Bekende Zoeterwoudenaren overleden Avanti grossiert in kampioenen Simonis diende H. Vormsel toe in Nieuwveen Sophia van Kleef voortreffelijk in ,Op hoop van zegen9 ir^ Uw Meni Kortweg PAGINA 4. LEIDSE COURANT MAANDAG 29 MAART Van onze correspondent ZOETERWOUDE - Op 63-jarige leef tijd overleed vrijdag plotseling op zijn bedrijf de heer Joh. van Vliet De heer Van Vliet bekleedde diverse funkties in het openbare leven. In 1970 nam hij afscheid als gemeenteraadslid na een zittingsperiode van 25 jaar waarin hij de Protestants Christelijke Groepering, een gezamenlijke lijst van AR en CHU vertegenwoordigde. De Rabobank Lei- den-Oegstgeest had in hem tot zijn dood een kundig voorzitter van het bestuur. Hij vertegenwoordigde zijn bedrijfs groep in de Leidse Kamer van Koop handel, had zitting in het bestuur van de plaatselijke Oranje vereniging en had zitting in een provinciale studie commissie voor het openbare vervoer. De begrafenis is a.s. woensdag na een rouwdienst in de N.H.-kerk aan de Dorpsstraat. Gelegenheid tot condole ren na afloop in het verenigingsgebouw Ons Huis. In het weekeinde overleed in Woerden de oud-Zoeterwoudenaar A. Berg. In december van het vorig jaar vierde hij in het verzorgingstehuis Hofpoort te Woerden zijn honderdste verjaardag. Daarna is zijn gezondheidstoestand snel achteruit gegaan. Hij wordt a.s. woens dag in zijn oude woonplaats begraven na een Requiemmis in de Sint Jan. Leidse inbrekers in Alphen op heterdaad betrapt ALPHEN AAN DEN RIJN - Dank zij de oplettendheid van een voorbijganger heeft de po litie in de nacht van vrijdag op zaterdag twee inbrekers op heterdaad betrapt. Omstreeks half één zag een voetganger twee personen het dak opklimmen van Samsom Uitgeverij BV aan de Wilhel- minalaan. Hij waarschuwde de politie die een onderzoek instelde. Omdat het dakopper vlak van Samsom nogal groot is, werd uiteindelijk met acht man de zaak verkend. Dat re sulteerde in de aanhouding van de 17-jarige J. J. van K. en de 24-jarige D. J. S. beiden uit Leiden. Een van hen had al kans gezien binnen te ko men. Nieuwkoper Stunnenburg naar VVD (Van onze correspondent) Nieuwkoop Het gemeente raadslid N. J. Stunnenburg, die tot nu toe als zelfstandige fractie in de Nieuwkoopse ge meenteraad opereerde heeft zich bij de fractie van de VVD gevoegd. De WD is nu samen met de Federatie van Christelijke Partijen de grootste fractie in de raad. Beide groeperingen beschikken over vier zetels. De heer Stunnenburg, die op trad als belangenbehartiger van met name de waterre creanten heeft zijn besluit be kend gemaakt in de jongste raadsvergadering. In de die vergadering besloot de raad tevens zijn voorbeur uit te spreken voor de vorming van een provincie Midden Holland, zonder de Drechtsteden en met Gouda als centrale stad. Matthaus Passion in Katwijk Van onze correspondent KATWIJK - Het Chr. Ge mengd Koor „Hallelujah" zal gesteund door 6 vocale solisten, het meisjeskoor „de Lenteklok- en het Gewestelijk orkest een uitvoering geven van de „Matthaus Passion" van J. S. Bach. De uitvoering heeft morgen avond plaats in de Nieuwe Kerk in de Voorstraat, aanvang 19.30 uur. De groep solisten bestaat uit Christine Harvey (sopraan), Eli zabeth Cooymans (alt), Chris van Woerkom en Wouter Goed hart (tenor), Ruud van der Meer en Hans Zomer (bas). Instru mentaal wordt medewerking verleend door Tijn van Eyk continuo-orgel) en het Geweste lijk orkest o.l.v. Johan Admi raal. De toegangsprijs bedraagt 6,50. Th. Verbeek winnaar halve marathon Noordwijkerhout De door de Noordwijkerhoutse Strandlo- pers georganiseerde halve ma rathon (21 km) is een duidelijke overwinning geworden voor Th. Verbeek. De ex-NSL-er had een voorsprong van 500 meter op J. Haakman uit Enkhuizen en no teerde een goede tijd van 1 uur en 9 minuten. Wim van Gerwen uit Noordwijk werd derde, ter wijl de eerste NSL-er Jan Bor- charding beslag legde op de vijfde plaats. Voor de halve marathon waren maar liefst 310 lopers aan de start verschenen. Ook voor de trimafstanden van 4 en 8 km. was de belangstelling groot Hiér waren totaal 337 deelne mers. Bij de veteranen zegevier de B. Fuyk uit Amsterdam, ge volgd door Hopman uit Burger- brug en Bos uit Hilversum. Verkeersdiploma's voor schooljeugd Van onze correspondent OEGSTGEEST - Onlangs werd op 11 Oegstgeester basis scholen verkeersexamens ge houden. Dezer dagen heeft de heer J. J. Thorn, in de hoeda nigheid als vtoxitter afd. Oegstgeest Ver. \®lig Verkeer op alle scholen de verkeersdi ploma's uitgereikt. De beste resultaten werden ge boekt door de Hofdijckschool waar een achttal leerlingen het vragenpakket foutloos heeft beantwóord. Daarna volgden de Tewrwee-, Oudenhof, Sprinkplank-, Flora-, Montes- sori- en Dr. K. Schilderschool. Op de Kamperfoelie-, Maria- en Willibrordschool waren he laas geen foutloos geslaagden, maar niemand werd afgewe- Van een onzer verslaggevers NIEUWVEEN In de r.k. parochiekerk te Nieuwveen heeft Bisschop Simonis vormt een Nieuwveens meisie in tijzijn van haar ouders. Links pastoor Van Dam De bisschop - die kort na zijn wijding in 1971 al eens een bezoek aan Nieuwveen had gebracht - benadrukte in zijn preek de belangrijkheid van het Vormsel (dat de voltooiing beoogt van de doop met de Heilige Geest door de zalving met de Geest van Jezus Christus) door er op te wijzen dat de verantwoordelijkheid van de chris ten niet met het Vormsel ophoudt „Wil een mens zich volwaardig als christen gedra gen, dan kan het Vormsel daarvoor een belangrijke aanzet zijn. Het is dan ook belangrijk dat men zich in zijn verdere leven als een waar christen laat kennen door het tonen van werkelijke naastenlief de", betoogde de bisschop. Priesterambt Voorts sprak mgr. Simonis zijn verontrus ting uit over het dalend aantal gegadigden voor het priesterambt. Naar de mening van de bisschop ligt dit niet uitsluitend aan een „gemis van roeping", maar ontbreekt het door de bisschop juist geachte klimaat voor de vorming van een al aanwezige roeping in de opvoeding. De bisschop drong er bij de ouders dan ook op aan om mee te helpen aan het scheppen van een klimaat, waarin de roeping van een kind weer tot zijn recht kan komen. Na afloop van de mis kreeg de bisschop als blijk van dank een bloemstuk aangebo den door enkele leerlingen van de zesde klas. Parodie De gymnastiekdemonstratiemiddag van de sportvereniging WIK, zondag in de sporthal aart de Dr. Mansveltkade, heeft veel belangstelling getrokken. Burgemeester Mr. K. Staab, beschermheer van de vereniging en wethouder A. J. M. van der Klaauw woonden een deel van het programma bij. In dat programma kwamen onder leiding van de dames J. Goor, M. van Kuyen-de Tombe en N. Remmerswaal-Verzaal en van de heer H. J. van der Eijk verschillende groepen van leden van de vereniging voor het voetlicht met bijvoorbeeld kastspringen, bankoefenin- gen, brugoefeningen, lange mat-springen en vrije oefeningen en vooral ook met jazzgymnastlek. De wedstrijdgroep voor jazzgymnastiek kwam met het nummer „Crunchy Granola" waarmee in Den Haag in mei a.s, zal worden deelgenomen aan internationale wedstrijden. Het programma werd besloten met een bijzonder geslaagde parodie, die in het program ma „African Drum-Fight" genoemd was. Een groep van 20 mannen zwemmers, poloën en een enkele basketbalspeler trad op in een bijzonder geslaagde vermomming van Afrikaanse dansers. (Zie foto). Gymtitels SJZ voor I. Kamphuis en B. v.d. Meer Van onze correspondent Zoeterwoude Er was gisteren zeer grote belangstelling voor de onderlinge wedstrijden van gymvereniging SJZ in de zaal aan de Schenkelweg. Tussen het optreden van de dwerse groe pen gaven enkele topturnsters van de dames-keurploeg demon straties die best in de smaak vielen en de aanwezigen een f;oede indruk gaven van de kwa- iteit van deze groep. Het betrof vrije oefeningen die werden uit gevoerd door Bernadette v.d. Meer, Margriet Berg en Hella Bosman. Voor de laatste was het bijzonder jammer dat zij zich daarbij zo blesseerde dat zij niet kon deelnemen aan de wedstrijden van haar eigen groep waarin een hoge klasse ring scheen te zijn weggelegd. De jury bestond uit de dames Greet Vermeulen, Riet Vermeu len, Ria Schuur-Bergman en de heer G. Lemmerzaal. Uitslagen: Groep 1: 1. Joyce Korduk 22.1 pnt. 2. Ingnd v. Velzen 21.5. 3. Petra van Dam 212 Groep 8 (vier onderdelen): 1 Tanja Ver oom 27 pnt 2. Mleke Aerts 28.9, 3. Son ja ,d. Salm 26.5. 2. Mleke Aerti 28.9, Groep 3: Paula Paardekooper 29.1, 2. - 28.7, 3. Hanneke Marie-Chriitlna v. Beek 2 Lnmbooy 27.8- Groep 4 (dames junioren): 1. Karin v.d. Swart 28.8,2 Unda van Haastrecht 28.4, 3. Mieke Straathof 28.2. Groep 5 (dames) 1. Monique de Vos 28.8. 2. Lyda Onderwater 28.2, 3. Linda Roele- ven27 9. MeuJ»«aspiranten: 1. Ilse Kamphuis 311. 2. Angela Vonk 30.8, 3. Carolien Meilink 30.6. Dames junioren: 1. Karin v.d, Salm 30.4, 2. Lenny v.d Hoeven 29.9. Dames: 1. Bernadette v.d. Meer 34.0, 2. Jacqueline v.d. Kolk 31.7. Algemeen jeugdkampioene: Ilse Kamp- Algemeen vJ. Meer. Late boomplanting In Woubrugge werd zaterdag boomplantdag gehouden, ruim een week later dan in andere gemeenten. Bij het nieuwe volkstuincomplex aan de Kerkweg plantte burgemeester Brouwer de Koning een berk. In totaal werden 3000 bomen geplant. Enkele dagen geleden hebben de leerlingen van de Christ. Nat. School met hulp van de dienst gemeentewerken een groot aantal heesters en enkele bomen geplant rondom hun nieuwe school aan de C. Kempenaarlaan. Reeds ruim 100 aanmeldingen voor Katwijkse muziekschool Van onze correspondent Katwijk Reeds meer dan 100 leerlingen hebben zich aangemeld voor de in augustus startende Gemeente Muziekschool. De school opent met een aantal eerste klassen voor de leerlingen van derde klas van de basisscholen. In de komende jaren zal de muziekschool klas voor klas worden opgebouwd. Een volledig leerplan beslaat 6 jaar. De eerste jaren zal de school niet over een eigen gebouw gaan beschikken, maar gebruik maken van lokalen van verschillende, verspreid liggen, openbare scholen. De groepen gaan bestaan uit ongeveer 30 leerlingen. In de toekomst zal deze muziekschool mogelijk ook voor de gemeentes Valkenburg en Rijnsburg gaan functioneren. Beide gemeentebesturen hebben laten weten, Wel veel belangstelling voor de school te hebben, maar om financiële redenen nog niet In staat te zijn om zich aan te sluiten. (Van onze correspondent) SASSENHEEVI De grote ster in „Op hoop van Ze gen" van Heyermans bleek Sophia van Kleef te zijn in haar rol van Kniertje. Zij slaagde erin aoveel gevoel in deze karakter-rol te leg gen, dat niet de minsten on der het talrijk aanwezige publiek de xakdoek te hulp moesten roepen. De hele „cast" van Pancras in „Op hoop van zegen" De tweede prijs krijgt Wim van der Ploeg die een ongehoord harde reder op de planken zette. Maar ook Miep Dofferhof, Wim Prins, Gerard Natveld, Annemiek Vroonhof en Marleen v.d. Ploeg, Martien Koper en Hans Zwetsloot vertolkten hun rol zeer overtuigend. Op hoop van Zegen werd opgevoerd door de toneelvereniging Pancras die daarmee zijn vijftig-jarig bestaan vierde. De prémie- re had plaats bij „Cees en Ineke", afgelo pen zaterdag. Morgen- en woensdagavond volgen nog twee voorstellingen. De eerste opvoering werd bijgewoond door tal van genodigden onder wie burgemeester en mevrouw Kret, pastoor Van Bockmeer, vele vertegenwoordigers van zustervereni gingen, oud-leden enzovoort Iedere bezoe ker kreeg bij het binnenkomen een anjer in het knoopsgat, het podium was versierd met fraaie bloemstukken, het oude St. Pancratiusvaandel stond opgesteld en wet houder Mazee, lid van het jubileum-comité hield een feestrede. Burgemeester ds. A. J. Kret speldde de ere-leden Koos Hooger- vorst en Arie van Dijk, van wie de eerste 22 jaar voorzitter en 14 jaar regisseur is geweest en de tweede 43 jaar penningmees ter, de gouden Pancras-speld op het revers. De speld ging vergezeld van een oorkonde. KEV moest improviseren LISSE/LISSERBROEK - Dank zij veel improvisatie is het Lis- ses muziekgezelschap Kunst en Volharding er zaterdagavond in geslaagd de operette Ein Wal- zertraum op te voeren in het dorpshuis van Lisserbroek, de Meerkoet. Men moest woekeren met de ruimte en de decors danig inkorten. Desondanks verliep de uitvoering vrijwel ge heel volgens plan. KEV heeft de operette nu viermaal opgevoerd. Er volgen er nog twee. Óp 3 april in Rehoboth en op 9 april opnieuw in de Meerkoet. Deze laatste voorstelling wordt gege ven voor het Rode Kruis. Vol- gend seizoen wordt waarschijn lijk Die Lustige Witwe op het Kletterberg op Duinrell Recreatiecentrum "Duinrell" in Wassenaar heeft haar attracties uitge breid met een zogenaamde Kletterberg. Een berg van grote plastic ballonnen waarop gegleden en gesprongen kan worden. Duinrell gaat 1 april weer open en recreanten kunnen dan wat varen met bootjes, springen op trampolines, wobbelfietsen en naar de maan lopen In de zogenaamde moonwalk. Bovendien worden op zondag poppen kastvoorstellingen gegeven. Felicitaties voor Alphense Zwem Club Burgemeester Mr. R. M. Gallas van Alphen overhandigt hier in de Rijnstreekhal tijdens een druk bezochte receptie t.g.v. het 50-jarig bestaan van AZC aan AZC-voorzitter Mijndert Kooistra de letters AZC samen met een drietal gevulde couverten. De jubilerende vereniging kreeg van de KNZB een gouden medaille. Burgerlijke stand Nicolaas Willem, z A. G. de Haas; Overleden: A. J. van den Berg, geb. 29 rr Gehuwd: I. T Gilzenij en M. A. van i W. Hoos en M. C. W. Smit, L A. P. van Houdi en W. E. de Jong, M. Toth «n M. Kovacs, T. van Dunn en C. C van Welien, J. Kagenaar en S. Boot, P. Blans- Usen en S. S. Bac- i E- R. Herfst, W. n Duren" Jacob Sillevti, P. J. M. Koning* H. E. Meü'v en R I. G. J. M M. Oomen en B J. M. van Noort, L. den Os en C. Hoogstraten, J. D. Plug R P J Tegelaar. G. J. R Toirkens H. D. M Bruggink, C. J. G. Vemel en A. van Batenburg, J. Zee en C. J. Hassing. Enquête over kabeltelevisie in Valkenburg Van onze correspondent VALKENBURG - De uitslag van een enquête over de be hoefte aan kabeltelevisie zal bepalend zijn bij de vrasg of Valkenburg zal gaan aanslui- ten op het Centraal Antenne systeem van Katwijk. Slechts bij een belangstelling van meer dan 70% van de huisbe woners zal tot aanleg worden overgegaan. De raad van Katwijk heeft in principe ingestemd met de voorgestelde aansluiting. On langs deed de Valkenburgse raad dit ook al. De gemeente Katwijk zal de gehele zorg voor aanleg, finan ciering, innings van abonne mentsgelden en bijkomende zaken op zich nemen gezien „de geringe financiële, admini stratieve en technische moge lijkheden, waarover de ge meente Valkenburg beschikt" zoals het college van B W van Katwijk meedeelde in haar voorstel aan de raad. Het maandelijkse tarief voor een aansluiting zal in Valken burg 8,20 bedragen. Bollen in bad In de hal van het "Bollenbad" in Noordwijk bloeide het afgelopen weekeinde honderden bollen. Tezamen vormden zij de zestig inzendin gen van een broeiwedstrijd, een initiatief van de bejaardenzwemclub. Een deel van de bollen Is in het zwembad in bloei getrokken, de rest werd thuis opgekweekt. Een jury wees de volgende prijswinnaars aan: Afdeling „zwaargewicht": 1 mevr. Inthorn 2. mevr. W. Barnhoorn, eervolle vermelding mevr. Van den Berg-Schelvis. Afdeling lichtgewicht": 1. mevr. Steenvoorden. 2. mevr. Zonneveld-Van Riel, eervolle vermelding Van Beek. Afdeling „versiering": 1. mevr. Smit, 2. mevr. Van Voorn-Beuk, eervolle vermelding mevr. Van Duyn. De poedelprijs was voor C. van Egmond. Tot dinsdag is de show te bezichtigen. Dan heeft ook de prijsuitreiking plaats. Van onze correspondent HAZERSWOUDE - Tafelten nis vereniging Avanti uit Hazers- woude kon zaterdag het tweede damesteam huldigen als de kampioen van de overgangsklas B. Brigitte en Wilma Kooter en Liesbeth Smits bleven ook in de negende wedstrijd van deze competitie, uitgerekend tegen de enige concurrent Be Quick uit Zwolle, ongeslagen. Liesbeth Smits was de enige die een punt liet liggen. Zodat dus met veel machtsvertoon (9-1) de titel en een plek in de hoodklas werd behaald. Avanti's derde damesdrietal kwam wat dichter bij de degra datie uit de A-overgangsklas door eer\9-l nederlaag tegen het Tilburg»© Irene. Marian Achter berg-van de Poel scoorde tegen. Het eerste herenteam, midden moter in de promotie-hoofdklas, kreeg met 4-8 klop van „collega" Swift. Theo Louwers scoorde tweemaal tegen de Limburgers, Jan van Wetten en Peter Groot elk een keer. Avanti 2 degra deerde uit de overgangsklas door een 3-7 nederlaag tegen Diveko, dat eveneens de punten goed kon gebruiken. Peter de Groot was goed voor twee pun ten. Leon van de Werf liet zich een keer feliciteren. De jongens-junioren behaalden de titel in de landelijke D-groep. Het resultaat hiervan is dat Avanti volgend jaar in de top- hoofdklas kan meedraaien. Ton en Paul van Wetten en Richard Stolwijk maakten Middelburg Zuid met 10—0 in. De „landeüj- ke" meisjes eindigden op de laatste plek door een 9-1 neder laag tegen Delta Lloyd. Ineke Streng redde de eer. Het vierde herenteam, Aartjan Pannebakker, Gertjan de Ruiter en Wim van Steenbergen, werd kampioen van de tweede klas „Haags" en promoveert dus naar de eerste klas. Het trio versloeg DHC met 7-3. Het ze vende jongensteam haalde ook de titel binnen. Uitslagen jon gens: Avanti 2—De Treffers 5-5, Avanti 3—MVO 50 5-5, Avanti 4—Spanbeton 9-1, Avanti 6—Ta- verzo 6 8-2, DOCOS—Avanti 8 10-0. Meisjes: Avanti 5—Avanti 4 5-5. Avanti 6-SIOK 3 9-1, Avanti 7—De Treffers 5-5. Leeuwenhorst Met verbijstering en erge» heb ik kennisgenomen van i interview in de Leidse C rant met de heer Bosma c de moeilijkheden, die er op het college Leeuwenhoi Zeker, die moeilijkheden er, dit valt niet te ontkem n Maar zoals de heer Bosma 'u naar voren brengt, noem p het een schande en ik zou hem het volgende willen gen: Heer Bosma, besef niet, dat u gloeiende kolen uw eigen hoofd stapelt?!" bent immers zelf voorzi van het schoolbestuur en halve in de eerste plaats \°j antwoordelijk voor wat er beurt. Hebt u dan al die w (twee jaar) geslapen of nan n uw vaderlijke zorgen voor ei gemeente u zo in beslag, K er geen tijd meer overbleef taak als voorzitter voldoei, te behartigen? j* Ik vindt het jammer, dat ik niet voor eenmaal tussen f demonstranten heb gevo< en uit volle borst heb mee a zongen: „Vader Bosma, sla gij nog." Nu blijkt u waklr te zijn geworden, wel wat 1 na twee jaar, dacht ik. Wat u over de toestanden school hebt gezegd, vind ronduit lasterlijk en vulgi r kortom een grove leugen. U bent persoonlijk nooit een van de door u genoerr bijeenkomsten geweest hebt alles van horen zeggjj En dan deze uitspraken dc is zonder meer onverantwo delijk gedrag en het ergste dat u zichzelf daarmee brevet van onvermogen gec Ik wil niet ontkennen, dat|~ moeilijkheden zijn: deze kiL nen echter als de goede wil ieder aanwezig is, worden gelost. Nog eenmaal uw burgemi terschap erbij gehaald goede vader zou er trots zijn zo'n school in zijn meente te hebben; als er eens iets mis zou gaan, zou goede vader vergoelijkend gen: „Zo erg is het nou weer niet, je bekijkt het keerd, zo moet je dat zien" nog meer van deze woord( Maar wat doet u? U brengt ouders in onrust, u haalt eigen school omlaag, gewi afschuwelijk. Nee, mijnheer Bosma, haal vuile was binnen, was de mi der waarmee u gegooid h< van uw handen en ga heen, spoedig mogelijk 1 augusl vind ik te lang duren. We ki nen het beter zonder u. Het verstand komt met de ren, en als het dan zover nu ja, je kunt nooit wetdl Aan de ouders zou ik nj willen zeggen, dat ik schrijf namens het bestul van de oudervereniging, wai van ik sinds korte tijd lid b< maar geheel voor eigen re) ning. In dit opzicht behoef dus niet ongerust te zijn. vond het noodzakelijk te rt geren, omdat de heer Bosri ons als ouders en ónze schot die evenzeer van ons en vi onze kinderen is, heeft bel digd en door de modder gi haald. Moge hij een betere o| volger krijgen. P. J. v.d. Weijden, Schulpwi 55, Noordwijkerhoi Handarbeidten- toonstelling in Lisse trok duizenden bezoekers (Van onze correspondent) LISSE De handarbeidtei^ toonstelling afgelopen weeh einde in de Hobaho-hallen tel gelegenheid van het 10-jari| bestaan van het comité Va kantievreugd is een groot su< ces geworden. De expositi trok enkele duizenden bezoj kers. Vooral de afdeling Lisse vaj Veilig Verkeer Nederland trol veel belangstelling met haa stand, waarin men zelf vei keersborden kon schilderei Ver voor sluitingstijd was me door al het materiaal heei Het welfare-werk van De Zor nebloem verkocht meni werkstuk. De demonstratie van hoogspringers van D Spartaan en home-trainei van de ren- en tourverenigin De Bollenstreek trokken ve< bekijks. Zo ook een pas opg< richte volksdansgroep, waai voor nog een naam gezocl wordt. Men kan suggesties ii sturen naar mevr. Zitte: Doormansplan 7 te Lisse. Di gene wiens suggesties me overneemt ontvangt een priji je. Na de tentoonstelling kree het bestuur van het comit Vakantievreugd veel lovend woorden toegesproken tijder een réceptie in De Beun Voorzitster mevr. Oosthoe mocht daar ook veel geschei ken in ontvangst nemen. AARLANDERVEEN - De zar vrijdag en zaterdag ten bi van de Sportvereniging Aarlï derveen heeft netto 5000 opj bracht. Dit bedrag zal word aangewend voor de uitbreidi van de kantine. Tijdens de vi loting vielen prijzen op de nu mers 1820 (tv-toestel), 673 (fiet 18181 (Frietpan), 79, 145 en 10!

Leidse Courant | 1976 | | pagina 4