OVER ECHTSCHEIDING: FILM EN DISCUSSIE KRO kan weer jaar vooruit met Geelen Jules Koos Rien Rob VPRO-radio krimpt in TELEVISIE VANAVOND TELEVISIEDONDERDAG RADIO VANAVOND RADIO DONDERDAG TERUGBLIK Schaaktweekamp Euwe Sosonko op radio en tv Top-tien VAGINA 2 WU£iiNölJrt.*j zo iVOVtiVltStiK ISO In deze rubriek schreven wij verleden week over Jules de Corte, met name over de er varingen van een Delftse student, die Jules met een snelle taxi naar Rotterdam moest brengen. Jules moest op zekere avond twee dingen doen. bi Delft het cabaret festival Cameretten openen en in Rotterdam zingen. De student kreeg de opdracht om Jules snel naar Rotter dam te loodsen. Door aller lei technische complicaties, maar vooral door het weg vallen van het slot, de poin te zogezegd, kwam dit ver haal in ons blad niet tot zijn recht Daarom laten we de student hier opnieuw even aan het woord: ,Je omgeeft zo'n man met de grootste zorg, ook al omdat hij blind is en zo. We zaten met hem achter in de taxi in het volle besef, dat we in de nabijheid verkeerden van een zeer groot artiest, een coryfee van ongekend kaliber. De ta xi reed hard, maar arriveer de helaas toch tien minuten te laat bij de Rotterdamse feestzaal. Toen had je moe ten horen hoe Jules werd uitgekafferd door zijn colle ga-artiesten. En dan denk je: een groot artiest, die Jules, maar ook hij moet sappelen voor zijn centen", en". Koos Pos te ma, van wie wordt gezegd, dat hij een Groot uur U heeft volge- maakt in Rotterdam, is weer terug in Hilversum. Bij de VARA is hij hard aan het werk aan zijn comeback. De eerste uitzending is op woensdag 17 december. Koos leidt dan een discussie tussen artsen, verplegend personeel en ziekenhuispatiënten over de vraag: .Hebben patiënten en dan met name de mensen die langer dan een maand in een ziekenhuis moeten lig gen, enige privacy". Hieraan vooraf zendt de VARA op 1 december een documentaire uit, getiteld „Wat de dokter doet is altijd goed", waarin Hedda van Gennep en Mar jolein de Vries met zieken- huispatiënten praten over dat beetje eigen leven in het ziekenhuis. Huren wij wel eens een auto als we de trein gemist heb ben, popsterren blijken ge woon even het vliegtuig te huren als ze te laat zijn voor de lijnvlucht. Tenminste, dat deed de uit Duitsland afkomstige groep „Silver Convention" vorige week. Ze waren in Nederland voor opnamen voor AVRO's Top- pop. De groep, die geheel uit dames bestaat, prijkt met het nummer "Fly Robin fly" op de Amerikaanse hitpara de. Reden genoeg dus voor Rien van Wijk om een filmp je van deze groep te maken. Hij ging verschillende op stellingen met de groep uit proberen. Iedereen was lek ker aan het werk. En zo als dat dan gaat vergaten ze de tijd. Dat was vrij rampzalig, omdat „Silver Convention" die zelfde avond om acht uur een concert in Zuid- Duitsland had. Snel werd door dc manager van de groep bij een chartermaat schappij een vliegtuig ge huurd. Zodat de dames toch nog op tijd waren voor hun volgende afspraak. „Kijken hoe het morgen wordt" is de nieuwe lp van Rob de Nijs. Vorige week werd deze tijdens een koud buffet in een jachthaven aan de Vinkeveense Plassen door Liesbeth List aan Rob (eerste exemplaar) en aan de pers overhandigd. Er is heel wat veranderd sinds de tijd, dat Rob de Nijs samen met zijn Lords de regen zachtjes te gen het zolderraam hoorde tikken. Rob is een jongen die met zijn tijd meegaat. Dat blijkt ook weer met deze nieuwe lp. De tijd van zuster Ursula is duidelijk voorbij. Hoewel dit waarschijnlijk minder aan Rob de Nijs ligt dan aan zijn producer Bou- dewijn de Groot en zijn vaste tekstschrijver Lennaert Nijgh. Hoe dan ook, op „Kij ken hoe het morgen wordt" staat volwassen muziek. Na tuurlijk moet je van Neder landstalige pop houden om een dergelijke lp te kunnen waarderen. De nummers zijn van behoorlijke kwaliteit. Als je deze lp naast de „Vette jus en boerejongens" van Alexander Curly legt, is het verschil duidelijk. Op de eer ste plaat staat popmuziek, op de andere bijgeschaafde car navalsschlagers. Nijgh en de Groot gebruiken voor hun- compositie zeer eigentijdse onderwerpen. Bijvoorbeeld over Marijke, eenmeisje met een slechte huid. Ze gaat 's avonds uit, maar wordt al snel door haar vriendin in de steek gelaten. De vriendin zag een jongen en ging met hem mee. Marijke is maar naar huis gegaan. Wat dit betreft hebben Nijgh en De Groot zo'n beetje dezelfde aanpak als Ron Neal van de Sparks. De muziek is op „Kijken hoe het morgen wordt" kwalitatief zonder meer goed. De arrangemen ten zijn van Piet Souer en Bert Paige. Voor de begelei ding tekende Jan Hollestelle (basgitaar), Hans Hollestelle (electrische gitaar). Eef Al berts (sologitaar). Kees Kra nenburg jr. (slagwerk), Cor Cools en Hans Jansen (piano en orgel). De „Secrets" en „Pro Musica" vormden het koor. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De VPRO-radio acht zich te klein om een actualiteitcnstaf op de been te houden. Een zelfstandige actualitei tenrubriek zal niet meer voorkomen in het nieuwe programma schema dat op 28 december ingaat. Het actuele nieuws wordt dan door de programma-redacties in diverse uitzendingen verzorgd zoals in het nieuw speels lunch-pauze programma, getiteld „Piet Ponskaart presenteert" Het nieuwe Hilversumse huis van Harrie Geelen al eerder Hofschrijver van de KRO genoemd staat bol van het geschrijf. Zijn kinderen beschikken over een schrijfmachine en ratelen er op los. Harrie's vrouw Imme Dros is schrijfster en Harrie Geelen zelf is bezig aan de laatste afleveringen „Weg naar Hame ien", aan een nieuwe serie Q Q van 13 afleveringen en hij denkt alweer aan een nieuwe serie „Jorrit" waarvan de KRO nog niets weet „Die serie zal vermoedelijk zomer volgend jaar worden uitgezon den", weet Harrie Geelen nu al. Zaterdag hebben de kijkers het eerste deel kunnen zien van de laatste zes Hameien-afleveringen. Geelen: „Er moesten zes worden uitgezonden, waarvan ik er nog drie moet schrijven. Wanneer die af zijn, heeft de KRO vier jaar lang de kinderen van Hameien laten zwerven; in april volgend jaar komt de laatste van de 45 afleveringen op de buis. De kinderen zijn dan veilig in Hameien terug, de rattenvanger blijft in sprookjesland, waar hij vandaan kwam. Hoewel ik er dus mee stop, laat ik toch een deur open om even tueel later er op terug te kunnen komen. Je weet nooit of iemand niet op het idee kan komen tóch verder te willen gaan. met die Hameien-kinderen." Q Q Terwijl Hameien nog loopt, be gint zaterdag 3 januari de KRO met een nieuwe serie Q Q, dat evenals de afgelopen serie „Een mislukte foto" in boek vorm moet verschijnen onder de titel „Kunst vliegwerk". Wekelijks worden van het tv- avontuur afleveringen van 30 minuten uitgezonden. In deze serie komen alle Q Q-familieleden terug; de boeven uit de vorige serie zitten achter slot en grendel en komen niet weerom. Uitgangspunt is het eeuwfeest dat het 1100-jarige, denkbeeldige stadje Runkum viert. Geelen: „Deze serie wordt beter dan de vorige. Ik heb toen heel naturel moeten werken, uit angst af te wijken van een be staande situatie. Dat ging ten koste van de spanning. In de nieuwe serie werd ik daar min der door gehinderd. Het is don kerder geworden, geheimzinni ger en met meer romantiek. In het begin is de misdaad er al, er wordt geschoten; het verhaal is er voller door geworden." Wat het verhaal precies inhoudt, wil Geelen niet verklappen Wel, dat hij zoals in de vorige Q en Q-serie met gewone mensen werkt, in een spannender ver haal. Ter geruststelling over het einde: „Het loopt goed af Jorrit Misschien omdat Geelen geeste lijk nog zo rondtobt met zijn toekomstige serie .Jorrit", isi hij daar spraakzamer over. „Die serie gaat in elk geval Jorrit heten Centraal staat een bedachte figuur met deze naam die ik associeer met het Hol landse kind. Hij heeft iets dro merigs, is maatschappelijk wat afwezig en ziet meer dan een ander kind, omdat hij juist de andere kant opkijkt. Een jon gen, die later schrijver wordt, zo iemand." Geelen voegt daar haastig aan toe, dat het niets autobiogra fisch zal hebben. „Jorrit maakt steeds iets geks mee, hij staat bekend als een fantast en wordt daarom niet serieus genomen. Nooit. Hij krijgt bij voorbeeld een stuk van een krant in han den die nog moet verschijnen, de volgende dag. Hij gaat ermee naar een dagblad, hij heeft een hard bewijs, maar Harrie Geelen is tijdens het ge sprek gaan bedenken, strooit een nieuw verhaal rond en voelt zich geremd. Het mag nog niet in de krant, „want", realiseert Geelen zich, „dit is een goed idee. Ik denk dat ik het echt ga gebruiken". Harrie Geelen, hofschrijver van de KRO, die deze omroep vier jaar van Hameien-afleveringen voorzag, is bezig aan een nieuwe serie Q Q endenkt al aan een serie ..Jorrit". Maar om toch duidelijk te ma ken wat voor soort serie Jorrit moet worden, voegt hij er aan toe: „Die Jorrit kan allemaal mensen een huis binnen zien gaan die er niet meer uit komen. Er is altijd iets vreemds aan de hand. Ik zal er wel voor zorgen, dat de verklaring logisch is, met spanning. Het moet niet eindi gen in een anti-climax, een goedkope oplossing voor het probleem." „Nee" zeggen Hoewel zijn produktie verdacht groot is, hoeft Harrie Geelen niet afhankelijk te zijn van de KRO. Hij werkt drie dagen per week als tekenaar en schrijver bij Marten Toonder studio's en beschouwt zijn schrijverij voor de KRO als een overmaatse hobby. „Ook als ik er niet voor zou worden betaald, zou ik blijven schrijver! Het feit, dat ik bij Marten Toonder een vaste baan heb, zorgt er voor dat ik „nee" zou kunnen zeggen tegen de KRO, als ze met een vervelend voorstel zouden komen. Niet dat het ooit is gebeurd, het kón. En ik kan dan nee zeggen, want ik werk niet in vaste dienst bij de KRO". Hij stelt voor: „Maak nooit van je hobby je beroep". Zich zijn werk bij Marten Toon der realiserend: „Nou ja, teke nen vind ik óók leuk". Niettemin vult de tv-schrijverij een groot deel van zijn tijd. De Q Q-series verschijnen ge schreven door zijn vrouw Imme Dros J— in boekvorm; van de „Weg naar Hameien" is een fo toboek met beknopte tekst ver schenen en Harrie schrijft ver der. „Van Hameien wil ik een heel groot boek schrijven, ik schat zo in zeven delen, in romanvorm. Afgemeten naar wat ik af heb, moet het totaal 1400 bladzijden worden." Wat al af is, 200 blad zijden, zou al voldoende zijn voor een boek. „En nu zou ik ook nog een film moeten maken. Kinderen van acht jaar kwamen met het voor stel om Q Q als film uit te zenden. „Wij regelen Tivoli in Arnhem wel", schreven ze. „Neem contact met ons op!". Acht jaar waren ze F. J. BROMBERG Uitgerekend Elizabeth Taylor en Richard Burton, thans weer het echtpaar Burton, spelen de hoofdrollen in de film "Echt scheiding", die de TROS van avond uitzendt, voorafgaand aan een discussieprogramma over dit onderwerp in "Infor matie op woensdag". Gewoon tegetrouw is een aantal deskun digen in de studio aanwezig om over het thema echtscheiding te discussiëren en eventuele vra gen van kijkers te beantwoor den. Ook vanavond worden kij kers in de gelegenheid gesteld te reageren, tijdens en na de uitzending. Ned. II, 20,30 uur. Gewest De uitzending "Van gewest tot gewest" staat vanavond in het teken van het tien jarig bestaan. Roel Rensen, hoofd van de afde ling regionale uitzendingen, pre senteert de uitzending bij uit zondering vanavond zelf. Ook wordt het boek 'Tien jaar Van gewest tot gewest" dat volgende* week verschijnt, ten doop ge houden. Ned. I. 19.05 uur Boeren In "Boeren, bonzen en bom men" heeft Max Tredup toch de plaats van Stuff bij de krant Chronik kunnen bemachtigen. Maar als gewoonlijk is zijn aan tal fouten weer groot. Hij moet, bij de burgemeester uit de gra- Richard Burton en Elizabeth Taylor in „Echtscheiding". tie, de stad verlaten, maar hij PanOfamiok heeft het geld immers nog, dat hij destijds voor de foto's ont ving. Ook burgemeester Gareis heeft zorgen, want zijn partij steunt hem niet langer. Ned. I. 20.00 uur. "Nederland - Suriname, hoe nu?" is de titel van het program ma dat de NOS in Panoramiek uitzendt. Uit beide landen ko men politici aan het woord over de toekomstige betrekkingen. Ned. I, 22.05 uur. Alarmschei In het NOS-programma "Spre- kershoek" demonstreert de heer A. Kusters uit Rotterdam een door hem uitgevonden alarm- schel voor bejaarden. Fans van de zanger Fats Domino komen klagen dat hun idool door de Nederlandse omroepen wórdt geboycot. Een Rotterdams echt paar uit bezwaren tegen de be jaardenpas. Ned. I, 32.00 uur. De regen Het IKOR zendt vanavond het eerst van vier programma's uit over kinderen in Columbia en Peru in "Heeft de regen een vader?" Hoofdpersoon is de 14- jarige Hermilia, van beroep her derin. 's Morgens vroeg gaat ze met haar nichtje Albina met de kleine kudde op stap en tegen vier uur in de middag komt zij thuis. De levensomstandigheden van Hermilia en haar familiele den zijn niet gemakkelijk. Ned. n, 19.05 uur. Kenmerk In "Kenmerk" schenkt het IKOR aandacht aan de vijfde assemblee van de wereldraad van kerken die tot 10 december in Nairobi, de hoofdstad van Kenya wordt gehouden. Ned. II. 19.30 uur. NEDERLAND I Teleac 18.15 Hoe word ik de computer de baas? NOS 18.45 Verkeers(p)llcht 18.55 Journaal 19.05 Van gewest tot gewest 19.50 Politieke Partijen D'66 20.00 Boeren, Bonzen en Bom men (slot) serie 21.00 Pianomuziek Arthur Ru binstein 21.10 Werkwinkel 21.35 Journaal 21.50 Den Haag Vandaag 22.05 Panoramiek 22.35 Studio Sport 23.00 Sprekershoek 23.15 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal IKOR 19.05 Heeft de regen een vader? kinderen In Columbia en Peru IKOR/KRO/RKK 19.30 Kenmerk NOS 20.00 Journaal 20.25 Stichting Socutera TROS 20.30 Informatie op woensdag onderwerp: echtscheiding met film „Divorce Hls, Di vorce Hers" NOS 22.50 Journaal Teleac **2.55 Nascholing Huisartsen. DUITSLAND 18.05 Oie Partridge Familie, tv,—serie 18.40 Akt. 19.20 Weltsprache der Musik 20.00 Journaal en weerbericht. 20.15 Verslag over het verborgen bestuur van Amerika. 2100 Gespreksprogramma j- reportage over DUITSLAND II 18.20 Bitte keine Polizei, tv—serie 19.00 Journaal. 19.30 Vorsicht. Falie, waarschuwingen van de recherche 2015 Informaties en meningen 21.00 Journaal 21.15 Des Christoffel von Grimmelshausen Abenteuerlicher Sim- plizissimus. tv—film (3). 22.55 Journaal 18 50 Coronation Street, tv—feuilleton 19.40 Mededelingen en weerbericht 19.45 Journaal. 2015 Father, dear Fa ther. tv—serie. 20.40 Mother gets mar ried. Fins tv—spel. 2130 Historisch overzicht van het Expressionisme. 22 20—22.40 Journaal met o m Wet- NEDERLAND I 14.25 Schooltv EO 15.00 Van hart tot hart HILVERSUM I NCRV: 18.00 (S) Bandstand 18.30 Nws. 18.41 Spectrum. 18.46 (S) Met uw in stemming: Lied van de week 19.00 Drie ouvertures van Roscanini. 19.30 Theolo gische etherleergang. TROS: 2000 Eight o'clock special. 21.15 (S) Speciali teiten a la carte. 22.30 Nieuws. 22.40 Aktua. 22 59 (S) Mijn leven, mijn keus. hoorspel. 23.55—24.00 Nws HILVERSUM II VARA 18.30 (S) Gesprek. 18.55 De Scala 1925—19150: operamuziek. NOS 19.40 (S) Openbaar Kunstbezit. 19.50 Den Haag vandaag 2000 Nws. 2210 Na de beeldenstorm. EO: 22.40 (S) Woord der waarheid. 22.55 Klankbord 23.05 (S) Postludium. 23.45(S) Buenos Nuevas. 23.55—24.00 Nws HILVERSUM NOS: 18.03 De Vakaturebank. 18.10 (S) Joost mag niet eten. 19.02 (S) De Rock en Roll methode. 20.02 (S) Woensdag avond 111: lichte muziek en sport. 0.02 (S) Metro's Midnight Music. 1.02 (S) Take it easy 2.02 (S) De Meurders Methode. TROS: 6.02—7.00 (S) Drie op je boterham HILVERSUM I NC 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.08 (S) Preludium. 7 30 Nws. 7.41 (S) Hier en nu. 7.55 (S) Aangestipt. 8.00 Te Deum Laudamus. 8.24 Op de man af. 8.30 Nws. 8.36 Gymnastiek voor de huisvrouw. 8.45 (S) Podium. 9.45 (S) Onder de hoogtezon. 10.30 Nws 10.33 (S) Orkestpalet I. 11.20 (S) Orkestpalet II. 12.00 (S) Bel Canto. 12.26 Mededelin gen. 12.30 Nws. 12.41 (S) Hier en nu. 12.55 (S) Middagpauzedienst. 13.15 (S) Lichte koorzag. 13 30 (S) Globaal: ont spanning, informatie en muziek (15.30 Nws.) 17.30 Nws. (S) Hier en nu HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7 20 (S) Oag met een gaatje (8.00 Nws) 8.11 Radiojournaal) 8.50 Morgen wijding. NOS: 9.00 Spiegel van België. 9.35 Waterstanden AVRO: 9.40 School radio. 10.00 (S) Kleutertje Luister. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11 00 ws. 11.03 Ra- diojounaal). 11.30 (S) Rondom twaalf. 12.30 (S) Sportrevue 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal 13.15 Oe platenkeuze van Willem Strietman. 14.10 (S) 'o is historisch. 14.30 (S) Met muziek op stap. 15.10 (S) Aspeclen 16.00 Nws. 16.03 Radiojournaal 16.05 (S) Kinder magazijn. 17 00 (S) Mobiel. 17.55 Mede delingen. HILVERSUM III TROS: 7.02 (S) Drie op je boterham 9.03 (S) Pep op drie. 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12 03 (S) Drie draait tussen de middag: Boter Klaas en Prij zen. 14.03 (S) Pop-kontakt. 16.03 (S) De Hitmeesters Aan de schaaktweekamp die aandacht besteed. Ook wordt morgen en overmorgen in de een simnltaanwedstrijd waar- AVRO-studio wordt gebonden aan 40 kinderen deelnemen, tussen prof. dr. Max Euwe en niet vergeten, de heer Genna Sosonko, wordt op radio en televisie uitvoerig Via Hilversum 2 worden mor gen reportages uitgezonden in „Rondom twaalf' (11.30 uur) „Sportrevue" (16.05 uur) en in „Mobiel" (17.00 uur). Voorts in alle uitzendingen van AVRO's radiojournaal, morgen en over morgen. In Televizier Magazine wordt vrijdagavond van 22.35 tot 23.20 uur via Ned. II een reportage gewijd aan de schaaktweekamp. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM - Met enig fees telijk vertoon werd het nul nummer van het vernieuwde Veronicablad ten doop gehou den. De vernieuwing houdt hoofdzakelijk in dat het Vero- nica-popblad nu omroepblad is geworden. Omroepblad van Veronica Naast de gebruikelijke artikelen over sport, pop en mooie meis jes staan er nu de volledige programmagegevens in. In het nulnummer, dat gratis bij kios ken, platen-, en boekhandelaren te krijgen is, staan nog geen officiële programmagegevens. Veronica gaat officieel 29 de cember de lucht in en mag pas in die week de officiële pro grammagegevens publiceren. Van dit nulnummer zijn een miljoen exemplaren gedrukt. Een aantal hiervan zal huis aan huis verspreid worden. Het Ver- onica-omroepblad, datvooral op jeugdig publiek mikt, is straks voor 75 cent te koop. Een abon nement gaat 25 gulden per jaar kosten. Overigens wordt het Veronica-blad zes redactionele pagina's dunner dan dit nul nummer. De derde aflevering van „de katholieken tussen '25 en 75 ging over het dagelijkse leven van gewone katholieken in vroe ger jaren. Zij was getiteld: „Roomse blijdschap, maar on dertussen". En van deze door Hans Wortelboer gemaakte do cumentaire droop de nostalgie dan helemaal af. Hij had een vrij ruime greep gedaan uit het archief van het „tfjke roomse leven". Wij zagen dus opnamen van een voorbereiding tot een eerste h. communie, de gezins devotie, processies en van pas toor Perquin (oprichter van de KRO) in de studio de Engel des Heren biddend. Ik doe maar een greep. Menigeen zal bij het kij ken en luisteren er naar af en toe ongetwijfeld een brok in de keel hebben gekregen. Want ook de „rooirae blijdschap" was er een van een (gulle) lach en een (stille) traan. Zij bestaat trou wens nog wel, zij het zeker niet meer in zo'n wijd collectief ver band. Voor wat het „ondertus sen" in de documentaire betreft, had Wortelboer de getuigenissen ingeroepen van onder meer pa ter Helmer, (CSSR, d.w.z. re demptorist) die destijds, inmid- -dels door hemzelf uit de circula- tie genomen, boekjes, als „Met Christus" en „In Christus" het licht deed zien en van de Bra bantse onderwijzer-auteur Jan Naaykens. Laatstgenoemde, een hoogst illustratieve prater, ont hulde onder meer dat hij jaren metf een schuldcomplex heeft rondgelopen, omdat hij eens op een zondag in zijn dorp achter een zigeuner met een beer was aangelopen en deswege niet op tijd in de mis kon zijn. En zo was er meer. Bij alle vertede ring die zich van ons meester maakte was het toch een enigs zins deprimerende uitzending. Dat kwam, dunkt mij, vooral hierdoor dat zij de zaken toch wel vrij eenzijdig belichtte. Er werd in vroeger tijden ook ge loofd op een verhevener en meer vrijmakende manier dan in het overigens respectabele programma van Wortelboer te denken werd gegeven. En de tijdgebonden dingen werden iets te zeer voorgesteld als van beslissende betekenis te zijn ge weest. Pater Helmer zei het gaande de documentaire: „Er werd hel en verdoemenis ge preekt en dat heeft vaak het blije, roomse leven bedorven". En dat zal dan wel. Maar ik heb in deze dagen wel eens de in druk dat in de Roomskatholieke kerkprovincie niet alleen de misverstanden en nogal aan doenlijke misbruiken werden afgeschaft En soms denk ik zelfs wel eens dat met het bad water het kind wordt wegge gooid. Aan het slot van de docu mentaire zag men trouwens beelden van de sloop van een kerkgebouw. Een nogal ontmoe digend gezicht Ook werd in Suriname de onaf hankelijkheid om zo te zeggen uitgeroepen. Het koninkrijks- ~deel hield als zodanig op te be- staan. Een stukje hedendaagse vaderlandse geschiedenis, dat er op het eerste gezicht toch in hakt. De vaderlandse televisie besteedde daar dan ook wel aandacht aan, en zelfs per satel liet, maar toch. Wat wij zagen was eigenlijk alleen maar aan leiding om je af te vragen of er niet meer aan te doen zou zijn geweest. Zelfs gingen mijn ge dachten even uit naar een avond-vullend programma. Maar ik geef toe dat wij in dat geval onder meer de mini-voet balshow hadden moeten missen. HERMAN HOFHUIZEN 1 (5) That's the way I like it K.C. Sunshineband 2 (6) Als de dag van toen Reinhard Mey 3 (4) Do it anyway you want it People's choice 4 (3) Lady Bump Penny McLean 5 (4) I'm on fire 5000 Volts 6 (6) Dansez maintenant Dave 7 (7)'Everything's the same Billy Swan 8 (3) Calipso, John Denver 9 (4) Sjakie van de hoek, Connie Vandenbos. 10 (4) Bad times, Barry and Eileen

Leidse Courant | 1975 | | pagina 2