profimarkt Tbyota Corolla 30 de Luxe Kassières Winkelverzoraers Zaterdaghulpen Truus van Hanegem:'De betalingen doe ik. Wim bemoeit zich nooit met geld.' de postgiro óók op den duur goedkoop TOYOTA GARAGE HEEMSKE RK 20 l-EI DSE SA'IT DONDERDAG 4 MAART 1976 Verklaring voor het grotesukses van de Corolla 80de Luxe. 1. Aanschafprijs erg laat; als men ziet wat men allemaal krijgt aan kompleetheid. komfort, ruimte en veiligheid. 2. Ook op den duur lajre kosten. Door z'n zuinigheid, z'n robuustheid en probleemloosheid. En door z'n ongevoelig heid voor "mode". Een waj;en die lang meegaat en niet snel veroudert. Zodat u er later, na vele goedkope kilometers, not; een fors bedrag voor terug krijgt Welkom voor een proefrit maakt uw keus wel heel eenvoudig Komfortabel en luxueus verstelbare bucketseats met hoofdsteunen overzichtelijk cockpit-dashboard druktoets radio ontspiegelde klokken alle bedieningshandels aan stuurkolom aansteker, dag teller stuurslot aanjager met 2 snelheden op ver warming/ventilatie sport- pook armsteunen voor alle inzittenden uitstelbare achter zijruiten moquette vloerbe dekking Uitzonderlijk kompleet zonwerend glas rondom achteruitrijlampen achter ruitverwarming 1-snelheden ruitewissers elektrische ruite- sproeier afsluitbare tankdop Veilig kooikonstruktie brandstof tank niet kwetsbaar geschei den remcircuits rembekrach- tiger remdrukbegrenzer schijfremmen vóór radiaal- banden 155 SR 13 alarm knipperlichten zijclignoteurs probleemloos wendbaar zuinige 1200 motor wissel stroomdynamo draaicirkel slechts 9,4 meter Schenkelweg 109, Zoeterwoude. Tel. 01715-1220 Prijzen Incl. BTW af depot SpIJkenlsse. Wijzigingen In prijs en uitvoering voorbehouden. Profimarkt. Een gestaag groeiende supermarkt organisatie met een twintigtal verkooppunten in Den Haag en wijde omgeving. Een alleszins gunstige ontwikkeling die te danken is aan het hanteren van een formule die aanspreekt: een volledig supermarkt assor timent bieden, inclusief vlees, groenten, fruit, zuivel en andere dagversprodukten, tegen konstant lage prijzen. In verband met de realisering van een nieuwe vestiging in Oegstgeest wil Profimarkt in kontakt treden met een aantal positief ingestelde medewerkers. Voor ons binnenkort te openen filiaal in het winkelcentrum Langevoort in Oegstgeest vragen wij nog Zij zullen worden ingeschakeld bij diverse werkzaamheden in de winkel. Een goede opleiding, zoals een kassiére-opleiding, zal worden gegeven. Ervaring op het gebied van een supermarktbedrijf zou prettig zijn, maar is niet vereist. Heeft u interesse? Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u terecht op vrijdag 5 maart van 19.30 tot 22.00 uur (dus ook na de koopavond) in café De Roode Leeuw, Dorpsstraat 55, in Oegstgeest. Voor telefonische inlichtingen: B.V. Profimarkt, Havenstraat 51, Monster. Telefoon 01749-3741. U kunt vragen naar de heer G. Fakkel. <17 a 18 jr.) 's Middags naar de markt om 'n lap stof te kopen. Want Alice heeft een nieuwe broek nodig. Truus rekent af met de betaalkaart. 'Met die kaarten betaal ik ook de wekelijkse bood schappen. Dat vind ik mak kelijker dan contant geld.' 'Met de postgiro betaal ik eigenlijk alles. Ja, ik doe de betalingen. Wim bemoeit zich nooit met geld. Toen ik 'ns een tijdje in het zieken huis lag, bracht hij iedere keer al die kaartjes mee. 'Ik sta 's morgens rond kwart over zeven op. Dan maak ik ontbijt voor de kin deren. Die help ik naar school. Ik ruim een beetje op. Breng Willem z'n ontbijt boven. Daarna gaat hij mees tal trainen.' Thuis bij Truus van Hane- gem. Een leuk huis in een rijtje. Met smaak ingericht. Truus zorgvuldig gekapt. 'Vroeger ging ik wekelijks naar de kapper. Nu niet meer zoveel, omdat ik er zelf ook erg handig in ben.' Om 12.00 uur komt Alice thuis. Een half uurtje later Gert. 'Onze kinderen heb ben een hoop voor op anderen. Maar ook wel wat tegen. Ze kunnen in de weekenden nooit met ons weg. Maar ze hebben veel spelletjes om thuis te doen.' Dan moest ik ze tekenen en versturen. Nee, die interes seert zich helemaal niet voor dat stuk van het huwelijk.' 'Toen ik nog geen post giro had, moest ik met de acceptgirokaarten voor gas, licht, water, krant enz. naar het postkantoor. Nu hoef ik thuis alleen maar mijn hand tekening te zetten en stop de kaarten in de giro-enve lop en d'r hoeft niet eens een postzegel op. Want bij de postgiro is alles gratis en veel makke lijker.' Zo vraag je 'm aan: Bel gratis 0017, of schrijf (zonder postzegel) naar het Girokantoor Arnhem of Den Haag, of ga even naar 't postkantoor.

Leidse Courant | 1976 | | pagina 20