De lijdensweg van Mare de ClercM PRIJSPRIMEUR h Doelman FC Twente speelde sinds juni 1974 nauwelijks ADMINISTRATIEF MEDEWERK ER(STER) WOENSDAG 17 MAART 1976 LEIDSE COURANT PAGIN, Mare de Clerck, ruim anderhalf jaar nu als professioneel voetballer werkzaam in Enschede, heeft sinds zijn over gang van KAA Gent, de vroegere Belgische top- équipe La Gantoise, naar FC Twente nog maar erg weinig gele genheid gehad zijn on miskenbare talenten kals doelverdediger te etaleren. De ene blessu re was nog maar goed en wel genezen of de andere diende zich al weer aan. Voor de 26-ja- rige Belg was er dan ook nog maar weinig sportieve eer te behalen onder het door hem ge prezen bewind van Spitz Kohn. Eind vorig jaar, net toen hij een fiks eind op de weg terug leek, kreeg hij opnieuw ongewenst bezoek van het blessure- spook. Een absolute rust van twee maanden werd hem voorgeschre ven met veel zon en een beetje zwemmen als be ste remedie tegen zijn kwaal, kalkafzetting in het spierweefsel van het rechterbeen. Mare de Clerck heeft zijn handen bij FC Twente sinds zijn contractering ruim anderhalf jaar geleden nog nauwelijks kunnen warmen. In Gambia, een tropisch, verrukkelijk land voor mensen die de kille Nederlandse winter willen ontvluchten, probeert de veelgeplaagde doelman op dit moment zijn genezing te bespoedigen. Vlak voor zijn vertrek naar de Afrikaanse westkust vertelde hij, ondanks alles goed gehumeurd, het bijgaande, grotendeels sombere relaas. „In België", herinnert Mare de Clerck zich, „heb ik in al die jaren dat ik daar gevoetbald heb bijna nooit een blessure gehad. De pechduivel heeft zich volgens mij daarover zó kwaad gemaakt dat ie in Nederland op mij heeft zitten wachten. Beslist waar, dat moet het zijn". En dan volgt de opsomming van alle euvelen, die hem successievelijk overkomen zijn. Zijn mono loog luidt ongeveer zo: „In 'juni 1974 tekende ik bij FC Twente een contract voor drie jaar. Een geluk voor mij, want stel je voor dat de verbintenis van kortere duur was geweest, dan hadden ze mij misschien inmiddels een postzegel opgepakt en teruggestuurd naar België.Maar goed, volgens mij werd ik gekocht om eventueel te gaan dienen als opvolger van Piet Schrijvers, omdat die toen mogelijk naar Ajax zou vertrekken. FC Twente wilde zich toen als het ware indekken en iemand achter de hand hebben indien Schrijvers ook echt zou gaan. Dat gebeurde inderdaad en vanaf dat moment had FC Twente de beschikking over twee doelmannen, Henny Ardesch en mijn persoontje. Tijdens het trainingskamp in de zomer van '74 raakte Henny geblesseerd aan een knie. Een zware blessure, waar hij een geruime tijd last van heeft gehad. Toen we goed en wel terug waren uit Watersport Beslist de moeite van bezoek waard. Nu de nw. Sahara cara van in milieu vriendelijke kleu ren. Tevens de merken: Kip. Ascot, Eurocamper en vele oc casions. Van Weeghel. Hoofd straat 2. Sassenheim. Tel. 02522-14949. Ook vele caravan ond. en zeilboten. Camping Polyester voor het bekleden van houten-, metalen en polyester- boten en het bekleden van dak goten. B. SEGAAR Rijn- en Schiekade 116-b - Leiden. Tel. 071-133.874. Diversen ONTVETTINGS- en VERMAGE RINGSTHEE. 2 maal daags een kopje trekken als thee en u slankt af. 100 gr.. 100 gr. 2.95. Drogisterij Boerhave, Haarlem- merstr. 68, Leiden. PARAPLU REP. (ook voor op vouwbare o.a. knirps) invaliden- stokken. wandelstokken van Oerle. Haarlemmerstraat 95 bij de Vrouwensteeg. Reparaties worden alleen aan de zaak aan- genomen. Tel. 123458. De MONY DISCOUT is er voor snel contant geld. maar dat wist u nu toch zeker wel. Tel.: 071- 892619. NYLONVLECHTEN. Dames wij kunnen weer tijdelijk aan de grote vraag in nylonvlechten voldoen. In vele kleuren. L.H. van Tongeren, Breestraat 32, Leiden, tel. 125212. Geef het onderhoud van uw pruikje in goede handen. Voor wassen, watergolf, knippen, per manent of reparaties natuurlijk -naar PELATTI L.H. VAN TONGE REN C V.. Breestraat 32, Leiden, tel. 12.52.12. Oud Ade KAARTAVOND, kruis en klaverjassen in café 't Lage Land. vrijdag 19 maart. 20.00 uur ten behoeve van de bejaar- denkas. erg gezellig en veel prij- KUNSTGEBITTEN REPARATIE, klaar terwijl u wacht. Elke dag beh. zat. van 9 - 11.30 en 2-4 uur. Maand, en dond. avond van 19 - 19.30 Fa. v. Berge. Hene gouwen Schelpenkade 47. Lei- den. Tel. 120794. Voor vader, sinds kort weduw naar. zoeken wi| een vrouw uit Noordwijk of omgeving, die wil koken en wat huishoudelijk werk wil verrichten, van maan dag tot vrijdag van plm. 11 tot 3 uur. Tel. 02522-15037. Te koop aangeboden HEUGAFELTTEGELS. Alle kleu- ren direct leverbaar. 5 jaar ga rantie. Gemakkelijk te leggen. Tijdelijk Stanley mes cadeau bij aankoop van min. 20 tegels. Smits Woninginrichting, Mare 98. Vrouwensteeg 9. Tel. 123913. Houten PERGOLA'S lengte 2.75 m voor 39,95, houten scha- renhekken vanaf 13.25 per strekkende meter. Tevens vij vers. ponten, rietmatten, plan tenbakken en 2000 m oppervlak te kamerplanten. Garden Cen trum Bloemendaal BV Hoogma- deseweg Leiderdorp, tel. 21920 Privé parkeerplaats. Te koop Solex in prima staat 75.- groot kinderledikant plus matras 80.- voor de knutse laar Fiat 600 bj '68 250.- woensdag na 18 uur. Tel. 02522- 10722 Te koop kleine ELECTRISCHE **VEN met 2 kookplaten, merk -nens en AEG kookplaat, tel. KENNISGEVING ingevolge artikel 37. lid 3, der Ruilverkavelingswet 1954. GEDEPUTEERDE STATEN DER PROVINCIE ZUID-HOLLAND brengen ter voldoening aan het bepaalde in artikel 37, lid 3. der Ruilverkavelingswet 1954 ter openbare kennis, dat de stemming, bedoeld in het eerste lid van dat artikel, over de ruilverkaveling "Hogeveense Polder" door degenen, die bij het kadaster bekend staan als hebbende een recht van eigendom, opstal, erfpacht, beklemming, vruchtgebruik, ge bruik of bewoning op onroerende goederen, behorende tot het blok van de ruilverkaveling "Hogeveense Polder", alsme de door degenen, die als pachter van tot dat blok behorende onroerende goederen zijn geregistreerd, zal worden gehou den op donderdag 8 april 1976 van 08.00 uur tot 19.00 uur in gebouw "Open House". Herenweg 2 te Noordwijkerhout. Een afschrift van hun in artikel 36. lid 2. van de Ruilverkave lingswet 1954 bedoelde besluit met twee wijzigingskaarten, waarbij het blok. het plan van wegen en waterlopen, het landschapsplan en de toewijzing aan openbare lichamen voorlopig zijn vastgesteld, zal vanaf 22 maart 1976 tot en met de dag van de stemmmg voor een ieder kosteloos ter inzage liggen ter secretarie van de gemeenten Noordwijker hout. Hillegom en Lisse. Het rechtsgevolg van de stemming is. dat het besluit tot ruilverkaveling is genomen, indien, hetzij de meerderheid van de stemgerechtigden, die aan de stemming hebben deelgenomen, heeft voorgestemd, hetzij de stemgerechtigden, die tezamen stemgerechtigd zijn voor meer dan de helft van de oppervlakte waarvoor stemmen zijn uitgebracht, hebben voorgestemd. De aandacht wordt gevestigd op het volgende: A. Artikel 38 van de Ruilverkavelingswet 1954 luidt als volgt: 1. Men kan In persoon of bij gemachtigde aan de stemming r dan één persoon deelnemen. 2. Niemand kan als gemachtigde van optreden. 3. Als gemachtigde wordt slechts toegelaten hij. die desver- langd aan de voorzitter van het stembureau een schriftelij ke volmacht overlegt en van wiens machtiging Gedeputeer de Staten tenminste twee dagen vöOr de dag der stemming schriftelijk bericht van de lastgever hebben ontvangen. 4. De voorzitter van het stembureau kan weigeren personen, die de volle ouderdom van achttien jaren niet hebben bereikt of die onder curatele zijn gesteld, als gemachtigde toe te laten. 5. De stemmen worden geheim uitgebracht. B. Een ieder, die in persoon aan de stemming wenst deel te nemen, dient de door hem ontvangen oproeping ter stemming mede te brengen en aan de voorzitter van het stembureau te overhandigen. C. Een ieder, die bij gemachtigde aan de stemming wenst deel te nemen, moet niet alleen de schriftelijke volmacht, maar ook de oproeping aan zijn gemachtigde ter hand stellen, opdat deze de belde stukken aan de voorzitter van het stembureau kan overhandigen. (Een formulier van schriftelijke volmacht kan ter provinciale griffie van Zuid-Holland, Koningskade 1 te 's-Gravenhage. telefoon 070-264111. toestel 2871, worden aangevraagd). D. Geen volmacht is nodig bij het stemmen door de vader voor zijn minderjarige kinderen of door de moeder, indien deze in plaats van de vader de ouderlijke macht alleen uitoefent, of door de wettelijke voogd. E. Stemgerechtigden, niet zijnde natuurlijke personen, kun nen slechts stemmen op basis van het daaromtrent bepaalde in de statuten, het huishoudelijk reglement enzovoort. Van de vennootschappen onder firma zijn de firmanten ieder voor zich in de lijst van stemgerechtigden opgenomen, F. De bepaling, dat zij, die noch in persoon noch door een schriftelijk gemachtigde aar. de stemming deelnemen, geacht worden hun toestemming tot de ruilverkaveling te verlenen, is vervallen. Bij het bepalen van de uitslag van de stemming wordt slechts rekening gehouden met de werkelijk uitgebrachte geldige stemmen. G. Voor deelneming aan de stemming worden met personen, die bij het kadaster als eigenaren bekend staan, respectie velijk met personen, die als pachter geregistreerd zijn. gelijkgesteld zij. die door een verklaring van erfrecht aantonen erfgenaam van een zodanig persoon te zijn. Als verklaring van erfrecht komt slechts in aanmerking een door een notaris of, zo de erfenis niet in Nederland is opengevallen, door de ter plaatse bevoegde autoriteit opgestelde en ondertekende verklaring. Voor de inhoud van die verklaring moge worden verwezen naar het gestelde in artikel 42, lid 4 en lid 5, van genoemde wet. Het verdient aanbeveling tevoren een exemplaar van de verklaring van erfrecht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Koningskade 1 te 's-Gravenhage. in te zenden. H. De stemgerechtigde wiens oproeping tot de stemming in het ongerede is geraakt of die geen oproeping heeft ontvangen - bijvoorbeeld degene, die in het bezit is van een verklaring van erfrecht - dient zich te melden bij het hoofdstembureau, eveneens gevestigd in gebouw "Open House", Herenweg 2 te Noordwijkerhout, ter ver-, krijging van een (nieuwe) oproeping. Het hoofdstembu reau. dat onder voorzitterschap staat van het lid van ons college, de heer G, van de Zande, houdt zitting vanaf het tijdstip, dat de stemming aanvangt. I. Gedurende de stemming is het hoofdstembureau tevens belast met het geven van voorlichting omtrent de stem ming. V6ór de dag der stemming kunnen inlichtingen omtrent de stemming worden ingewonnen bij de Provin ciale Griffie van Zuid-Holland, Koningskade 1 te 's-Graven hage. telefoon 070-264111. toestel 2870. J. Indien dat gevraagd wordt dient de stemgerechtigde of zijn gemachtigde zijn identiteit voldoende te kunnen aantonen. K. Indien geconstateerd wordt, dat naam of adres op de ter inzage gelegde naamlijst niet juist vermeld Is, wordt aangeraden nog tijdig zorg te dragen voor een juiste tenaamstelling bij het kadaster. L. Als bij het kadaster bekend staande eigenaren worden voor wat betreft de uitoefening van het stemrecht uitslui tend aangemerkt diegenen, die deze hoedanigheid bezit ten aan het einde van de zevende dag, voorafgaande aan die der stemming. Het in de vorige volzin bepaalde geldt niet ten aanzien van erfgenamen van personen, die op grond van het aldaar bepaalde als bij het kadaster bekend staande eigenaren worden aangemerkt. 's-Gravenhage, 3 maart 1976. Gedeputeerde Staten voornoemd. M. Vrolijk, voorzitter P. Zegwaard, griffier. Formidabel imitatie nappa jack Dubbel doorgestikt Zwart. Mt. 122 Normale prijs alle maten 56- t/m a.s. zaterdag alle maten BV Meelfabriek •De Sleutels' vraagt: voor de LOONADMINISTRATIE Deze kracht moet na een inwerkperiode o.a. vrijwel zelfstandig de loonadministratie van ca. 150 man kunnen voeren. Tevens behoort tot deze taak de uitvoering van de Sociale Verze keringswetten, waaronder de Kinderbijslagad ministratie. Van de aan te stellen funktionaris verwachten wij een grote mate van accuratesse en goede contactuele eigenschappen, terwijl verder het MAVO-diploma noodzakelijk is, liefst aangevuld met enige boekhoudkundige kennis. Zij die in dit werk ervaring hebben, genieten onze voor keur. Gegadigden worden verzocht hun uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan onze afdeling personeelszaken. Oosterkerkstraat 18 te Leiden. BV MEELFABRIEK ..DE SLEUTELS" Oosterkkerkstraat 18 - Leiden Telefoon 071-124141. Duitsland moesten we onze eerste oefenwedstrijd spelen. Dat was tegen FC Groningen, en ik stond in het doel. Het ging allemaal fijn tot ik op een gegeven moment een bal, die van richting werd veranderd, wilde grijpen. Met m'n voet bleef ik in de modder steken en daarbij verdraaide ik de rechterknie. Men vreesde eerst dat het de menis cus was én dus ben ik zo gezwind mogelijk naar dokter Strikwerda gegaan. Die kon me gelukkig vertellen dat ik niet geopereerd hoefde te worden, en dat de kwetsuur een irritatie van de knieban den bleek te zijn. Ik moest rust houden en dat betekende tevens dat FC Twente, omdat ook Henny Ardesch nog geblesseerd was, zonder doel man was komen te zitten. Voor een tripje naar Spanje moest de club zelfs Bert Blaauw, die nu bij Heracles speelt, inhuren". Op zoek De Enschedese équipe ging uiteraard naarstig op zoek naar nog een doelman en Jupp Elting, vlak over de grens woonachtig in Bocholt, leek een geschikte kandidaat. Er werden onderhandelin gen aangeknoopt, die aanvankelijk het gewenste resultaat leken op te leveren. Op het laatste moment echter besloot Elting naar Spanje, waar een aanmerkelijk milder fiscaal klimaat heerste dan in Nederland, te trekken. FC Twente kwam vervolgens op het spoor van Volkmar Gross, op dat moment domicilie houdend in Zuid-Afrika. Na heel wat heen-en-weer-gepraat en getelegrafeer kon deze zaak wel in positieve zin worden afgerond. Terug naar Mare de Clerck, die vervolgt: „In totaal ben ik dertien weken zoet geweest met die blessure van me. Eindelijk mocht ik weer wat trainingen gaan doen, waarbij Spitz Kohn er echt flink aan heeft getrokken. Het duurde niet lang of ik kreeg weer last van de knie en dat kwam me toen op negen weken te staan. Aanvankelijk mocht ik niets, maar dan ook helemaal niets doen, daarna was het alleen maar lopen geblazen. Rond jes en nog eens rondjes draven om het veld. Jongens, wat heb ik er toen wat afgesjouwd. Puttemans noemden de andere jongens me op de training. Gelukkig kwam ook aan die ellende een einde, maar het seizoen was voor mij al voorbij. Na afloop van de competitie hebben we een reisje gemaakt naar Roemenië en ik was er als enige doelman bij. Twee wedstrijden heb ik daar ge speeld en dat ging prima. Zo goed zelfs dat ik alle hoop had me het daaropvolgende seizoen helemaal waar te kunnen maken. Met z'n drieën waren we kandidaat voor een plaatsje in het eerste elftal, Volkmar Gross, Henny Ardesch en ik. In een onderlinge concurrentie moesten we uitmaken wie de beste was en die zou uiteraard worden. Op een gegeven moment vertrok l Ardesch echter naar Go Ahead Eagles, Volkmar en ik overbleven. Spitz Kohn verteld dat we evenveel kansen zouden krijgen on Lï waar te maken in vriendschappelijke wedstrij Maar wat gebeurt, verdikkeme? Een of twe ken voordat de competitie een aanvang zal n spelen we een partijtje onder elkaar en da raakte Ab Gritter me net boven de knie. rechts, en dat terwijl ik nota bene zelf een li voetballer ben. Het zag er allemaal niet bes en ik vreesde, en met mij de anderen, dat ei gebroken was. Per ambulance ben ik naaijt ziekenhuis gebracht, waar direct foto's wt gemaakt. Ik had geluk dat er niets gebroken en dat betekende een hele opluchting voor3J anders was het misschien helemaal gedaanen weest met mijn voetballerij. Enfin, ook die blessure genas en ik kon weer trainen. Alles verliep uitstekend en ik heb ki ,IS' spelen in Luxemburg, tegen Groningen en x de competitie zelfs tegen Eindhoven, de 1 twintig minuten. Tot half december gingl glorieus. De vrijdag voor de uitwedstrijd! Telstar hadden we weer eens een onderling jj tje en toen kreeg ik een knietje van Ce< Ierssel, juist boven de oude zere plek. Pas een tijdje later voelde ik de pijn weer I in het rechterbovenbeen. Er werden weer gemaakt en daarop kon je duidelijk een 1 onderscheiden in de spieren. Niets doen Er werd me voorgeschreven dat ik anderh f week totaal niets mocht doen. Strikwerda z« week later: ,4e moet twee maanden absolutócc hebben". Aan het einde van deze maand mo ci weer bij Strikwerda terugkomen en dan w<1 er andermaal foto's gemaakt. Als alles goed 1m te zijn en ik mag weer beginnen is het se£1 al verloren. Pc Twijfel Ondanks alle pech heeft Mare de Clerck de i niet laten zakken. Wel heeft hij diverse 1 hartgrondig getwijfeld getuige zijn opmei „Vooral als het goed gaat en je krijgt dan ti slag, ja, dan kruipt het je wel eens in de a 3C nen". En wat schamper: „Het is nu in ieder geval gegaan dan vorig seizoen. Ik heb tenminste twintig minuten competitie-voetbal kunnen sp Dat was tegen Eindhoven, en toen heb ik nog bal op doel'gehad ook. KYOTEUS WOENSDAG 17 MAART (J) HOT 20.30 Joseph. Joseph, Joseph (Haagse Comedie) (J). Dillgentia 12.45 Lunchprogramma Ta- maro Pospiszylp piano; 20.15 Caba ret-revue Funhouse (J). Circustheater 20.15 Zuidamerikaanse show Brasil Tropical (J). Poppentheater Frank Kooman 14.30 De muziekmannetjes. Dienstencentrum Noord (Van Beye- renstraat 5, Voorburg) 14.30 Haags Marionettentheater o.l.v. Jos Mens. Pauwhof Wassenaar 20.15 Grammo- foonplatenconcert met toelichting DONDERDAG 18 MAART Koninklijke Schouwburg 20.15 Zomer gasten (Haagse Comedie) (J). HOT 20.30 Joseph. Joseph. Joseph (Haagse Comedie) (J). Dillgentia 20.15 Cabaret-revue Fun house (J). Theater Pepijn 20.30 Cabaret Hono- loeloe (J). Openbare Bibliotheek (Bilderdijk- straat) 20.30 Demonstratie Slagwerk instrumenten door leerlingen Kon. Conservatorium o.l.v. Anner Bijlsma. LAK-theater Leiden 20.15 Agamem- noon (Rein Edzard Spelers) (J). VRIJDAG 19 MAART Koninklijke Schouwburg 20.15 Nie mandsland (Haagse Comedie) (J). HOT 20.30 Joseph, Joseph. Joseph (Haagse Comedie) (J). Dillgentia 20.15 Cabaretrevue Fun house (J). Congresgebouw 20.30 Jeugdconcert Residentie-Orkest o.l.v. Lex Veelo m.m.v. solisten en koren (J). Houtrustkerk 20.15 Marcel Dupre-fes- tival: Ben van Oosten orgel (J). Theater Pepijn 20.30 Cabaret Hono- loeloe (J). Theater In de Steeg 20.30 Cabaret Blamix (J). Laetitlazaal Loosduinen 20.15 Toffe Tony (Toneelvereniging St. Bonifatius) Poppentheater Guido van Deth 20.30 De Uizers (J). Johanneskerk Rl|swl|k 20.15 Chr. Zang- on Oratoriumver. Excelsior o.l.v. Wim v.d. Panne m.m.v. solisten en Haags Begeleidingsorkest (J). Barbaars Voorburg 20.30 Trio Joop Scholten Zulderkerk Lelden .Joseph, Jo- seph20.00 Amerikaanse gospelgroep New Hope (J). Rijnlands Lyceum Oegstgeest 20.15 Ramses Shaffy en Liesbeth List. Hot-House Leiden 22.00 Trio Theo Loevendie. APOLLO 1 (tel. 460340): De non en haar duivel (14) 2.30, 7.00.9.15. APOLLO 2 (tel. 460340): Jaws (14) 2.00, 7.30, 10.00 Vereniging voor vrije filmkeuze: Deep throat. Dag. 12.00. ASTA: Sherlock Holmes' slimmere broer (a.l.) 2.30, -7.15, 9.30. BUOU (tel. 461177): La béte (18) 2.00, 7.30, 9.45. CALYPSO (tel. 463502): Sneeuwwitje en de zeven dwergen (a.l.) 1.30, 3.30. Sunset Boulevard (18) 7.15, 9.30. CAMERA (tel. 467200): Dog day afternoon (14) 2.15, 7.00, 9.30. The graduate (18) vr. en za. 00.15. CINEAC (tel. 630637): Kuifje en de blauwe si naasappel (a.l.) 11.30, 1.30, 3.30. Wilde aardbeien (18) 5.30, 7.30. 9.30. CORSO (tel. 567200): Irma la douce (14) 2.00. 8.00. DU MIDI (tel. 855770): Cabaret (18) 8.15. Eiland aan het einde van de wereld (a.l.) wo. 2.00. EUROCINEMA (tel. 667066): De peetvader, deel 1 (14) 1.30, 7.45, wo. 3.45, 7.45 Winnetou het grote opperhoofd (a.l.) wo. 1.30. FLORA (tel. 465224): Meisjes zonder mannen (18) 2.00, 7.00, 9.15. KRITERION (tel. 460330): Bro ther can you spare a dime? (18) 7.00, 9.30. KIJKHUIS (tel. 651880): O Thiassos. Dag. beh. ma. 20.30. METROPOLE (tel. 392244): Men- sen blijven beesten (18) 2.00, 7.00, 9.30. ODEON 1 (tel. 462400): Flat- foot in Hongkong (14) 2.00, 6.45. 9.15. ODEON 2 (tel. 462400): Ook met andermans vrouw is het goed vrijen (18) 2.00, 6.45, 9.15. OLYM- PIA (tel. 330814): Thunderball (14) 2.00, 8.00. PASSAGE (tel. 460977): Emmanuelle 2, de antimaagd (18) 2.30, 7.00, 9.30. REX (tel. 636747): Death race 2000) (18) 11.30, 1.30. 3.30, 5.30, 7.30, 9.30. ROYAL 70 (tel. 462677): Blood money (14) ma. 2.00, 8.00 di. en wo. 2.00. ROYAL OP ZOLDER (tel. 462677): Kung Fu boss Wang Yu (18) 2.15 ,8.00. Arizona colt (18) vr. en za. *24.00. STUDIO DE LUXE (tel. 461859): Blue movie (18) 2.15. 7.15, 9.30. STUDIO 2000 (tel. 542288): La dolce vita (18) 8.00 beh. di. The tales of Beatrix Potter (a.l.) w.o. 2.00. DE UITKUK Tel. 542288): De man. die alles wist (18) 2.00, 7.00. 9.30. DELFT CITY (tel. 123251): Killer force 2.30, 7.00, 9.15. CITY SELECT 123251): Love and death (14) 8.15, wo. 8.15. DELFIA 123855): Vier vuisten op een s tend scheurijzer (14) 2.30, l 9.15. DOELEN KINO (tel. 1261 Veel liefs uit Moskou (14) l C 9.15. FLORA (tel. 120814): dreams (18) 7.00. 9.15. STUDI (tel. 123280): Sweet movie 7.00. 9.15. FILMHUIS (tel. 140! Le milieu du monde. Dag. 8.00. jj Markten KAASMARKT BODEGRAVEN (16/ )ii Aanvoer 5 partijen. Prijzen in gul jj per kg: 5,05-512. Handel flauw. VEEMARKT LEIDEN (16 maart) -I aanvoer 4710 en weekaanvoer Slachtrunderen 250, gebruiksvee graskalveren 65. nuchtere kalt 3245, ponnies 10, varkens 31. b'! 196, schapen en lammeren 315 en ken en geiten 51. Prijzen (per slieren 1e kw. 7,15-7,60. 2e kw. 7,00, vaarzen 1e kw. 7.10-7,50. 3 6,35-6,90. koeien 1e kw. 6.70-7,3 kw. 6,00-6,50, 3e kw. 5,60-5,90, koeien 4,90-5,60 en nuchteren sl kalveren 1,25-2,00. Prijzen (per s melk- en kalf koelen 1550-2250, koeien 1050-2100, graskalveren 1000, nuchtere kalveren voc mesterij (roodbont) 225-350 t.. bont) 125-205, lopers 165-185, b« 125-135, schapen 170-230, foksch met 1 lam 275-325, fokschapen n lammeren 400-475, lammeren 200 drachtige zeugen 650-850, ponnies 450 en bokken en geiten 20-80. zicht (resp. aanvoer, handel en prfl slachtrunderen ruim - vlot - als n dag, kalf- en melkkoeien en vare ko ruim - redelijk - stabiel, graskak ruim - goed - stabiel, nuchter kak ruim - rustig - stabiel, ponnies i - goed -stabiel, lopers en biggen s - redelijk - stabiel, schapen en I ren redelijk - redelijk - stabiel e ken en geiten redelijk - goed - sta Bloemenveilin HONSELERSDIJK (Bloemenve CCWS). dinsdag 16 maart 1976: e bia 46-107, snijgroen 137-300. ar 30-127. anjers 38-61, anjers tr. 293 anthurium 230-410. chrysanten tr.] 280-565. chrysanten gepl. jaarr. 9 fresia enkel 198-540, fresia dubbel' 555, gerbera gem. 34-50, gerbef» kleur 30-59. gladiolen 55-55. irissen' 485. leliekelken 53-88. lelietakken 280. orchideeën 40-610. rozen 9 50-112. rozen klein 35-72. tulpen' 410, strelitzia's 207-310.

Leidse Courant | 1976 | | pagina 14