In de greep van de streep. Bij P&C. Zaken Doen De Rabobank Rabobank Q Peek&Cloppenburg een dokters assistente winkeljuffrouw vakkundig tuinman PAGINA 12.LEIDSE COl'RANTDONDERDAG 30 SEPTEMBER lP: Voor problemen buiten zijn eigen vakgebied heeft de ondernemer vaak het advies van specialisten nodig. Neem bijvoorbeeld: advies inzake de beste financierings- struktuur voor de onderneming advies inzake de financieringsmogelijkheden en daarop aansluitend de realisatie ervan het ontwerpen van de juiste pensioenvoor zieningen verzekeringen, zoals kompagnons-, overlijdens-, invaliditeits-, beroepsaansprakelijkheid- en rechtsbij standverzekering begeleiding van de vermogensvorming en vermogensbeheer advies inzake de toepasbaarheid van de verschillende overheids subsidies. Schakel de specia listen van de Rabobank in! De Rabobank is een coöperatieve instelling. Zij is ontstaan uit een initiatief dat tot doel had zowel het individuele als het gemeenschappelijke belang zo goed mogelijk te dienen. Zo worden bijvoorbeeld de gelden die binnen ons werkgebied aan ons worden toevertrouwd, ook weer binnen dat werkgebied geïnvesteerd. Die coöpera tieve gedachte vindt u voortdurend terug in de opstelling van de Rabobank. Vandaar die prettige sfeer en die gunstige voorwaarden. geld en goede raad wegverkeer, grensverkeer werk voor specialisten, valuta, betalingsverkeer werk voor de Rabobank. Het St Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp vraagt Desgewenst part-time van 8.00 tot 13.00 uur. Taak: het afnemen van bloed bij zo wel klinische als poliklinische patiënten. Verlangd: MULO/MAVO en diploma doktersassistente. Salaris: afhankelijk van leeftijd en er varing. Sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken. StEHsabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp Banketbakkerij Alkemade PARKWEG 284, VOORBURG vlakbij bushalte Leiden-Den Haag Telefoon 070-865164 vraagt: Gevraagd voor onze siertuin: goede honorering. Schriftelijke sollicitaties aan B.V. Mij. tot Expl. van Onr. Goederen „Verzicht" Postbus 50, Oude Trambaan 17 Leldschendam. Strepen in de lengte. Het hemd waar een sportieve streep doorloopt. In grijs, beige en bleu. 100% Katoen. ^^50 De traversstreep. Een streep in sjieke lijnvoering. In diverse kleurstellingen. Pol./katoen. 42*^ Strepen overdwars. Het modieuze hemd. 100% Katoen. In zwart, marine en bruin. Met een prijs die niet verder onderstreept hoeft te worden. 090 Hemd in lengtestreep. Pol./katoen. In grijs, bruin, groen en bleu. En met 'n streepje door de prijs.

Leidse Courant | 1976 | | pagina 12