Mercasol beperkt verlies tegen Buitoni: 88-67 Ongelukkige nederlaag Danaïden GELIJKSPEL BAX/FOREHOLTE: 8-8 Alphense Boys achterhaalt Alphia Magere zege Wet. Girls LSRG verslaat Ascrum: 15-16 Dames Avanti verliezen Cross-zege van Maaike Persoons HEEMSKERK PLAATST ZICH VOOR FINALE Jeugd Zijl/LGB won en verloor Jan Jansen succesvol LEIDSE COURANT Van onze basketbalmedewerker HAARLEM - Mercasol/Leiden, voor het eerst dit seizoen geheel zonder Amerikaanse inbreng, heeft het er tegen Buitoni nog niet eens zo gek afgebracht. De 88-67 eindstand is zelfs nog wat geflatteerd, omdat het verschil vrijwel de gehele wedstrijd minder was. En dat had dan twee oorzaken. In de eerste plaats kon Mercasol vrij en onbevangen spelen, omdat er toch niets te verliezen was en in de tweede plaats speelden de Amerikanen Freeman en Bartholome van Bui toni een zwakke wedstrijd. Vic Bartholome schoot bijvoorbeeld in de tweede helft zesmaal en ook zesmaal mis. Freeman kwam in het eerste deel niet verder dan één treffer op vijf pogingen. Begrijpelijk dat coach Tom Quinn zijn "tweede keus" volop gelegenheid kon geven. En een man als Johan Koster toonde toen duidelijk zijn waarde voor de Haarlemse ploeg aan en ver zekerde zich van een tweede plaats op de topscorerslijst van de Quinnploeg met 16 punten. Hij moest alleen Hugo Harre wijn voor laten gaan (22). De topscorer van de wedstrijd be vond zich echter in Leidse gele deren. Peter Kop, die nu toch duidelijk over zijn langdurige inzinking heen is kwam tot het knappe totaal van 24 punten tegen een schotpercentage van 43. Mercasol begon met Kop, Van Rooden, Ruysenaars, De Jong en Hoeksema. Dit vijftal had het Basketbal moeilijk tegen de sterkste vijf van Buitoni. De Haarlemmers namen gemakkelijk een voor sprong, maar moesten toezien hoe Mercasol een achterstand inliep, toen bleek, dat de Haar lemse aanval niet zo soepel liep. Toch 'keek de ploeg van Hennie Blom bij de rust tegen een ach terstand van 46-37 aan. Na de hervatting startte Blom met een volledige Leidse ploeg (Kop-Van Rooden-Plomp-De Jong-Pauli- des) en dat is een situatie, die alleen oud-gedienden van de Leidse club zich zullen kunnen herinneren. Deze formatie kon natuurlijk Buitoni ook niet afstoppen. De Leidse achterstand werd wat groter, maar Mercasol liep hal verwege, de tweede helft toch weer wat in. Buitoni, dat erg slecht speelde, mocht niet kla gen dat het op de eerste dag na de 'winterstop' uitgerekend te gen Mercasol speelde. Een ande re tegenstander had wel eens de punten uit Haarlem kunnen wegslepen.... Scores Mercasol: Kop 24, Plomp 12, Van Rooden 10, De Jong 8, Hoeksema en Moerer 4, Berend- sen 3, Ruysenaars 2 en Paulides 0. Topscorers Buitoni: Hugo Harrewijn 22, Koster 16, Free man 13, Amana 9 en Batholome 8. Schotpercentages: Mercasol 39 (vrije worpen 88) en Buitoni 46 (vrije worpen 57). Regionaal dit eerste weekeinde van het nieuwe jaar slechts twee wedstrijden. Lisse verloor thuis van Haarlem Cardinals en BVO won de uitwedstrijd tegen Smit Slikkerveer. De dameswedstrijd Mercasol - Arrows vond geen doorgang. Ook Luba - Matador werd uitgesteld. Deze laatste omdat de Vlissingse ploeg liever Peter Kop: topscorer thuis bleef onder de standigheden van avond. Smit Slikkerveer - BVO Alphen 70-88 (35-53) Ondanks de zege een trieste avond voor BVO, dat na zes minuten routinier Rudy van Eyck een enkel zag breken en hem daardoor de rest van het seizoen zal moeten missen. Bovendien bleef Jan Schappert met een rugblessure aan de kant Zonder deze routiniers speelde BVO één van zijn beste wedstrijden van dit seizoen. Nie mand speelde een zwakke wed strijd en door dit collectief kon BVO gemakkelijk de punten hinnenhalen. ToDSCorers: Sas 21, Lieuw-a-Sie 20, Verschuren 19 en Van Wanrooy 13. Lisse - H.Cardinaïs 84-88 (46-48) - Een wedstrijd, die duidelijk door de arbiters om zeep is geholpen. Na even vijf minuten had Jan Willem Jansen al vijf P's, zeven minuten later gevolgd door Hans Gefken. Toch kon Lisse goed stand houuden tegen de voormalige eredivisieclub. Topschutter Rob van der Bron (36 punten) moest vlak voor tijd echter ook met vijf fouten naar de bank en Lisse verloor in die laatste ogenblikken de wed strijd. Andere topscorer was de jeugdige John de Bruin met 21 punten. Van onze handbalmedewerker LEIDEN - Bax-Foreholte heeft in de door 1500 man publiek bezette sporthal te Grootebroek een goede wedstrijd gespeeld te gen SEW. Vooral in de eerste helft speelden de Voorhoutsen bijzonder sterk. Na een 1-0- achterstand reageerde Anke v.d. Nouland goed op een terug springende bal waardoor zij de gelijkmaker kon scoren: 1—1. Door 3 doelpunten van routinier Annemieke de Bruin, waarvan één in een periode met een nu merieke minderheid, kwam Ba- x/Foreholte aan een verdiende 2^4-voorsprong bij de rust. In de eerste 10 minuten van de tweede helft sloeg SEW toe. Met een geweldig offensief, dat zeer krachtig vanaf de overvolle tri bune werd gesteund, kwam SEW op 64. Lenie Verbeek en Hannie Boskamp trokken de score weer recht maar SEW kwam opnieuw voor met 7—6. In de geweldig spannende slot fase kwam Bax/Foreholte via Annemieke de Bruin en Ineke Slobbe op 8—8, maar in de laat ste minuut miste Lenie Verbeek een strafworp en daarmee de overwinning. De Northa-heren ondervonden stevig maar sportief tegenstand van MSV. De Noordwijkerhou- ters liepen snel uit tot 8—2 waarna MSV de ruststand iets kon terugbrengen tot 8—5. In de tweede helft kwam Chris Haas noot bij de Noordwijkers onder ■de lat en mocht direct tweemaal vissen: 10—5. Via 10—7, 13—10 en 1411 kwam Northa door een stevig slotoffensief op een verdiende 17—11-overwinning. De Northa-dames gingen op een vreselijke manier de boot in bij de reserves van Ancora in Rot terdam. Gezegd moet worden dat zij de arbitrage niet bepaald aan hun kant hadden in de be ginfase. Na 2—0 voor Ancora schoot Lei- dy Vogels 2—1 in, maar een makkelijk gegeven strafworp bracht de ruststand op 3—1 voor Ancora. Leidy Vogels scoorde 3—2 waarna Thea Ter- heide tweemaal een mooie tref fer zag afgekeurd wegens cirkel. Een nieuwe strafworp hielp An cora aan 4-2 cn ookbij de stand 5—4 door doelpunten van Thea Terheide en Thea Klaverwijde, kwam Ancora door een straf worp op 6—4. Bij 6—5 door Riny Heemskerk kreeg Northa echter de kans de wedstrijd te beslis sen. Een Rotterdamse speelster werd voor de rest van de wed strijd van het veld gestuurd. Tegen 5 veldspeelsters wilde Northa echter te gehaast de overwinning forceren en de fou ten die daarbij gemaakt werden stelden Ancora in staat uit te lopen tot 9—5. Dat Ineke Streng nog kans zag de achterstand tot 9—6 te ver kleinen was nauwelijks een pleister op de wonde. Jong Ade begon erg stroef tegen hekkesluiter Duinoord. Er was weiriig overtuiging in de aanval en zelfs liet Helma van de Geest de kans om de score te openen liggen door een strafworp te missen. Toen na ongeveer tien minuten Ida Koek een break out schitterend afrondde, hervond Jong Ade snel het juiste ritme. Binnen vijf minuten was het 3—0 door Gonnie van de Geest en Margret van Leeuwen. Een daverend afstandsschot van Li- dia Poel en twee gave treffers van Helma van de Geest brach ten daarna de ruststand op 60, waarmee de strijd volkomen was gestreden. In de tweede helft bood Duinoord steeds min der tegenstand en was zelfs niet bij machte de eer te redden, omdat Wil van de Geest de strafworp stopte. MMO zag zich van de bovenste plaats gewipt door een slechte wedstrijd tegen de reserves van Bax Foreholte. Na een snelle 1—0-voorsprong moest Liki Borst tweemaal capituleren voor keiharde diagonale scho ten: 1—2. Mede doordat goalget- ter Margré Volwater door de Voorhoutsen stevig aan banden werd gelegd, ging de rust in met een achterstand van 2—4. In de tweede helft kwam MMO wat gelukkig Op 4—4, maar het ver zuimde door te drukken. Er werd slordig met de kansen om gesprongen in de spannende slotfase, waardoor Bax Forehol te 2 met 5—t6 de puntjes in de wacht sleepte. De heren verloren in een span nende nek-aan-nek-race van Warmunda. De Warmonders legden de basis voor de over winning in de eerste helft (8—4) en hielden, ondanks goede ac ties van Gerard Elstgeest en Piet Bank, deze voorsprong in de tweede helft. Frans de Jonge, Walter Görtz en Wil Jonker wa ren de schutters bij de Warmon ders. Toch kwam MMO nog zeer dichtbij: 17—16. San/Saturnus kwam met het Haagse AHC een puntendeling van 11—11 overeen na een 5-5- ruststand. Van beide zijden werd nerveus handbal gespeeld waardoor de wedstrijd een rom melig karakter had. De Hage naars mogen het meest tevreden zijn met het resultaat van deze harde wedstrijd. San/Satumus stond 1 minuut voor het einde met 11—10 voor toen Bart 01- ders ongelukkig terugspeelde en AHC gemakkelijk kon scoren. Ook lieten de Leidenaars een strafworp onbenut. NIO kwam tegen het derde team van Idem/Hellas met een verdiende 8—5-overwinning goed weg. De Haagse aanval- sters waren bijzonder moeilijk af te stoppen aan de cirkel zo- Het vijfde doelpunt van Northa in beeld. De MSV-doelman is kansloos op de slimme lob. (Van onze sportredactie) LEIDEN Alphense Boys is het nieuwe jaar goed begonnen. Zelf wonnen de Alphenaren de inhaalwedstrijd tegen Nicolaas Boys met 1—0, terwijl Alphia bij Esto op 0—0 bleef steken. Hierdoor staan de twee Alphen se ploegen nu in theorie samen met VTL aan kop in groep A van de Gouds/Leidse Bond. In groep B werden twee inhaal wedstrijden gespeeld. Meerburg en VVOA speelden gelijk: 1—1. Hetzelfde deden Schoonhoven en Nieuwerkerk: 0—0. Ammers- tol—DOSR werd afgekeurd. De verdiende zege van Alphen se Boys op Nicolaas Boys viel wat mager uit. Nadat Jan Ver woerd uit een scrimmage in de 25e minuut had gescoord, waren de Alphenaren (m.n. Nick Ver woerd en Peter de Rijk) niet succesvol met hun schoten. Na rust bood Nicolaas Boys meer tegenstand, maar kon toch niet gevaarlijk worden. Alphia heeft zijn positie bij Es to niet waargemaakt: 0—0. Wim Heins was voor rust het dichtst bij een doelpunt maar hij zag zijn inzet gestopt door de uit blinkende doelman Piet Bakker. Na rust wilde Alphia een doel punt forceren. Dat lukte een maal bijna, toen Bert Koster overkopte. In de slotfase was Esto dicht bij een treffer maar Gijs Jacobi werd van de bal gezet. Groep B Meerburg moest tegen VVOA in de slotfase de gelijkmaker toe staan: 1—1. Peter Tersteeg sloot een slotoffensief van WOA af met een schot. Dat deed hij uit een voorzet van Gerard v. Seg- gelen. Aanvankelijk zag het er goed uit voor Meerburg. Ger Straathof zag echter een schot op fameuze wijze door Joop Straver gestopt. Na rust scoorde Meerburg wel. Een schot van wederom Ger Straathof beland de via de lat op het hoofd van Paul v.d. Heyden: 1—0. Meer burg zakte toen terug en daar door kon WOA terugkomen. Schoonhoven en Nieuwerkerk kwamen niet tot scoren. Voor rust had Nieuwerkerk de wed strijd kunnen beslissen, na rust was het omgekeerde het geval. STANDEN: Groep A: VTL 14—23, Alphia 13—21, Alphense Boys 13—21, ZLC 13—20, Floreant 13—16, Stompwijkse Boys 14—15, KRV 13—12, Esto 14—12, Warmunda LEIDEN Bij de strijd om het persoonlijk damkampioenschap van Leiden plaatste in poule A LDG-speler Wim Heemskerk zich voor de fina le. De andere finale-kandidaat Joop Burgerhout dwong hij een remise af, tegen Léon Smits be haalde hij de volle winst en tegen Samen Sterk- speler Henk de Groot moest hij weer met een Dammen remise genoegen nemen. In poule B plaatsten Jan Schijff en Ton van Hoven zich voor de finale. Schijff speelde remise tegen Louis de Frankrijker en behaalde de volle winst op Kooistra. Van Hoven verzekerde zich van een plaats bij de laatste acht door remise tegen Jan Passchier. In poule C vallen de beslissingen pas in de laatste ronde. Alle finalekandidaten speelden remise. Ver rassend was de puntendeling van LDG-er André van der Kwartel, die tegen de onderaanstaande Van Rijn een positioneel sterke stand, verkregen na het middenspel, niet naar winst kon afwikke len. UITSLAGEN Poule A: Joop Burgerhout-Wim Heemskerk 1-1; Arend van Beelen-Jan Vrolijk 0-2; Rinus Krom hout-Arend van Beelen 2-0; Jan Vrolijk-Léon Smits 1-1; Wim Heemskerk-Henk de Groot 1-1; Wim Heemskerk-Léon Smits 2-0. Poule B: Jan Passchier-Teun Kooistra 2-0; Teun Bremmer-Hein van Winkel 2-0; Jan Schijff-Louis de Frankrijker 1-1; Jan Passchier-Ton van Hoven 1-1; Jan Schijff-Teun Kooistra 2-0; Louis de Fran- krijker-Hein van Winkel 2-0. Poule C: Jan Fase-Van Duyvenbode 1-1; Van Rijn-André van der Kwartel 1-1; Albert Huisman- Gert Cederhout 1-1. STANDEN Poule A: Wim Heemskerk 6-9: Joop Burgerhout 5-7; Jan Vrolijk 5-6; Léon Smits 6-4; Henk de Groot 4-3; Rinus Kromhout 4-3; Arend van Beelen 6-2. Poule B: Jan Schijff 6-9; Ton van Hoven 5-8; Louis de Frankrijker 4-6; Jan Passchier 5-6; Teun Brem- mer 5-3; Kooistra 4-1; Van Winkel 4-1. Poule C: André van der Kwartel 4-5; Van Duyven bode 4-5; Gert Cederhout 4-5; Jan Fase 4-4; Albert Huisman 4-4Wan Rijn 4-1. Van onze sportredactie LEIDEN In de zondagafde ling van het damesvoetbal kon een met negen dames spelend Weteringse Girls ditmaal geen monsterscore laten noteren. Zonder Marion de Groot en Jo ke van Klink bepaalde de ploeg van Hans de Koning zich tegen Iduna tot een afwachtende hou ding om vervolgens met uitval len Iduna driemaal uit te spelen. Mary van der Meer (2x) en Cor- ry Bollen namen de doelpunten voor hun rekening. De strijd tussen de twee elftal len van SJZ viel duidelijk uit in het voordeel van het eerste se lectieteam, dat negen maal de goede richting wist te vinden. Mieke Smits bepaalde met een hattrick de ruststand op 3—0. Na rust scoorden Anneke Wens- veen (ook een hattrick), Ria Wensveen en Thea van Leeu wen. SJZ 2 zelf nam de negende treffer voor haar rekening. Oranje Groen behaalde tegen UDO de volle winst: 0—2. Een overwegend sterke- Oranje Groen drukte voor rust het bete re veldspel uit in een doelpunt van Will Vermeulen. Na rust kon Oranje Groen een tijdlang dit goede spel niet continueren. Halverwege besliste Joke Spies echter toch de wedstrijd. SJC en Lisse hielden elkaar 90 dat nogal eens aan de noodrem minder last van omdat zij in Üjds in Voorschoten, maar kon moest worden getrokken. hoofdzaak vanuit de tweede lijn toch met goede combinaties aan Noordwijkse mej. Roeleveld scoorden. de cirkel via een 8—13-voor- verzuimde echter strafworpen HW kreeg meer tegenstand sprong bij de rust met 20—29 de te geven. De Ripsen hadden hier van de Northa-reserves als des- Punten mee naar huis nemen. LEIDEN Er zijn dit week einde geen schokkende gebeur tenissen te melden in de korf balcompetitie; beide (verrassen de) koplopers HKV en Deetos wonnen. De Danaïden verloor opnieuw en het gaat er nu wel bedenkelijk uitzien voor de Hensen-equipe, al staan er nog altijd tw^e ploegen onder de De Danaïden. Als kijkspel was de wedstrijd van hoog gehalte, maar daarmee schoot De Da naïden weinig op, want Luto bleek de gelukkigste. De doel punten vielen voornamelijk uit afstandschoten vanaf de mid denlijn en bij de Amsterdam mers schoten Bruintjes en Hart man in dit geval zeer gemakke lijk. Met de pauze was het ge lijk (7-7) en binnen een kwartier liep de score na het wisselen op tot 13-13. In de volgende twee minuten legde Luto door acties van Bruintjes de basis voor de zege, want in de resterende 13 minuten werd het erg stil wat het scoren betreft. Alleen Nap en de overigens goed bewaakte Reuter kwamen nog aan doel punten toe en daarmee won Lu to zeer gelukkig (14-16). Nap (8x) en Filemon (4x) waren de grootste schutters. OVERGANGSKLASSE Goede berichten uit deze klasse, want zowel De Algemene als Fides Pacta wonnen hun uit wedstrijd. Fides Pacta deed het erg goed bij DTV, dat in eigen huis voor schut werd gezet. Fi des won met 9-10 nadat de voor sprong voordurend al in Leidse handen was geweest. Alleen bij 9-8 leidde de thuisclub even. maar met nog 5 minuten spel voor de boeg schoten Co de Haas en Wim Meyer Fides in de veilige winstgevende haven. Fi des speelde vrij goed. hetgeen ook op De Algemene van toe passing was. De blauwwitten moesten de partij tegen Soester- kwartier gewoon winnen om kans op behoud te blijven hou den en zo geschiedde. Lange tijd zat de zege er ook dik in, want de Leidenaars liepen via 1-0 naar 1-3 en 4-6 met de rust. Na het keren en 4-7 profiteerde Soesterkwartier van de kleine inzinking aan Leidse zijde en toen kon er weer opnieuw wor- denbegonnen 7-7. In de laatste 4 minuten kreeg De Algemene ineens devleugels die het nodig had, want nadat Wim van Vliet na een knappe rush voor 9-10 had gezorgd, distilleerden ver volgens in de laatste 3 minuten Hen Rusman, Ruud van Vliet en Henneke Redel goals uit balbe- zitspel. De algemene redde het. maar had het wel op de laatste minuten laten aankomen. Het werd 9-13. EERSTE KLASSE Teleurstelling alom in Zuider- kwartier-kringen vanwege de onverwachte nederlaag van de geelblauwen tegen Harga. Har- ga begon al ook zo verrassend met 0-2 en dat was al een teken aan de wand. ZKW herstelde zich echter, maar kon toch geen voordeel behalen. Toen de Schiedammers in het 2e half uur vervolgens opnieuw een flinke voorsprong namen (6-9) was de eerste nederlaag voor ZKW een feit. omdat de tijd en de zuiverheid ontoereikend ble ken. (9-10). Beter deed TOP het. dat nota bene VEO in eigen zaal verpletterde. Het werd zaterdag in Voorburg 7-15. Tot 4-4 ging het gelijk op, maar nog voor rust had TOP de zaken al voor elkaar (4-7). Na 4-10 was VEO geen probleem meer voor de formatie van trainer Van Zon neveld en het werd uiteindelijk een blamerende 7-15 nederlaag voor de Voorburgers. LEIDERDORP De Zijl/LGB is zondag gastheer geweest van twee Canadese jeugdwaterpoloploegen. Zondagmiddag in zwembad De Does werden er tegen deze 2 teams wedstrijden gespeeld. Het oud-adspirantenteam van De Zijl/LGB, dat vorig jaar Nederlands kampioen werd speelde eerst tegen een jeugdteam uit Montreal en verloor dit duel met 5-4. In de tweede wedstrijd kwam het jeugdtem van De Zijl/LGB uittegen de jeugdploeg uit Quebeck en de Leide naars wonnen hier gemakkelijk met 11—1. LEIDEN LSRG heeft gisteren in een meer dan spannende wedstrijd de volle winst gepakt tegen het Amsterdamse Ascrum: 15—16. De Leidse stu denten startten sterk, namen via kicks van Henk van der Hulst een 6—0 voorsprong, maar de Amsterdammers kwamen nog voor rust tot 6—6 terug. Ook in de tweede helft een gelijkop- gaande partij rugby. LSRG technisch wel wat beter, maar een thuisclub die zich niet zo maar gewonnen wilde gevea Via 9—9 en een try van Anton van der Lande leken de Leide naars een kwartier voor tijd als nog eenvoudig naar een over winning te lopen; Ascrum vocht echter opnieuw terug en nam zelfs twee minuten voor tijd weer de leiding. Een geslaagde kick van Henk van der Hulst bracht LSRG in de laatste mi nuut vervolgens toch nog de verdiende winst: 15—16. 14—12. Soccer Boys 14—11, Oranje Groen 13—9. Nicolaas Boys 148, RVC 148, Leidse Boys 14—2. Groep B: Kickers 14—24, Oude water 14—21, Gouderak 14—17, Bergambacht 13—16, DOSR 13—16, Meerburg 13—15, Schoonhoven 14—13, Weteringse Boys 14—13, Nieuwerkerk 14-12, VNL 14-12, WOA 14—10, Ammerstol 13—7, VNA 14-6. minuten in evenwicht: 1—1. Marga van Kampen bezorgde SJC een voordelige 1—0 rust stand. Joke Kortekaas trok na de pauze de score voor Lisse gelijk. li Van onze sportredactie LEIDEN Jan Jansen van de wielervereniging Swift uit Lei den heeft een succesvol week einde achter de rug. Jansen won zowel zaterdag als zondag lief- hebberskoersen in Doetinchem eoApeldoorn. Van onze tafeltennismedewerker Hazerswoude De tweede competitie is gestart met een aantal wedstrijden in de ereklasse. Omdat uit de Leidse regio slechts twee damesteams zich op ereklasse-niveau mochten gaan opmaken voor de strijd, ontving Avanti in haar eerste wedstrijd tegenstandster Delta Lloyd. Bettine Vriesekoop bleek wederom de belangrijkste steunpilaar van Avanti te zijn en zij was het daarom ook die er voor zorgde dat Delta Lloyd drie verliespartijen moest incasseren. Voor het overige bleek dat de pupillen van Gerard Bakker op de goede weg zijn, maar tegen het sterke Delta Lloyd toch juist iets te kort kwamen. De dames van Scylla, pas gepromoveerd, gingen op bezoek bij Tanaka en konden slechts via Sandra de Kruiff een winstpartij maken op Snijders. De resterende partijen werden alle in twee games verloren, alhoewel niet gesproken kon worden van veel klasseverschil. Op 10 januari zijn er wederom een aantal wedstrijden in de ereklasse, waarna in de daaropvolgende week de competitie voor de landelijk spelende teams als geheel een aanvang zal hebben genomen. Van onze atletiekmedewerkster LEIDEN Bij de kampioen schappen van het distrikt West II. die het afgelopen weekeinde in Zierikzee gehouden werden, is Gerard van der Ham (AV Holland) bij de cross voor heren over 10 km. zesde geworden. De Alphense atletiekvereniging AAV '36 was bijzonder succes vol in Zierikzee. De cross over 1000 meter bij de meisjes D werd gewonnen door AAV-loop- ster Maaike Persoons. Clubge noot Jack Persoons legde bij de jongens D beslag op de tweede plaats, terwijl Marian Goedhart bij de meisjes C als derde eind igde. Piet Waling van De Spartaan leverde na lange tijd van afwe zigheid (blessures) een goede prestatie af. In het Belgische Hechtel legde hij bij een cross over 8 km. beslag op de tweede plaats. H. de Nie van de Breda se vereniging Sprint eindigde alseecste.

Leidse Courant | 1976 | | pagina 13