mededelingen gemeentebestuu leiden 14tm18juni'7( vrije tijd fijne tijd van Haren Rechtstreeks van de fabriek kochten wij een aantal van het beste orgel voor de laagste prijs! 'I 1 Radio- en T.V. veiling te Leimuiden O] rr W. BARNING PAGINA 8 LEIDSE COURANT VRIJDAG 11 JUNJAG Familieberichten Midden uit zijn arbeidzaam leven, tot het laatst vervuld van hetgeen hij onvoltooid moest achterlaten, is veel te vroeg van ons weggenomen, na voorzien te zijn van de Genademiddelen der H. Kerk. mijn dierbare onvergetelijke zorgzame man, onze lieve vader, zoon, broer, zwager en oom, JAN CORNELIS VAN SCHIE echtgenoot van Adriana Josephina Theresia van Paridon in de leeftijd van 51 jaar. Jeanne van Schie-van Paridon Ton Heieen Thea Hans Katwijk, 10 juni 1976 Kerklaan 11 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de "Wilbert", Overrijn 7 te Katwijk aan de Rijn. Bezoek aldaar; vrijdag 11 juni te 19.00 uur met gelegenheid tot condoleren tot 19.30 uur. Zondag 13 juni gedenken wij hem in een Avondwake in de parochiekerk van St. Jan de Doper om 19.30 uur. Maandag 14 juni wordt de plechtige H.Mis van Requiem voor zijn Zielerust opgedragen in bovenge noemde kerk om 10.30 uur, waarna de begrafenis plaatsvindt op het parochiekerkhof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het parochiehuis. Thuis liever geen bezoek Dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben en wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat onverwacht voorzien van de zalving der zieken van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma MARIA VAN DAM weduwe van Theodorus Andreas Bakker op de leeftijd van 86 jaar. De Heilige Eucharistieviering voor haar zielerust zal plaatsvinden op zaterdag 12 juni a.s. des voormid dags 10.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Engelbewaarders te Lisse Beekbrug waarna begrafe nis in het familiegraf op het parochiële kerkhof aldaar. Avondmis voor moeder vrijdag 11 juni om 19.00 uur in de kapel van Huize „Berkhout". Berkhoutlaan, waarna gelegenheid tot condoleren. Ook gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigings gebouw. Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van Huize „Berkhout". Het is moeilijk afscheid te nemen van degenen die men liefheeft. Uw medeleven heeft ons gesteund en doen beseffen dat GERARD Fam. Turk-Rodewijk De zeer véle blijken van medelevon betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa SIMON BARTELS was voor ons in die dagen een steun. Onze dank gaat in het bijzonder uit naar de Heren doktoren en zusters van het Academisch Ziekenhuis Leiden, de Heer v.d. Werf, Pastoor Schrama en verder allen die (persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloe men tot uitdrukking hebben gebracht. A. Bartels-v. Haastregt kinderen en kleinkinderen JOHANNES LEONARDUS HEEMSKERK hebben ons diep getroffen. Wij zeggen u daarvoor onze oprechte dank. Fam. Heemskerk Warmond, juni 1976 Dorpsstraat 101. begrafenissen crematies kantoor en aula lange mare 69 leiden 071-126618 S. SMIT huisarts AFWEZIG van 19 juni tot 18 juli BIDT U EENS DE ROZENKRANS VOOR DE VAKANTIE Volop zomer ondergoed Batisten nachthemden Batisten nachthemd met duster Charmeuse onderjurken Satijnen jupons Baddoeken Singlets Beter ondergoed? OVERDUIN Hooigracht 62 Parkeer moge lijkheid. VRIJDAG, 11 JUNI 1976, n.m. 7.30 UUR, zal door het veilingbureau Actief in het Vereni gingsgebouw "CEIN BLANCHE", W. v.d. Velde- weg no. 69 te Leimuiden, t.o.v. R. J. van Dam, gerechtsdeurwaarder te Delft, publiek con tant worden verkocht: een partij zwart-wit- en kleuren T.V.-toestellen, plano-radio's, portable radio's, stereo-apparatuur, w.o. stereo-combi naties, cassetterecorders, electrische huishou delijke gebruiksvoorwerpen, tinnen- en kope ren siervoorwerpen, Delftsblauw- en Chinees aardewerk, sierzwaarden en al hetgeen verder ter tafel zal worden gebracht. TE ZIEN: één uur vóór de veiling. R. J. van Dam, gerechtsdeurwaarder, Oude Delft no. 134, Delft. C. VAN BERGE HENEGOUWEN Binnen enkele uren gereed KUNSTGEBITTEN REPARATIES (071)-892777 Bereikbaar alleen mei bus 40-15 Zaterdaga tot 14.00 uur GEEN FILIAAL Vronkenlaan 23. LEIDERDORP SCHIPPER Op rondvaartboot gevraagd wie wil gedurende de zomermaanden op een van onze rondvaartboten werken. Voor rondvaarten over de Kagerplassen. Aanmeldingen van 5 tot 7 uur. REDERIJ VAN HULST Grote klasse, voor een extra lage prijs. Deze beige leren herensandaal nu slechts Meesterlijke muil met voetbed. In zwart of bruin juchtleer Herenmaten 36.75 36-39 Herenvoetbedsandaal met hielsluiting waardoor goede pasvorm verzekerd is. In zwart of bruin leer Als je gezamenlijk met een aantal kollega's een grote order bij een fabrikant plaatst, kun je zo'n aanbieding doen. Zoals deze Viscount M-30 Rwaarbij wij dan de volledige service en garantie handhaven. Het orgel M-30 R heeft alles wat nodig is om verantwoord te spelen. Zo heeft dit instrument maar liefst 88 toetsen, verdeeld over 2 klavieren. En u heeft dan ook nog 13 pedalen tot uw beschikking. Totaal 14 sprekende registers, met 3 verschillende voetmaten, zorgen voor honderden mengkombinaties. Bovendien 2 vibratoregisters en ingebouwde nagalm. En een hoofd telefoonaansluiting dat véél oefenen (zonder anderen te storen) mogelijk maakt. De ingebouwde ritme-unit verzorgt een groot aantal ritmebegeleidingen. Tevens is een mikro computer ingebouwd. Dit staaltje vernuft vormt door het indrukken van één toets op het ondermanuaal een volledig akkoord én de bijpassende pedaalbegeleiding. Alsof dit nog niet genoeg is, bieden wij u bij dit orgel een pakket i i, studiemateriaal aan, waar- V mee u dagelijks een nieuw melodie leert spelen volgens normaal notenschrift. ÏÜBnt' De gehele afwerkiii van het meubel is in echt edelhout uitgevoerd, f Juist, dit is dé aanbieding van het jaar. Daarom: kom vandaag nog luisteren. Leidse Piano Orgelhandel sinds 1921 Stationsweg 11-17, Leiden. Tel. 071—122858 Klompen de grote mode. Houten zool met zwart of beige leren kap. Herenmaten Alle schoenen uit deze advertentie zijn van echt leer ->n'. Gemeenteraad Agenda: Beëdiging en installatie van het nieuw benoemde lid van de gemeenteraad, mevrouw M. A. Koning. 0 Benoeming van een lid voor diverse commissies (vacature de heer A. Peters). 0 Aanwijzing van leden van de werkgroep kabeltelevisie (vacatures de heren J. A. Peters en J. van Zijp). Aanwijzing van kandidaten, op wie in de aandeelhoudersvergadering van de N.V. Leidse Duinwater Maatschappij de stemmen bij de benoemingen tot commissaris zullen worden uitgebracht. 0 Benoeming van vier ambtenaren van de burgerlijke stand, uitsluitend belast met het voltrekken van huwelijken. Benoeming van een tweede waarnemend voorzitter van de commissie voor de beroepschriften. 0 Verlenen van eervol ontslag aan mevrouw A. Welter-Verhage uit haar betrekking van hoofdleidster van de openbare kleuterschool De Klaproos. 0 Verlenen van eervol ontslag aan de heer N. Ober uit zijn betrekking van hoofd van de Lorentzschool. 0 Verlenen van eervol ontslag aan de heer L. Schnabel uit zijn betrekking van hoofd van de Dr. van Voorthuysenschool. 0 Beschikbaar stellen van gelden voor de aanschaffing van meubilair en leermiddelen en hét treffen van voorzieningen ten behoeve van de tijdelijke huisvesting van de kleuterschool van de Eerste Leidse Schoolvereniging in het gebouw Noordeinde L 0 Overdracht in eigendom van de schoolgebouwen voor r.k. en prot. chr. kleuteronderwijs en gewoon lager onderwijs Broekplein 1, 3, 9 en 11 alsmede het aangaan van een overeenkomst met de Stichting Katholiek Onderwijs en de Prot. Christelijke Schoolvereniging, ter regeling van gemeenschappelij ke belangen betreffende het gebruik van het scholencomplex. 0 Treffen van voorzieningen in de schoolgebouwen Kagerstraat 7 en Sumatra- straat 203. 0 Verlenen van een gemeentelijke bijdrage in de kosten van restauratie van de achterhuizen van Hogewoerd 30 en 32. 0 Beschikbaar stellen van gelden voor het uitvoeren van schonings- en baggerwerkzaamheden in de wateren op de terreinen van het psychiatrisch ziekenhuis „Endegeest" en voor het verbeteren, uitbreiden en aanleggen van parkeerterreinen. 0 Aantal en samenstelling van de werkverbanden als bedoeld in punt 1 van het raadsbesluit van 18 juni 1974 over de toekomstige structuur van de ambtelijke organisatie. Beschikbaar stellen van een aanvullend krediet voor het doen vervaardigen van een gids voor bezoekers van het molenmuseum „De Valk". 0 Wijzigen van de gemeentebegroting voor het dienstjaar 1976. Bovengenoemde vergadering is openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten, kan daarover informatie vragen bij het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis, dagelijks van 9-12 uur en van 2-5 Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat het volgende verzoek om een vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend: 1. Thermo Electric Internationaal B.V., alhier. Uitbreiden en wijzigen van een inrichting voor fabricage en assemblage van meet- en regelapparaten, alsmede verkoop en testen hiervan in het perceel Willem Barentszstraat 47. (electromotoren). Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende 4 weken na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 11 juni 1976 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die respektievelijk zal worden gehouden op: 1. 29 juni 1976 om 14.30 uur in kamer 210 van het stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter inzage op het stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 'bij d De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking d«te®e' alleen kan worden ingesteld door degenen, die: igsfe a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, binnen de gestelde teiP* schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Li of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is baar gemaakt. ht\ Commissie kunstopdrach'aa Oproep aan BEELDENDE KUNSTENAARS: de gemeente Leiden de In het kader van de 1%-regeling kunnen i opdrachten worden verstrekt: A. speelobject van kunststof voor plein Pr. Chr. Kleuterschool „Ons Beben aan de Storm Buysingstraat 18a. Beschikbare geldmiddelen: 4.292,-, het B.T.W.; naj B. in nauwe samenwerking met architect artistieke vormgeving aan extetsprc nieuwbouw Eerste Leidse Schoolvereniging aan de Vondellaan. De ged$n. 1 gaan uit naar openlucht les- en toneelruimte. Aanvang bouw niet voor pepe Beschikbare geldmiddelen: plm. 10.000,-; om C. artistieke aankleding van in- en exterieur van de nieuwbouw van de „K Ee Vlietschool" aan de Schubertlaan (b.l.o.-school voor imbeciele kind^P Gegadigden zullen in nauw overleg met de opdrachtgever (Stichtingsbe^ „Korte Vlietschool") moeten werken. De decoratie dient voor de leerli#e herkenbaar te zijn. Beschikbare geldmiddelen: 27.608,- incl. B.T.W.; ®erQ D. artistieke vormgeving aan relatie tussen binnen- en buitenbad (of a^a monumentaal kunstobject) als decoratie van het zwembad- en recreatie-^p plex „De Zijl" aan de Paramaribostraat. De recreatieruimte dient zo g^e mogelijk te blijven. Beschikbare geldmiddelen: 40.000,- 50.000,-. la^e Uitsluitend schriftelijke sollicitaties worden binnen 14 dagen na verschijaats van deze oproep ingewacht bij het secretariaat van de 1%-commissie, kaPng 344, stadhuis, Leiden. Indien gewenst, kunnen sollicitatieformulieren worden afgehaald bij het E Voorlichting, stadhuis Leiden-. Voor nadere inlichtingen over de projecten kan men zich wenden tot de Dil van Gemeentewerken, Leiden, telefoon 071-769241, toestel 254 (Hr. Temme). TI Li M I Spreekuur wethouder volkshuisvest^ 01 Op donderdag 17 juni a.s. houdt de wethouder van volkshuisvesting de 1 A. Verboom zijn maandelijkse spreekuur. Het spreekuur wordt gehouden 19.30 tot 20.30 uur 's avonds en vindt ditmaal plaats in het clubhuis hv Mierennest, Morsweg 59. Dit spreekuur is met name bedoeld voor bewoners van het Morskwartier,(art huisvestingszaken met de wethouder willen bespreken. emj De wijken, die hierna aan de beurt komen zijn achtereenvolgens: Noorderk^^ tier en De Kooi in september, Tuinstad wijk in oktober en de Zeeheldenbiigft. in november. In de maanden juli en augustus zijn er geen spreekuren. mei s d gen Gemeentelijke publikati Bij Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis zijn momenteel de volgei gemeentelijke publikaties verkrijgbaar tegen de erachter vermelde prijzen: Nota van aanbieding erunformatieve nota begroting-1976 2 Plan van aktie voor de binnenstad 2 Struktuurschets Leiden West Tl Ontwerp-bestemmingsplan voor De Camp 2 Kaart van de Meren wijk, schaal 12500 Aanvullende nota inzake het volkshuisvestingsbeleid Algemene Plaatselijke Verordening 1 7b]

Leidse Courant | 1976 | | pagina 8