Allerlei(ds) "WENSELIJKHEID RW 11 NADER ONDERZOEKEN" Kat-Expo '75 Leiden gaat het weer bont maken Leiden gaat huisjesmelkers aanpakken TAMME START ZAALVOETBAL WOENSDAG 24 SEPTEMBER 1975 LEIDSE COURANT miniminiminmiliumimmuunnuminuuuuuumuuu Werkgroep Milieubeheer: iimiiniiiiiimuimnuninmunnninniuuuuuuuunnnnnuuuumununnnnuuiminnninuuunimi Van een onzer verslaggevers LEIDEN Er moet een nader onderzoek komen naar de wense lijkheid om als onderdeel van Rijksweg 11 een autosnelweg aan te leggen tussen Rijksweg 44 en Rijksweg 4. Dat stelt de Werkgroep Milieubeheer aan de Rijksuniversiteit in een schriftelijk commentaar op de tracé-studies voor RW 11 die zijn gemaakt door Provinciale Waterstaat in Zuid-Holland. Een deel van deze rijksweg zou moeten komen te liggen tussen Leiden, Alphen en Bodegraven. Behalve achter het stuk tussen RW 4 en RW" zet de werkgroep ook een vraagteken achter de wenselijkheid om een nieuwe autoweg of autosnelweg tussen RW 4 en Alphen aan te leggen. Men vindt dat ook met betrekking tot dit weggedeelte nadere studie naar de te verwachten gevolgen nodig is alvorens een beslissing kan worden genomen. Het stuk RW 11 tussen RW 4 en RW 44 moet volgens plan ten zuiden van Leiden worden aangelegd, dwars door de Stevenhofjes- polder en langs Allemansgeest Die route zou tegelijkertijd randweg voor Leiden kunnen worden en verbindingsschakel in het landelijk autosnelwegennet. Milieubeheer tekent daarbij aan dat de zin van een nieuwe grote randweg ten zuiden van Leiden sterk afhangt van het verkeersbeleid dat in Leiden en omgeving wordt gevoerd. "Naarmate de capaciteit voor doorgaand verkeer op de bestaande routes (Papelaan, Leidscheweg, Churchilllaan, Breestraat/mark- troute, Cityring en Willem de Zwijgerlaan) meer wordt terugge bracht, zou een randweg wellicht meer functies van genoemde straten kunnen overnemen", aldus Milieubeheer. "Maar gebeurt dat niet dan betekent de aanleg van dit gedeelte van RW 11 een aanzienlijke vergroting van de capaciteit". "Bovendien", zo voegt men daaraan toe, "is de capaciteit van de bestaande routes, na opheffen van enkele kleine knelpunten vanuit verkeerstechnisch oogpunt gezien wellicht voldoende. Als randweg zou dit deel van rijksweg 11 voorts ook als tweestrooksweg kunnen worden aange legd, waarbij men dan deels van bestaande wegen gebruik kan maken (Europaweg, Voorschoterweg en de Rijndijk)". Of het stuk RW 11 als onderdeel van het autosnelwegennet noodzakelijk is moet eveneens nog nader worden aangetoond, vindt de werkgroep. Gewezen wordt in dit verband op het spoedig gereed komen van de Utrechtse Baan die net als RW 11 een verbindings schakel tussen RW 4 en RW 44 vormt en ook op het eventueel tot standkomen van de Verlengde Landscheidingsweg die eveneens als verbinding kan functioneren. Drie van dergelijke verbindingen zij volgens Milieubeheer teveel van het goede. De noodzaak van de aanleg van het stuk RW 11 tussen RW 4 en Alphen besprekend, verklaart de werkgroep dat deze weg niet nodig is in verband met een eventueel te verwachten extra belasting van de bestaande weg in de komende jaren. Men heeft uitgerekend dat als de nieuwe route er niet komt, het verkeer op de bestaande weg niet of nauwelijks zal toenemen. Daarentegen meent men dat de aanleg van een nieuwe weg juist sterk verkeersaantrekkend zou werken. De huidige verkeersintensiteit zou dan met 50% toenemen, o wordt gesteld. De conclusie is vervolgens dat het onderhavige stuk RW 11 alleen kan dienen om de bestaande weg te ontlasten en daardoor de onveiligheid, geluids-, stank- en trillingshinder te verminderen. Of RW 11 dat inderdaad zou bewerkstelligen is volgens Milieubeheer op dit moment nog niet duidelijk. Indien überhaupt tot aanleg van RW 11 tussen Leiden en Alphen wordt overgegaan heeft de werkgroep voorkeur voor een autoweg met gelijkvloerse kruisingen zo dicht mogelijk langs de spoorlijn. Maar voordat een beslissing hierover kan worden genomen, zo vindt Milieubeheer, moet eerst grondig worden nagegaan of de onveiligheid en de overlast op de bestaande weg Leiden-Alphen niet beter kan worden bestreden door specifiek daarop gerichte maatregelen. Eenzelfde advies geeft men voor het tracé Alphen-Bodegraven. Daarbij zou Alphen niet doorkruist moeten worden maar gepas seerd via een randweg. Illllllllillllllllllllllllllllllltllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMtlllllllllllllllllllllllllllllllUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIilllllllllllllllllllllllllllllllHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIlllll Ruim 1200 troetelbeesten en een keur van artiesten LEIDEN Kat-Expo 15, 's werelds gTootste poezelige manifesta tie, is gisteren onofficieel ingeluid door zangeres Mariska Veres (eens Schocking Blue) die op het „dakterras" het platje boven de ingang van de Groenoordhal, zich bereidwillig met tal van poezen liet fotograferen. Ze zat onder de haren van Hima Wary, een witte Pers, en van Harlandes Priouette, een „Harlekijn" die tevoren door kattevrouwtjes met een staalborstel tegen de vleug in waren „opgehaald". Fijne plaatjes rond een poezenthema, troetelige toestanden die zelfs een scrijvende schrijvende fotogra ferende pers niet onberoerd lieten, ten gevolge waarvan tal van dames en heren met een snoes van een poes in de armen stonden. Helemaal vertederd. Maar goed, „wat heb ik daarmee te maken?", zult u zeggen. Terecht We geven u nadere informatie. Maar eerst willen we nog wel even kwijt, dat in de directiekamer van Groenoordhals direc teur André de Jong de witte haren je om de oren vlogen bij deze presentatie. Er was om vrij duistere redenen trouwens nog een toekan aanwezig die fladderend en óp van de zenuwen uitgleed op het bureau van „waarnemend" André de Jong, die z'n spullen wel glimmend houdt Een Kat Expo, ook al is die de grootste ter wereld, moet behoorlijk verkocht worden. Weigei ren De Nederlandse Kattenfokkers Vereniging houdt op zaterdag 27 en zondag 28 september a.s. haar 11e „Kat-Expo-Leiden". Recordaantal ingeschreven die ren: 1260, méér dus dan de ca. 1100 in maart in Den Haag. Organisator Rob Lauwers: „We hebben zelfs katten moeten wei geren..." De katten uit Neder land, Belgiè, Frankrijk, Duits land, Zwitserland, Amerika, Thailand en India vertegen woordigen 300 verschillende klassen van alle rassen en varië teiten die er bestaan. Uit 5 ver schillende landen komen 16 keurmeesters, onder wie een be roemde Engelse schrijfster van katteboeken, de Engelse mrs. Grace Pond. Té gek eigenlijk allemaal: 37 nestjes Perzen en 25 nestjes korthaarkatten geven in totaal zo'n 300 spelende en stoeiende jonge poesjes. Ook de 1 meter lange witte huiskat, 24 pond zwaar en met één blauw oog en één geel oog zal er bij zijn. Zaterdagmiddag om 12 urn- gaat de Kat-Expo open: om 1 uur opent mr. Maarten Vrolijk, Zuidhollands commissaris der koningin, de expositie officieel, in het bijzijn van leden van het college van B en W van Leiden. Prijzen in overvloed-.Studenten van Sociëteit Minerva onder presidium van bejaarde doch eeuwig jeugdige Dolf del Prado bepalen zaterdag welke kat zich dit jaar Studentenkat mag noe men. Juffrouw Saartje en Malle Pietje (van Swiebertje) zijn er ook. Om 3 uur zaterdagmiddag treden zij op voor enkele dui zenden scholiertjes, die inmid dels (via de Leidato) in het bezit zijn gesteld van een gratis en treebewijs. Ze reiken ook prij zen uit. En dat allemaal omdat men de kat wil uitdragen onder de massa. Een kat-is iets meer dan een muizenvanger. Het volk moet meer kat-minded gemaakt worden. En daarom zijn er ook cohversaties „over de kooi" heen met informatie en voor lichting. Turfmolm en zand zijn uit de tijd, op de Kat-Expo 15 ruikt men straks 1260 katten niet meer.... Natuurlijk is er weer een Pers- kat Leiden '75, die gevonden moet worden door een paar Leidse journalisten, die zater dag om 4 uur willen trachten de prijzen uit te reiken. Zo gaat het maar door. De expositie is voor het eerst tot zaterdagavond 10 uur geopend. Johnny Kraay- kamp, die niet onverschillig te genover katten staat, zal om 8 uur optreden en een prijs uitrei ken aan degene die winaar is van de prijsvraag „Welke kat is uw persoonlijke favoriet?". De „Sportkat" wordt gekozen door Leidse krachtpatsers, van de Krachtsportvereniging „De Spartaan", die al 6 keer kam pioen van Nederland is gewor den. Spartaan-lid Herman Filip- po, die afgelopen week als enige Nederlandse deelnemer aan de wereldkampioenschappen in Moskou meedeed, zal uw aan dacht opeisen en bovendien na demonstraties gewichtheffen de „Sportkat Leiden 1975" kiezen. Kanaries De Leidse Kleindieren Sportver enigingen Rijnland en LPKV zijn te gast op de Kat-Expo en houden een fraaie tentoonstel- Scheel ling van konijnen, duiven, hoen ders en cavia's: honderden die ren, waaronder zeer zeldzame (Engelse Hangoor met oren van 65 cm. spanwijdte). ten, in degelijke kooien die op slot gaan overigens. In Amster dam werd iets dergelijks dooT onachtzaamheid een complete slachting, maar dat zal in Lei den niet gebeuren, zo werd ons gisteren verzekerd. Ook hier een prijs voor „Piet Favoriet"; de winnaar krijgt uit handen van Johnny Kraaykamp een beker. Het Plantencentrum Leidschen- dam verzorgt weer het groene hart van de Kat-Expo '75 met een volkomen tropische tuin, een kapitale garden met slinger paden en moeras en honderden orchideeën, kokospalmen, bana nenbomen, bloeiende ananas en sinaasappel en verdere„para- dijskinderen". Mariska Veres komt zondagmiddag om 12 uur bekers uitreiken aan de kam pioenskonijnen, -duiven, -hoen ders en -cavia's. Mariska heeft zelf thuis poezen en katers („ze hebben geen vaste namen; gis ze maar luisteren, vind ik",zei ze gisteren), een papegaai en een huiskonijn. Helemaal wezensvreemd met een kattenexpositie lijkt de komst van de Leidse vereniging van kanarieliefhebbers „De Zanger" die 'met talrijke kana ries en tropische vogels tussen het poezengebroed komt te zit- Gewone huiskatten kunnen „uit muntend verzorgd" zijn. Dat wordt zondagmiddag bepaald. Een poes kan nog zo lelijk of scheel zijn, als ze „optimaal" verzorgd is, kan ze in de prijzen vallen die zondagmiddag om 2 uur door charmante Martine Bijl (van wie bekend is dat zij dol is op katten) worden uitge reikt Om 3 uur komt trekke bekkend André van Duin met zijn sambaballen de bekers uit reiken aan 14 katten die als beste uit de bus kwamen. De laatste en belangrijkste prijsuit reiking begint die zondag om 4 uur. Katten-gek Albert Mol doet dan wat vorig jaar burgemees ter Vis (die thans op zijn Zuid franse boerderij de Leidse ge meentelijke „afbraakkermis" zit te vergeten) placht te doen: zil veren penningen uitreiken aan de allermooiste langharige en kortharige kat van Kat-Expo '75 Leiden: de ere-besten. Dan moet je wel heel erg mooi zijn, dunkt ons. Allemaal mensen die ontzettend veel van poezen en katers hou den. Zo ook het asiel van de Stichting Dierenambulance Den Haag, die op het ogenblik 60 huiskatten herbergt, .waarvan er al velen maanden wachten op een goed tehuis. Tijdens deze Expo zal men op uitnodiging van de organisatie trachten voor al deze dieren een liefhebber onder de bezoekers te vinden. Ook onder „naamlozen" van het kattenbestand bevinden zich snoezen van poezen; dan hoef je niet eens Felicitas van de Mau- wenhove, Prins Fulco van Fe- mia Dori, Barbarella's Barbara of Lord Pommetje Punaise te heten. Ee huiskat zoals die uit het nest van Lotje en Onbeken de Vader kan het ook erg goed doen. Die huiskatjes zijn dan ook te koop, met hun cyperse oogopslag. Wat ons betreft laten we nu al een oogje vallen op Mariska Veres met een van de poezelige beesten, die zaterdag en zondag in de Groenoordhal te zien zijn. Ibbeltje en Poezelien met haar groene ogen. Gehandicapten Een bijzondere geste is, dat de organisatie zaterdagmorgen van 9 tot 12 uur de expositie spe ciaal voor de gehandicapten opengesteld heeft. Mensen, die er nooit uitkomen en meestal de wereld van achter hun raam beschouwen. De Kat-Expo is dan gratis voor hun en een be geleider beschikbaar; er is dan geen ander publiek. Via een op- ritje voor de wagentjes is de expositie gemakkelijk bereik baar. ken. Dit jaar mikt men met de 1260 miauwers op zo'n 25.000 bezoekers; .zeker met die enor me artiesten erbij", vindt Rob Lauwers. En dan maar wachten op woedende katten-eigenares- sen die scheldend weglopen om dat ze niet in de prijzen vallen. Dat is elk jaar weer een terug kerend evenement Maar och, misschien komt het allemaal op pootjes ppotjes terecht zoals dat in de kattenwereld gaat....- Kat-Expo '75 in de Groenoord hal is zaterdag geopend van 12 uur tot 's avonds 10 uur, zondag 28 sept van 10 uur tot 's mid dags 6 uur. Entreeprijs volwas senen 3,50, voor 65-plussers, studenten en kinderen tot 13 jaar (onder geleide) 1,75. Ton Pieters Van een onzer verslaggevers LEIDEN De gemeente Leiden gaat optreden tegen verhuur ders van huizen, die bewust aan mensen zonder woonvergun ning woonruimte verhuren om zo een hoge huurprijs te kunnen berekenen. Dit blijkt uit het antwoord van wethouder Verboom (volkshuisvesting) in de vergadering van de gemeenteraadscom missie waar gisteravond een brief van het Juridisch Adviesbu reau over het hanteren van de woonruimtewet aan de orde kwam. Het Juridisch Adviesbureau had in een brief aan de gemeente aangedrongen op een ander optreden op grond van deze woon ruimtewet Enerzijds vond zij het terecht, dat de gemeente optreedt tegen mensen die zonder een vereiste woonvergunning een huis huren, omdat daarmee woonruimte wordt onttrokken aan mensen die daar meer recht op hebben. De Leidse rechts winkel drong daarentegen anderzijds aan op een meer terughou dend optreden tegen werkende jongeren die zonder woonvergun ning wonen, omdat zij „dikwijls tussen de wal en het schip vallen wat de woonruimteverdeling betreft." Daarnaast drong het JAB bij de gemeente aan op maatregelen tegen de huisjesmelkers. Niek Roos van het JAB, die tijdens de commissievergadering gisteravond een toelichting gaf, hield de raadsleden voor dat de woonruimtewet aan de gemeente ook mogelijkheden biedt om op te treden tegen verhuurders die bewust tegen een hoge huur woningen verhuren aan mensen zonder woonvergunning. Volgens Niek Roos wordt van deze mogelijkheid om proces-verbaal op te maken steeds minder gebruik gemaakt, hoewel hij wel degelijk effect hiervan ver wachtte. In zijn reactie stelde wethouder Verboom, dat de gemeente onlangs de mogelijkheid van een proces-verbaal weer uit de kast had gehaald en van plan was dit ook in de toekomst te blijven doen. Daarbij loopt de gemeente de kans, dat de officier van justitie, die een strafvervolging zou moeten instellen, ge bruik maakt van zijn bevoegdheid hier toch vanaf te zien (het zgn. seponeren). Met name in het kanton Den Haag was hier de laatste tijd dikwijls gebruik van gemaakt De vertegenwoordi ger van de Leidse Rechtswinkel drong er in dit verband bij de gemeente op aan, om bij het Gerechtshof in Den Haag in beroep te gaan, wanneer de officier na nieuwe processen-verbaal opnieuw van strafvervolging van de verhuurders zou afzien. LEIDEN De zaalvoetbalcom petitie is vrij tam van start gegaan. Kampioen LDWS won zijn eerste wedstrijd tegen Te- gelhandel met 1—0. Na een eer ste helft, waarin Tegelhandel zich beperkte tot verdedigend zaalvoetbal, kwam er in de tweede rondgang wat meer le ven in de brouwerij. Zonder Spies en v.d. Meer, die hun heil Onder redactie van Jantje van Leyde, tel. 071-22244 tst.17. Burgerlijke Stand GEHUWD: A. W. J. Wurzer en A. W. van Deursen. C. J. van Houten en J. H. van Gent, P. Segaar en A. van Laar, F. Tol en C. L L. M. Jansen, A. Engel en J. Velthuijzen Ondertrouwd: G. T. N. van den Berg en C. M. do Koning. B. R. Boomsma en A. M. Verver, F. D. Brons en M. M. Heijnsbroek. J. G. van Brussel en Y. M. Schemkes. A. van Essen en M. M. Lubberts. P. I. Forbes en M. B. Gompel- man, P. Jongerius en M. J. A. M. Ahsmann. W. H. J. Klaassen en L. M. Klein, P. van Leeuwen en B. Weeda. W. J. Pakvis en L M. T. J. van der Laan. J. Platteel en K. Noort. G. du Prie en M. M. Rolff, J. W. Rikkers en M. A. H. Mlchels, J. H. Schroder en M. C. H. Bonarius. E. Snijder en A. P. Jonkman, A. P. Steenstraten en G. C. M. Struijk, W. D. van der Valk en J. C. Brouwer, A. G. Versteeg en F. C. Bodrij. J. A. Vis en A. J. Hiiffner, J. A. F. M. de Weert en A L M. van Gurp. B. W. van Wingerden en J. P. van Egmond, T. J. M. Witteman en P. M. Biegstraaten. P. S. van den Wijngaard en L M. Jansen. W. an den Beukei en J. Trouwborst, A. Weij en A. Amersfoort. Laatste Oordeel De zijluiken van Lucas van Ley den's "Laatste Oordeel" hangen weer in de Lakenhal. Twintig maanden zijn de delen door restaurator P. Hermesdorf onder hemden genomen. Thans is het middenpaneel aan de beurt om gerestaureerd te worden. Een zwart-wit foto ver- vangd het paneel. Verwacht wordt dat in de loop van de maand oktober de Hartevelt- zaal waarin schilderijen en te keningen uit de zestiende eeuw zijn tentoongesteld, weer hero pend kan worden. "Levenslang" "Levenslang zitten" is de naam van een rondreizende tentoonstelling, die van 27 sep tember tot 3 november in "De Lakenhal" te zien is. Op de tentoonstelling maakt de mu seumbezoeker kennis met alle mogelijke vormen van stoelen en banken. Bijna alle kleuters van de Zoeterwoudse kleuterschool „De Kleine Wijzer" waren gistermiddag met hun moeders present bij de Hooglandse Kerk. Hier trad hun „juf"1 wijk XIV stijl en "keukenstoelen Crama in het huwelijk met John Wijling. zijn er hedendaagse zetels te zien zoals een eenvoudige schommelstoel, een poef, een opblaasbare stoel. Op de ten- dacht besteed aan de functie rokersstoel, secretaressestoel, opvouwbare tuinstoel en een toonstelling wordt vooral aan- van de stoel: scheerstoel, troon, melkkruk, autobank, piano kruk, caféstoel, strandstoel, en zovoort. Drs. P. Ritsema van Eek, medewerker aan het Haags Gemeente museum, houdt op 28 oktober een lezing over stoelen. De Lakenhal is dagelijks geopend van tien tot vijf uur, en op zondagen van één tot vijf uur en op 3 okto ber van tien tot twaalf uur (toegang is op deze dag vrij). Toon van Vliet In jazz-sociëteit "De twee spieg- hels" treedt vanavond het kwartet van tenor saxofonist Toon van Vliet op. Toon van Vliet heeft enige jaren in de Big Band van Boy Edgar, die vorig jaar in de Carnegie-Hall in New York grote successen behaalde, gespeeld. Hij wordt vanavond in "De twee spieg- hels" begeleid door Rob Raad- se op piano, Paul Hoeke op drums en Dolf del Prado op bas. Het optreden begint om negen uur. Tentoonstelling In Galerie "De Ruip" aan de Hooglandse Kerkgracht 40 ex poseert Wïm Straatman van 29 september tot 29 oktober. De tentoonstelling wordt geopend om zeven uur 's avonds. Voorts is het werk van Wim Straat man op woensdag, vrijdag en zaterdag te bezichtigen van ben tot zes uur en op donderdag van zeven tot negen uur. Pro Juventute "Pro Juventute heeft haar Oranjekalender voor 1976 uit gegeven. De opbrengst van de kalender, die f5,75 kost, is voor hulp aan kinderen in moeilijkheden. De verzendkos ten van de kalender bedragen f 1,60. De kalender is te krijgen bij P. Taselaar-v.d. Knaap, Sie- gen beekstraat 9 in Leiden. Het bedrag moet gestort worden op postgiro 517400 ten name van Kalenderactie "Pro Juventute", postbus 7101, Amsterdam. Bontmode Van Egmond-Breestraat bont mode viert maandag zijn veer tigjarig bestaan in Leiden. Tus sen zeven en negen uur 's avonds wordt een modeshow gehouden. Enige bontmodellen uit de collectie voor 1976 zullen worden getoond. Aan de'Leidse universiteit zijn onlangs de heren Franken uit Voorschoten, Dons uit Leiden en Van Dijke uit Leiden gepro moveerd tot doctor in de wis kunde en natuurwetenschap pen. elders hebben gezocht, bleek de geduchte LDWS-aanval minder schotvaardig dan gewoonlijk. Hetzelfde gold trouwens voor de Tegelhandel, dat Nol, Piet en Wim Roozen wegens blessures moest missen. Resultaat: een magere zege voor LDWS, die pas nu de doelwisseling gestalte kreeg, toen George Moesman met een hoog schot doelman Wim Kemping het nakijken gaf. De wedstrijd tussen Zwaan vo gels en Wernink was van beter gehalte Zwaanvogels, dat zich heeft versterkt door de komst van Jan van Duin en Pim v.d. Meer, had met Wernink weinig moeite. Ook al, omdat Wernink het dit seizoen zonder Isaac van Weerlee, Isaac Klinkhamer en Chris Zoetemelk zal moeten stellen. Nadat Paul Wetselaar een penalty had naastgeschoten hielp Jan van Dyin Zwaanvo gels aan een voorsprong. Na rust kreeg Wernink diverse mo gelijkheden om de score weer recht te trekken, maar Chris Looy miste op zijn beurt een strafschop en Ton Werner zag zijn inzet van de doellijn ge haald. Tenslotte besliste Jan van Duin het pleit met twee fraaie goals: 3-0. UITSLAGEN: Hoofdklasse LD W S-Tegelhandel 1—0, Zwaansvogels—Wernink 3—0; le klasse): B en T- Godyla 1—7; Res 1: Gazelle 2-Leiden 2 2—4, Tegelhandel 2- Swift 2 4—4; 2e Klasse B: LFC—Taveerne Boys 0—5, LISC-Tien in Een 0—8; Res 2A: VNA 2-Padox 2 5-3, VNL 2- Katwijk 2 2—1; Res 2B Oegstgeest 2- Unitas 3 2—4, Re genboog 2- v.d. Plas HMW 2 1—5; 3e Klasse A: Unitas -SVOW 3-2; ie klasse B: ODO'72- SDO'67 4-3; 3e klasse C: UVS—Kickers '69 3-3; 3e klasse D: LOI-VDON 3-6, SVLV—Padox 1-5; Res 3A; Ga zelle 3—Zwaanvogels 3 7—5, SLF 2—Swift't Winkeltje 3 8-5; Res 3B: Wernink 2—Or. Groen 2 0-4, LFC 3SDO'67/3 2—4; Res 3C: SVLV 3—Leidse Boys 2 vervallen, Res 3E: RHW 2—Leiden 5 3-5; Al: SDO al—Lugdunum 1 5—4, A2 Leidse Boys a2—Digros Stars al: Digros n.o.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 3