Groot modenieuws inLeiden. Woensdag opent de nieuwe Lampe. De nieuwe Lampe» Elke vrouw vindt er haar eigen plekje» U youtiek 't Vertelt if precies wat de LEIDSE COURANT MAANDAG 1 SEPTEMBER 1975 Modegevoelige meisjes Voor de jongste modemeisjes is vinden in de nieuwe Lampe er de Girly Club. Waar ze al het leuks hun Youtiek. Een adresje van de grote mode terugvinden in dat altijd hand in hand gaat kleertjes in hun maat. met de allerlaatste En natuurlijk mag moeder ook mee- modetrends. snuffelen. 't Kan niet mooier. Vlak voor het nieuwe modeseizoen is de nieuwe Lampe klaar. Zodat er vanaf a.s. woensdag 9 uur meteen de nieuwste modekollekties hangen. En aan elke vrouw is gedacht. Voor de vrouw die met smaak het beste van de mode kiest is er de Harmony kollektie. Een kollektie die de modetrends harmonieus kombineert met stijl en vrouwelijkheid. Uit die kollektie is bijvoorbeeld onder staande mantel. Wijde v rok met bind- ceintuur. In effen velours. In groen en bruin. iMt.38 t/m 44. l'riis: 298/ Een mantel uit modebeeld najaar '75. De belijning wordt wijd en komfortabel. De knie bedekt. De stoffen ruw van struktuur. Belang rijke accessoires: sjaal of baret, laarzen met wijde schacht, schoenen met rechte hak. Veel bewegingsvrijheid dit L najaar ook in jurken, pullovers, I vesten. Een T-silhouet (lage, wijde ingezette mouwen) bepaalt het uiterlijk. Daaronder hoort een colpull of een blouse. Alles in warme kleuren. Een voorbeeld is de kombinatie hiernaast. Trui in T-silhouet met colpull. Wol/acryl. In o.a. groen, beige, bruin en zwart. Mt. S, M. L Prijs: ^5/ Daaronder een vierbaansrok van wollen jersey. In zwart, beige en roest. Mt. 38 t/m 46. Voor 67/ Uit de Youtiek deze s japon met grappig tasje. Houtje- touwtje-knopen. Aangerimpelde rok. Zwart. //^j Mt. 36 t/m 40, Kost 79, jurkmode wordt. A-sym metrische sluiting en wijde kimonomouw gaan een hoofdrol spelen. De rok krijgt een rechter model. En wat de kleuren betreft: effen wordt gedekt van tint, soms met een felle kontrastkleur van de sjaal of baret. Naast effen worden strepen en ruiten belangrijk. Tasjes zijn dit najaar onmisbaar. Ze zijn klein van stuk, van stof, of van leer (envelop-model). Daarbij sportieve schoenen, soms zelfs van stof en altijd met een rechte hak. Te kombineren met gekleurde kousen, glad of grof gebreid. Uit de Girly Club komen deze trui en broek. Acryl streep- pullover in T-silhouet. Diverse kleuren. Mt. 116 (21.-) t/m 164 (25.-). V.a. 21/ En een gabardine pantalon met opge stikte zakken. Mt. 122 (37.-) t/m 167 (47.-) Va.37. •A YA Kijk, dat bedoelen we nou. Het grote mode- beeld in klein formaat. Trui indeT-lijn, met streepjes, en daaronder de onmisbare colpull. De ene keer een dopmuts met omslag op, de andere keer een sjaaltje om het hoofd of om de hals. Een tikje folkloristisch en lekker warm. Warm blijven ook de voeten en benen. Want grof gebreide kousen worden ook voor de kleinsten een rage. Ze passen 't best bij sportieve schoenen, maar mogen ook in halfhoge laarsjes. Natuurlijk gaat de opening van de nieuwe Lampe niet zomaar voorbij. Op de Grote Dag, woensdag 3 september, blaast een echte muziekband de stemming erin. En krijgt elke bezoekster een leuke verrassing. Tot woensdag dus

Leidse Courant | 1975 | | pagina 12