Veldwachter Bromsnor werkt nog tachtig uur per week Tegenslag in boomkwekerij en plantenhandel Lou Geels: ,,Ikheb die oplichter eigenhandig de deur uitgezet „Rooie Vrouwen" nu ook in Noordwijk Geen voetbalveld in Leidschendam-Zuid Hazerwoudse Boys versloeg ambtenarenteam Van een onzer verslaggevers ROELOFARENDSVEEN Hoewel de naam Lou Geels niet zo heel veel Veenders bekend in de oren zal klinken, is Geels waarschijnlijk de enige man in Roelofarendsveen, die landelij ke bekendheid geniet. Want Lou Geels is niemand minder dan de barse veldwachter Bromsnor uit de televisie-serie Swieber- tje, die vorig jaar mei werd stopgezet vanwege het vertrek van titelrolspeler Joop Doderer. Hoewel algemeen werd aange nomen dat Geels, die 17 jaar de rol van veldwachter speelde, met werken zou stoppen, heeft hij nog geen moment rustig thuis gezeten. Geels: „Toen we vorig jaar want ik kan me nauwelijks mei de laatste theatervoorstel- voorstellen dat het alleen voor ling hadden gegeven, was ik al de volwassenen bedoeld is", tot aan het einde van het jaar Geels bruist van werklust en volgeboekt". zit vol nieuwe ideeën. Zo is het Ook voor dit jaar is het toneel- zijn bedoeling om volgend jaar gezelschap, dat Geels na stop- een nieuw stuk op de planken zetting van de populaire kin- te zetten. Door al zijn activitei- derserie vormde, bijna volge boekt Samen met Peter Groo- ney, Ger Atsma, Maddy Alfre ten is de 68-jarige Geels 80 urn- per week in de weer. „Ik laat wel, vanwege mijn leeftijd. do en Peter Groenendaal trekt iedere drie maanden door een Geels dag in, dag uit door het internist onderzoeken. En hoe- land om het door hem zelf wel hij mij keer op keer zegt geschreven „Bromsnor slaat het iets rustiger aan te doen, een flater" op te voeren. „Het kan hij geen mankementen is een komisch toneelstuk. mijn gestel ontdekken, waarin ik iemand vals be- dus ga ik onverdroten verder", schuldig van diefstal, maar Gelukkig maar, want Geels Bromsnor was onaewlld het visite-kaartje van een Haagse oplichter zoals gebruikelijk loopt alles goed af". Geels werd begin vorig jaar treedt, naast zijn betaalde werkzaamheden ontelbare ma len pro deo op voor gehandi- benaderd door de TROS-radio capte kinderen. „Kijk met het verzoek om als spellei der te fungeren in een ver- keersquiz. Deze quiz, waar in middels al zo'n 11 uitzendin- het fijn vindt om voor gezonde kinderen op te treden, moet je zeker bereid zijn om voor ge handicapte kinderen een voor- gen van zijn geweest, is iedere stelling te geven. Soms heb ik zegt zaterdag van tien tot half elf op Hilversum II te beluisteren. „Met het team trekken we ie dere week naar een school in een bepaalde provincie. Ik stel de leerlingen dan allerlei vra gen op het gebied van de ver keersregels, maar het is geen echte strenge quiz, hoor. Het gebeurt vaak genoeg dat ie mand niet snel genoeg het ant woord weet. Ik laat hem of haar dan rustig nadenken en als de bel al gegaan is, reken ik het antwoord toch goed. Uiteindelijk is het de bedoe ling om de kennis van de ver keersregels te testen en niet de denksnelheid". Ook ontvangt Geels bijna da gelijks verzoeken om winkels, kindertehuizen, banken en an dere bedrijven te openen. Deze verzoeken tracht Geels zoveel mogelijk in te willigen. „Ui teindelijk vraagt men mij om de aanwezige kinderen een prettig moment te bezorgen. echt wel moeilijk mee als ik voor die kinderen op treedt. Dan vraag ik mezelf af waarom al dat leed nodig is. Maar als ik dan die lachende gezichtjes in de zaal zie, ben ik alles meteen weer vergeten. Op zo'n moment ben ik ziels gelukkig dat ik iets voor die kinderen mag en kan beteke- Hoewel Geels en zijn vrouw Leila zelf geen kinderen heb ben. zijn zij dol op kinderen. „Iedere dag komen er wel kin deren uit het dorp langs om een praatje te maken of om met de hond te spelen. Ook gebeurt het vaak, dat kinderen mij opbellen en vragen of ze een dagje langs mogen komen. Als het dan erg gezellig is, blijven ze vaak, in overleg met de ouders, een nachtje of wat slapen". Geels en zijn vrouw wonen nog niet zo heel lang in Roelo farendsveen. Nog niet zo lang geleden verhuisde hij namelijk van De Kaag naar dit dorp. Er gingen toen de meest wilde geruchten als zou Geels zijn huis niet meer kunnen betalen vanwege de stopzetting van de Swiebertje-serie. Geels zelf hier lachend over: „Aller eerst wil ik stellen dat ons huis in De Kaag helemaal geen koopwoning was, maar ge woon een huurhuis. Maar de werkelijke reden van ons ver trek uit De Kaag was de ge zondheidstoestand van mijn vrouw. Doordat het huis niet goed gefundeerd was begon het langzaam maar zeker weg te zakken. Op het laatst stond het iedere dag onder water. Door al dat vocht bleek mijn vrouw, na een uitgebreid on derzoek, water achter haar longen te hebben gekregen. Op medisch advies zijn wij toen zo snel mogelijk verhuisd. Mede dank zij oud-burgemees ter Smolders kregen wij dit huis in Roelofarendsveen". Lou Geels werd 68 jaar gele den in de Rotterdamse Zaag molenstraat geboren. Toen hij tien jaar was, trok het gezin naar een buitenwijk van Rot terdam, te weten Tuindorp Vreewijk. Hoewel de figuur Bromsnor nog in het geheel niet bestond, is toen eigenlijk al de grondslag voor het ka rakter van de naar later zou blijken zo populaire veldwach ter gelegd. Geels en de andere kinderen uit de wijk hadden het namelijk meermalen aan de stok met wijkbrigadier Brand, een zwaar besnorde wetsdienaar. Geels: „Toen wij daar kwamen wonen, was het nog niet helemaal volgebouwd. Er waren echter zover je kon kijken aardbeienvelden en aardbeien zijn toevallig vruch ten waar de meeste kinderen dol op zijn. We gingen dan ook regelmatig met een stuk of wat kinderen aardbeien pik ken. Het gebeurde meermalen dat we dan werden betrapt door brigadier Brand. We wa ren dan doodsbenauwd, maar alles wat hij deed, was ons vermanend toespreken. Vol berouw keerden we dan terug naar huis". Toen Geels 17 jaar geleden dan ook het Swiebertje-script doorlas, moest hij onwillekeu rig terugdenken aan brigadier Brand met z'n ontzagwekken de snor. „De veldwachter, die in het script werd uitgetekend stond mij niet aan. Hij leek mij te veel op veldwachter Flipse uit de „Dik Trom"-boe- ken, en die Flipse heb ik vanaf mijn kinderjaren al niet kun nen uitstaan, omdat het zo'n onsypathiek mens was. Toen ik me brigadier Brand weer herinnerde, heb ik vanaf dat moment zijn strenge, maar rechtvaardige optreden in de rol gelegd. Bovendien mat ik mij gelijk eenzelfde snor aan". Overigens is de snor van Bromsnor 12 jaar lang een aanplaksnor geweest. Al dat geplak begon Geels een jaar of vijf geleden zo te vervelen, dat hij besloot zelf een snor te laten staan. „Na verloop van tijd bleek dat die snor wonder boven wonder vanzelf naar boven krulde en vanaf die tijd ben ik verschoond gebleven van al die plaktoestanden". Geels startte zijn carrière niet met toneelspelen. „Het klinkt misschien ongelooflijk, gezien mijn corpulentie, maar ik ben begonnen als acrobatisch dan seur. Daarvoor had ik speciaal in Londen een opleiding ge volgd. Toen ik daar na een aantal jaren genoeg van kreeg, ben ik als operette-zanger gaan werken. De stap naar de toneelwereld was toen niet meer zo groot". Eén van zijn eerste toneelrol len was die van „bode Bult huis" in de maandelijkse KRO-televisie-serie „Huis op stelten", waarin Geels een bo de op het gemeentehuis speel de. „Na vijf jaar werd de serie stopgezet en vrijwel op hetzelf de moment kreeg ik de rol van veldwachter Bromsnor aange boden". Swiebertje mag weliswaar dan niet meer bestaan, maar de figuur Bromsnor wordt door Lou Geels nog steeds levend gehouden. Iedere dag opnieuw stapt hij vol frisse moed in de auto, om met zijn gezelschap ergens in het land op te tre den, onvermoeibaar op zoek naar kinderen die Bromsnor nog lang niet vergeten zijn. Iedereen die de barse veld wachter nog eens een flater wil zien slaan, kan bellen naar Jacques Senf (070-501102), want dat is de man die de afspraken voor Bromsnor en de zijnen regelt. Ed Jansen Van een onzer verslaggevers Roelofarendsveen Enige tijd geleden werd Roelofarendsveen opgeschrikt door de malafide praktijken van een zich Bos- schaert noemende Hagenaar. Deze Hage naar selecteerde een veertigtal kinderen uit Roelofarendsveen met de belofte dat zij een belangrijke rol zouden gaan spe len als het kinderkoor in een door de TROS televisie op te nemen musical rond de populaire veldwachter Bromsnor. Als reden voor het niet gebruiken van één van de vele bestaande kinderkoren, gaf Bosschaert op, dat Lou Geels, de vertol ker van de Bromsnor-figuur, al een dagje ouder werd en derhalve niet zo ver meer wilde reizen, zodat de hele musical in Roelofarendsveen zou worden opgeno men. Op deze wijze wist de Hagenaar zich bij vele Roelofarendsveense families binnen te werken en bij sommigen bleef hij zelfs een aantal dagen logeren. Dat van al deze mooie beloften niets terecht zou komen is in de afgelopen weken duidelijk gebleken, toen de door Bosschaert zogenaamd georganiseerde voorstelling van het Vader Abraham sho workest in de Veilinghal, slechts in de fantasie van de Hagenaar bleek te be staan. Het geld van verkochte kaarten, kon gelukkig nog aan de gedesillusio neerde kopers worden teruggegeven. Hoewel de geschiedenis gelukkig goed is afgelopen, maakt Geels zich nog steeds kwaad als hij zich realiseert dat „zijn Bromsnor" voor deze misdadige praktij ken werd gebruikt. Hoe de vork echter precies in de steel zat kan Geels het beste zelf vertellen. „Toen ik een paar maanden geleden na een optreden 's avonds thuiskwam, hoor de ik van mijn vrouw, dat een man had opgebeld met de vraag of ik diezelfde avond naar café Heemskerk kon komen omdat daar een verrassing voor mij was voorbereid. Ik had aanvankelijk niet zo veel zin, omdat ik vermoeid was, maar op aandringen van mijn vrouw ging ik toch. Toen ik daar aankwam stond een veertigtal kinderen mij op te wachten en zette te mijner ere een welkomstlied in. Hierna bood de dirigent, die zich in eerste instantie Bos en later Bosschaert noemde, mij een enorm groot bloemstuk aan. Toen ik 's avonds naar huis ging was ik dan ook diep ontroerd door zo'n warm onthaal. Een paar dagen later stond die Bos schaert weer bij mij op de stoep en bood mij een script aan met het verzoek het door te lezen en aan een omroep te overhandigen. Ik bladerde het vluchtig door en gaf het meteen terug met de opmerking dat er te veel mensen in voorkwamen en dat het te amateuristisch was opgezet Bovendien zei ik hem dat de omroepen voor het schrijven van scripten over het algemeen beroepsschrij vers benaderden. Hij nam /daar blijkbaar geen genoegen mee, want hij bleef mij over dat script lastig Vallen en kwam meermalen aan de deur. Op een bepaald moment vernam ik van de recherche dat ik mij beter niet meer met deze man kon inlaten omdat hij er dubieuze praktijken op nahield. Toen hij de volgende keer dan ook aan de deur kwam heb ik die oplichter er eigenhandig uitgezet Ik moest bovendien van de politie verne men dat de man mijn naam misbruikte om zich bij de Roelofarendsveense gezin nen vertrouwd te maken, „aldus de 68-ja- rige acteur-„veldwachter". Clubhuizen in de slag „Ome Joop" Vervoorn, volijverig inspirator van het wijkcollectief Plan Noord in Leiden was de laatste dagen van 1975 in zijn sas. „Zijn" jongens hadden bewezen de organisatie van tal van activiteiten in clubhuis De Zevensprong best aan te kunnen. Het lag aanvankelijk in de bedoeling dat het clubhuis in de kerstvakantie gesloten zou zijn. Dank zij de jeugdwerkgroep bleef het echter open, waardoor jong en oud in de buurt in De Zevensprong terecht kon voor allerlei activiteiten. Oudejaarsdag speelde een team van De Zevensprong op het terrein achter de Dr. Van Voorthuizenschool aan de Willem de Zwijgerlaan een (gecostumeerde) voetbalwedstrijd tegen een team van een ander Leids clubhuis: „In de Vrolijcke Arcke". De Zevensprong won met 8-2. Op de foto beide teams met scheidsrechter „ome Joop" Vervoorn. BOSKOOP Blijkens het jaaroverzicht van de Kamer van Koophandel te Gouda is 1975 een zeer ongelukkig jaar geweest voor de boomkwekers en voor de plantenhandel. Het weer was bijzonder slecht in de winter, en in het buitenland was de economische situatie slecht: daardoor bleef de verkoop ver bene den peil. Het ergst was de terugslag in de verkoop in Engeland en Italië. Daardoor gingen handelaren zich richten op andere gebieden en daarmee werd een gezonde prijsvorming gestoord. De export naar Engeland bleef teleurstellend. De overschotten op de markt zijn niet eens zo groot maar zij veroorzaken dat de prijzen plot seling sterk verlaagd worden. Ongeveer 8 procent van de pro- duktie aan clematis bleef over, dat leidde er toe dat de prijs met 30 procent kelderde. Een grote slag trof Boskoop door de perevuurziekte: maar liefst 1,5 miljoen cotoneasters, een gevoe lige plant, moesten worden ver brand. Hiervoor is 2,5 miljoen gulden ter beschikking doch de directe schade alleen al is veel groter terwijl er bovendien een grote indirecte schade is. Uit de cijfermatige blijkt dat de rentabiliteit in 1975 negatief was. Het kalenderjaar kent twee afleveringsseizoenen, in het voorjaar en in het najaar. Het afleveringsseizoen 1975/76 zal een aantal kweek- en han delsbedrijven in moeilijkheden brengen, speciaal, die welke de laatste jaren grote investerin gen in bedrijfsverbetering heb ben gedaan. In het algemeen hoort men over de handel in dit seizoen gunstiger geluiden: in het buitenland liggen de Hol landse produkten weer wat be ter. Honderden Wassenaarders op nieuwjaarsreceptie Van onze correspondent Wassenaar Traditiegetrouw hebben burgemeester en Me vrouw Staab - Mees op de eerste dag van het nieuwe jaar weer receptie gehouden in het raad huis „De Paauw". En zoals al tijd hebben weer enkele honder den ingezetenen gebruik ge maakt van de gelegenheid het burgemeesterspaar en elkaar de beste wensen voor het nieuwe jaar aan te bieden. Een kwartier voordat de deuren open gingen voor „de burgerij" kwamen de leden van de raad en de hoofd en van de gemeentelijke dienst en tezamen voor een eerste ont moeting in het nieuwe jaar. En daarna kwamen „de "burgers", voornamelijk vertegenwoordi gers en vertegenwoordigsters van het plaatselijke vereniging sleven. De Carnavalsvereniging „De Deylknotsen" was er weer in vol ornaat, evenals de deputa tie van de carnavalsgroep „De Tunnelklossers" uit de buurt schap Kerkehout Etsen van Peter de Leur in De Schakel Van onze correspondent LEIDSCHENDAM - De kunstenaarsvereniging K'70 organiseert van zaterdag 3 ja nuari tot en met vrijdag 30 januari een overzichtstentoon stelling van werken van Peter de Leur. De tentoonstelling die etsen bevat van de kunstenaar zal zaterdag om 14 uur worden geopend. De toegang is gratis. ZOETERWOUDE - Burge meester en wethouders van Zoete'rwoude houden van avond van 8-9 uur een Nieuw jaarsreceptie in het gemeente huis. HAZERSWOUDE - Tafeltennis en zaalvoetbal waren enorm i Hazerswoude op Oude- Het zaalvoetbalteam van Ha zerswoude Boys versloeg het ge meentelijke team in de Land- vliethal met 6-5. De ambtenaren misten twee strafschoppen (Rob de Roo en Tijs van Deventer faalden), terwijl referee Nic van Tol een „heuse" treffer van Ruud Zaal afkeurde. Bij Ha- zerswoudse Boys begon het overigens pas te „draaien", toen coach Wiek Hermans langs de lijn arriveerde. In de door veel publiek „gevul de" Landvliethal kreeg het re serveteam van de gemeente met 11-4 klop van de Boys-reserves. En dit ondanks grandioos keep- werk van Cees de Jong in het gemeentelijke doel. Tafeltennisvereniging Avanti organiseerde de traditie ge trouw een oliebollentoernooi. Bij dekjongens zegevierde Ro bert de Groot voor Jos de Groot en Egbert Westhof. Het A-verlie- zerstoernooi leverde een eerste plaats op in de persoon van Henry Quist, die Marcel Horten- sius, Jan-Kees Hortensius en Robert Timmermans achter zich liet. Bij de B-verliezerscategorie boekte John Borst de zege. Sjors Jacobs, Rens Jacobs en Rene Ammerlaan moesten hem voorlaten. Bij de meisjes zege vierde Els van Straalen, voor Henriette Harkes en Ellemieke Kooter. De verliezersronde bracht Margret de Groot als overwinnares voor Dicky Cok, Christien van Wijk en Ada Ver heul. Van onze correspondent NOORDWIJK De vroegere Vrouwenbond in de Partij van de Arbeid is vervangen door een afdeling van de „Rooie Vrouwen". Ongeveer dertig jaar geleden werd de Vrouwenbond opge richt en zij heeft een periode van grote bloei meegemaakt. Vooral onder het voorzitter schap van mevr Schmol en later onder leiding van mevr. Aartse- Van den Burg was dit vrouwen- contact regelmatig in het nieuws. Het oude bestuur besloot dezer dagen in haar geheel af te tre den en zo plaats te maken voor een nieuwe afdeling. Er is een kerngroep gevormd, bestaande uit de dames Heieen Aartse, Ada Bedijn, Gerie Bonnema, Loes van Duyn, Nella Jurriën en Nanda Reinders. Deze groep heeft tot taak een beleidsplan op te stellen voor het komende jaar en de uitvoering daarvan ter hand te nemen. Voorlopig zal Heieen Aartse optreden als contactvrouw in het afdelings bestuur van de Partij van de Arbeid. Een der wensen van de „Rooie Vrouwen" in de PvdA is het onderzoek van de mogelijkheid tot het instellen van een Vrou wen Advies Commissie. Van onze correspondent LEIDSCHENDAM Als de Leidschendamse multi-sportvereni- ging „Gymnova" accommodatie wil hebben voor een op te richten voetbalvereniging zal ze zich tot het Recreatieschap Leidschen- dam-Voorburg moeten wenden en niet tot het gemeentebestuur. Dit heeft wethouder H.J. Bunnik, voorzitter van de commissie voor jeugd- en sportzaken, meegedeeld naar aanleiding van een door dezelfde commissie ontvangen brief van Gymnova. In de nogal onduidelijk gestelde en in ieder geval verkeerd gea dresseerde brief wordt gerefe reerd aan een verzoek om ac commodatie voor een algemene voetbalclub dat al in april 1972 aan de commissie zou zijn ge daan. De commissie bestaat ech ter pas ongeveer een jaar. Het gemeentebestuur had eerder, via de Stichting Sportgemeen- schap Leidschendam de wensen gepeild over eventuele sportac commodaties in Leidschendam- Zuid. „Als Gymnova soms denkt aan velden in zuid is dat verkeerd begrepen", aldus de wethouder, „die veldjes zijn be doeld voor recreatie van de nieuwe bewoners. Destijds werd gedacht aan het recreatiegebied aan de Westvlietweg". Gymnova die al afdelingen heeft voor gymnastiek, base- en softball en basket- en volleybal, denkt dat er „een enorme' be hoefte" bestaat omdat er wel 'n R.K. en 'n christelijke voetbal vereniging bestaat maar nog geen algemene. Bij een voor zichtige berekening denkt men aan 150 leden om mee te begin nen en aan 500 leden over onge veer vijf jaar. De opzet zou to taal anders zijn als bij bestaan de verenigingen, namelijk louter recreatief. In dezelfde brief wordt echter meegedeeld dat de en zondags i competitieverband zullen spe- Geldverspilling Het commissielid W.P. Spigt, te vens voorzitter van de Sportge- meenschap en van RKAW, zet te achter de hele brief alleen maar vraagtekens, hij noemde het oprichten van een derde Leidschendamse voetbalvereni ging „geldverspilling". Wethou der Bunnik die eveneens aan de brief „kop nog staart" kon ont dekken zei dat als de club le vensvatbaar zou blijken zij zich tot het schap zou moeten wen den. Over een fusie waarover Gymnova met RKAW en SEV wil praten zei de heer Spigt „RKAW bestaat al zestig jaar, die zal daar waarschijnlijk niet aan denken en verder is RKAW algemeen en SEV ook. Wat zou Gymnova er overigens van zeggen als wij een gymnas tiekvereniging gingen oprich ten". Het commissielid C.H. de Ruij- ter, die van mening was dat de club eerst maar 'ns moest wor den opgericht en dat dan om velden kon worden gevraagd, vroeg wethouder Bunnik, de multisportvereniging in deze geest te antwoorden. De wet houder zei echter dat dit de taak is van burgemeester en wethou ders die eenzelfde brief hebben gekregen. Carnavals-feesten De Cascarvieten Van onze correspondent ALPHEN AAN DEN RIJN - De Alphense carnavalsvereni ging de Cascarvieten organi seert zaterdagmiddag weer de traditionele carnavalsmiddag voor bejaarden. Om 14.11 wor den de Alphense 65-plussers in de feestburcht Avifauna, ver wacht. Behalve de eigen activi teiten van de Cascarvieten is als speciale gaste de jodelzangeres Olga Lowina aanwezig. Een ie der die het festijn wil meema ken en met vervoersproblemen kampt, kan zich in verbinding stellen met hotel Markx in de Julianastraat, tel., 73257. 's Avonds om 20.11 begint het grote Nieuwjaarsbal in Avifau na. Als bijzondere gast is daar aanwezig „buutreedner" Pierre Cnoops. Oud-brigadier politie Noordwijk overleden Van onze correspondent NOORDWIJK - In de leeftijd van 63 jaar is overleden de heer Chr. K. F. van Venetiën, oud-brigadier van politie te Noordwijk. De heer Van Venetiën, die in de bezettingsjaren werkzaam was bij de toenmalige Lucht beschermingsdienst, trad in 1945 in dienst bij het Noord- wijkse politiekorps. Vele jaren achtereen maakte hij 's zo mers deel uit van het strand- detachement. Ook op het ge bied van de sport nam hij een vooraanstaande plaats in, on der meer als trainer en scheidsrechter bij het volley bal. Na zijn bevordering tot briga dier deed de heer Van Vene tiën dienst als wachtcomman dant aan het hoofdbureau. In 1972 ging hij met functioneel leeftijdsontslag. De begrafenis heeft morge nochtend plaats om 11 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Zeeweg te Noordwijk. ZOETERWOUDE Morgen houden de Vrije Klubs een zgn. open middag in 't Spinne- web aan de Zuidbuurtseweg. De jeugd kan daar dan volks dansen, kleien en worden films gedraaid en er is een leeshoek Voor leden is de toe gang gratis terwijl niet-leden 50 cent entree per persoon be talen. Tafeltennis- successen voor Avanti Van onze correspondent HAZERSWOUDE - Op het in. Oss georganiseerde „Maasland- toernooi" heeft de Hazerswoud- se tafeltennisvereniging Avanti enkele knappe successen ge boekt. Bij de seniorendames (A, B en C) legde Brigitte Kooter beslag op de eerste plek door in de eindstrijd Tanaka-vedette Sch neiders te verslaan. Peter Groot zegevierde bij de C-groep van de heren; hij won in de finale van Bonants. Het meisjespupil- len-eindgevecht was een Avanti- aangelegenheid: Kitty van de Haas versloeg Henriette Harkes. Bij de welpen werd Robert de Groot tweede. Hij verloor in de eindstrijd van Henk van Spanje, lid van SKF en deel uitmakend van de Oranje-selectie. Op het toernooi van JCV te Vught, waar welpen, aspiranten en junioren aan slag, luvamen, viel Avanti buiten de clubprij- zen. Peter Groot en Jos Tim mermans kregen in de halve finale klop van Middenstands- bank. Peter de Groot en John van Strien redden het stuk evenmin bij de aspirantea Op 10 januari neemt Avanti met een grote afvaardiging deel aan de Haagse kampioenschappen. Sassenheim Bij de groep Sassenheim van de Rijkspoli tie is met ingang van 1 januari in dienst getreden wachtmees ter E.E.L. Kroon, afkomstig van de groep Leiderdorp.

Leidse Courant | 1976 | | pagina 4