mededelingen gemeentebestuur leiden 21t|m25juni '76 r O üSuf Het Motorhuis P I* part-time administratief medewerkster Opel Kadett-Plus. De auto met extra's die u niet extra betaalt. studenten en scholieren PLANTSOENARBEIDEI: LEIDSE COURANT VRIJDAG 18 JUNI Agenda: Aanschaffing v 1 schilderijenrekken t.b.v. De Lakenhal. Commissie voor algemene en bestuurlijke aangelegenheden. Maandag 21 juni 1976 om 20.00 uur in de kamer van B. en W. Commissievergaderingen Beschikbaarstelling krediet voor de aanschaffing van machines t.b.v. de Gem. Dienst Sociale Werkvoorziening. Uitbreiding van de bedrijfsruimte van de Gem. Dienst Sociale Werkvoorzie ning i.v.m. de verdere ontwikkeling van de dienst. B.O.O.-eindrapport, sectoren Gem. Dienst Sociale Werkvoorziening en Gem. Geneeskundige- en Gezondheidsdienst. Opleiding personeel Endegeest. Nota inzake het rapport bejaardenzorg 1975 van de werkgroep uitwerking aanbevelingen uit de Nota bejaardenbeleid 1973. 0 Schrijven van de heer Hoeven betreffende inwerkingtreding van de beschikking inzake nadere regelen krachtens het Besluit Landelijke Norme ring voor de bijstandsverlening met reactie van de directeur Gem. Sociale Dienst. Agenda: 0 Richtlijnen inzake compensatie bij woningonttrekking aan de bestemming. Voorstel inzake het verlenen van eervol ontslag aan de heer T. C. Daey Ouwensals direkteur van de Groenoordhal met ingang van 1 november 1976. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een raadskrediet, groot 17.000,- voor de aanschaf van 15 kasten voor de berging van ponsplaten bij de mechanische administratie van de afdeling Bevolking c.a. 0 Bespreking beroepschriften a) aan de Kroon tegen besluit G.S. inzake verplichting tot herziening bestemmingsplannen en het nemen van een voorbereidingsbesluit, b) aan de Raad der gemeente Leiderdorp tegen ontwerpbestemmingsplan Winkelhof. 0 Voorstel van B. en W. om, ter uitvoering van motie nr. 2 begrotingsbehande ling 1976 (vervulling burgemeesterschap der gemeente Leiden) een subcom missie in te stellen, bestaande uit de fractievoorzitters, onder voorzitterschap van de voorzitter van de grootste fractie. 0 Verzoek om advies over de vraag, of gelet op het K.B. d.d. 14 januari 1976, nr. 16, inzake de a.p.v. der gemeente Eelden aan de Raad ware voor te stellen artikel 111 van de a.p.v. zodanig te wijzigen, dat geen beroep meer open staat tegen burgemeestersbeschikkingen. 0 Voorstellen in verband met de inwerkingtreding per 1 juli 1976 van de Wet administratieve rechtspraak overheidsbeschikkingen (wet-arob). 0 Brief mr. A. J. P. M. van der Kroft d.d. 22 mei 1976 inzake sluitingstijden Horecabedrijven. 0 Rondvraag. Commissie voor economische aangelegenheden. Dinsdag 22 juni 1976 om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Schrijven van de heer P. Vlasveld, inzake de vestiging van een postagent schap in zijn zaak aan de Kennedylaan. Schrijven van de heer R. de Jager, inzake de voor hem onaanvaardbare situatie in de handel op de openbare weg. 0 Tarieven Stadsgehoorzaal. Garantieverstrekking uit het evenementenfonds van de Groenoordhal voorzover het culturele aktiviteiten betreft. 0 Gedachtenwisseling over ambtelijke buurt- en wijkbedrijven in de Meren- wijk. 0 Openbaar slachthuis a. voorlopige jaarrekening 1975 b. sluiting Rotterdams Slachthuis Commissie ruimtelijke ordening en openbare werken. Donderdag 24 juni 1976 om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: 0 Verkoop van grond i met cie. I.O.B.). de Merenwijk aan Holland Woning B.V. (tezamen 0 Preadvies en stand van zaken m.b.t. het rehabilitatieplan voor de Pieters- wijk. 0 Voorgevel van het geplande gebouw van het Hoogheemraadschap van Rijnland aan de Breestraat. 0 De zwembadaccommodatie in Leiden. 0 Verkoop percelen grond en water in de gemeente Oegstgeest aan en nabij de Haarlemmertrekvaart. 0 Verzoek van de Hervormde Gemeente Leiden om een gedeelte van de grond aan de Brahmslaan, welke zij van de gemeente heeft gekocht t.b.v. een kerkgebouw, te ruilen tegen eenzelfde oppervlakte in de Merenwijk. 0 Verkoop van de opstal 5e Binnenvestgracht la en uitgifte in erfpacht van de daarbij behorende grond. Verkoop van het voormalige brandspuithuisje aan de Maredijk 171. 0 Aankoop van het pand Sophiastraat 36 (onderwijswinkel). O Beschikbaarstellen van een investeringskrediet voor de vernieuwing c.a. van de daken van de percelen Levendaal 195-195A. 0 Bouw van een tweede graansilo aan de Vlietweg. Intrekking raadsbesluit d.d. 10 januari 1972, no. 8, waarbij een krediet is beschikbaar gesteld voor het maken van een meergelegenheid in de Trekvliet Commissie voor interne organisatie en beheer. Donderdag 24 juni 1976, kamer B. en W. van het stadhuis. Agenda: Zwembadaccommodatie in Zuid-West. 0 Aandeelhoudersvergadering L.D.M. 0 Huisvesting coördinatoren. De vergadering zal aanvangen onmiddellijk na afloop van de voor deze datum uitgeschreven gecombineerde openbare vergadering van de commissies voor ruimtelijke ordening en openbare werken en voor interne organisatie en beheer over het agendapunt. 0 Verkoop van grond in de Merenwijk aan Holland Woning B.V. Commissie voor sociale zorg, maatschappelijke aangelegenheden, gezondheids zorg en cultuur. Donderdag 24 juni 1976 om 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. Bovengenoemde vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten, kan daarover informatie vragen bij het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis, dagelijks van 9—12 uur en 25 uur. Hinderwet Burgemeester en wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een vergunning ingevolge de Hinderwet zijn ingediend: 1. B.V. Leidse Machinefabriek, afd. Diesel-injectie, alhier. Uitbreiden en wijzi gen inrichting tot het revideren van brandstofpompen, verstuivers, starters en dynamo's in het perceel Hoge Rijndijk 260 (elektromotoren). 2. B.V. Chemische Reinigingsbedrijven Vasen, te Leiderdorp. Oprichten inrich ting tot het chemisch reinigen van kleding in het perceel Kopermolen 5. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders, stadhuis, Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 18 JUNI 1976 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die respektievelijk zal worden gehouden op: 1. 6 juli 1976- om 14.30 uur in kamer 210 van het stadhuis 2. 6 juli 1976 om 15.00 uur in kamer 210 van het stadhuis Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter inzage op het stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330. De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is open baar gemaakt. Monumentenwet De burgemeester van Leiden brengt ter openbare kennis, zulks ter voldoe ning aan het bepaalde bij artikel 9, le lid van de 'Monumentenwet, dat de door de Minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk bij beschikking van 19 mei 1976, no. MMA/MO 176.742 I, vastgestelde aanvullen de monumentenlijst voor de gemeente Leiden, betrekking hebbende op de panden Oranjegracht 83 en Breestraat 106 ter inzage is gelegd ter gemeentese cretarie afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken, stadhuis, ka mer 331. Leiden, 18 juni 1976. Informatieavond Trekvliet e.o. Woensdag 23 juni a.s., 's avonds om 8 uur, wordt in de filmzaal van het Academiegebouw een informatieavond gehouden voor bewoners van de Trekvliet e.o. Daar zal onder meer worden gesproken over de vraag wat er in de toekomst verder met de Trekvliet moet gebeuren. Belangrijk punt van bespreking zal daarbij zijn het idee van de door de Rijksuniversiteit Leiden aangetrokken architekten om de Trekvliet weer gedeeltelijk open te graven tussen de Haagweg en een punt even voorbij de Groenhovenstraat. Fietsverbinding Merenwijk- zwembad De Zijl Dezer dagen is de fietsverbinding van de Merenwijk naar het nieuwe zwembad De Zijl in gebruik genomen. Dit nieuwe fietspad, dat in beide richtingen kan worden bereden, loopt van de IJsselmeerlaan langs de noordkant van de Willem de Zwijgerlaan naar de onderdoorgang van de Zijlbrug en sluit even verder aan op het Nickeriepad. Vandaar bereikt men dan via de Paramaribostraat de ingang van het zwembad De Zijl. Opel Kadelt is nu nog kompleter, nog rionter uitgevoerd. U krijgt nu standaard-inclusief: krachtige schijfremmen mèt rembekrach tiger; achterruitverwarming; sportpook en sportwielen met radiaalbanden, voor optimale weg- ligging. Opel Kadett. Niet toevallig de meest gekochte auto in Nederland., Financieren zonder zorgen: GMACN-plan. Zonder informatiewachttijden, zonder tijdrovende inschakeling van derden maken wij voor u de financiering in orde. Want ons GMACN-plan is er speciaal voor op maat gesneden financieringen voor automobilisten. Het GMACN-plan geeft u alle zekerheden en gemakken die u van een moderne, bijdetijdse financiering mag verwachten. Snel, op maat gesneden, zonder zorgen. Een financiering die vanzelfsprekend van toepassing is op al onze wagens. Opgelet: 12 maanden fabrieksgarantie op elke Opel, zonder kilometerbeperking, ook voor de Opel Rekord Diesel. Uw vriendelijke Opel-dealer Vondellaan 80 - Telefoon: 071 - 76 93 13* - Leiden II Industrieterrein't Heen lt=g BSv .✓jMI Telefoon: 01718 - 2 92 03 - Kotwljk PS ii l ii Julianolaon 46 ie Het Motorhuis Telefoon: 01717 - 22 36 -Voorschoten UB i Woonruimte te 'huur gevr. Te huur gevr. 'n KAMER Voorschoten of Leiden voor gezinshulp. Tel. 01713-3108. Docente verpleegkunde zoekt VRIJE ETAGE in Leiden of di recte omg. Brieven onder num mer 6409 a. h. bureau of tel. (werk) 147222 tst. 5223. 1e-jaars studente ZOEKT KA MER. D. Loking. Rtjkevorssel- laan 8. Moergestel, tel. 04243- Jonge vrouw met dochtertje zoekt dringend WOONRUIMTE in Lisse of omg. Br. onr. nr. 6447. Aanstaande TWEEDEJAARS STUDENT, dakloos, wegens ver huizing hospita, zoekt kamer te Leiden met ingang van septem ber. Reinier Speelman, tel. 070- 542662 ot 01181-582. Te huur gevr. voor lerares: FLAT, etage of inwoning, liefst in Leiden ZW of Voorschoten. Tel. 010-659001 A.s. student rechten. Engelse nat., zoekt WOONGELEGEN HEID in Leiden of omgeving. F. Moss, Hoofdstraat 21. Velp (G.), tel. 085-616452. 2 typistes voor bedienen van een pons machine tèrminal tot oktober in Leiden secretaresse met steno nederlands zo spoedig mogelijk tot 23 juli in Nieuw Vennep perout.adm. medewerkster voor kliniek in Leiden ter assistentie op afd. perso neelszaken voor onbep. tijd. engelstalige secretaresse voor amerikaans bedrijf in Sassenheim voor plm. 6 we ken. typiste/adia medewerkster in Leiden voor plm. 3 weken ponstypiste vanaf 1 juli plm. 1 maand in Lisse telexiste m.i.v. 30 juni t/m 23 juli in Sassenheim verpleegkundigen A,BenZ. ziekenverzorgsters typistes in Leiden en omgeving voor 1 week of langer zieken/bejaarden verzorgster voor dagdiensten in Alphen aan den Rijn voor onbepaal de tijd. i Onderhoud en reparatie GASAPPARATEN SCHOONMA KEN. reparatie, aanleg. Techn. Install.bedrijf Hans Gortzak, Mo- zartstraat 103, Leiden, tel. 071- 765247. Erkend gasinstallateur. vakkundig en voordelig. i Te koop aangeboden HEUGAFELTTEGELS. Alle kleu ren direct leverbaar. 5 jaar ga rantie. Gemakkelijk te leggen. Tijdelijk Stanley mes cadeau bij aankoop van min. 20 tegels. Smits Woninginrichting, Mare 98, Vrouwensteeg 9. Tel. 123913 Te koop aangeb. plm. 2500 HANDVORMSPELEN, oude muurankers en 20 plavuizen rood. C. Janmaat, Weipoortse- weg 22. Zoeterwoude. Te koop 1 EIKEN BERGMEU- BELTJE -t- 1 brommer Puch Ma xi. Tel. 01715 - 2593. NERGENS ZON KEUS. VER LICHTING, hang-, wand- en staande lampen. Fa. De Lange. Molenstraat 49, Noordwijk. Tel. 01719—3734, levering door de gehele Bollenstreek. De grote HOBBY van vele va ders is SCHAKEN. Wij hebben een grote sortering schaakstuk ken in hout. steen, kunststof, ivoor enz. van 9,95 tot 500,- Ook schaakklokken. borden en zakschaaks pellen Speelgoed Speciaalzaak v.' Brussel. Haar- lemmerslr. 267. Tel. 12.20.61. MARKLIN, Fleischmann. Mini- trix, slechts een kleine greep uit onze sortering electrische trei nen. Voor vaderdag een grote keuze technisch speelgoed bij Speelgoed Speciaalzaak v. Brussel. Haarlemmerstr. 267. Tel. 122061. GEBROKEN RUITEN, GLAS-IN- LOOD REPARATIES wordt door mij met spoed hersteld. Ook levering van ventilatoren. Glas reparatiebedrijf D. Galjaard, De Sitterlaan 76. tel. 071-132916 VOOR VADERDAG: grote |V< ring bouwdozen, antieke a he historische schepen, boerage ren. vliegtuigen enz. Speel V2 Speciaalzaak v. Brussel, iw lemmerstr. 267 Tel. 12.20.flst *h, Jansen's Bloembollenbedrijf Schippersvaartweg 34, Noordwijkerhout Burgemeester en wethouders der gemeente Zoel woude roepen sollicitanten op voor de funktie van Zij die in het bezit zijn van een diploma Lage Tuinbouwschool en een opleiding hebben voor aaj j komend hovenier genieten de voorkeur. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tl maximaal 1.640 bruto per maand, exclusief 7,8| De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van tof passing. De gemeente is aangesloten bij het l.zJ Zuid-Holland. Zoeterwoude is centraal gelegen in <f Randstad Holland en grenst aan de gemeente Le£ Onze onderneming fabriceert apparaten voor de procesindustrie en kerncentrales, stoomketels, afgassenketels en pijpleidingen. Voor onze afdeling personeelszaken zoeken wij op korte tewnijn een leeftijd 20-25 jaar. Haar opleiding moet van MULO/MAVO-niveau zijn, aangevuld met een type-diploma. Haar taak zal onder meer bestaan uit het voeren van de correspondentie, het administreren van mutaties en het bijhouden van de personeels administratie. De afdeling personeelszaken is verbonden aan het hoofdkantoor te Leiden. De NEM heeft vestigingen in Scheemda, Sittard en Spijkenisse en een afdeling Montage. U wordt verzocht Uw schriftelijke sollicitaties te richten aan de Nederlandsche Electrolasch Maatschappij bv, t.a.v. de afdeling personeels zaken, Zoeterwoudseweg 1, Postbus 6 te Leiden. als dochtermaatschappij van HCG deeluitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG]

Leidse Courant | 1976 | | pagina 16