Jean René Gougeon: „Bellino II hoefde niet sneller te gaan" POPEYUS IN DE DOOR NOESTE ARBEID ZOET DER OVERWINNING Lekke band hield Thaler niet van de wereldtitel af Duyndam/Karstens namen kop over Tips voor Nootdorp Kostbaar renpaard bijna geslacht Lauda begon seizoen met overwinning ZIJDELINGS Geesink nu ook wereld kampioen vrij worstelen Bugner wil belasting ontvluchten Zege Foreman GOUD VOOR FAVORIETEN IN CROSSSTRIJD LEIDSE COURANT PAGINA 11 TWEEDE ZEGE IN SUCCESSIE IN PRIX D' AMERI(jUE (van onze paardesportmedewerker) PARIJS De negenjarige hengst Bellino II heeft gistermiddag op het legendarische Vincennes onder de rook van Parijs voor de tweede maal in zijn succesvolle loopbaan de Prix d' Amérique gewonnen, in handen van pikeur Jean René Gougeon. In de rijke Franse drafsportgeschicdenis is het voor de vierde maal dat een paard deze grootste draverij van Europa tweemaal achter elkaar heeft gewonnen. Volgend jaar zal Gougeon pro beren het record van de onlangs gestorven draver Roquepine te evenaren. Deze hangst van de beroemde Franse eigenaar Hen ri Levesque won de Prix d' Amérique driemaal achtereen; in 1966, 1967 en 1968 waarvan tweemaal in handen van Jean René Gougeon. De overwinning in de Prix d' Amérique 1976 was de vierde voor Gougeon. Bellino II won de Prix d' Amérique met groot vertoon van overmacht. Na zeshonderd meter nam de hengst de leiding en stond deze niet meer af. Toen de paarden de laatste driehonderd meter in gingen, was het alleen nog maar de vraag wie tweede zou wor den. Bellino II won met enige lengten voorsprong in de km- tijd vanl.19.01 op de achtjari ge merrie Catharina en het paard van filmster Alain Delon, de winnaar van de Prijs der Giganten in Hilversum, de zesja rige hengst Equileo (derde). Bij het défilé droeg Bellino II de gewonnen deken van de Prijs der Giganten, wat de functiona rissen van de Stichting Neder landse Draf en Rensport en de ruim duizend Nederlandse be zoekers zeer apprecieerden. Niet sneller Op de vierde plaats kwam Es- poir de See vóór de Ameri kaanse hengst in Italiaans be zit, Timothy T, die na de start een fout maakte en meteen kansloos was voor een hoge klassering. In acht jaar tijd was er in een Prix d' Ameri- que niet zo'n slechte tijd op de chronometers gekomen als die van de winnaar, maar het paard, dat 's morgens door de internationale pers werd uit geroepen tot de draver van Europa 1975, behoefde niet sneller te gaan van pikeur. „Dit is een bandenstartkoers, en ik kom uit het tweede ge lid. Normaal kan ik de koers niet verliezen want mijn Belli no II is als een „monster". Maar er kan tijdens zo'n 2600 meter lang parkoers van alles gebeuren. Het zal niet voor de eerste keer zijn dat de Prix d' Amérique wordt verstoord door een aanrijding of een favoriet die kreupel valt", al dus Gougeon voor de start. De ngenjarige Franse hengst Bellino II met Jean Rene Gougeon op de sulky won de Prix d'Amerique. weinig Van de totalisator kregen de fans van dit gevierde duo maar weinig uitbetaald. Voor elke franc konden zij twintig centi mes incasseren. De rijder van de derde aanko mende Bernard Froger, was da nig teleurgesteld: „Bellino II is in dit veld van dertien paarden niet te verslaan. Voor ons was de strijd om de tweede plaats alleen belangrijk. Equileo was ook zeker tweede geworden als hij niet in de laatste bocht tegen zijn hoofd was geslagen. Hij kreeg een klap van de man ach ter Espoir de See, Alain Hous- sin. Toen was Equileo even uit zijn Met zijn overwinning won Jean René Gougeon voor eigenaar Macheret 540.000 francs. De pu blieke belangstelling viel door het slechte weer voor de koers hagelde het maar gedu rende de wedstrijd was het droog met 20.000 toeschou wers danig tegen. Het publiek zorgde met de inzet op de Fran se bookmakerskantoren voor een totalisatoromzet van rond de zestig miljoen. Arthur van Rijswijk (Van onze paardesportmede werker) DEN HAAG Woensdag middag op de draversbaan van Nootdorp wederom tien draverijen. De eerste start is om half drie. Onze tips voor dit programma: Bergakkerprijs: Marinus Roodnoot, Lex Hanover D en Navarro D. Benedenkerkprijs: Noble Ba ker, New Yelly en Noby Ba ker. Binnenhofprijs: Lars Buiten zorg, Korinotte en Loyaal van Liante. Benteloprijs I: Nerva, Mac Rustburcht en Mireille. De Birktprijs I: Ken Wil liams, Kensington en Karper K. Bemsterburenprijs: Lea W, Lyrieke O en La Chance. Biezelingprijs: Kris Arete, Lee Rodney en Java. Bergstoepprijs: Kwikzilver, litis Hollandia en Ideal Prise. De Birktprijs (2): Luitenant Dixy, Kandy Buitenzorg en Lester Kandia RÓME Daags'voordat hij in dure biefstukjes zou worden veranderd, heeft de politie in de stal van een slager in de buurt van Milaan de op 5 oktober vorig jaar ont voerde volbloed Camau- ba teruggevonden. Het kostbare renpaard stond, met nog drie andere paarden en een ezel, op de lijst om geslacht te worden. Camaubavdie in de hippische wereld een bekende klank heeft gekregen dankzij een reeks in drukwekkende overwinningen en die zeker twee miljoen gul den waard is, werd in de nacht van vier op vijf oktober uit de renstallen van San Siro in Mi laan ontvoerd. De dader eiste een losgeld van ruim acht ton en stuurde foto's van het paard om te bewijzen dat het nog leef de. Met engelengeduld heeft de poli tie die kleurenfoto's bestudeerd en begon daarna aan het tijdro vende werk om vrijwel alle stal len in de buurt van Milaan te controleren. Dat leverde welis waar een bruikbaar spoor op, maar Camauba was inmiddels weggehaald uit de stal waar hij wekenlang verborgen was ge houden. Tenslotte kwam de politie te recht in de stal van de slager waar het kostbare renpaard, overdekt met wonden en afges neden staart, op een roemloze dood stond te wachten. De poli tie heeft drie arrestaties ver richt, onder wie de slager die het paard gekocht had. ANTWERPEN - Oud-wereld- kampioen judo Anton Gee sink is zaterdagavond in Ant werpen wereldkampioen vrij worstelen in het superzwaar gewicht gewordep. In de der de ronde van het gevecht tus sen Geesink en zijn Belgische opponent Jean-Louis Breston werd de Belg door de scheids rechter gediskwalificeerd. Toen Breston een tweede openbare waarschuwing kreeg, viel hij de scheidsrech ter aan en probeerde Geesink in het publiek te gooien. Anton Geesink (145 kilo) had in die derde ronde al een punten- voorsprong op Breston (172 ki lo), doordat de Belg na een achterwaartse kopgreep van Geesink in de tweede ronde al bijna was uitgeteld. Daarna zagen de 5000 toeschouwers hoe Breston door allerlei vuile trucs probeerde zijn achter stand goed te maken. De scheidsrechter greep echter in en de Belg werd door zijn eigen publiek uitgefloten. LONDEN De Brit Joe Bug ner, oud-kampioen van Euro pa in het zwaargewicht, is van plan te emigreren naar de Verenigde Staten of het Ca- raibisch Gebied De zwaargewicht, die in zijn laatste gevecht verloor van Muhammed Ali en vervolgens zijn loopbaan beëindigde, zei in een interview in The Sun day Mirror, dat hij 94 procent van zijn inkomsten moet af staan aan de fiscus. „Dat houdt in", zo betoogde hij, „dat ik met mijn vijftigste fail- liet ben en ik heb verplichtin gen ten opzichte van mijn fa milie. Twintig jaar nadat ik bij de Russische inval uit Honga rije moest vluchten ben ik op nieuw een vluchteling. Nu zijn het niet de Russische tanks die me wegjagen. De bedreiging komt ditmaal van de Britse belastingdienst". LAS VEGAS De Ameri kaanse bokser George Fore man, oud-wereldkampioen in het zwaargewicht, heeft zater dag in Las Vegas gewonnen van zijn landgenoot Ron Lyle. In de vijfde ronde van het op twaalf ronden afgesloten ge vecht ging Lyle knock-out Het was het eerste gevecht van Foreman sinds hij in oktober 1974 zijn wereldtitel kwijtraak te aan Muhammad Ali. Op het moment van de knock-out stond Lyle op punten voor. In de vierde ronde had hij Fore man tweemaal tegen het can vas geslagen. Lyle zelf ging in die boeiende vierde ronde ook een keer neer. In de vijfde ronde viel de beslissing, toen Ron Lyle geen antwoord kon vinden op een serie linkse en rechtse stoten van de vroegere wereldkampioen, die nu kan hogen op een record van 41 in 42 gevech- Herman Popeyus bezig aan de laatste caramboles. De veteraan werd Nederlands kampioen driebanden. NEDERLANDS KAMPIOEN DRIEBANDEN LEEUWARDEN Herman Popeyus is gewend hard te werken. Dagen van twaalf uur zijn geen uitzondering voor hem. Daar- om was het toernooi om het Nederlands kampioenschap drie banden in Leeuwarden eigenlijk meer een voortzetting van zijn dagelijkse beslommeringen. Er moest worden aangepakt. In ie dere partij en dat lag hem wel. Het was dan ook niet verwonderlijk dat hij, ten koste van Bert Teegelaar, zijn zevende titel veroverde. Een aantal dat Robijns en Sengers voor hem bereikten. Al twee weken voordat er ir. het zaaltje van „De Friesche club" ook maar een bal was geraakt, was Popeyus niet 'meer te genieten. De man uit Etten-Leur leefde naar het kampioenschap toe alsof het zijn .eerste was. Hij trainde, voor zover daar nog tijd voor was, harder dan gewoonlijk. En dat is Bert Teegelaar opge broken. In de finale van het toernooi kwam hij er niet aan te pas. Halverwege riep hij al in vertwijfeling: „Ik zie het helemaal niet". Hij maakte dan ook 41 poedels in 60 beur ten, bleef op een gemiddelde van 0.433 steken en werd daar door de enige speler, die de gradeerde door een algemeen moyenne van onder de 0.850. Hij zal in de voorwedstrijden boven de 0.900 moeten komen, wil hij er het volgend jaar weer bij zijn. Teegelaar, van kanshebber tot kansloze, na afloop: „Het was een geval van biljartblindheid. Toen ik met dit spel begon, zo'n twin tig jaar geleden maakte ik ook wel eens zo'n afgrijselijke par- "tij. Dit is belachelijk. Dat zijn van die raadsels in de sport waar je toch nooit achter komt". Droog Popeyus, die twintig jaar ge leden ook al in de finale tegen Teegelaar stond, werd bijna overspoeld met bier. Het zoet van de overwinning smaakte hem best: „Ik heb drie dagen „droog" gestaan. Het zakt naar binnen." En toen serieuzer: „Ik was va nochtend al vroeg wakker. Ik heb een krant van twee weken geleden liggen lezen. Zo zenu wachtig was ik. En aan de tafel wasdaar niets meer van te merken". En Teegelaar nog: „Hij heeft het tenminste ver diend. Dat zouden ze van mij nooit hebben kunnen zeggen". Popeyus had die woorden even daarvoor onderstreept door de partij die toch strak stond van de belangen, knap in zestig beurten (gemiddelde van precies 1) uit te maken. Rini van Bracht, introvert als de meeste topsporters, liet de oorzaken van zijn falen in het duister. Die moeten er evenwel zijn, want de titelverdediger, die tweede werd in een Euro pees en wereldtoernooi, gaat niet zo maar opzienbarend af. Het scheelde zelfs niet veel of hij zou laatste zijn geworden. Dat voorkwam hij nog door een late zege op Christ van der Smissen. Maar Van Bracht wil de kern van de zaak liever verborgen houden. Daarom praat hij vooral over drukke werkzaamheden en weinig tijd voor trainen. Daarom ook denkt hij voorlopig helemaal niet aan andere spelsoorten, die het seizoen misschien nog voor hem zouden kunnen red den. Want nu verdwijnt hij een jaar van het internationale to neel, met uitzondering van een paar toernooien, waarin geen titels op het spel staan. Maar hoe dan ook, de Waalwijker zat er bij de huldiging wat verloren bij op de stoel, die was gereserveerd voor de nummer zes. „Ik ben niet te leurgesteld. Zoiets kan nu een maal gebeuren. Volgend jaar begint het weer .opnieuw". Ambitie Misschien ligt het gebrek aan werkelijke ambitie op dit mo ment, door welke oorzaak dan ook, aan de basis van zijn optreden in Leeuwarden. Daarover is Hennie de Ruiter eerlijker. De man, die wellicht de beste technicus van het ge zelschap is, verzuchtte zater dag al na zijn overwinning op Teegelaar: „Ik had beter kun nen verliezen, danwas ik er af geweest". Een betere uitleg voor het gebrek aan ambitie bij Van Brachts plaatsgenoot zou niemand hebben kunnen geven. Vijfde ronde: Van Bracht 45 54 60.833 De Jong 60 54 5 1.111 Doggen 60 46 4 1.304 Van der Smissen 49 46 8 1.065 Teegelaar 50 65 4 0.769 De Ruyter 60 65 7 0.923 Popeyus 60 61 6 0.983 Brosens 44 61 4 0.721 Zesde ronde Doggen 60 56 9 1.071 Van Bracht 52 56 8 0.928 Van der Smissen 60 54 6 1.111 De Jong 45 54 4 0.833 Teegelaar 60 60 4 1.000 Brosens 48 60 4 0.800 Popeyus 60 71 7 0.845 De Ruiter 41 71 7 0.577 Zevende ronde Brosens 60 73 5 0.821 De Ruiter 59 73 7 0.808 Van der Smissen 50 55 6 0.909 Van Bracht 60 55 9 1.090 Teegelaar 26 60 4 0.433 Popeyus 60 60 5 1.000 De Jong 55 69 4 0.797 Doggen 60 69 8 0.969 De eindstand is: 1. Herman Popeyus (Etten Leur) 12 pt 11 h.s 0.942 alg. gem. 2. Bert Teegelaar (Ridderkerk) 10 H 0.830 3. Jan Doggen (Roozendaat) 8 9 0.915 4. Tiest Brosens (Breda) 8 10 0.889 5. Hennie de Ruyter (Wailwijk) 6 9 0.874 6. Rini van Bracht (Waalwijk) 4 10 C.967 7. Christ v.d. Smissen (St Wille- brord) 4 8 0.918 8. Piet de Jong (H. I.Ambacht) 4 8 0.850 Lyon Klaus Peter Thaler (bij de amateurs) en Peter Zweifel (professionals) waren de on miskenbare favorieten bij de strijd om de wereldtitels veldrijden op het loodzware par koers van Chazey d'Azergues. Voor hen waren ook de gouden medailles, na tamelijk eenzijdi ge wedstrijden. Zowel Thaler, wereldkam pioen in 1973, tweede in 1974 en 1975, als Zweifel waren te sterk voor de concurrenten. De Nederlandse afvaardiging viel buiten de prijzen. Gerrit Scheffer, vorig jaar derde bij de amateurs, eindigde als achtste bij de be roepsrenners op ruim vier en een halve minuut van de (eerste) Zwitserse wereldkampioen. Ger tie Wildeboer. sinds kort prof, moest bijna zes minuten prijsgeven en kwam als tiende over de streep. Bij de amateurs gingen Wil Brou wers, als negende, en Hennie Stamsnijder (tien de) wiel aan wiel over de streep op ruim drie minuten van Snoeijink Snoeijnk (achttiende) verloor vijfeneenhalve minuut Albert Zweifel had slechts één concurrent, zijn landgenoot Peter Frischknecht, die echter ook niet kon voorkomen dat Zweifel steeds verder wegliep. Cyrille Guimard, die zijn laatste be langrijke wedstrijd als prof reed, voor hij in het nieuwe seizoen gaat werken als ploeglei der, kwam als vierde binnen. Klaus Peter Thaler nam al onmiddellijk na de start afstand van zijn concurrenten. In de vierde van de zeven ronden echter kreeg Thaler een lekke voorband, maar op de leeglopende band ging Thaler verder op het parkoers dat door de sneeuw uit de ochtenduren ongekend zwaar was geworden. Op de stukken waar nog gefietst kon worden, sneden de banden diepe sporen in de zachte bodem. Door de lekke band van Thaler kon Robert Vermeire, de wereld kampioen van '70 en '71, 74 en 75 weer aan het wiel van Thaler komen. Nadat de Duitser echter een nieuw wiel had ingezet, liep hij opnieuw weg van Vermeire, die de ongelijke strijd opgaf en zich tevreden stelde met de zilveren medaille. ROTTERDAM Leo Duyn- dam en Gerben Karstens heb ben gisteravond de eerste plaats in de zesdaagse van Rotterdam overgenomen van de Belgen Eddy Merckx en Patrick Sercu. Duyndam en Karstens wonnen de koppelkoers over een uur. Het Nederlandse duo had met Maertens/Kemper en Schuite- n/Schülze een ronde winst ge nomen op de concurrentie. Drie ronden voor het einde van de uurrit sprong Duyn dam opnieuw weg en behield zijn voorsprong tot het uur werd weggeschoten. De zes daagse werd giseravond bijge woond door 5500 toeschou wers. De stand om midder- nacht was: 1. Duyndam/Kar stens (Ned.) 313punten, op een ronde: 2. Merckx/Sercu (Bel) 398 pnt., 3. Pijnen (Ned)/Haritz (Wdl) 378 pnt., 4. Schuiten (Ne- d)/Schülze (Wdl) 330 pnt., 5. Maertens (Bel)/Kemper (Wdl) 274 pnt, op twee ronden: 6. Knetemann (Ned)/Peffgen (Wdl) 66 pnt, op vijf ronden: 7. Stam (Ned)/Clark (Aus) 140 pnt., 8. Stevens/De Meyer (Bel) 101 pnt op zes ronden: 9. Van Linden (Bel)/Gilmore(Aus) 161 pnt, op zeven ronden: 10. Hempel (Wdl)/Bal (Ned) 118 pnt., op 14 ronden: 11. Schütz (Wdl)/Hermann (Lie) 141 pnt, op 26 ronden: 12. De Bosscher (BeD/Breur (Ned) 108 pnt, op 37 ronden: 13. Priem (Ned)/De La Torre (Ita) 46 pnt. SAO PAULO Wereldkampioen Niki Lauda uit Oostenrijk startte gisteren het formule 1 seizoen met een overwinning in de grote prijs van Brazilië. Direct na de start nam Lauda met zijn ferrari de tweede positie in, om na acht ronden de kop over te nemen van stalgenoot Clay Regazzoni (Zwi). Lauda, die in deze eerste krachtmeting al een zeer goede vorm toonde, zou ook de overige 32 ronden het veld blijven aanvoeren. Tot acht ronden voor het einde wist de Fransman Jean-Pierre Jarier, met zijn Shadow, bij te blijven. Hij raakte toen de vangrail waardoor hij de strijd moest staken. Tweede werd Patrick Depailler (Fra) in een Tyrrell en derde Tom Price uit Engeland met een Shadow. Lange tijd lag James Hunt, rijdend in een McLaren, op de tweede plaats maar hij werd van deze positie verdreven door Jarier in de 26e ronde en moest vijf ronden later de pits opzoeken vanwege motorpech. Uiterst spectaculair was het toen Jarier Hunt in een bocht aan de binnenkant passeerde. Daarna zagen de 100.000 toeschouwers de Fransman elke ronde één seconde pakken op Lauda. Op het moment dat hij de vangrail raakte, nadat hij een bocht te snel had genomen, lag hij nog maar 1.9 seconden achter op de Oostenrijker. Jarier raakte niet gewond. Oud wereldkampioen Emerson Fittipaldi, die voor eigen publiek reed, maakte een uiterst teleurstellende indruk. Het was voor Fittipaldi zijn eerste Grand Prix in het Copersucarteam. De Braziliaan werd in de 23e ronde door Lauda op een ronde gezet en werd zelfs door zijn teamgenoot Ingo Hoffman (Bra) gepas seerd. Clay Regazzoni, die de eerste zeven ronden aan de leiding lag. verloor meer dan 40 seconden bij het bandenwisselen. De Zwitser wist echter veel van het verloren terrein terug te winnen en eindigde nog als zevende. Van de 22 coureurs bereikten er negen niet de finish, onder wie Jacques Laffite (Fra) en Ronnie Peterson (Zwe).' Niki Lauda begon het seizoen '76 goed. Hij won de GP van Brazlilië. 1. Niki Lauda (Oos) met Ferrari reed de 318 kilometer in 1.45.16,78, gem. 181.46 km/u. 2 Patrick De pailler (Fra). Tyrrell 1.45.38,25, 3. Tom Price (GB), Shadow, 1 45.40.62. 4. Hans Stuck (Wdl), March. 1.46.44.95. 5. Odv Schekter (Zaf), Tyrrell, 1 47.13.24," 6. Jochen Mass (wdl). McLaren, 1.47 15.05. 7. Clay Regazzoni (Zwi), Ferrari, 1 47.32.02. 8. Jacky Ickx (Bel). Wil liams, 1 46.10.36. 9. Renzo Zorzi (Ita). Williams. I 46 12.80. 10 Carlos Pace (Bra), Brabham. 1 47 14.83. OORDEEL Met de „eindexamencij- fers" in de hand moet chef de mission Bram Leeuwenhoek zijn oor deel vellen over de rij ders en rijdsters die naar Innsbruck zullen gaan. Hij moet daarbij een wisselende maatstaf aanleggen. In Oslo was voldoende klasse aanwe zig om te kunnen con stateren dat zowel Van Helden op alle afstan den „de mogelijkheid heeft bij de eerste acht te eindigen", zoals de voornaamste eis in het NOC luidt. Klein heeft die op ten minste twee afstanden, Vriend en Pasman komen niet in aanmerking voor uitzen ding. Zo eenvoudig ligt dat met Oslo. Maar in Inzeil (sprinters en da mes) en in Cortina d'Ampezzo (Jan Derk- sen) werd voor de laat ste kans gereden in een gezelschap van veel min der niveau. Dan kan een plaatsing niet doorslag gevend zijn. In Inzeil zouden dan Annie Borc- kink, Sijtje v.d. Lende, Margriet Pomper en Ina Steenbruggen de laat ste twee met een beetje goede wil op diverse afstanden in Innsbruck kunnen worden ingezet Van Pomper en Steen bruggen mag worden aangenomen dat zij „met de volle concurren tie" niet zo ver zullen komen, althans meer naar achteren worden gedrongen. De sprinters Valentijn en Bazen reali seerden beste tijden maar ook Piet de Boer reed een 500 m. die in Oslo een tweede plaats zou hebben opgeleverd. Piet de Boer dan ook naar Innsbruck? Daar komen wel Japanners en Amerikanen, loutei sprinters. Bij Jan Derk- sen kan alleen op tijden worden afgegaan. In Cortina was geen maat gevende „concurrentie". De KNSB zal met een zo groot mogelijke ploeg willen gaan. Chef de mission Leeuwenhoek zal moeten voorkomen dat hij zo „royaal" is dat er tegenvallende prsta- ties geleverd worden die nadien voor uitzending naar Montreal door al lerlei bonden als bree kijzer gebruikt kunnen worden om ook kandi daten „door te druk ken". Een weinig benij denswaardige taak voor de chef de mission. ONTERECHT Na de nederlaag tegen FC Twfente zal in Eind- hovense kringen nog meer gedacht worden aan het verlies dat bij Feyenoord werd gele den, vorig jaar net voor de Kerstvakantie van de voetbalprofs. Daar heeft PSV, blijkens de uit spraak, onterecht een kleine tien minuten met een man minder (Quaars) gespeeld in een periode waarin PSV fel op de gelijkmaker joeg en daarvoor ook kansen had. Als Schneider te gen het eind de straf schop niet had gemist, zou er weinig meer te redden zijn. Bij 1—0 en nog zo'n acht, negen mi nuten zou dat wel eens kunnen lukken. PSV zou wellicht dit alles in het geding kunnen brengen, want wel of geen titel scheelt ook voor PSV veel geld. EENDRACHT De afgelopen week is een begin gemaakt met samenwerking tus sen de KNMV en de NMB, de motorsportbonden die elkaar vele jaren in het haar zaten. De NSF heeft daarin een grote be middelende rol gespeeld. Niet alleen voor de eenheid in de motorsportwereld is die samen werking toe te juichen. Terecht wees dr. Wim van Zijll, alge meen secretaris van de NSF, erop dat het handhaven van cir cuits, het meespreken bij plano logische plannen e.d. het bunde len van krachten noodzakelijk maakt Want ook voor motor- sporters geldt „eendracht maakt macht". Een devies om voor ogen te houden teneinde de sa menwerking zo soepel mogelijk te laten verlopen.

Leidse Courant | 1976 | | pagina 11