mededelingen gemeentebestuur leiden 12 tm 16 juli'76 aan't adres van alle kwaliteitszoekers en prjjzenjagers... INTERMEUBELTOONZALEN VANDERKLUGTBV. intermeubel FILIAALHOUDER beheerder LEIDSE COURANT VRIJDAG 9 JULI liVRIJOO plaats van kaarten Alle kinderen en kleinkinderen gaan in gedachten met grote dankbaarheid terug naar de 4e augustus 1936 waarop hun geliefde ouders en grootouders: D. HOPPENBROUWER C. M. HOPPENBROUWER-RÖLING elkaar het ja-woord gaven. Ter gelegenheid hiervan is er een H. Mis uii dank baarheid op 4 augustus om half 3 in de Pius X-kerk te Alphen a d. Rijn. Gelegenheid tot gelukwensen op zondag 1 augustus 's avonds van 7 tot 9 uur op ons huisadres: Louise de Colignystraat 32. Alphen a.d. Rijn. Heden ging nog geheel onverwacht van ons heen. mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader, grootvader, zoon. schoonzoon, broer, zwager en oom NICOLAAS LIGTVOET op de leeftijd van 49 jaar. Leiden. E. Ligtvoet-Demmeme Koudekerk a.d. Rijn. N S. H. Scheer-Ligtvoet A. Scheer Patricia Leiden, h M E. Ligtvoet Maurice A. W. P. Ligtvoet A. J. M. Ligtvoet en verdere familie De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit. Haagweg 31, Leiden. Bezoek aldaar vrijdag van 7-7.30 uur n.m. en zater dag van 11-11.30 uur v.m. Thuis liever geen bezoek De crematie is bepaald op maandag 12 juli a.s. om ca. 3.15 uur in het crematorium "Ockenburgh", Ockenburghstraat 21. 's-Gravenhage einde Laan van Meerdervoort. Vertrek van Roomburgerweg 2B om ca 2.15 uur. NICOLAAS LIGTVOET op de leeftijd van 49 jaar. Leiden. 7 juli 1976. GEMEENTE KATWIJK BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning vrijstelling te verlenen van de voorschriften van de „Regeling Bebouwde Kom 1946'' en in samenhang met artikel 50. lid 8 der Woning wet vergunning te verlenen 1. de bouw van een schuur op het achtererf behorend bij de woning Franken- straat 12. alhier, op het perceel kadastraal bekend gemeente Katwijk, sectie A. nr 9889. 2. de bouw van een schuur op het achtererf behorend bij de woning Hessen- straat 11, alhier, op het perceel kadastraal bekend gemeente Katwijk, sectie A. nr 9793; 3. de verbouw van het pand Secr. Varkevisserstraat 203 (woon- en winkel pand), alhier kadastraa bekend gemeente Katwijk sectie A. nr. 14197; De bouwplannen liggen mei ingang van maandag 12 juli 1976 op de gemeentesecreta rie (kamer 108-109) geduren de veertien dagen voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vrijstellin gen) schriftelijk bij hen in te dienen. Katwijk. 8 juli 1976 de burgemeester. C. A. Bos de secretaris. G. Feenstra WaarsdMiwingil "«.I Bij Intermeubel wondt nietspeciaal ingekochtvoor de opruiming. Door de steeds vernieuwende kollektie moeten we wel eens plaats maken. Wilt u echt profiteren? Kom dan alvast even kijken en sla uw slag in onze opruiming die op15 juli a.s. begint Noteert u dat even op uw boodschappenlijstje? Hartelijk welkom! helhde par door ïwoidccl- Meubelen Klassiek en Modern. Haarlemmerstraat 198-200, Leiden, Tel. 071-131846-131847-131848. Afd. Slaapkamers, Haarlemmerstraat 256-258,Tel. 071-122154. Donderdags koopavond Kleinmeubelen, woning textiel, matrassen etc. Van Mandersloostraat 100 - Alphen a/d Rijn - Tel. 01720- 9 14 09 X On bes teg AMST rijksre zoek ii diging weken van c laar IW In zijr Kame Van l ding heer I Mente getuig Mente digd bij di het hebtx De d: P76/11 Ment in 19 Dankbaar dat wij hem zo lang bij ons mochten hebben en wat hij voor ons heeft betekend, delen wij U mede. dat voorzien van de Zalving der Zieken van ons is heengegaan onze zorgzame broer en oom CORNELIS WILHELMUS VAN DER MEER Hij bereikte de leeftijd van 84 jaar. Hoogmade: J. H. v.d. Meer J. C. Winters broer en zus neven en nichten Zondagavond zal de Eucharistieviering voor de Ziele- rust gehouden worden om half 8 in de kerk. De H. Mis van Requiem is maandag 12 juli om half 11 in de parochiekerk, Onze Lieve Vrouw Geboorte te Hoogmade. waarna de begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op het R.K. kerkhof aldaar. Gele genheid tot condoleren zondag na de avondmis in de sacristie. 4%< Verkeersmaatregelen Maredorp-oost Binnenkort zal in Maredorp-oost het stelsel van éénrichtingsverkeer worden uitgebreid. B. en W. hebben dit besloten op verzoek van de projektgroep, die voor deze wijk de verbetering van de woon- en leefomgeving voorbereidt. Nu over enige tijd de Vollersgracht wordt aangepakt en anders zal worden ingedeeld wil men alvast een proef nemen met de uitbreiding van het éénrichtingsverkeer in deze buurt. De bestaande rijrichting in de Grevenstraat. de Druckerstraat. de Janvossensteeg (tussen Clarensteeg en Van der Werf- straat), de Clarensteeg en de Van der Werfstraat (tussen Janvossensteeg en Vollersgracht) zal worden omgedraaid. Voorts wordt op de Vollersgracht éénrichtingsverkeer ingesteld in de richting van de Oude Vest. Begin augustus worden de nodige verkeerstekens aangebracht. De verkeersmaatregelen gelden voorlopig voor de duur van drie maanden. Daarna wordt bekeken of aanpassing nodig is Verder kunnen belanghebben den nu al op dit plan reageren. Dat moet dan wel vóór 1 augustus gebeuren. Het beste kunt u een briefje sturen aan Burgemeester en Wethouders, Stadhuis, Leiden. Tenslotte zij nog vermeld, dat de Verkeerscommissie, die het gemeentebestuur over deze zaken adviseert, in grote lijnen met dit plan akkoord is gegaan. 4%< Bestemmingsplan Haver en Gort Zoals bekend wordt er momenteel een bestemmingsplan voorbereid voor de Haver en Gortbuurt. Het ontwerp voor zo'n plan is inmiddels gereed. Over dit ontwerp-bestemmingsplan werd enkele weken geleden een tweetal "in- spraakmarkten" gehouden. Het verslag van deze inspraakmarkten is voor belangstellenden gratis verkrijgbaar bij het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. U kunt er terecht van maandag tot en met vrijdag. Iedere dag van 8.00-17.00 uur en bovendien op donderdagavond van 17.30-21.00 uur. y/sV Jf Verpachting foyers Schouwburg Het gemeentebestuur van Leiden zal op donderdag 5 augustus 1976 op het stadhuis in het openbaar verpachten de exploitatie van: de foyers van de Leidse Schouwburg annex het cultureel Centrum aan de Oude Vest te Leiden. Gegadigden moeten kunnen aantonen dat zij voldoen aan de in de Drank en Horecawet gestelde eisen ten aanzien van de ondernemer, de bedrijfsleider en de beheerder. Een nadere omschrijving van de te verpachten ruimten, de voorwaarden en het inschrijvingsbüjet zijn tegen betaling van 5,- verkrijgbaar op kamer 345 van het stadhuis. Na overschrijving van dit bedrag op postrekening nr. 6155 ten name van de Gemeente-ontvanger wordt voor toezending zorggedragen. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS vingervlug met de typemachine overweg kan zo tussen de 18 en 21 jaar is. maar de leeftijd is het belangrijkste niet een baan met meegroeimogelijkheden zoekt denkt voldoende vooropleiding voor onze admini stratieve bezigheden te hebben gehad Kortom, een: ADMINISTRATIEVE KRACHT als steun voor onze administrateur Vraag naar, of richt uw sollicitatie tot de directeur, de heer W. de Rooy van de Streekschool. Lammen- schanspark 1. Leiden, tel. 071-768360. gemeente jjj NIEUWVEE N< ge si De burgemeester van Nieuwveen brengt ter openbaij kennis, dat burgemeester en wethouders met toepas sing van artikel 11 van de wet op de- ruimtelijk ordening en artikel 8 van de voorschriften behorende bij het bestemmingsplan „Schoterveld" voornemen zijn genoemd plan op enige onderdelen te wijzigen Wijziging van het plan is nodig ten behoeve van dt bouw van zes woningen en twee garages nabij d Korenveldweg te Nieuwveen. De op de wijziging va het bestemmingsplan betrekking hebbende stukke liggen vanaf 12 juli 1976 gedurende veertien dage ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende de termijn van ter inzagelegging zi belanghebbenden bevoegd tegen wijziging van h plan bij het college van burgemeester en wethoude van Nieuwveen schriftelijk of mondeling bezwart in te dienen. Nieuwveen, 7 juli 1976. met de daarvoor vereiste diploma's, voor één van onze optiek-speciaalzaken. Veldhoen Brillen B.V. ge x expl Keu Rott Schc rapf Vereniging Interkruis Ter Aar In verband met het overlijden van de beheerdei zijn wij genoodzaakt een oproep te plaatsen voor eventuele gegadigden voor de functie van van het wijkgebouw te Langeraar, G. van Wijkstraat 6. De taak omvat onder meer de volgende werk zaamheden: schoonhouden van het gebouw, zowel binnen als buiten, verzorging van het klein onderhoud, beheer voeren over het maga- Onze gedachten gaan uit naar een echtpaai welk deze werkzaamheden gezamenlijk uit kan voeren. Het betreft echter geen volledige taak. Uw schriftelijke sollicitaties verwachten wij voor 19 juli a.s. bij het secretariaat, van Schagenhof 1, Ter Aar.

Leidse Courant | 1976 | | pagina 8