hülsta !S Hulshoff wonen Bij een Finata Continu Crediet kunt u steeds opnemen wat u heeft afgelost De nieuwe trendsvan Hülsta nu al te zien bij Hulshoff CM is: voordeliger! I0J suèdecarcoat Finata ContinuCrediet. Opnemen Aflossen naarbehoefte. 20 LEIDSE COURANT DONDERDAG 16 OKTOBER 1975 Hülsta ontwierp niet alleen nieuwe lijnen, ook een totaal nieuw konsept voor het interieur van uw slaapkamer. Flexibel tot-en-met: u kunt met het nieuwe Hülsta programma inrichten en indelen, op- en aanbouwen, kombineren en variëren... tot uw slaapkamer de kamer van uw dromen is. Hülsta slaapkamers van morgen zijn nu al te zien. Bij Hulshoff: altijd het eerste met het nieuwste. Den Haag: Spui leidschendam: Leidsenhage Rijswijk: In de Bogaard Eindhoven: Winkelcentrum Woensel Leiden: Nieuwe Rijn Zwolle: Winkelcentrum naast C A Rotterdam: Lijnbaan iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en U kent ongetwijfeld de Finata Lening. Een eenmalige lening die u aflost in een afgesproken aantal vaste maandelijkse termijnen. Die kent u. En die blijft u kennen. Maar er is nu ook een Continu Crediet. U sluit deze lening één keer af en u kunt telkens geld opnemen zonder dat u elke keer opnieuw een lening hoeft aan te vragen. Want u mag van Finata weer opnemen wat u hebt afgelost. Zelfs na enkele aflossingen kunt u, als dat nu eenmaal zo uitkomt, direct al weergeld opnemen, 't Bedrag en 't tempo van de aflossing bepaalt u samen met de mensen van Finata. U kunt b.v. 3% van het overeengekomen kredietbedrag aflossen. geleend bedrag maandelijkse aflossing b.v. 3 f 3.000,- f 90,- f 5.000- f 150,- 1 f 10.000,- f300,- Graag zou ik zo snel mogelijk de folder „Finata Continu Crediet" van u willen ontvangen. Naam Uiteraard zijn er ook hogere termijnbedragen mogelijk. Ga naar een van de onderstaande Finata-kantoren voor alle informatie. Of vul de coupon in voor onze uitgebreide folder. Adres Woonplaats. leden. Stccnstri.it 55, (071) 134347 Hmlcni. Dreef lit, to3l3IW»-*Cnvralugc. Prins Hendrikplein 18, (07ll)65181vl,Zecstri.it71, (ll7ll) 46892(1. Coupon in open envelop zenden naar: Finata Bank, Antwoordnummer 441, Amsterdam.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 20