult 164—340 g chr gepl. jaarrondcult
64—130 fresia enkel 219—470 fresia
dubbel 313—780 gerbera gemengd
36—39 gerbera op kleur 51—112. iris
sen 180-335, leliekelken 62—116, lelie-
takken 45—315 orchideeën 71—420, ro
zen groot 43—91 rozen klein 26—68,
strelitzia 193—260
Zeepost
In de Centrale Bibliotheek, Dr.
H. Colijnlaan 343 Rijswijk,
wordt van 19 november tot 5
december een tentoonstelling
gehouden van schilderijen en
grafiek van André Tigchelaar,
Jan Bultje en Ineke Klelnhoonte
Met de volgende schepen kan zeepa
worden verzonden. De data. waarop
correspondentie uiterlijk ter post ma Hm
zijn bezorgd, staan, tussen haakje
achter de naam van het schip vermeil
Argentinië: ms „Cap San Nicolas" (1
nov.). Australië: ms „Sydney Express
(15 nov.). Brazilië: ms „Cap San Nico. 9.7
las" (16 nov.). Canada: ms „C.P. Voya 9.5
geur" (18 nov.). Chili: ms „Hotsten g5
stein" (10 nov.). Israël: ms „Tillia" (1 -
nov.). Kenya, Oeganda, Tanzanië: m
„Batjan" (15 nov.). Ned. Antillen: nj fi7
®'5
Amerika: ms „Am. Alliance" (15 nov.) I
ms „Atl. Champagne" (17 nov.) en it g
„S.L Resource" (17 nov.). Z.-Afri«
(Rep.): ms „Swellendam" (15 nov.).
8.C
Thomas Eichhom, Duits kunste
naar die sinds 1971 in Den Haa
woont, exposeert t/m 8 januaf
zeefdrukken, schilderijen
neon-objecten in Peter Cuype^ 8.(
Taverne, Frederikstraat 36, Dei
Gemeentemuseum: (Stadhouderslaan
41) ma. t/m za 1CV—17 u.. woensd.
ook 20-22 u. Zondag 13—17 u. Mi
chel Senphor (13 nov. t/m 6 febr.);
Gerd Arntz en Augustin Tschinkel
(t/m 21 nov.). Onkruid (t/m 14 nov.).
Hal Centraal Station Beeldtalen (t/m
21 nov.)
Kunstkar (Fullinghstraat. hoek Ko
ningstraat). De Schilderswijk gete
kend (t/m 5 dec.)
Panorama Mesdag, (Zeestraat) Ne
derlandse Kunstkring (t/m 21 nov.)
1017u, zo. 12-17 u
Gevangenpoort (Buitenhof 33) ma.
t/m zat. 10—17 u.. zon. 13—17 u
Internationaal Pers Museum (Java-
straat 32) Ma. vr van 9.30 tot 12 uur
en van 14 tot 17 uur.
Letterkundig Museum (Juffr. Idastr.
11) Ma.—vrij. 9-17 u.
Museum Meermanno-Westreenianum
(Prinsessegracht 30). Kalenders van
Theo van Hoytema (t/m 11 dec.).
Ma za 13—17 u
Mauritshuis 10—17 u. zondag 13—17
Museum voor het Onderwije Hem-'
sterhuisstraat 2e en 154) Vogels in en
om Den Haag, Nederland en de Twee
de Wereidoorlog.Aardewerk. Mensen
onder de Middernachtzon dag. 10-
16,vrij. 19.30-22 zo 13.30-16 u
Museum Bredlus (Prinsegracht) werk
dagen 10—17 u. zond. 13—17 u.
Muaeum Mesdag (Laan van Meerder-
voort) werkd. 10—17, zo. 13—17 u. en
za. 10-15 u
Museum Hofwljck (Westeinde 2. Voor
burg) di. t/m zo. 1316 u.
Ned. Kostuummuseum (Lange Vijver
berg 14) Trouwen in het wit - twee
eeuwen bruidskleding (t/m 1 april)
Werkdagen 10—17 u.
Ned. Postmuseum (Zeestraat 62) Te
ken 's wat. ontwerpen van kinderen
voor kinderzegels (16 nov. t/m 16
jandag. 10—17 u, zo. 1317 u.
Pulchri Studio (Lange Voorhout 15)J.
P. Vogelpoel en Pauline Braat (t/m
18 nov Hollandse en Fransemees-
ters der 19de en 20ste eeuw (t/m 27
nov Henk de Vos (-28 nov.)weekd.
10-16
Haagse Kunstkring (Denneweg
64)Ruth Salinger en Aari v.d. Ussel
(t/m 20nov.)di t/m zat. 10-18 uur
Galerie HetKunstcentrum (Molen
straat i6)Naieve kunst uit Joegoslavië
(21 nov jweekd. 10-17 u.
Artlm Gallery (Driehoekjes 25) Diana
Vandenberg en Alex Garcia (13 nov -
11 dec.)di. t/m za. 12-17, do. 21 u.
20 14 1)
Pander Kunstcentrum (Wagenstraat
1-21) Danny Kreeuseler en Rinus Rei-
merink (t/m 4 dec.)di. t/m zat. 10—18
Galerie Aan de Haven (Dr. Lelykade
25, Scheveningen) Ad van Otterloo en
Gerard van Soest (t/m 20 nov.) di t/m
za 10-18, zo. 12-16
Galerie Centre de l'Art (Javastraat
106)Nelly Breeschoten, Lilia van West
de Veer. Leo van Dam (- 21 nov.Jdi.
t/m vrij. 11-18, za. 13-17.
Galerie Edison (Javastraat 16) Kay
Yoshya (t/m 21 nov.) wo. t/m za.
11—18 u zo. 13—18u.
Galerie Arta (Kazernestraat 58) Albert
Bitran Koosje Wagenaar (t/m 28 nov.)
di. t/m za 11-17 u.
Galerie Nouvelles Images (Westeinde
22) „Arp-Sophie Tauber-Seuphor" (13
nov t/m 25 jan.) di t/mza. 10-18 u.
Galerie Nova Spectra (Laan van
Meerdervoort 27) Karei Appel (-14
Galerie Laurina (Schlegelstraat 1)
Zamfir Dumitrescu (6-29 nov
Galerie Gabriels (Noordemde 157A)
dag 11-18, zo 12-16 u
Orez Mobiel (Paviljoensgracht 68).
Gerard Verdijk en Staf Renier (12
nov.); Willem Kloosterman (16 nov.
t/m 30 dec.) werkd. 15.30-18 30 u
Galerie Mathoon (Denneweg 140) Ad
Pieters (21 nov.) di. t/m za. 12-1).
Galerie Schering en Inslag (Bentmck-
straat 105) Willy Verhage (27 nov.)di.
t/m za. 10-17.
Bondsgalerie (Laan van Meerdervoort
396) Nieuwe fotografen in de Bonds-
meesterklasse (t/m 15 nov.)
Kunsthandel Gebroeders Koch
(Hoogstraat 7) Gaston Bogaert (-20
nov.) werkd. 9-17.30.
Pastoe (Herengracht 20) Marita ten
Hacken (t/m 27 nov.)
0e hangendeTulnen (Prins Hendrik
straat 31) Willem Frederik Vogelzang
(t/m 19 dec.) vrij., za. en zo. 15-18.
Expositiezaal Congresgebouw
Hal Europese Beweglng(Alexander-
straat 2) Jos van der Beek -14 nov.)
dag. 9-17 u.
Mesker (Scheveningseweg 14) 19de
eeuwse kunst Leslie Smith (t/m 23
nov )dag. 10-18, zo. 10-19.
Galery Agaatsz (Anna Paulownastraat
47) Leo Masthoorn (t/m 30 nov.) di.
t/m vrij. 10-18, za. 10-16
Galerie Benott (Zuidwal 23) Joop Pei-
linkhof (20 nov. t/m 3 dec.) ma. t/m
za 12-18.
AMRO-bank (Kneuterdijk) Jeanne van
Rijckevorsel (25 nov.).
AMRO-bank (Loosduinse Hoofdstraat
5. Loosduinen) Dick Bruna (23 nov.).
Ziekenhuis Sint Antonlushove Leid-
schendam Foto'sPiet Brantjes (eind
dec).
De Schakel (Leidschendam) Peter C.
Mardty (6 (-4 dec
Museum Ri|swl|k (Herenstraat 67)
Jan H. Grauwenkamp en Leen Mari-
chal-SomersdL t/m vrij. 14—17 u, do.
19-21 u., za. 11—17 u, 10. 14—17
Galerie Artl/Shoek (Schoolstraat 26.
Rijswijk) Peter Gentenaar (12 nov.) di.
t/m za.10-17.30u.
CentraleBtbllotheek Rijswijk (Dhr. H.
Colijnlaan 343) Betty Bekkema Eg
berts 18 nov.) André Tigchelaar. Jan
Bultje en Ineke Kleynhoonte van Os
(19 nov.-5 dec.)
MuseumSwaensteyn (Herenstraat
101, Voorburg) Bon appetit, aan tafel
bij onze voorouders (t/m 21 nov.)
Galerie „Ja" (Sportfondsenbad Was
senaar) W. H. Gispen. Antoinette Gis
pen, H! H. Kamertmgh Onnes t/m
14 nov.) wo. 20-22, do. t/m zo.10-17.
Galerie Kerkdam (Lange Kerkdam
113 Wassenaar) Ina Orbaan, Johanna
Mulder. Renè de Jong (t/m 20 nov.)
di. 14-20. wo t/m za 10-16.
Kunstzaal De Plataan (Stationsstraat
Zoetermeer) Hans Wijnstok (t/m 27
nov.).
De Graanschuur (Dorpsstraat 76a,
Zoetermeer) Foto's John Giles (t/m 4
dec.) ma. t/m vrij. 10-12 en 14-17, vrij.
19-21, za. 14-16 u
AMSTERDAM
Rijksmuseum Tot lenng en vermaak
(t/m 5 dec.); 3
Van Goghmuseum Kees Maks (t/m 5
dec.); Japanse prenten uit collecte
Vincent van Gogh (t/m 31 jan.).
Stedelijk MuseumBart van der Leek
(t/m 7 nov
Toneelmuseum Volk voor de
kunst 10 jaar Uitkrant (-1 dec.).
ROTTERDAM
Museum Boymans-Van Beuningen
Zout op tafel (t/m 28 nov.) Keramist
Hans de Jong (t/m 21 nov.).
UTRECHT
Centraal Museum Collectie Van Baa-
ren (t/m 23 nov.)
VRIJDAG 12 NOVEMBER
HOT 20.30 Spiegels (Toneelgroep
Centrum) (J)
Lutherse Kerk 20.15 Orgelconcert
Sander van Marion.
Kapel West 20.15 Residentie Vrou
wenkoor o.l.v. Arthur Orobio de Ca
stro m.m.v. solisten (J).
Congresgebouw 20.15 Herman van
Veen.
OiligenUa 20.15 Achter de wolken is
zonneschijn, cabaret Ivo de Wijs.
Theater PePI|n 20.30 AJIes in wonder
land, cabaret Nar (J)
Theater In de Steeg 20.30 Uit ben
ie. cabaret Sof-o-klets (J)
Poppentheater Guldo van Deth 20.30
De drie pauweveren
La We© Schouwburg 20.15 Over Tsje-
chov gesproken, solotoneel Jules
Croiset.
Imperium 20.30 De goede mens van
Sezuan.
LAK-theater Lelden 20.15 Voor niks
gaat de zon op (Bloemgroep)
Zulderkerk 20.15 Concert door De
Stem des Volks.
Laetitiazaol Loosduinen 20.00 Tot
wederdienst bereid (Toneelgroep De
Korenaer).
Stervoorde Rijswijk Jazzconcert Jim
my Ouwens trompet m.m.v. Rob Ager-
beek piano, Roger Cooke bas en Erik
Ineke drums (J).
Circustheater 2015 Concert Hofstads
Jeugd Orkest. Haags Matrozenkoor,
Haags Harmonie Orkest en 's-Graven-
haagse Politie Mannenzangvereniging
Entre Nous.
Aula Gemeentemuseum 20 15 Anders
dan anders, voordracht Nel Oosthout.
Houtnjstkerk 2015 Orgelconcert Jan
Schmitz.
ZATERDAG 13 NOVEMBER
Koninklijke Schouwburg 20.15 Naar
het u lijkt (Haagse Comedie)
HOT 20.30 Ekatherina Sobechanskaya
Tamara Marpova and the Original
Trockadero Gloxinia Ballet Company
(J)
Congresgebouw 20.15 Haags Opera
en Operettekoor Bel Canto o.l.v. Hans
Braun m.m.v. solisten (J); Toneelzaal
20.15 'n Appeltje voor de dorst (To
neelgroep Visie)
Nieuwe Kerk 20.30 Vanuit Weberrv
concert Residentie-Orkest o.l.v. David
Porcelijn, sol. Catharina Gayer sop
raan (J)
Dlllgentia 20.15 Achter de wolken is
zonneschijn, cabaret Ivo de Wijs.
Theater PePijn 20.30 Alles in wonder
land. cabaret Nar (J)
Theater In de Steeg 20.30 Uit ben
je. cabaret Sof-o-klets (J)
Poppentheater Guldo van Deth 14.30
Ijsvrij.
Oude Kerk Voorburg 20.15 Kaarslicht
concert door barokensembie Cup-
persconsort m.m.v. Wim v.d. Panne
orgel (J)
Leidse Schouwburg 20.15 Concert
door Louis van Dijk en Jules de Corte.
Stadsgehoorzaal Lelden Concours
van de Christelijke Muziek Unie.
Imperium Lelden 20.30 De goede
mens van Sezuan.
Kasteel Alphen a.d. Rijn 20.00 John-
jpy's Rock Roll Band
Streekmuziekschool Zoetermeer
20.15 Meta Bourgonjen zang Paul
Niessing piano
ZONDAG 14 NOVEMBER
Koninklijke Schouwburg 14.00 en
20.15 Naar 't u lijkt (Haagse Comedie)
(J)
HOT 14.00 Piccolo en de troebadoe-
rak (Kindertheater Pssstt); 20.30 Ballet
Ekathrina Sobechanskaja en the Glo
xinia Trockadero (J)
Dlllgentia 14.30 Eugène Indjic piano.
Aula Gemeentemuseum 15.00 Bij
detijdse muziek door Juan Alos
viool en Mario Monreal en Conchita
Sanchez-Ocana piano.
Congresgebouw 14.00 Opera Italiana.
Kostuummuseum 14.45 Conserveren
en restaureren in het Kostuummu
seum, inleiding door mevr. A. Alkema
de Troost
Bzztóh Theater (Stille Veerkade 7)
1100 Literair Koffieconcert Jacques
Hamelink en ensemble Haags Conser
vatorium (J).
Theater In de Steeg 14.30 Pinokkio
(Haagse Sprookjestoneel)
Poppentheater Guldo van Deth 14.30
Usvrij.
Steenvoorde Rl|twl|k 11.30 Koffiecon
cert Rina Corneiissens sopraan, a.d.vl.
Rudolf Jansen(J)
Leidse Schouwburg 10.30 V.N.T.J.
Jeugdtheaterfestival 1976.
Stadsgehoorzaal Lelden Concours
van de Christelijke Muziekunie
Evangelisch Lutherse Kerk Leiden
Toonkunstorkest Leiden.
MAANDAG 15 NOVEMBER
Koninklijk Schouwburg 20.15 Spelen
derwijs.
Congresgebouw 19.45 Bonaventura
(Anglo American Theatre Group)
Barbaars Voorburg 22.00 Herman van
Disco Holland brengt muziek van
nieuw uitgebrachte LP's.
Leidse schouwburg 20.15 Toneel
groep Centrum.
DINSDAG 16 NOVEMBER
Koninklijke Schouwburg 20.15 Spe
lenderwijs.
Congresgebouw 20.00 Bonaventura
(Anglo American Theatre Group)
Dlllgentia 20 15 Thèrèse Steinmetz
met Combo Nico van der Linden
Museum Hofwljck Voorburg 20.15
Troubadoursechtpaar Robbert en An-
ja van Lint
Barbaars Voorburg 22.00 Hans Ver
meulen met Rainboy Train en gasten.
Leidse Schouwburg 20.15 Preparadi-
se sorry now (Toneelgroep De Appel)
K O—gebouw Leiden 20.30 Eenma
lig optreden rond het verschijnen van
de LP van Jan van Rhenen
Lutherse Kerk 20.15 uur Concentus
Musicus Wien o.l.v. Nikolaus Hamon-
court; sol. Max van Egmond bariton.
(Anglo American Theatre Group)
Nieuwe Kerk 20.30 Vanuit Webern-
concert Residentie—Orkest o.l.v. Da
vid Porcelijn m.m.v. Catherine Gayer
sopraan en Residentie Strijkkwartet
Oillgentla 12.45 Lunchprogramma
Ton Hartsuiker en ensemble
Poppentheater Frank Kooman 14.30
Het brandneteleiland.
Barbaars Voorburg 22.00 Joop Schol
ten en Dick van de Capelle presente
ren „Accoustische soft-jazz"
Leidse Schouwburg 20.15 Driekonin
genavond (Toneelgroep Globe)
DONDERDAG 18 NOVEMBER
HOT 20.30 Balletfestival London Dan
ce Events (J)
Congresgebouw 20.15 I Colombeioni,
Italiaanse dows.
Dlllgentia 20.15 Achter de wolken is
zonneschijn, cabaret Ivo de Wijs.
WOENSDAG 17 NOVEMBER Th#ater PeP,'n 20 30 Alles in won<tef-
land, cabaret Nar (J)
Leidse Schouwburg 20.15 Internatio
naal Folkloristisch Danstheater
HOT 20.30 studio-avond Nederlands
Dans Theater (J)
Congresgebouw 20.00 Bonaventura
VRIJDAG 19 NOVEMBER
Koninklijke Schouwburg 20.15 De
bosgeest (Haagse Comedie) (J)
HOT 20.30 Ballet Festival London
Dance Events (J)
Congresgebouw 20.00 AVRO—opna
me „Een van de acht'' met Mies
Bouman; Toneelzaal 20.15 I Colom-
baioni, Italiaanse clows.
Dlllgentia 20.15 Achter de wolken is
zonneschijn, cabret Ivo de Wijs.
Theater PePijn 20 30 Alles in wonder
land. cabaret Nar (J)
Theater In de Steeg 20 30 Uit ben
ia, cabaret Sof—o—klets (J)
Poppentheater Guldo van Deth 20.30
Aarde, water, vuur en licht.
Raadhuis Pijn acker 20.15 Beethoven
Trio.
Leidse Schouwburg 20.15 Quite of
dubbel.
Imperium Leiden 2030 De goede
mens van Sezuan
Stadsgehoorzaal 20.15 Rotterdams
Philharmonisch Orkest
Adventkerk Alphen a/d Rijn 20.15
Orgelconcert Simon C. Jansen.
ZATERDAG 20 NOVEMBER
Koninkt!|ke Schouwburg 20.15 Naar 't
u lijkt (Haagse Comedie)
HOT 20.30 Balletfestival Ballet de po-
De „Vrienden van het Lied" heeft een nieuwe afdeling
in Zoetermeer. Op zaterdag 13 november wordt in de
Streekmuziekschool het eerste concert gegeven door
zangeres Meta van Bourgoujen en pianist Paul Nies-
che (J)
Nieuwe Kerk 20.30 Vanuit Webem-
concert Residentie-Orkest o.l.v. Gerd
Albrecht. sol. Ruud van der Meer
bariton (J)
Congresgebouw 20.15 Porgy and
Bess.
DiHgentla 20.15 Achter de wolken is
zonneschijn, cabaret Ivo de Wijs.
Theater PePijn 20 30 Alles in wonder
land. cabaret Nar (J)
Theater In de Steeg 20 30 Uit ben
je, cabaret Sof—o—klets (J)
Op Gouden Wieken 20.15 Misdaad
aan het meer (Toneelgroep Durft te
spelen) (J)
Poppentheater Guldo van Deth 14 30
De verdwenen prinses
Kleine Schouwburg Rijswijk 2015 Op
blote voeten in het park (Toneelgroep
Elf)
De Tobbe Voorburg 20.30 Chanson
programma Marjol Flore (J)
Leidse Schouwburg 20.15 Cabaret
Vangrail.
Imperium Leiden 20.30 De goede
mens van Sezuan
Kasteel Alphen a/d Rl]n 20.00 Optre
den van de groep Cake.
APOLLO 1 (Spuistraat 19a 21.
tel. 460340): Survive! (18) 2.30,
7.00. 9.15. zo. 2.00, 4 15. 7.00.
9.15. Little big man (18) vr. en
za. 24.00. APOLLO 2 (Spuistraat
19a 21. tel. 460340): Astérix
verovert Rome (a l.) 2.00, 7.30,
9 45. zo. 2.30. 4.45, 7,30. 9.45.
Vereniging voor vrije filmkeuze:
Pussy talk. dag. beh. zo. 12.00.
vr. en za. ook 0.15. ASTA (Spui
27, tel. 463500): Op de rand van
alles (18) 2.30, 7.15, 9.30. zo.
1.30, 4.00, 7.15. 9.30. BIJOU
(Spui 27. tel. 461177); Murder by
death (14) 2.00. 7.30, 9.45. zo.
1.45, 4.15. 7.30, 9.45. Numero
deux (18) vr en za. 0.15. CALYP
SO (Spui 27, tel. 463502): Het
omen (18) 2.15, 7.15, 9.30. zo.
1.45, 4.15, 7.30. 9.45. Dr. Strange-
love (18) vr. en za. 24.00. CAME
RA (Prinsestraat 44. tel. 467200):
One flew over the cuckoo's nest
(18) 2.00, 7.00. 9.45. zo. 1.30,
4.15, 7.00. 9.45. CINEAC (Buiten
hof 20. tel. 630637): The French
connection 1 (14) 7.00, 9.30.
Tweety's grootse avonturen (a.l.)
1.30, 3.30. The creeping flesh
(18) za. 24.00. CORSO (Prinse
straat 40.) tel. 467200): The good,
the bad and the ugly (18) 2.00,
8.00. DU MIDI (De Carpentier-
straat 141): 20.000 mijlen onder
zee (a l.) 8.15. vr. 7.00, 9.30. za.
en zo. 1.30, 4.00. 7.00. 9.30. wo.
2.00. 8.15. EUROCINEMA (Ley-
weg 910, tel. 667066): Max Have-
laar (14) 1.45, 7.45. za. zo. en wo.
3.45. 7.45. 3x2= Sex (18) za.
24.02. Zorro kruist de degens
(a.l.) za. zo. en wo. 1.30. KIJK-
HUIS (Noordeinde 140 ab. tel.
651880): De audiëntie, dag. beh.
ma. 8 30. vr en za. ook 23.30.
METROPOLE (Carnegielaan 16,
tel. 392244): Battle of Midway
(14) 6.45. 9.30. za. en zo. 1.15,
4.00. 6.45, 9.30. ODEON 1 (He
rengracht 13, tel. 462400): Het
omen (18) 1.45, 6.45. 9.30. zo.
1.30, 4.00, 6.45. 9.30. Sluipmoord
in de nacht (18) vr. en za. 0.15.
ODEON 2 (Herengracht 13, tel.
462400): Mysterie in triplo (18)
6.45, 9.15. za. en wo. 2.00, 6.45.
9.15. zo. 2.00, 4.30, 6.45, 9.15.
Rijp voor het bed (18) do. vr. ma.
en di. 2.00. vr. en za. ook 0.15.
ODEON 3 (Herengracht 13, tel.
462400); Peppi en Kokki bij de
marine (a.l.) za. zo. en wo. 2.15.
Death race 2000 (18) 2.15, 7.15,
9.45. za. zo. en wo. 7.15. 9.45.
vr. en za. ook 0.15. ODEON- THE
MOVIES (Herengracht 13. tel.
462400): L'important c'est d'ai-
mer (18) 2.15, 7.15, 9.45. zo. 2.15.
4.45, 7.15. 9.45. OLYMPIA (Prins
Hendrikplein 2a. tel 454460):
Veel liefs uit Moskou (14) 2.00.
8.00. PASSAGE Passage 63, tel
460977); Th killer elite (18) 2.00,
6.45. 9.30 za. en zo. 1.15, 4.00,
6.45, 9.30. Countess Dracula (18)
vr. en za. 0.15. REX (Lange Poten
41. tel. 636747): De groene baret
ten (18) 1.30, 4.00, 6.45. 9.30.
ROYAL 70 (Boekhorststraat 96,
tel. 462677). Meisjes achter tra
lies (18) 2.00, 7.00. 9 30. vr. 2.00,
6 45. ma. 2.15, 8.00. di. en wo.
2.15. za. ook 4.30. Karate duivels
(18) vr. en za. 24.00. Karatevuist
No. 1 (a.l.) zo. 12.00. ROYAL OP
ZOLDER {Boekhorststraat 96. tel.
462677): Gok, win en sterf, in
Hongkong (14) 2.00, 7.00. 9.30.
za. en zo. ook 4.30. ma. di. en
wo. 2.15, 8.00. Come back, Char
leston Blue (18) vr. en za. 24.00.
STUDIO 2000 (Churchillplein 7.
tel. 542288): Max Havelaar (14)
2.00, 8.00. DE UITKIJK (Churchill
plein 7, tel. 542288): Barry Lyn
don (14) 2 00, 7.30. za. en wo.
7.30. di. 2.00. Laurel en Hardy als
eilandbewoners (a.l. za. en wo.
2.00.
DELFT
CITY (Voldersgracht 12. tel.
123251): The Missouri breaks
(14) 2.30, 7.00. 9.15. Mr. Majestyk
(18) vr. en za. 23.30. CITY SE
LECT (Voldersgracht 12, tel.
123251); Clockwork orange (18)
2.30, 8.15 za. zo. en wo. 8.15. vr.
en za. ook 23.30. Popeye festival
(a.l.) za. zo. en wo. 2.15. DELFIA
(Binnenwatersloot 1, tel. 123855):
Survive (18) 2.30, 7.00. 9.15. Blue
movie (18) vr. en za. 23.30. DOE
LEN KINO (Verwersdijk 48. tel.
126752); Soldaten zonder glorie
(18) 7.00, 9.00. za. en zo. 2.30.
7.00. 9.00. FLORA (Verwersdijk 1.
tel. 120814): Deep throat (18)
7.00, 9.15. zo. 2.30. 7.00. 9.15.
STUDIO D (Oude Delft 9. tel.
123280): Max Havelaar (14) 8.00,
za. en zo. 2.00, 8.00. Dorothea's
lusten (18) vr. en za. 23.30.
Wit helpt
al jaren
bi) hoest?
Tevreden lag Eucalypta in haar bed
stee en maakte plannetjes voor de
volgende dag. 'Morgenochtend.' be
loofde ze zichzelf, 'morgenochtend
zal ik dat dikke kereltje eens goed
te grazen nemen. Hij zal niet weten
wat hem overkomt, want op zóveel zorgvuldig bij zich. 'Die ouwe heks
slimheid rekent hij natuurlijk niet. denkt dat zij de slimste is.' bromde
Hihi, niemand kan op tegen een heks hij, 'maar boskabouters mogen er
als ik.Tezelfdertijd lag ook Paulus in ook wezen. We zullen nog eens zien
zijn bedje, met de toverhoed stevig' wie er aan het langste eind trekt!'
in zijn handjes, want die hield hij
LUCKY LUKE SONATE IN COLT MAJEUR°"g-jA-m