Zijlkwartier krijgt buurtgebouw Onderschatting kost Zwaanvogels titel V erkeersmaatregelen Katwijk aan de Rijn Koudekerk krijgt dierenweide Burgemeester Zoeterwoude gelukkig met Amerikaanse bedrijven Maxi-expositie beeldhouwwerken in Zoeterwoude Koninginnedagviering in deze streek (Van onze correspondent) LEIDERDORP B. en w. willen in het Zijlkwartier een nieuw buurtgebouw vestigen. In dat gebouw zal plaats moeten zijn voor onder meer een gymnastieklokaal. Over de juiste plaats voor dat gebouw is momenteel nog overleg gaande, onder andere met buurt en speeltuinvereniging Zijlkwartier. Dit schrijft het college in een uitgebreide brief aan de bewoners van het Zijlkwartier. B. en w. geven daarin antwoord op vragen die de bewoners het gemeentebestuur stelden tijdens de op 19 februari in de Touwfabrieken gehouden wijkavond. De gemeenteraad zal, zo schrijft het college, nu spoedig een beslissing kunnen nemen over de definitieve afsluiting voor het normale autoverkeer van het deel van de Splinterlaan tussen Steenbakkerslaan en Zijldijk. De bedoeling is dit stuk van de Splinterlaan een geheel ander aanzien te geven. Zo zullen er naast een busbaan twee gescheiden fietspaden komen. Ook zal het kruispunt vande Zijldijk, Splinterlaan, Van de Valk Boumanweg en Lage Rijndijk een andere opzet krijgen. Het college wil met name de rijweg ter plaatse van de kruising aanzienlijk versmallen. Het huidige profiel van de weg levert nogal wat gevaar op, zeker voor fietsers. Mede met behulp van ANWB-borden zal het vrachtverkeer voor het industrieterrein achter de Touwfabrieken via de (verlengde) Rietschans worden geleid. Binnenkort zal men starten met asfalte ring van de Touwbaan en het stuk van de Rietschans dat aansluit op de Zijldijk. Bij deze aansluiting komt ook de losplaats aan de Zijl. Deze zal daartoe enige honderden meters in noordelijke richting worden verplaatst. Momenteel is de losplaats nog te vinden tegenover de Touwfabrieken. Het centraal magazijn van Goodyear Nederland B.V. gemiddelde opslagcapaciteit van 150.000 banden. in Zoeterwoude heeft een Van een onzer verslaggevers Zoeterwoude Met het opblazen van een autoband heeft burgemeester Detmars van Zoe terwoude gistermorgen de nieuwe vestiging van de Amerikaanse autobandengigant Goodyear officieel geopend. De burgemeester verklaarde zeer ingenomen te zijn met de vestiging van dit bedrijf in de Zoeterwoudse industriewijk. „Onze minister van economische zaken zit op het ogenblik in Amerika om het bedrijfsleven te interesseren voor het vestigen in Nederland", zo merkte de burgemeester op, „maar wij hebben nü al in onze 7000 inwoners tellende gemeente binnen een straal van 100 meter maar liefst drie Amerikaanse bedrijven". De burge meester stelde evenwel minder gelukkig te zijn met de huisvestingsproblemen van de in d« Zoeterwoudse industriewijk gevestigde bedrij ven. „De gemeente heeft indertijd wel toestem ming gekregen voor het aantrekken van grot« bedrijven, maar de toestemming voor het bou wen van woningen is daarbij ver ten achter gebleven", zo;merkte de burgemeester zorgelijk op. Het Goodyear-gebouw, dat na een bouwperiodr van 11 maanden vorig jaar december geree< kwam. heeft een opslagcapaciteit voor nie minder dan 150 duizend banden. Met de bouw van dit centraal magazijn, met daaraan vj koppeld het nieuwe hoofdkantoor was een be drag van 5 miljoen gulden gemoeid. Het bedrij! biedt werkgelegenheid aan 50 mensen. Van een onzer verslaggevers KOUDEKERK AAN DE RIJN Het gemeentebestuur van Koudekerk heeft de inwoners van deze plaats opgeroepen a.s. zaterdag aanwezig te zijn in de nieuwbouwwijk op de hoek van de Europasingel en de Den Doll- straat om daar een hoek braa kliggend terrein van 1600 m2 met vereende krachten om te toveren in een dierenweide. Dit stukje zelfwerkzaamheid, waarbij ook de hulp is ingeroe pen van de Koudekerkse ambte naren, moet zo'n 10.000 gulden in aanlegkosten gaan besparen. Het is de bedoeling dat de Kou- dekerkers het nu nog hobbelige terrein egaal maken, rondom een diepe sleuf graven en daar vervolgens de zelf in elkaar ge timmerde en geschilderde om heining in plaatsen, waarna er een aantal dieren op de weide losgelaten zullen worden. Het ligt ook in de bedoeling dat om ongeveer twaalf uur drie para chutisten van de paraclub ICA RUS uit Loosdrecht op het veld je zullen neerdalen en daar het aanwezige gemeentebestuur een geschenk aanbieden van de Koudekerkse ondernemersver eniging „Rijnpost." Van onze correspondent ZOETERWOUDE - In septem ber a.s. zal er in Zoeterwoude een z.g. maxi-expositie van beeldhouwwerken worden ge houden. Deze zal worden inge richt door de Caroluskring, een I vereniging van niet-gesteunde beeldhouwers. De kosten voor het houden van een dergelijke expositie bedragen 2.500 en zullen worden bestreden uit het Cultuurfonds van de gemeente. De leerlingen van de basisscho len zullen klassikaal bezoek brengen aan de tentoonstelling, waarbij door de kunstenaars enige uitleg zal worden gegeven. Peuterspeelzalen De begroting van de Stichting Peuterspeelzalen te Zoeterwou- dedorp vertoont een tekort van 2.636 en die van de Stichting Peuterspeelzaal te Zoeterwoude- Rijndijk een tekort van 6.846. Op de gemeentebegroting voor dit jaar was voor subsidies aan peuterspeelzalen een bedrag van 6.000 geraamd. Aan de raad wordt gevraagd de raming te verhogen met 3.482 onder de post „onvoorziene uitgaven." Op basis van de rijksregeling kan op een rijksbijdrage wor den gerekend van 2 x 2.500 zodat ten laste van de gemeente een bedrag blijft van 4.482. Restauratie Er is een restauratieplan voor het pand Kosterspad 1 dat voor komt op de lijst van bescherm de monumenten. De restauratie kosten zijn begroot op 32.616. Eigenaar C. Visser verzoekt om een subsidie van 25% van de gemeente. Het rijk zal voor 30% subsidiëren en de provincie met 20% van de rijkssubsidie. TIJDENS DISCTRICTS-KAMPIOENSCHAPPEN ZAALVOETBAL (Van onze sportredactie) MOORDRECHT Pure onderschatting heeft Zwaanvogels gisteravond in Moord recht de titel van West 11 gekost. De Leidse zaalvoetbalkampioen, die vorige week via een overwinning op Zwaluwen en een ge lijkspel tegen de Haagse kampioen DKS/In- tiem een sterke uitgangspositie had opge bouwd voor het in Moordrecht te verspelen tweede gedeelte van de Districtskampioen schappen. faalde daar schromelijk. Niet in het eerste duel tegen Gouds titelhou der Sporthuis De Bron (een 4-6 zege voor het geconcentreerd spelende Zwaanvogels) maar wel in het laatste, beslissende treffen tegen het zo zwak geachte Merwede uit Dordrecht. Een wedstrijd die eigenlijk alleen maar ge wonnen diende te worden om het kampioen schap veilig te stellen. Van der Steen c.s. wonnen niet. Maar wer den we ongemotiveerd spelend met 8-2 afge slacht door het tot dan puntloze Dordtse team... „Onbegrijpelijk", wist aanvoerder-doelman Cees van der Steen later. „We hadden dat kampioenschap met een vinger kunnen pak ken..." Het kampioenschap werd echter met gepakt, het retourtje naar de Nederlandse kam pioenschappen kon ook worden ingeleverd. Het fris en vrij spelende Merwede nam al voor rust een 3-0 voorsprong. Johan Stam, Ruud van der Werf en weer Stam profiteer den van de in de Zwaanvogels-acht geslopen nonchalance. Na rust leek de anti-climax dan toch nog te worden voorkomen. Even speelde Vogels zoals het kan. Snel, geva rieerd en doeltreffend. Even ook leek het er op dat de tot dan „onpasseerbare" Mer- wede-doelman Dries Arnoutse ook maar een mens was. Pim van der Meer bracht 1-3 jop de borden en Zwaanvogels maakte zich op voor een zwaar tegenoffensief. Een sliding van Cees van der Steen (in de achtste minuut van die tweede helft) betekende evenwel het einde voor Zwaanvogels. Inval ler-doelman Siem Bousie verrichtte dit maal geen wonder - vorige week in de Vijf Meihal stopte hij als invaller wel een strafschop - en toen diezelfde Bousie amper een minuut later in de fout sprong, mocht Lesnussa zelfs een tweede strafschop benutten: 5-1. Zwaanvogels was verslagen en Merwede kon vrolijk doortikken naar 8-1 (ook al omdat de nu meevoetballende „vliegende keep" Van der Steen opnieuw wegens een sliding naar de strafbank moest) voordat Wim Ouwehand een tweede Vogeltreffer liet noteren: £-8. Het eerste treffen tegen het na twee wed strijden nog zonder puntenverlies zijnde Sporthuis De Bron verliep aanzienlijk gun stiger voor Zwaanvogels. Een snelle voor sprong door doelpunten van Pim van der Meer en Jan van Duyn, werd door het wilskrachtige De Bron nog wel in 3-2 omge bogen, maar het in dit duel duidelijk gerou- tineerder spelende Zwaanvogels wist die •achterstand knap weg te werken. Paul Wets- elaar en Gijs Collé (met twee goals) zetten de Vogels op 5-3 en ook een daarna geïncas seerde tegentreffer werd door het duo Col- lé/Van Duyn weer sterk beantwoord: 6-4. Het Haagse DKS/Intiem plaatste zich overi gens voor de Nederlandse kampioenschap pen. Zelf won DKS de beslissende wed strijd tegen De Bron moeiteloos met 6-1. Eindstand: 1 DKS/Intiem (Den Haag) 4-7; 2 Zwaanvogels 4-5; 3/4 De Bron (Gouda) en Merwede (Dordrecht) 4-4; 5 Zwaluwen (Rot terdam) 4-0. Voetbalderby (Van onze correspondent) Katwijk Ter verbetering van de verkeerssituatie •rond de kruispunten Molen tuin weg-Rijnstraat en Molentuinweg-Tulpstraat worden binnenkort twee links-af-verboden ingesteld. Het betreft een verbod om vanaf de Molentumweg linksaf de Rijnstraat in te rijden en (komende vanuit Rijnsburg) een verbod om vanaf deze Molentuinweg de Tulpstraat in te slaan. Aangezien ruimte om voorsorteervak- ken te creëren ontbreekt en omdat voldoende alternatieve routes aanwezig zijn is tot deze maat regelen besloten. Tijdens de gisteren gehouden vergadering van de Commissie voor Bestuurs- en Juridische Zaken betreurde de heer R. de Vries (PvdA) het verbod bij de Tulpstraat, aangezien hierdoor de Aster straat bijzonder zou worden belast. Politie-woord- voerder brigadier Stubbe verzekerde eet r <l;it uit tellingen was gebleken, dat slechts gem.Jdeld 60 auto's per dag van deze afslag gebruik maken, terwijl tevens op de Asters'.raat, door de gepar keerde wagens, de snelheid opvallend laag blijkt te liggen. Op aandringen van het Vrije Lijst-raadslid M. A. de Vries komt er op de Sandtlaan (zichtbaar vanuit Rijnsburg) een verwijzingsb'ord naar de „Molenwijk". i df juni wordt de nieuwe verkeerslichten-installa- t e op het kruispunt Molentuin-Rijnstraat geinstal- leerd, zodat tevens de onlangs gerealiseerde bus baan volledig kan functioneren, ook voor lijn 31. Nabij de Tulpstraat verschijnt een door verkeer slichten beveiligde voetgangers-oversteekplaats. ZOETERWOUDE, RIJNSBURG Zoeterwoudse voetbalsuppor ters kunnen morgen getuigen zijn van een derby. Meerburg speelt op eigen terreintegen SJZ. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onder leiding van de lieer N. de Jong uit Leidi n Rijnsburgse Boys speelt morgen op eigen terrein tegen UDO. Aanvang 17.30 uur. ALPHEN AAN DEN RIJN - De groep Vitesse speelt Konin ginnedag in jongerencentrum Midas. Onlangs kwam hun de buutelpee uit die goed werd ont-. vangen. De groep maakt funk- rock muziek en bestaat uit gita rist Ross Recardi, pianist Jan Piet den Tex, basgitarist Gerrit Veen en slagwerker Herman van Boeijen. LEIDEN Ter gelegenheid van de verjaardag van de Koningin wordt in tal van plaatsen in deze streek een feestprogramma afge werkt. Leidschendam 8.45 uur: Feestelijke optocht door Leidschendam m.m.v. „Cae- cilia". 10.00 uür: Optreden van Show band '75. 10:00 uur: Filmvoorstellingen in ,,De Fluit". 10.00 uur. Zwemwedstrijden in het binnenbad van „De Fluit" tot 13.30 uur. 14.00 uur: Klaverjastoernooi in kantine van Vleeswarenfabriek Van der Laan. 14.00 uur: Trimloop in omgeving van de „Oude Bleijk". 15.00 tot 16.00 uur: Muziekfestijn op speelweide achter „Caecilia". 20.00 uur: muziekshows op Dam plein, scholeneiland in de Prin senhof en op het President Ken- nedyplein 2100 uur: Lampionnenoptocht gehouden naar het raadhuis, ge volgd door een groot vuurwerk 20.30 uur: Optreden van de for matie Boolus in „Sater". Zoeterwoude-Rijndijk 9.00 uur: Kinderoptocht met ver sierde steppen, fietsen e.d. 12.45 uur: Voor de kleinsten het zogenaamde „schatgraven".. 14.00 uur: Individueel opdracht- spel voor kinderen van 6 tot en met 13 jaar. '17.00 uur: grote gezinstrimtocht. 20.30 uur: Groot Oranjebal in de feesttent aan de Oranjelaan. Mu ziek van „De Backer Street Jazz Band". Sassenheim 9.00 uur: Optocht naar het Raad huis. 9.45 uur: muziekshow voor het raadhuis. 10.30 en 11.30 uur: filmvoorstel lingen in „Ontmoeting". 10.30 Uur: Tekenwedstrijd voor de jeugd in sportpark aan de Menneweg. 11.00 uur: Spuitbalfestijn in sportpark voor de jongens van de zesde klassen. 11.00 uur: Zeskampspel in sport park voor kinderen van 8 tot en met 13 jaar. 13.00 uur. Kor'balwedstrijden 14.00 uur: Zaklopen en hardlo pen 15.00 uur: Korfbalverenigingen Top 1 en Achilles 1 spelen om Oranjewisselbeker 15.30 uur. Voetbalmatch op hoofdveld in sportpark tussen Ter Leede 1 en Teylingen 1 20.00 uur. Orgelconcert in Her vormde kerk. 20.00 uur: Lampionoptocht. Zoeterwoude 8.30 uur. Muzikale rondgang m.m.v. St Jans Fanfare en Vios. 9.15 uur: Muziekshow bij Huize „Emmaus". 9.30 uur: Kinderspelen in Jan van Banningstraat voor de kinderen uit de eerste tot en met de vierde klas 9.30 uur Aanvang schoolvoetbal- toernooi op Haasbroek. 10.30 uur: Behendigheidswed strijd op fiets voor meisjes van de 5de en 6de klas (tot 15 jaar). 11.30 uur: Fietstocht voor jong en oud. Vertrek tot half één van af het Don Boscohuis. 14.00 uur: In Don Boscohuis dis co voor tieners. 14.00 uur: Touwtrekken op Haas broek. 14.00 uur tot 16 00 uur: Kinder voorstellingen 17.00 uur: Finale schoolvoetbal- tournooi. 19.00 uur; Concert bij huize „Emmaus". 19.30 uur: Vanaf huize „Em maus" vertrek Lampionoptocht. 20.00 uur: Veronica-drive-in show in het Centrum. 20.30 uur: Seniorenbal m.m.v. „De Boerenkriekslingers". Noordwijkerhout 9 00 uur: Muzikale rondgang door Noordwijkerhout. 9.00 uur: „Snuffel- en attractie- markt" op de parkeerplaats van de Havenstraat. 9.00 uur: Schoolvoetbal en hand balwedstrijden in het sportpark „De Boekhorst". 9.30 uur: Muziek voor het ge meentehuis. 9.00 uur-12.00 uur: Schietwed strijden op de schietbaan van Hotel Van der Geest. 12.00 uur-17.00 uur: Bovvling- tournooi in Bowling Centre Oost- dam. Inschrijven mogelijk tot en met donderdag bij het bowling centrum. 13.00 uur tot 14.30 uur: puzzelrit voor auto's. Start bij „De Brink". 14.30 uur: Klaverjaswedstrijden in „Puickendam" voor 65 plus sers. 14.30 uur: Schoolzwemwedstrij- den in 't Kokkerbad. 20.00 uur: Lampionoptocht voor kinderen tot en met 12 jaar vanaf de Havenstraat. 20.00 uur: Klaverjaswedstrijden in het Patronaatsgebouw 20.00 uur: Oranjebal in de schut- terszaal van Hotel Van der Geest. Rijnsburg 8.30 uur:Muzikale rondgang door het dorp. 9.30 uur: Muziekshow voor het raadhuis. 10.30 uur. De drie korpsen trek ken door het dorp. 10.30 uur: Tekenfilms en kinder spelen. 13.30 uur: De bonte kindertrein, een kindershowmiddag in Flora. 20.30 uur: Lampionoptocht. Noordwijk 8.30 uur: Optocht naar het Kerk plein. Muziekshow op kerkplein. 9.30 uur: Vermaakcentrum aan Jan Kroonsplein gaat open. 10.00 uur: Kleuteroptocht, ge volgd door poppenkastvoorstel ling in Lido-theater. 10.00 uur: Ringsteken (n Hoofd straat. 11.00 uur: Snelheidswedstrijden op kangoeroefietsen in Hoofd straat. 15.00 uur: Bromfietsrally. 16.00 uur: Tobbetje steken. 19.30 uur: Concert op het Kerk plein, gevolgd door een lampio noptocht om 20.15 uur. Lisserbroek 9.30 uur: Poppenkast in dorps huis „De Meerkoet". 9.30 uur: Kinderkermis voor kin deren van de eerste tot en met de vierde klas bij „De Meerkoet". 9.00 uur: Puzzeloptocht voor de leerlingen van de 5de en ode klas. Vertrek vanaf het dorpshuis. 14.30 uur: Op het Kagia-terrein speelt een aantal ui» Lisserbroek afkomstige voetballers tegen DIOS uit Nieuw-Vennep. 20.00 uur: Koninginnebal in het dorpshuis. Warmond 9.30 uur: Feestelijke rondgang door Warmond. 10.00 uur: Poppenkast in het Trefpunt. 18.00 uur: Voetbalveteranenwed- strijd in sportpark Overbos. 20.00 uur: Drive-in show in het Trefpunt. 20.15 uur: Op plein Endepoel vertrek lampionoptocht. 20.30 uur: „Oranje-bingo" in het clubhuis van Warmunda. Oegstgeest 10.00 uur: Tonknuppelen nabij Lijtweg. 10.45 uur: Kinderoptocht „Uit de oude doos". 14.00 uur: Optreden van Doedel zakkorps. nabij winkelcentrum „Lange Voort" 14.00 uur: Tekenen op het trot toir. 14.00 uur: Diverse spelletjes, on der meer in de Celebesstraat. 19.00 uur: Optreden „Calyx" op terrein aan Irislaan. 22.30 uur: Vuurwerk aan de Laan van Alkemade. Wassenaar 9.00 uur: Gezondheidscentrum: show drumband „Irene" 9.15 uur: optocht vanaf Hof- campweg naar sporthal 9.30 uur: in de sporthal feestpro gramma voor 4-7 jarigen: Ronald en Renée, August en Eddy en De Carsellv's 9.15 uur: sportterrein in Kerke- hout: schoolsportwedstrijden voor voortgezet onderwijs (voet bal voor jongens, handbal -voor meisjes 10.45 uur: in de sporthal: feest programma voor 7-12 jarigen: to neel, de Carselly's en Ronny To- ber. 14.00 uur start wandelmars Dorpscentrum Schoolstraat 14.00 uur sporthal: volleybal Les- ki Wassenaar-Groen S C Leider dorp 15.15 uur sporthal: ballet, judo en gymnastiekdemonstraties 16.00 uur Sporthal: basketbal WIK-Leiderdorp. 14.00 uur: Terrein De Kieviten: hockey Kieviten-HDM. 14.30 uur: terrein Kerkehout: honkbalwedstrijd Gemako Was- senaar-American Basbell Foun dation. 15.15 uur: Sporthal De Kieviten: zaalhockey dames: Kieviten- Roomburg. 15.15 t^ur: Sportveld Blauw Zwart: voetbal Wassenaars Elftal- Ned. Studentenelftal. In de pau ze: nationale 3000 meter-loop. (Toegang tot alle sportevene menten is vrij). 20.15 uur: Stertocht met fakkels en lampionnen vanaf: a) Dorps plein. b) Middelweg (bij school Den Deyl) c) van Groeneveltlaan (t.o. St. Jozefschool). 21.00 uur: Taptoe voor Raadhuis „De Paauw" met medewerking van Excelsior, en drumband Ire ne (Wassenaar) en harmonie Wil- ton-Feyenoord". Voorschoten 9.15 uur: Kinderoptocht, start Cultureel Centrum. 11.00 uur: Kindervoorstellingen in de sporthal „De Vliethorst" door Conny Vink en haar gezel schap. 11.30 uur: Zwemwedstrijden voor de jeugd in het Instruktiebad. 13.30 uur: Fietspuzzeltoer, start Sporthal „De Vliethorst". 14 00 uur. Kinderspelen op speelweide aan de Pr. Margrii laan. ,14.15 uur: Volksspelen op Voorstraat o.a. kuipje stekei ringrijden te paard en touwtrel ken. 15.00 uur: Dames-voetbalwe* strijd op het SVLV-terrein. 16.00 uur: Heren-voetbalwei strijd op het SVLV-terrein. SVLV Randstad Sport. 19.30 uur: Sportdemonstraties i de sporthal „De Vliethorst". 21.00 uur: Oranjebal in het Culti reel Centrum. Stompwijk 7.30 uur: Herauten te paard m ken tocht door het dorp. 9.00 uur: start optocht bij boe derij De Jong. 11.00 uur. Spelwedstrijden vo< jeugd 13-16 jaar. 13.00 uur: Stoelendans met ny's. 14.00 uur: Spelcircus jeugd I sisschool. 16.00 uur: Volksspelen voor deren. 20.30 uur: Oranjebal in De Blei Kaageiland 9.00 uur: Gecostumeerde kinde« roptocht. 10.30 uur: Balspelen voor d schooljeugd. 14.00 uur: Behendigheidswe< strijden voor volwassenen. 16.00 uur: Start auto-puzzeli door Alkemade. 20.30 uur: Aanvang Oranjebal 't Kompas. Lies# 8 uur: Koraalmuziek vanaf toren van de St. Agathakerk do muzikanten van "Canite Tuba". 9.30 uur: Op het Vierkant ga de vaderlandse driekleur oi hoog. Muzikale omlijsting do de Harm. "Canite Tuba". 9.45 uur: Voor het „Rustoor "Rustoord, zal "Canite Tubi een aubade brengen aan de bi gemeester. Daarna muzika rondgang door enkele strata van de gemeente met een bi zoek aan "Eikenhorst" en "Bert hout". 9 uur: Puzzelwandeltocht voo jongens en meisjes van 8 tot 1 jaar. Vertrek vanaf de veilinghi- van H.B.G. aan de Grachtweg. 9 uur: Zwemwedstrijden in "d Lis" voor jongens en meisjes va1 7 tot 12 jaar met minstens A-c ploma. 10 uur: Kinderspelen en attrao ties op het Ho-Ba-Ho-plein a.c Schoolstraat. Uitsluitend voo kleuters en leerlingen van 1e, 2 en 3e klas lagere inlas school o de Engel zijn er kinderspelen i de speeltuin van "Kindervreugd' 13 uur: In het Gem. Sportpar driekamp atletiek voor jongen en meisjes van 7 tot 13 jaar o.l.v "de Spartaan". Na de driekam kunnen de liefhebbers nog deal- nemen aan een prestatielooi over 800 mr. Schoolvoetbal-touf nooi o.l.v. "Sportclub Lisse". 14 uur: Attracties en spelen voo' de gehandicapten in de Gym-zaa! van de Openbare School aan di Heereweg. 20.30 uur: Groot Oranjebal in d< Gem. Sporthal met het bekendi Radio-orkest "John Kristel". In het Poelhuis aan de Ruishorrv laan bal yoor de jongeren. 14 uur: Verkleedoptocht, mal "Trouw moet Blijcken" voorop 'en o.l.v. de VW. Vertrek vanal het Ho-Ba-Ho-plein aan di schoolstraat. Leiderdorp 8.45 uur: Aubade voor het ge meentehuis, voorafgegaan dooi kinderoptocht. 9.00 uur: Kermis op terrein Oc- kenrode 9.15 uur: Filmvoorstelling voor de jeugd, herhaling om 11.00, 13.30 en 15.15 uur. 9.15 uur: Puzzeltocht voor sch olieren, start in de Houtkamp. 13.30 uur: Voetbaltoernooi RCL in het sportpark De Bloemerd. 17.00 uur: Prestatieloop over 5 km. Start en finish Van Diepenin- genlaan. 20.00 uur: Oranjebridge-drive in sportzaal Op Dreef. 20.00 uur: Bingo-avond in de Scheppingskerk.

Leidse Courant | 1976 | | pagina 4